>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Wychodzi ze 1 mecz zadecyduje o wszystkim.
Trudno jezeli tak bedzie.
Albo odwolac wogole dzisiejszy dzien i jutrzejszy uznac juz jako 2 dzien konkursy.
Decyzja nalezy juz do moderatorow
Odwolywanie kolejki to jakies nieporozumienie.

Ja podalem wczoraj mecze i mialem wiekszy wybor conajmiej 5-6 spotkan na dzisiejsza kolejke.

Na noc mozna bylo typowac te mecze ze 100% pewnoscia ze zaplanowane sa wlasnie na 17 marca

Roddick - Gasquet
Nadal - Deverman
Federer - Harisson

+ 2 pechowe mecze dzienne i Sharapova ktora za kilkanascie minut gra. Niektorzy poprostu mieli pecha i tyle. Raz jedni maja szczescie a raz drudzy.
 
efcebe 10

efcebe

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie czasu w jakim wysyłamy typy na kolejny dzień. Są jakieś ograniczenia ? Z jednej strony chcę puścić coś na noc, a z drugiej chcę się wyspać. Podawanie typów wcześniej może być nie do końca fair wobec przeciwnika, bo jakby blokujemy już mu kilka opcji. Stąd też moje pytanie, jest jakaś zasada ? Jak tak to od której ?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Mam pytanie odnośnie czasu w jakim wysyłamy typy na kolejny dzień. Są jakieś ograniczenia ? Z jednej strony chcę puścić coś na noc, a z drugiej chcę się wyspać. Podawanie typów wcześniej może być nie do końca fair wobec przeciwnika, bo jakby blokujemy już mu kilka opcji. Stąd też moje pytanie, jest jakaś zasada ? Jak tak to od której ?
Nie ma żadnej zasady, możesz podać typy nawet w jednym poście na oba dni.
Prawdopodobnie, krecze zostaną uznane jako zwroty i kolejka zostanie uznana za ważną. Gratulacje tym, którzy na kreczach skorzystali, i współczucia dla tych, którzy przez nie przegrali.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W pojedynkach w mojej ćwiartce, gdzie obaj gracze nie podali typów w dniu nr 1, a podali je wczoraj, za dzień I przyznaję wynik 1:1, ponieważ brak nam terminów, ażeby pojedynek ten odbył się o jeszcze jeden dzień dłużej w ramach ewentualnego 5-tego meczu.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Ćwiartka nr IV - I &amp; II dzień podliczony
Ćwiartka nr I - I dzień podliczony
Ćwiartka nr II - II dzień podliczony.
błędy,uwagi proszę kierować tutaj lub na PW pozdr.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Witam
Ja mam pytanie. 2 wczorajsze moje mecze nie zostały zakończone tzn jeden krecz i jeden walkower ?? Jak to zostanie może policzone??
// każdy ma zwrot za te mecze
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Nie wydaję się wam, że to jest trochę dziwne, żeby karać utratą meczu za zmienioną godzinę spotkania... Duch rywalizacji turnieju uchodzi w takich przypadkach :-|
Tak wiem, zaraz jeden z moderatorów napisze tutaj sprostowanie do mojej wypowiedzi, że powinienem patrzeć w rozkład turnieju, faktycznie przyznaję - mój błąd, ponieważ nie spojrzałem. Ale po co te karanie ?
Przecież to nie jest powtórzony typ lub zawyżony kurs :-(
Pozdrawiam
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie wydaję się wam, że to jest trochę dziwne, żeby karać utratą meczu za zmienioną godzinę spotkania... Duch rywalizacji turnieju uchodzi w takich przypadkach :-|
Tak wiem, zaraz jeden z moderatorów napisze tutaj sprostowanie do mojej wypowiedzi, że powinienem patrzeć w rozkład turnieju, faktycznie przyznaję - mój błąd, ponieważ nie spojrzałem. Ale po co te karanie ?
Przecież to nie jest powtórzony typ lub zawyżony kurs :-(
Pozdrawiam
zgadzam się, jeśli nie wiąże się to z błędną datą to karanie jest bezsensowne
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
ironia losu - dziś w sportingbet pełna oferta na challengery ????

Teraz to nie powiem co z tą ofertą mogą zrobić. Zwłaszcza, po wczorajszym dniu kiedy mieli zajebiście szeroką ofertę. Żenada, że pierwsze 2 dni wypaczyły wyniki niektórych rywalizacji, bo bukmacher, który sponsoruje konkurs tenisowy nie raczył wystawić porządnej oferty z tenisa.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Panowie, mieliście tyle czasu, żeby się zapoznać z regulaminem, mieliście 2 dni na takie pomyłki, a że niektórzy wciąż się mylą? Ich strata.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Panowie, mieliście tyle czasu, żeby się zapoznać z regulaminem, mieliście 2 dni na takie pomyłki, a że niektórzy wciąż się mylą? Ich strata.
Ale godzina często nie wynika z błędu użytkownika, tylko ze zmian u bukmachera. Jakie znaczenie ma ta godzina tak na prawdę....żadne.
Oczywiście nie chodzi mi o to, że można pisać dowolną godzinę. Ale żeby za złą godzinę dawać minusa...w przyszłości niejednokrotnie bukmacher wystawi spotkanie ponownie, w związku z przedłużającym się poprzednim meczem. I jak wtedy to rozwiążecie?
Jako jeden z moderatorów poprzednich edycji też jestem za ścisłym przestrzeganiem regulaminu, ale akurat te godziny to mało istotna sprawa. Wpisanie bukmachera co innego, w końcu to sponsor konkursu. Data istotna. Godzina jednak najmniej.
Oczywiście wy rządzicie i trzeba akceptować wszystkie wasze decyzje, to tylko takie moje małe sugestie. Ale dostosować trzeba się do Waszych reguł.
// po to właśnie są odnośniki do OOP, by w pierwszej kolejności korzystać z nich
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dlaczego idiota Hajduk podliczył mi cały kupon na minus dzisiejszy? OK nie mam bukmachera wpisanego do trzeciego typu (co miałem zgłaszać z resztą do poprawki), ale do pierwszych dwóch przecież wyraźnie jest napisane.....
poyeby....
e/ Ale 3 jest z innego bukmachera, którego nie podałeś (w sportingbet nie ma dw na ten typ)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dlaczego idiota Hajduk podliczył mi cały kupon na minus dzisiejszy? OK nie mam bukmachera wpisanego do trzeciego typu (co miałem zgłaszać z resztą do poprawki), ale do pierwszych dwóch przecież wyraźnie jest napisane.....
poyeby....
Kolejnym razem zostaniesz wykluczony z konkursu i trafisz na czarną listę skoro nie potrafisz kulturalnie zadać pytania. Teraz odpoczniesz od forum 7 dni.
 
efcebe 10

efcebe

Użytkownik
Panowie, mieliście tyle czasu, żeby się zapoznać z regulaminem, mieliście 2 dni na takie pomyłki, a że niektórzy wciąż się mylą? Ich strata.
Tak tylko, że jak podaje typy na noc to muszę je podać dzień wcześniej, a wtedy nie ma jeszcze OOP na typy wieczorne, bo w USA jest inny czas. Także ja się nie mylę... Tak, jak poprzednicy również myślę, że jest to bez sensu. Może piszmy nocny/wieczorny ??
 
Do góry Bottom