>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Przejrzałem teraz tematy, notorycznie pojawiającym się błędem jest brak bukmachera.
Jako, że konkurs dopiero się zaczął w drodze wyjątku tym razem obędzie się bez konsekwencji.
Na przyszłość prosiłbym jednak, by pamiętać o tym:
Post MUSI wyglądać tak, jak te przykładowe. Brak numeru dnia, pary konkursowej czy brak bukmachera = AKO 1 bez względu na to, czy typy będą trafione czy nie.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Sam zapomnialem o tym..
Sportingbet wyplaca nagrody i widocznie sobie zazyczyl aby tak było a my musimy temu podporzadkowac sie.
W sumie przeczytalismy i zaakceptowalismy regulamin.
Jedynie dobrze ze nie zostana typy rozliczone jako AKO 1 w poczatkowej fazie
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie kreczu. W tej chwili jest rozliczany tak samo jak przegrany typ... Może by to jakoś rozwiązać, jakiś typ zastępczy czy coś ??
// Sportingbet zalicza przegraną/wygraną wtedy, gdy krecz nastąpi po I secie.
Jeśli dany zawodnik odda mecz w trakcie I seta, wtedy masz zwrot i na razie tego się trzymamy
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie kreczu. W tej chwili jest rozliczany tak samo jak przegrany typ... Może by to jakoś rozwiązać, jakiś typ zastępczy czy coś ??
propozycja:
krecz swojego zawodnika ⛔
krecz przeciwnika ✅
proste ????
pozdr
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Proszę o wykreślenie mnie z listy uczestników konkursu.
przepraszam, dziękuję.
Eh, bam bam ;) Każdy z uczestników dostał PW wczoraj, mogłeś napisać od razu ???? No ale nic, jeśli o to otwarcie prosisz to od razu damy awans Twojemu rywalowi i - mam nadzieję - nie zostaniesz dodany do czarnej listy konkursowiczów ????
Pozdro ;)
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
ja oddałem typ dopiero teraz ponieważ dopiero wrociłem z pracy jednak 1 mecz gra o 00:30 nie było więcej meczy wiec dałem te 3 prosiłbym o zaliczenie tego następne dni w konkursie typy będę podawał o 7 rano lub o 23 dnia poprzednie pozdrawiam
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Eh, bam bam ;) Każdy z uczestników dostał PW wczoraj, mogłeś napisać od razu ???? No ale nic, jeśli o to otwarcie prosisz to od razu damy awans Twojemu rywalowi i - mam nadzieję - nie zostaniesz dodany do czarnej listy konkursowiczów ????
Pozdro ;)
Proszę o wykreślenie mnie z listy uczestników konkursu.
przepraszam, dziękuję.
albo mnie nie kreślcie.
Widzę, że przeciwnik też zaspał w 1. dniu, więc pogram.
zamieszanie robię, ale cóż ...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Panowie dołóżcie jeszcze jakiegoś buka, bo Sportingbet ma w ofercie na dziś całe 2 spotkania, trochę słabo jak na buka, który sponsoruje konkurs tenisowy. Przecież to nie chodzi o to, żeby na siłę grać coś na każde spotkanie.

Niektórzy muszą rano podać typy, bo potem ciężko zakombinować, a tu dupa, nie ma z czego podawać.
Dla przykładu taki Bet365 ma 12 spotkań w ofercie i tu jest z czego wybierać.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Olo sportingbet ma to do siebie, że kursy na tego typu zdarzenia daje z pewnym opóźnieniem. więc spoko luz, bedzie z czego wybierać, tylko nieco później
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo sportingbet ma to do siebie, że kursy na tego typu zdarzenia daje z pewnym opóźnieniem. więc spoko luz, bedzie z czego wybierać, tylko nieco później

Tylko, że wczoraj na challengery wgl nie było kursów, tylko na Indian Wells.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Więc trzeba dołożyć buka, bo tak to jest o kant dupy, trzeba na siłę dawać cokolwiek.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Olo, myślę, że admini coś będą w stanie z tym zrobić. Zapewne ja jak i reszta opiekunów konkursu nic nie może z tym zrobić ????
Bam - ciesz się, że wczoraj mi net odmawiał posłuszeństwa;) Powodzenia ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od kolejnej kolejki można wziąć max. 2 typy z Bet365, zawsze jeden musi być z oferty Sportingbet.
Informacja który typ od jakiego bukmachera i kurs musi zostać uwzględniona w poście.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Od kolejnej kolejki można wziąć max. 2 typy z Bet365, zawsze jeden musi być z oferty Sportingbet.
Informacja który typ od jakiego bukmachera i kurs musi zostać uwzględniona w poście.
Od kolejnej czyli od jutrzejszej?
tak
 
Do góry Bottom