>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Są jeszcze może jakiś miejsca albo ktoś się chce wycofać;&gt;?? Bo nie przeglądałem forum konkursowych, a dopiero w &#39;Dyskusjach na tematy...&#39; zobaczyłem post adqs o Mastersie...
Zapoznałem się z regulaminem...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dzisiaj zostaną rozlosowane pary, podany zostanie terminarz.
Jak powiedzieli, tak zrobili.. Chociaż to &quot;dzisiaj&quot; lekko naciągane, bo właśnie wybiła północ. ;)
Kilkanaście osób z tzw. konkursowiczów zostało przywróconych, gdyż nie chcieliśmy dawać wolnych losów.
Mamy 61 par, a wiadomo, że w fazie grupowej będą 32 osoby. Dlatego też najprawdopodobniej po I rundzie osoba z najwyższym sumowanym AKO dostanie wolny los w kolejnej rundzie, ewentualnie będzie to osoba wylosowana przez nas, ale sprawa będzie jeszcze dyskutowana. Zostaje więc 60 osób, czyli awansuje zaledwie 30, 31 będzie ten z najwyższym AKO w I rundzie, a 32 osobą prawdopodobnie będzie Lucky Looser, ale tu już na 80% będzie losowanie.
Jeżeli Wasz post został usunięty z zapisów, sprawdźcie raz jeszcze, czy Wasz post nie znajduje się na liście. Dlaczego? O tym pisałem dwa akapity wyżej.
Jak na razie, tyle mam do powiedzenia i w razie niejasności zapraszam do zadawania pytań.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
A może pomyślelibyście o wprowadzeniu typu zastępczego na wypadek ewentualnego zwrotu (krecz w I secie, WO) ?

Z tego co kojarzę, to i w poprzedniej edycji był z tym problem
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie wiem czy gramy od dzisiaj czy od kiedy, ale zamieściłem juz typy w swojej ćwiartce.
Pierwsza linijka tematu na typy: W tej rundzie walczymy do 3 zwycięskich dni. Zaczynamy od środy.
Mało tego, jak każdy user biorący udział w Konkursie otrzymałeś PW, w którym wyraźnie stoi: W imieniu swoim jak i reszty opiekunów konkursu pragnąłbym poinformować, że w dniu jutrzejszym rozpoczynamy zmagania w ramach konkursu Masters Tennis.
Dla rozjaśnienia podam, że dziś jest wtorek.
Post usuwam, i zapraszam do podania swoich typów dopiero jutro.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czyli jak to jest w tej rundzie, gramy 3 pojedynki w 3 dni czy jak :?:
Bo w regulaminie kolejka trwa od poniedziałku do soboty :-|
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Czyli jak to jest w tej rundzie, gramy 3 pojedynki w 3 dni czy jak :?:
Bo w regulaminie kolejka trwa od poniedziałku do soboty :-|
Z pewnością jest tak,jak rok temu,gramy do 3 wygranych pkt,czyli maksymalnie możliwe jest 5 rund w danej parze przy wyniku 3:2,niektórzy skończą w trzech dniach,pozostali w 4 lub 5,stąd tydzień czasu,w niedziele podliczenia i od poniedziałku next round,Pzdr.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
hmm byłem zapisany do konkursu, ale mnie nie uwzględniliście ponownie , można dowiedzieć się czemu ???? ?
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Brak wkładu merytorycznego na forum, piszesz tylko w: hyde parku i konkursach
hmm to chciałbym poznać powody przywrócenia reszty użytkowników z grupy &quot;konkursowiczów&quot; , zostali dosztukowani z powrotem do konkursu na od tak widzi mi się ? czy może po znajomości ;) ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podaj konkretne osoby, o które Ci chodzi. Jeśli nawet są takie osoby (bodajże max 4) to w przeszłości na pewno pisały bardziej aktywie i liczmy na reaktywację.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Z pewnością jest tak,jak rok temu,gramy do 3 wygranych pkt,czyli maksymalnie możliwe jest 5 rund w danej parze przy wyniku 3:2,niektórzy skończą w trzech dniach,pozostali w 4 lub 5,stąd tydzień czasu,w niedziele podliczenia i od poniedziałku next round,Pzdr.
A ja to zrozumiałem tak, że gramy w 3 dni 3 pojedynki. No i siłą rzeczy ktoś musi wygrać 2:1 lub 3:0.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tak jak napisał BB, w I rundzie gramy do 3 zwycięstw
Podbijam. Ewentualny 5-ty mecz, grany będzie w poniedziałek.
Losowanie II rundy w niedzielę - niedziela zawsze będzie dniem &quot;wolnym&quot; od konkursu, bo oferta tenisowa w ten dzień jest dość uboga.
Domyślnie II runda rusza w poniedziałek, i jeżeli obie osoby z pary zakończą swoje pojedynki, ruszą w poniedziałek. Jeżeli nie, II rundę zaczną we wtorek. II runda zakończy się w piątek/ w sobotę (w zależności, kiedy zakończy się pojedynek w I rundzie). W niedzielę wylosujemy grupy i terminarze w grupach i ruszymy z koksem.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Podaj konkretne osoby, o które Ci chodzi. Jeśli nawet są takie osoby (bodajże max 4) to w przeszłości na pewno pisały bardziej aktywie i liczmy na reaktywację.
raczej &quot;bodajże&quot; ponad 10 takich osób jest ;)
lantz, gesio , defox , hazard , mihi , geryx , Crowned , krzosz1987 , mariuszxxx6 , L Nino , porugalia , other , strojes666 , adrianoss
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
raczej &quot;bodajże&quot; ponad 10 takich osób jest ;)
lantz, gesio , defox , hazard , mihi , geryx , Crowned , krzosz1987 , mariuszxxx6 , L Nino , porugalia , other , strojes666 , adrianoss
Oprócz usera hazard (nie znalazłem takiego usera) każdy ma chociaż małą cegiełkę na forum.
Ty zamiast wkładać coś od siebie dla forum wolisz siedzieć w hyde parku i tam zabijać czas.
Wszystkim pokrzywdzonym, którzy chcą w kolejnych konkursach brać udział (już na dniach rusza fajny konkurs) zachęcam do konstruktywnego pisania na forum.
Z mojej strony to koniec dyskusji.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
powiedzmy mecz podany jest że gra o 19 ale inne mecze się przeciągaja i gra po polnocy o 2 lub pada deszcz i przełożyli na kolejny dzień co wtedy ?? challengery podajemy ?? ATP i WTA mecze debla ??
 
Do góry Bottom