>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Twój merytoryczny wkład to &quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot;.
Podziękujemy Tobie...
[/quote]

b) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-
bukmacherskich.

Nie jestem userem konkursowym a bez tej czesci zdania dalsza sie nie liczy. Co do udzielania sie to gdy w dziale tenis kogos poprawie, albo uswiadomie to post jest od razu kasowany &#39;bo nie ma analizy&#39; co strasznie irytuje i zniecheca do udzielania sie skoro moj wklad jest ignorowany poprzez kasowanie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jeśli nie zapiszą się ta ilość 128 osób to co wtedy? Ruszymy wkoncu z tym?
Ruszymy na pewno w poniedziałek. Jeśli do soboty nie zapisze się 128 userów to będziemy musieć dopuścić kilku userów usuniętych.
 
mikikimi 263

mikikimi

Użytkownik
Ruszymy na pewno w poniedziałek. Jeśli do soboty nie zapisze się 128 userów to będziemy musieć dopuścić kilku userów usuniętych.
Wyrażam chęć udziału w konkursie &quot;Masters Tennis&quot; pomimo skreślenia mnie. Gwarantuję dobrą grę ????
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Ruszymy na pewno w poniedziałek. Jeśli do soboty nie zapisze się 128 userów to będziemy musieć dopuścić kilku userów usuniętych.
Rozumiem, iż moglem zostac skreslony z apisów, ale tak naprawde to WHY?? Kiedys bywalem tu stale, to ze od 2008r mnie tu nie bylo, nie mozna powiedziec, ze nie dołożyłem sie chociaz minimum do tego forum np 2/100, a to ze teraz mam okazje znów tu wrocic i być to efekt dwóch spraw, po 1 powrotu do i tak dziwnego zycia, po 2 odzyskania hasła. Gdybym mial mozliwosc tego wczesniejszego bycia i uzywania maja81szn to juz dawno byłbym zapisany do kilku konkursów, a tak raczej nie jest, wiec ponownie ponowie swoje zgłoszenie w odpowiednim temacie, gdyz mam zamiar w nie jednym temacie otwartym tu uczestniczyc.
Vader// Zacznij uczestniczyć w życiu forum to w przyszłości w kolejnych konkursach nie będziesz miał takich problemów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ruszymy na pewno w poniedziałek. Jeśli do soboty nie zapisze się 128 userów to będziemy musieć dopuścić kilku userów usuniętych.
Jednak jeszcze tydzień poczekamy. Do piątku ostateczny czas zgłoszeń.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Zauważyłem, że zostało przywrócone moje zgłoszenie. Niestety jestem zmuszony prosić o jego usunięcie, gdyż zapisany jest też już mój brat - użytkownik efcebe i mamy tylko jedno konto na sportingbecie. No chyba że dałoby się to jakoś inaczej załatwić. ;)
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Jeśli nie będzie odpowiedniej liczby osób w konkursie, podsuwam pomysł aby po prostu kilka osób, losowo miało 1 rundę wolną?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Osobiście nie rozumiem, czemu nie zostało to w ten sposób rozwiązane już jakiś czas temu, skoro zapisy trwają od niemal miesiąca :| Rozumiem wymagania sponsora co do liczby uczestników, ale wydłużanie zapisów nie rozwiązuje w żaden sposób problemu z użytkownikami konkursowymi. A wydłużanie zapisów zniechęca totalnie i jestem niemal pewny, że z 10 osób minimum nie poda typów w 1 rundzie bo już zdążyli zapomnieć o konkursie.
Oby oczywiście tak nie było i oby konkurs bym tak udany, jak poprzednie edycje ????
 
Do góry Bottom