>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
W 0

wolt

Użytkownik
ok, dzieki!w takim razie zmienilem na dobre juz, dzisiejsze typy! kurs ako wzialem nizszy niz ma moj przeciwnik - mase - zeby w razie trafienia wszystkeigo nei mial pretensji zadnych!raz jeszcze dzieki!
 
W 0

wolt

Użytkownik
no no!!tylko nie wy ???? ja grzecznie i pokornie sie spytalem czy mozna ???? w kazdym razie mam nadzieje ze nie bedzie problemow bo konkurs jest &quot;pierwsza klasa&quot;!!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Przepraszam, ale dlaczego przegrywam 0:1 w pojedynku z Arzoo ćwiartka nr II :?: Przecież podałem typy i trafiłem wyższe AKO... Roxanne proszę o wyjaśnienia (rozumiem że to błąd chyba) :?:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jacek a co to innego moze byc ???? Jasne ze blad nikt tu nikogo nie faworyzuje .

Zapewniam was ze moderacja takiego konkursu , to ogromny wysilek wiec zroumcie to .
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dziękuję Roxanne, rozumiem że sprawdzanie tylu pojedynków zajmuje bardzo dużo czasu, a jednocześnie bardzo łatwo można się pomylić. Piszcząc w nawiasie : &quot; (rozumiem, że to błąd chyba)&quot; nie miałem na myśli &quot;faworyzowania&quot; innych. No i pozdrawiam Arzoo, który właśnie ze mną rywalizuje, gdyż to właśnie on napisał do mnie na PW, że to właśnie ja powinienem prowadzić. Pozdrawiam ????
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
U mnie w 1 dniu jest blad przy rozliczeniu
25-08-08 21:30 Medina Garrigues A. - Pironkova T. 2 @ 2,50
Nie zmienia to nic w punktacji, tylko AKO sie zmieni. ;)

poprawione
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Co w sytuacji gdy z turnieju wycofał się Youzhny?? W ofercie bukmachera był cały czas jak podawałem typy, a teraz patrze zamiast niego gra inny zawodnik. Czy można podać jeszcze dzisiaj typ zastępczy za ten mecz? Czy będzie on liczony jako nie trafiony?
 
angelripper 0

angelripper

Użytkownik
jesli jakis mod odwiedzi ten temat przed 22 to prosze o zmiane typu Almagro - Dancevic na:
26-08-08 22:00 De Los Rios R. - Sromova H 1 1.55
jesli istnieje taka mozliwosc, z gory dzieki
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
Jezeli Moderator może edytować post to bym prosił Edytowac jeden mecz ponieważ bedzie grany dopieru jutro ???? Tsonga vs. Ventura on bedzie jutro edytować na : Gonzalez F. - Navarro I. 4 sety lub wiecej 2.35 bardzo bym dziekował ;d

Ako nowe bedzie 8,8 ???? ????

Powiem jeszcze ze ten mecz Gonzalez zaczyna sie okolo 21 wiec jak moderator przeczyta pozniej to zeby przeprawił jak by mógł ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Niestety, napisane jest wyraźnie, że postów nie edytujemy, chyba że ktoś zapomni poda godziny czy AKO. Ale typów nie zmieniamy. Bądzcie uważniejsi;]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ok. Postaram sie wytłumaczy najlepiej jak potrafię. Ale nie czytacie regulaminu.
Jesli mecz nie zacznie się przed północą, ponieważ wg bet-at-home i oficjalnego rozkładu gier powinien zacząc sie później, typu nie uznajemy.
Jesli spotkanie zacznie się później z powodu opadów deszczu, przesunięcia spowodowanego gługimi poprzednimi spotkaniami, to gra mogą zacząc i nastepnego dnia. A typ uznamy.
Czy rozumią??:&gt;
 
midel 189

midel

Użytkownik
czyli wy decydujecie czy zaliczyć czy nie, bo jak ktoś daje piąty mecz na korcie i liczy, że zacznie się przed północą to jest w błędzie
 
angelripper 0

angelripper

Użytkownik
rozumiem, ale myslalem ze w przypadku gdy zglosilem pomylke mozna to jeszcze jakos odkrecic, skoro nie to ok, nastepnym razem dokladniej bede sprawdzal
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
czyli wy decydujecie czy zaliczyć czy nie, bo jak ktoś daje piąty mecz na korcie i liczy, że zacznie się przed północą to jest w błędzie
ie my decydujemy. Jak tylko pojawiają się godziny na bet-at-home, ja obie skana i te godziny są decydujące. Jeśli podajesz typy od razu po otwarciu tematy, licz się z tym, że zaplanowane może by spotkanie na później niż 23.59 naszego czasu. Wtedy albo można poczekac na godziny w bah, albo odpuści spotkanie numer 5 na danym korcie i nie ryzykowac.
 
midel 189

midel

Użytkownik
ie my decydujemy. Jak tylko pojawiają się godziny na bet-at-home, ja obie skana i te godziny są decydujące. Jeśli podajesz typy od razu po otwarciu tematy, licz się z tym, że zaplanowane może by spotkanie na później niż 23.59 naszego czasu. Wtedy albo można poczekac na godziny w bah, albo odpuści spotkanie numer 5 na danym korcie i nie ryzykowac.
Mówię o typach podawanych przed godziną ????Skoro co chwilę sobie zmieniasz punkt widzenia i raz uważasz, że niezależnie od wszystkiego jak mecz zacznie się po północy to się nie liczy, a później twierdzisz co innego, ok ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom