>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
witam mam jescze jedno pytanie i mam nadzieje ze ostatnie bo bedziecie mieli teraz duuuzo pracy
jak zauwazyliscie dalem godziny wszystko na 17:00 bo w reg. pisze zeby patrzec w oficalny irder of play na stronie glwonej. lec tam wzytskie ecze byly rozpisane na 17:00 lub before ale nie bylo dokladnej godziny, szukalem tez w dziale tenis ale nic nie znalazlem:cry:
prosze dajcie linka z dkoladnymi godzinami rozpoczynjacych sie meczy
I tak to dzisiaj rozegraja ????
IV ćwiartka - prosze o poprawe - w jednym meczu dałem godzine 11:00 z planu dnia na ich stronce - powinna być 17:00 naszego czasu
11 też jest OK , ale East Coast Time
 
marian1518 0

marian1518

Użytkownik
Ja mam pytanie, poprawkę... Ponieważ nie podałem godzin obok swoich spotkań, nie bedzie z tym problemu...? Następnym razem oczywiście je podam...
Nie chciałbym dostać 0 pkt. tylko za to, z enie podałem godzin, bo to znacznie zmniejszyło by moje szanse,.. ????
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
ja dodalem 6 godzin do kazdego mojego meczu wg order play ze strony US Open, a tutaj sie okazalo, ze godziny sa zupelnie inne. Oczywiscie wszystkie spotkania graja dzisiaj jednak mimo to na wszelki wypadek chce zaznaczyc, ze nie wiedzialem i na 2 raz dam poprawne godziny ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
9.W przypadku, kiedy obaj zawodnicy trafią takie samo AKO danego dnia, obaj otrzymają po jednym punkcie.
Czytajcie regulamin :/
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Przypominam, że dwukrotne niepodanie typów w kolejce oznacza automatyczną porażkę!!!!
Jeśli typów nie poda żadna osoba z pary, wylosujemy Lucky Loosera sposród osób, które przegrają swój pojedynek!!!
 
J 19

jajo

Użytkownik
zamiast losowań proponuję najwyższego AKOwca. Chyba najsprawiedliwsze i nie pozostawiające miejsca do spekulacji
 
S 22

slooz3

Użytkownik
czy typowania dzień drugi bd dostepne w najblizszym czasie, jutro cały dzień nie mam dostepu do internetu i wytrwale czekam na otwarcie wspomnianego typowania.
greetings,
mr v.concerned
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
będzie będzie, jak tylko pojawi się OOP na jutro, czekamy na godziny spotkań. Może się zdary że dopiero ok 6 rano otworzę.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
będzie będzie, jak tylko pojawi się OOP na jutro, czekamy na godziny spotkań. Może się zdary że dopiero ok 6 rano otworzę.
no nic, to włączam oficjalke US Open i czekam na OOP z nadzieja ze bdzie przed odjazdem pociagu :-D
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Nie będzie OOP dopóty dopóki nie zakończą się wszystkie spotkania... Nie ma możliwości oddania typów wcześniej i dodania jutro czasu rozpoczęcia?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
a skąd wiesz, że dane spotkanie nie zacznie się np 27.08 o 1:00?? A jest zaplanowane na jutro...zaraz cos wymyslimy, spokojnie.
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
a skąd wiesz, że dane spotkanie nie zacznie się np 27.08 o 1:00?? A jest zaplanowane na jutro...zaraz cos wymyslimy, spokojnie.
Jest przecież rozpisana kolejność gry na odpowiednim korcie. Można wywnioskować jak wiele czasu zajmie poszczególne spotkanie i czas pomiędzy rozpoczęciem pierwszego pojedynku a pojedynkiem tenisisty, na którego stawiamy.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Decyzja podjęta.
Otwieramy tematy codziennie o 24. Jesli spotkanie będzie później niż godzinie 23.55 jutro, typu nie uznamy ( oczywiście patrzymy na OOP ). Więc spotkania wieczorne na własne ryzyko. Oczywiście można poczeka do jutra i zobaczy godziiny w bah.
Podając typy na jutro w tej chwili, patrzcie bardziej na oficjalny OOP. Do godzin tam podanych dodajcie 6h.
W poście napiszcie, że typy wg OOP ze strony US Open.
Jesli podacie typy rano, z pewnością będą już godziny na stronie bah, więc one będą wiążące.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
beda tematy od 24 otwarte bo inaczej mecze po polnocy do rana bylby nie do obstawiania a to bez sensu, od 00:00 sie bedzie liczyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom