>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pudzianowski vs. Sylvia

Status
Zamknięty.
boromir 134

boromir

Użytkownik
Pieprzenie ze jest 2.95 na Mariusza to trzeba grac!!!A jak by bylo po 1,80 na obydwoch to co?????Bardzo mnie tutaj przekonujecie do stawiania na Pudziana wywnioskowac mozna z tego ze warto stawiac bo polak bo najslilniejszy czlowiek swiata bo Sylvia walczyl ostatnio 7 mieisiecy temu normalnie sami znaFFFcy MMA i UFC.A sedzia nie wiecie kto bedzie moze podstawiony jakis z rodziny Pudziana???co???

Prosze boga by Sylvia zgniótł rozjechal zdeptał Pudziana zeby go kontuzjowal polamal zeby go skrzywdzil a wtedy jakze ciekawe wypowiedzi mozna bylo by tu znalezc ????
 
K 0

keddar

Użytkownik
Problemem w tym temacie jest to, że mało kto kieruję się obiektywizmem. Nawet pod pozornie obiektywnymi analizami kryję się zwykła nienawiśc do Pudziana, do jego osiągnieć do tego, że wszędzie go pełno. To jest taka nasza polska mentalność. Szczerze,jeśli miałbym patrzeć obiektywnie to po takim kursie w życiu nie stawiam na Sylvie bo jak dla mnie to on nie jest murowanym faworytem ( a na to mogły by wskazywać kursy). Jak dla mnie ten typ to klasyczne no bet. Ale z racji tego, że podziwiam Pudziana, jego zawziętość, ducha walki i niesamowicię silną psychikę ( dodatkowo mam 15 złotyc h na zbyciu :p) to postawię na Mariuszka te drobne bo ja na tym nie zbiednieje a kurs jest zachęcający jak dla mnie na tak &quot;wyrównaną&quot; poprzez swoją nieprzewidywalność walkę.
pozdrawiam
 
K 0

keddar

Użytkownik
Pudzianowski wygra w 1 rundzie poprzez nokaut . Pozdrawiam;)
Jak nie mania antypudzianowska to fanatyzm pudzianowski . Jakieś argumenty by się przydały ???? bo niewątpliwie doświadczenie za sylvią. Do tego sylvia ma przewagę na niemal każdym poziomie wszechstylowej walki wręcz ???? ma a może raczej miał, ostatnie walki raczej wskazują na to, że dawmy Sylvia się skończył. Tak jak powiedziałem doświadczenie vs. chęć, pragnienie i wielka wola walki. Jak dla mnie racjonalny no bet, ale no risk no fun więc postawiłem drobniaki na Mariusza.
 
E 0

expert10

Użytkownik
Pieprzenie ze jest 2.95 na Mariusza to trzeba grac!!!A jak by bylo po 1,80 na obydwoch to co?????Bardzo mnie tutaj przekonujecie do stawiania na Pudziana wywnioskowac mozna z tego ze warto stawiac bo polak bo najslilniejszy czlowiek swiata bo Sylvia walczyl ostatnio 7 mieisiecy temu normalnie sami znaFFFcy MMA i UFC.A sedzia nie wiecie kto bedzie moze podstawiony jakis z rodziny Pudziana???co???

Prosze boga by Sylvia zgniótł rozjechal zdeptał Pudziana zeby go kontuzjowal polamal zeby go skrzywdzil a wtedy jakze ciekawe wypowiedzi mozna bylo by tu znalezc ????
Weź się wyluzuj trochę? To są ich pieniądze i ich opinia, a każdy może ja wyrażać. Uważasz się za najmądrzejszego a nim nie jesteś. Jeśli Pudzian wygra to wtedy ci głupio nie będzie? Zachowaj swoje opinie dla siebie a ta dotycząca &quot;boga&quot; świadczy o twoim IQ;)
A co do walki wydaję mi się ze Sylvia nie da rady. Mariusz powinien go parę razy obalić i w parterze być górą. Co do technik jego dźwigni to nie ma sensu się wypowiadać jedynie co w parterze może zdziałać to jakiś krawacik lub jakiekolwiek duszenie. No chyba że na początku znowu zobaczymy Pudziana takiego jak w walce z Najmanem i Kawaguchim teraz tak sobie myślę czemu nie?
Druga sprawa to to że Pudzian chyba nie jest idiotą i nie ustawił by sobie trzeciej walki żeby przegrać? Coś musi w tym być podejrzewam że siła wyższa. Pudzian dopiero zaczyna Sylvia może nie kończy ale już nie ma szans na powrót do tego kim był kiedyś.
Sylvia = Tyson bez obrazy dla tego drugiego.
 
K 0

keddar

Użytkownik
Może na niedługą chwilę przed walką skwituję to tak : na każdego &quot;wielkiego&quot; mistrza przychodzi pora. Teraz się tak zastanawiam co kierowało sylvią przy wyborze przeciwnika. Kompletny brak formy? Kompletny brak chęci do walki. Przeciez z jego punktu widzenia Pudzian to żółtodziub, beztalencie, młokos. To daje do myślenia podobnie zresztą jak walka klitschko z sosnowskim
 
K 0

keddar

Użytkownik
trzeba twardym być a nie &quot;mientkim&quot; ???? ja czekam wytrwale :0 jak narazie walka/przegrana La rosy mnie zelektryzowała, obudziła i utwierdziła w przekonaniu, że każdy mistrz/mistrzyni kiedyś przegrywa. (przypomnijmy pierwsza przegrana po 7 latach ) ????
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
BRAWO MARIUSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GDZIE TWOI KIBICE SYMULANCIE CO PRZED NOKAUTEM ODKLEPUJESZ I KLADZIESZ SIE JAK DZIEWCZYNA DO STOSUNKU
Mysle ze to juz szybki koniiec naszego Polskiego pseudo zawodnika MMA no chyba ze chcecie go dopingowac w walkach z pimpongami i Najmanami ???? bo o zapowaidanym przez niego mistrzostwie MMA czar prysnał ????
I juz mi sie weekend super zaczął dziekuje Ci Mariuszku z całego serducha
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
ale Ty nie napinaj juz ????
to ze przegrales przez swoj patriotym w bukmacherce, to juz Twoja strata :wink:
tak to jest jak sie nie slucha osob znajacych sie na sportach walki, :]

a co do symulowanie, jakie symulowanie?
brak sil i powietrza to padl na dechy,
potem jak go silva dosiadl, i zablokowal rece, to juz mu nic nie pozostalo ;]
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Myślę ,że Pudzian obrał złą taktykę do tej walki.
Szkoda ,ale te padnięcie na plecy to już był akt desperacji.
No cóż nie udało się ;-) .
Walka chyba najgorsza z całej gali ???? .
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
ale Ty nie napinaj juz ????
to ze przegrales przez swoj patriotym w bukmacherce, to juz Twoja strata :wink:
tak to jest jak sie nie slucha osob znajacych sie na sportach walki, :]
a co do symulowanie, jakie symulowanie?
brak sil i powietrza to padl na dechy,
potem jak go silva dosiadl, i zablokowal rece, to juz mu nic nie pozostalo ;]
Ale ja nic nie przegralem bo na tego pseudo zawodnika bym zlamanej złotówki nie postawił bo by mi było szkoda.Mi chodzilo tylko o to zeby mu ktos pokazal czym rozni sie uprawianie sportu od chodowli organizmu ???? a teraz bedzie tu tlumaczenie ze zla taktyke obral hahahah LUDZIE on nie potrafi myslec w riongu on nie wie jak zaskoczyc juz mu nawet Najmanowe LOW KICKI nie pomagaja hahaha
A walka rzeczywiscie najgorsza z gali bo bral w niej udzial PUDZIAN heheh
Koniec pudziana w MMA
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Dalej &quot;Fani&quot; pudziana uważacie, że to przyszłosc w MMA ?
Niech zostanie w POlsce i stoczy 20 walk z Plackami typu Najman.
Za dużo mówił. PRzed walką wyraznie bylo widać, że jest przestraszony.

Szkoda mi go...ale dostał lekcje pokory.
Ci co mówili, że wytrwałby z Fedorem Runde.... =&gt; Pozdro dla was.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie ma co ukrywać ,ale to była najgorsza walka tego wieczoru ,a raczej poranka ,tyle czekałem ,aby zobaczyć taką żenadę. Spodziewałem się jakiejś sensacji ,jakiegoś super nokautu ,czy tam nawet 3 rund ,a walka wyglądała następująco biorąc pod uwagę ✅ / ⛔ :
Minusy:
⛔ Garda Mariusza
⛔ Łatwość dochodzenia ciosów od Tima
⛔ Brak ciosów Mariusza
⛔ Pudzian w parterze nie istnieje
⛔ Deski Pudziana - Akt desperacji i bezradności
⛔ Zła taktyka
⛔ Po przewróceniu Tima zamiast dorwać się do niego to on stał
⛔ Jeden śmieszny nietrafiony kop
⛔ Reakcja Mariusza po walce
⛔ 2 tygodnie przerwy po walce
⛔ Przeciwnik zbyt dobry jak na 3 walkę żółtodzioba
Plusy:
✅ Przewrócenie Tima
✅ Dwa ciosy w nogę
Chociaż z drugiej strony Tim nie zaskoczył swoimi skillsami. Ale tego się spodziewałem ;-) ,nawet Tayson ,Haye ,Kliczko przegrywali.
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
muszę przyznać że trochę sie zawiodłem chociaż spodziewałem się porażki, Pudzian bez swojego pełnego furii ataku w pierwszych sekundach nie istnieje, w ogóle wyglądał jakby nie wiedział co ma robić, obalenie fajne ale co z tego? z całą pewnością najgorsza walka wieczoru, pozostaje nadzieja, że troche spokornieje, niech troche powalczy z takimi ludźmi jak jego poprzedni przeciwnik, ta jego kariera troche mi przypomina 3 poziomy trudności w fifie: początkujący - Najman, semi-pro - Kawaguchi, world class- Sylvia :grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie wiem po co wrzucasz ten filmik. Czego ma on dowodzić ? Że niby chcesz porównać Fedora do Mariusza ? Bo nadal nie widzę sensu wklejenia tego filmiku to tak jakbym wrzucił teraz walkę Pudziana z Najmanem.
Mariusz to żółtodziób w MMA. Nawet nie można powiedzieć o nim ,że jest zawodnikiem tylko gwiazdą ściągającą tłumy.
Wygrał dwie walki jedną z Najmanem ,a drugą z jakimś 3 ligowym Azjatą ,z którym się męczył.
Nie porównuj mi tylko proszę F.E. do M.P. ???? .
Po drugie filmik już z 20 razy był wrzucony.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
BRAWO MARIUSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GDZIE TWOI KIBICE SYMULANCIE CO PRZED NOKAUTEM ODKLEPUJESZ I KLADZIESZ SIE JAK DZIEWCZYNA DO STOSUNKU
Mysle ze to juz szybki koniiec naszego Polskiego pseudo zawodnika MMA no chyba ze chcecie go dopingowac w walkach z pimpongami i Najmanami ???? bo o zapowaidanym przez niego mistrzostwie MMA czar prysnał ????
I juz mi sie weekend super zaczął dziekuje Ci Mariuszku z całego serducha
Napinka mode on ;)
Po 3 walce nie osądzaj Pudziana że jest to jego koniec w MMA. Powalczy ze słabszymi, nabierze doświadczenie, podszkoli technikę a reszta przyjdzie sama. To było widać idealnie na przykładzie Tima co pokazało doświadczenie. Pokazał coś szczególnego w tej walce ? - Nie. Wykorzystał tylko zasięg ramion i dobrą postawę w parterze, gdzie robił w Pudzianem co chciał.
Co do samej walki to trochę mizerna była. Tyle czekania żeby zobaczyć kilka minut można powiedzieć słabej walki.
Więc jak powiedziałem - bez spinki. Fakt faktem jest że wiele osób w tym temacie chyba niezbyt lubi Pudziana, ale nie wiem czemu. Chłopak do wszystkiego doszedł sam, na początku miał ciężko, ale jakoś się dorobił. To że występuje praktycznie wszędzie to dobrze. Ma szansę spróbować czegoś nowego w życiu i niech próbuje dalej.
Bez odbioru ;)
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Jak bys czytal od poczatku co tutaj pisałem to bys wiedzial o co mi chodzi.Chodzi mi o was daremnych kibicow Pudziana którzy dalej beda upatrywac w nim gwiazde a on ma z was beke bo itak swoje za walke wezmie jesli kochasz dopingowac takich zawodnikow jak on no to szacun dla ciebie.Jestem kibicem i mam prawo kibicowac niestety w stosunku co do Ciebie nie mam oczu zamglonych i zapatrzonych w Pudzianka bo chyba z Kawaguchim i z Sylvia udowodnił wszystkim co jest naprawde wart.Wart jest tyle co NIC.Tylko sie chłop blaźni i zrobi z siebie drugiego gołote.Za niedługo stoczy walke z jakims przecietnym zawodnikiem ktory tez go zleje i bedzie jeszcze wieksza kompromitacja.Co wczoraj pokazal????Co ci udowodnil?????Mowilem ze jedyne czym moze zaskoczyc Sylvie to tancem spiewem albo gotowaniem.Chyba wystepy w telewizyjnych programach ida mu lepiej niz te w MMA wiec niech tam sie obraca.Podobno w M jak Miłosc szukaja nowego Łucjana wiec moze tam????
Koles nie ma nic z zawodnika MMA bo nawet poruszac sie po tym ringu nie potrafi.Miał pewnosc siebie ktora tez jest potrzebna ale chyba zatracil ja wczoraj calkowicie.A wy kibice talentu Mariusza jestescie tacy ze zaraz wejde na pierwszy lepszy portal i Ci co upatrywali w nim mega gwiazde beda pisac jaki to on jest cienias.Ja od poczatku bylem na NIE i czy nawet walczyl by drugi raz z Najmanem to i tak dopingowal bym Najmana.

A zapomnial bym.Podobno Mariusz wam obiecywal 3 rundy i bardziej poobijanego Sylvie od siebie.Czyzby was zawiódł????Siły chlop nie mial nawet na udzielenie wywiadu bo on tylko udzielal bedzie po wygranych walkach ???? Pseudo zawodnik MMA.

I to co powiedział jeden z włascicieli KSW &quot;w obu Polskich walkach zwyciezyło MMA&quot;
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Nie mieszkasz w Polsce, po tym co pisze pewnie za granicą nawet się nie przyznaje do Polski i wstydzi się skąd jest.
Pudziana wiesz za co szanuje, za to że wygrywając krzyczał zawsze &quot;Polska gorą&quot; A ty co zrobiłeś dla tego kraju ? Wyjechałeś z niego i to chyba było najlepsze co zrobiłeś bo takich pajaców ten kraj nie potrzebuje.
Ja go szanuje za Strongmenów może nie byłem jakimś fanatykiem strongmenów ale czesto ogladalem.Jak bys czytal wszystko od poczatku to bys wiedzial ja Ci go nie bronie szanowac dopingowac a ty mi nie zabronisz go krytykowac.Okreslenie PAJAC pasuje idealnie do Ciebie bo nagle pojawiasz sie i piszesz po walce a przed jakos nie bylo inicjatywy z Twojej strony.Co do Polski to owszem przyznaje sie ale po wczorajszej walce jak ktos bedzie pytal mnie o Pudzianowskiego to oczywiscie powiem ze nie wiem kto to ???? Jesli chodzi o sam fight to jak jestes obiektywny to sam powiedz w ilu procentach spodziewales sie wygranej Pudziana i jakie argumenty miały niby stac po jego stronie bo ja nie zauwazylem ani jednego najmniejszego i stalo sie jak sie stalo_Oplacalo sie czekac do tej 6 rano bo pragnąłem zobaczyc upadek Pudziana niby najsilniejszy czlowiek swiata ale co chyba to jednak nie wystarczy co nie??Jak zobaczysz sobie powtorki walki to zobacz dwie ostatnie minuty pierwszej rundy jak bylo po nim widac jak myslal &quot;co by tu zrobic zeby bylo dobrze&quot; mysle ze juz wtedy wiedzial jak sie skonczy walka.
Koniec na temat jak ktos ma jakies ale to pisac na PW na temat Mariuszka to nawet w srodku nocy pogadam ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dobra chlopaki rzeczowa dyskusja ????

Wielkim fanem, żeby śledzić na bieżąco poczynania MMA nie byłem w odróżnieniu od innych sportów walki. Ale od początku mówiłem , że Pudzian przegra z Silva. Lubiłem zawsze Pudziana bo był wzorem pracy tytanem pracy dlatego zdominował całkowicie swój sport.
Jednak mam nadzieje , że ta przegraana uzmyslowi mu pare kwestie. Na przykład tą, że
jego parcie na szkło mnie osobiście śmieszy: tańczy, śpiewa zaraz będzie stepować. Robi w TV z siebie troche debila za kase ale to szczegół. Druga sprawa, że MMa różni sie tym od np boksu , że tam niedoświadczony zawodnik może sie zmierzyć z mistrzem / byłym mistrzem juz na początku. Pudzian sie sparzył i przekonał na swojej skórze i poddal walke. A przed startem w MMA przeciez zapowiadal &#39; nigdy sie nie poddam&#39; twierdzil , że nawet w przypadku dźwigni będzie wolał zemdleć niż się poddać.
Bzdura, doświadczył bólu i może z większą pokorą podejdzie do sportu.
Szanse w MMA moim zdaniem?
Tak jak powiedział Silva, jeśli Pudzian poświęci sie bezgranicznie temu sportowi może cos zdziałac. Ale to beda musialy byc miesiace morderczej pracy nad kondycja głównie bo technika sie z niego nie zrobi. Pudzian ma siły na 2 minuty potem to juz worek do bicia, oczywiście z zachowaniem proporcji.
jego par
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
To jest forum bukmacherskie i zamiast pisac tutaj analizy dotyczace walki co uczyniłem na początku w wątku w odpowiedzi otrzymałem analizy typu &amp;quot;pudzian wygra, polska górą!&amp;quot;
A teraz czuje sie jak na onecie, gdzie ludzie się wykłócają, wszystkie posty od strony 5 wzwyż mogły by być usunięte, bo nic nie wnoszą do dyskusji, a komentarze po walce to już tragedia.
Nie mają tutaj do rzeczy sytuację &amp;quot;jestem za polakiem&amp;quot;, &amp;quot;wierzę ze polak wygra&amp;quot;, takie coś to można na portalach typu onet pisać, bo nawet na strony bokserskie i mma się to nie nadaje.
W innych tutaj działach między innymi w Tenis wygląda to zupełnie inaczej, analizy, kontr analizy itd. a tutaj po prostu porażka, wszyscy karmią trolla ????

Wracając do tematu walki, jedyną szansą Pudziana na ten pojedynek było zrobienie to co uczynił Pudzian w walce z Kawaguchim czyli rzucić się na zawodnika, który od 7 miesiecy nie walczył, ten atak powinien być bardziej przemyślany, ale tak by miał szanse pokonać bardzo ociężale poruszającego się Sylvie. A taktyka trzymanie dystansu i low kicki nie mogła się sprawdzić na dłuższą metę, bo jak pisałem mimo takiej taktyki Sylvia w końcu dopadnie Pudziana.
Mógł pudzian się rzucić na sylvię, po tych kilku low kickach na początku, nie wraz z gongiem, ale to jest teraz tylko gdybanie.
W studio mowili, że pudzian może będzie walczył z Nastulą, w tej walce też nie daje żadnych szansz Pudzianowskiemu, Nastula to by Sylvie pokonał.
Sztab trenerski, ktokolwiek omawia z nim taktykę na walki, według mnie się nie sprawdza, taktyka zawiodła z Yosuke i teraz z Sylvią. Pudzian w wywiadach mówił, że ogladął taśmy z walkami Sylvi i wie, że on źle czuje się w parterze dlatego będzie chciał tam skierować walkę. No, ludzie kto to ustalił? Gość który 8lat walczy w formule MMA, który uwalniał się z kilku dźwigni założonych przez Nogueire ma pogubić się w parterze z facetem, który w mma nie walczy całego roku?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom