>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pudzianowski vs. Eric Esch "Butterbean" - 18.09.2010 XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Czyli kolorowy cyrk zwany KSW jedzie dalej... Fajnie, ze wygral Pudzian, zawsze to mu podstawią kolejnego kelnera. Szkoda, ze Najman nie naklepal Salecie, bo ten drugi to taki kozak, ze hej, a jego mowa po walce byla niesmaczna, prostacka a zachowanie widzow takie same.????
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Zgadam się z przedmówcą jako że MMA to cyrk ???? oczywiście nie wliczając do tego walk zawodowców bo te były ładne.
Reszta to takie porachunki wygląda na to że teraz każdy może kogoś obrazić czy coś i wyzwać go do walki w formule MMA.
Co do walki Pudziana to ten grubas nie przegrał dlatego, że bolały go ciosy Pudziana tyle że nie miał już tlenu.. Przecież dla takiego grubasa leżenie tyle na plecach mając na sobie 118 kg to ogromny wysiłek.
Kompromitacja i wstyd jak został wykonany hymn USA.????
 
C 0

cinek49

Użytkownik
a ja przygladajac sie waszym postom przed walka i teraz powiem wam a szczegolnie tobie Cinku, ze tak naprawde nie masz sie z czego cieszyc i wypominac Titowi, moj argument jest jeden proponuje ci obejrzec urywek te 45sec gdzie pudzian wali swoimi &quot;mloteczkami&quot; i policzyc ciosy ktore doszly do glowy grubasa poczatkowo mialem napisac ze mozna je zliczyc na palcach 1 reki ale zadalem sobie trud i policzylem za ciebie otoz byly to 3 slownie TRZY celne? celne to za duzo powiedziane, ciosy. ogladajac te video i naliczajac ciosy mozna zauwazyc ze sa zadawane prawie ze otwarta reka... dochodzac do meritum jak dla mnie pudzian moze sobie walczyc dalej ale cierpia na tym prawdziwi zawodnicy, wiem ze wolalbys obejzec na nastepnej gali pudziana zamiast powtorki finalu z blachowiczem, ale coz jaki kraj taki poziom mma i ogolnie ludzi (rozwalalo mnie gdy na trybunach mozna bylo zauwazyc &quot;gwiazdy&quot; z &quot;pierwszej milosci&quot;)
dobra dochodze do moralu, pudzian poradzilby sobie tylko z eschem saleta i najmanem, reszta bylaby poza jego zasiegiem i tu traci polskie mma gdzie duza kasa idzie na &quot;gwiazdki&quot; robiace z tego sportu nastepne tance z gwiazdami


pewnie troche nie czytelnie to zapisalem, ale co inteligentniejsi dojda do ukrytej tresci wypowiedzi :p

P.S wiec wielki znawco MMA Cinku i jego popleczniku caviarze zastanowcie sie troche nad soba a jezeli macie choc troche w swych manipulowanych przez media glowkach usuncie swoja konta tak jak to proponujecie zrobic osobie ktora widac ze wiedze o MMA posiada, dla tych panow - bez odbioru

Pozdrawiam

@Jannek
organizator gali nie raz, nie dwa już to powtarzał, a nawet trenerzy i zawodnicy MMA - gdyby nie taki Pudzianowski gala w ogóle by się nie odbyła, gdyż ludzie nie kupiliby biletów, telewizja by nie kupiła praw, a gazety by się o tym wydarzeniu nie rozpisywały... dzieki &quot;magnesowi&quot; powstaje ten biznes i dopiero on raczkuje. Jak to wygląda każdy widzi, aczkolwiek MMA sie rozwija, zawodnicy ( prawdziwi zawodnicy ) pokazują się szerokiej publiczności w mediach i dzieki temu przed tym sportem rysują się lepsze barwy. A teraz pomyśl co by bylo bez takiego &quot;magnesu&quot;. Fakt, nie byłoby gwiazdek z pierszej milosci, nie byloby profesjonalnej realizacji telewizyjnej oraz wielkiej gali... a co by bylo ? jestes na tyle inteligentny ( myślę ), że sam dojdziesz do wiadomego wniosku... i własnie dlatego temu sportowi tak potrzebny jest taki człowiek jak Pudziankowski. Kiedyś w przyszłości, kiedy ten sport już będzie mocniej rozpropagowany w polskiej świadomosci, możliwe, że nie bedzie potrzebował showmanów na ringu, aczkolwiek w obecnej sytuacji, gdzie jest w fazie raczkowania ktoś musi napędzać koniunkturę, gdyż jak historia pokazała sami dobrzy zawodnicy się w naszm kraju jeszcze nie sprzedają...

pozdr,
Baqu
:grin: Przyznam ci że troszeczkę mnie tym postem rozbawiłeś. Mówiąc że trzy ciosy doszły do głowy Erica. No i co z tego, gość ma grube ręce i się porządnie zasłaniał, a nawet jak by nie doszedł ani jeden cios to i tak sędzia ma prawo to skończyć bo Esch nie odpowiadał. To co pisałeś dalej nie przeczytałem w całości bo już na początku zauważyłem że jest to setny z kolei taki sam post jak Tito Ortiza.

Co do walki Salety, to Przemuś się porządnie ośmieszył, bo prawda jest taka że prawie dostał by wpier***, a nawet po walce wyzywał Najmana. Po prostu nie trawię już tego człowieka (Saleta). Gdyby Najman miał trochę więcej serca do walki to by dobił spokojnie Salecie.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Bardzo fajne odczucia po wczorajszej GALI bardzo dobre walki polaków ????
Kornik niestety ręka poszła...
Walki wieczoru to zaskakująca postawa Nejmana i zakończenie walki jak frajer ten człowiek jednak nie ma jaj ! Śmiech na sali obił Salete i przegrał w tak frajerski sposób....
Pudzian jak to Pudzian &quot;Tanio skóry nie sprzeda&quot; brawo zrobił to co do niego należalo obalić kolosa i skończyć to młotkami w parterze !
 
bartekros 5

bartekros

Użytkownik
powidzenia Mariusz i licze na to że Esch wbije cie w ten ring tak ze juz z niego nie wyjdziesz:smile:
Niestety Twoja &quot;przepowiednia&quot; tym razem się nie sprawdziła i dobrze.
Jeszcze nie widziałem żeby obalenia dawały zwycięstwa i raczej nie zobacze.Przewróci go co nie bedzie łatwe i co mu zrobi??
Zacznie uderzać aż sędzia przerwie walkę.. Widzisz jakie masz szczęście, zobaczyłeś pierwszy raz jak walka skończy się na obaleniu i &quot;przyciśnięciu&quot; przeciwnika. Trenujesz z nim że wiesz że niczego nowego od ostatniej walki się nie nauczył? Wątpię..
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Bez przesady ta walka Pudzianowskiego to była jedna wielka parodia &quot;sportu&quot;. Przecież ten cały Esch miał już problemy z dojściem do ringu, a gdy już się na nim zjawił to podniesienie nogi sprawiało mu więcej wysiłku niż nie jednemu przebiegniecie maratonu :p
Tak jak już ktoś napisał podsuwają Pudzianowskiemu kelnerów, aby zarabiać na biletach i reklamach KSW. Natomiast gdy Pudzianowi musiał się zmierzyć z zawodowcem pełna gębą, który co prawda od lat jest cieniem samego siebie Dominator był bez szans.
Już widzę kolejna galę KSW na której Pudzianowski będzie walczył z jakąś godzillą z Wietnamu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Cóż ???? KSW 14 przechodzi do Historii. Mam mieszane uczucia co do tej gali. Za fajna to nie była. Po za fajnym nokautem Górskiego , dobrą walką Kułaka , i świetną Janka Błachowicza to gala średnia. Zawodnicy dużo czasu spędzili leżąc na ringu a mniej a mało w stójce która jest ciekawsza ( jak dla mnie) organizacja przez Polsat - Żenująca ! Gala trwała 4.5 godziny a same reklamy z 1.5h trwały :|
Co do walki Pudziana. Chciałem żeby wygrał ale nie spodziewałem się tego , że przyjdzie mu to tak łatwo. Widać trenowanie obaleń na treningu trochę się przydało ale bądźmy szczerzy - Escha jednak przewrócić nie jest ciężko. Łatwo można dojść do nóg i lekko podnieść i już leci. Równowagi raczej on nie ma skoro jest szerszy jak wyższy. Okładanie Escha w parterze ? Śmiałem się jak głupi. Od razu przypomniała mi się walka z Najmanem. Myślę , że jak by nie sędzie to Esch mógłby całą rundę tak leżeć i przyjmować te ...yyy ciosy ?? i jeszcze taka ciekawostka. Mariusz wyłapał na początku dwa lewe proste a jak udzielał wywiadu to pół twarzy czerwone ???? Dobrze tylko , że spokorniał trochę i ten wywiad był na poziomie i nie podpalał się i nie powiedział czegoś głupiego.
No nic teraz czekamy na KSW 15 Rematch. Ciekawe tylko z kim ten Rematch zrobi Pudzian :|
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Widzę, że tu niektórzy przeżywają to, że Mariusz wyłapał aż 2 ciosy ! No kurde całe 2 ciosy masakra ! W boksie czasami napieprzają się po 12 rund przyjmując ponad 100 ciosów, a tu niektórzy przeżywają 2 ciosy.
Zresztą wejdźcie na yt i zobaczcie jeszcze raz walkę i policzcie ile Butterbean wyłapał młotkowych ciosów w parterze na ryj. To nie były 3 ciosy tak jak ktoś tam umiejętnie policzył. Butterbean dostał z ponad 15 czystych ciosów prosto w twarz, do tego doliczyć jeszcze ciosy które się ocierały. Butterbean by już nie wstał w tej walce więc słusznie Pudzianowski wygrał.
Czekam na jego kolejne walki z niecierpliwością i wolę oglądać celebrytów jak walczą niż tych zawodników MMA. ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
KSW 15
Najman vs. Ibisz ?
Dobra walka by była, na miarę KSW :grin:
Co do pierwszego extra fightu to wolałbym żeby oboje przegrali... Saleta jak i Najman to klasyczni napinacze, z tą różnicą że Najman nabrał pokory, nie rzucał już tak słowami jak przed walką z Pudzianem. Jedyny plus z tej walki to taki że pieniądze przekazał na szczytny cel. Wypowiedzi Salety nie skomentuje. Chciał upokorzyć rywala, a widownia wzięła jego nieśmieszne żarty. Trzeba szanować przeciwnika, a nie robić z niego pośmiewisko. Chciał się odegrać to mogli bić się na ulicy.
Do tego ten Borek... Co on tam robi ? Następny celebryta... Rozmowa z Pudzianem po walce &quot;Pokazałeś wiele rzeczy związanych z MMA&quot; - Faktycznie...
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Co do postów wyżej to nie skasuje konta bo mam tutaj beke z takich jak Wy.Pudzian wygrał powiem że zasłuzenie a wy macie kisiel w majtach.Dla mnie jest nadal zerem a teraz czekajmy kiedy pojedzie do stanów na galę Mosin.Wtedy przekonacie sie co do jego wartości.I moze nawet jechać i wygrywac.Dla mnie to jest kupa skorumpowanej ściery.Za pieniadze zjadłby nawet moja kac-kupe ???? Już nie moge sie doczekać swojego smiechu jak bede czytal po internecie ze Pudzian ma przezajebisty parter itd itp hahahahahaah

I konta nie usunę bo tacy jak Wy tutaj daja mi sporo powodów do śmiechu.
A tych co przewidzieli zwyciestwo Mariusza zdecydowanie nazywam &quot;znawcami MMA&quot; A wszystko to dzięki Mariuszowi ???? Razem bedziecie poznawać tajniki MMA przy kolejnych Kompromitacjach Sztuk Walk ????

Adios
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
TitoOrtiz, boromir i kilka jeszcze innych multikont.
Więcej nie będę już tolerował Twojej chamskiej postawy i braku szacunku do dyskutantów w tym dziale.
Nie nadajesz to do rozmów o sporcie pod kątem bukmacherskim. Idź na forum dla kibiców.
Czekałem co napiszesz. Bo sądziłem, że będzie Ciebie stać na kilka zdań pokory.
Prowokujesz, psujesz atmosferę na forum.
Każde Twoje konto zostało lub zostanie zbanowane na ten dział. Jesteś niereformowalny więc nie mamy o czym pisać. Jeśli zaczniesz robić problemy na całym forum to skończy się całkowitym banem.
Już kiedyś pisałeś pod innym nickiem, że nie będziesz pisał na FB. Więc można Ci tu umożliwić.

Pomińcie posty TitoOrtiza.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Śmiejecie się z tych walk a pewnie większość z was nawet by tego nie oglądała gdyby nie walczył Saleta, Najman czy Pudzian
I właśnie w ten sposób promują ten sport, co do Pudziana to on najpierw musi popracować nad swoim beretem bo mu nerwy puszczają po pierwszym przyjętym ciosie i potem już włącza się autopilot
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Widzę, że tu niektórzy przeżywają to, że Mariusz wyłapał aż 2 ciosy ! No kurde całe 2 ciosy masakra ! W boksie czasami napieprzają się po 12 rund przyjmując ponad 100 ciosów, a tu niektórzy przeżywają 2 ciosy.
Zresztą wejdźcie na yt i zobaczcie jeszcze raz walkę i policzcie ile Butterbean wyłapał młotkowych ciosów w parterze na ryj. To nie były 3 ciosy tak jak ktoś tam umiejętnie policzył. Butterbean dostał z ponad 15 czystych ciosów prosto w twarz, do tego doliczyć jeszcze ciosy które się ocierały. Butterbean by już nie wstał w tej walce więc słusznie Pudzianowski wygrał.
ja pisałem o tych dwóch ciosach , ale czy ja pisałem że przeżywam czy coś ? napisałem że zarobił dwa ciosy i cały czerwony się zrobił , jak byś nie doszukał się sensu tego zdania to Ci podpowiem że chodziło mi o to że jednak Esch miał pare w łapie.
Czekam na jego kolejne walki z niecierpliwością i wolę oglądać celebrytów jak walczą niż tych zawodników MMA. ????
Tym to mnie rozwaliłeś :| obejrzyj sobie jakieś UFC czy coś w tym stylu to odechce Ci się oglądać Pudziana. Ja wczorajszą galę obejrzałem nie ze względu na Pudziana i Salete. Dla mnie ekstrafighty to był fighty zawodników z wagi lekkiej i dwa prawdziwe ekstrafighty z udziałem Kułaka i Błachowicza. A walki tych kalek obejrzałem bardziej z przymusu. No moze z tej czwórki aby Mariusz nie jest kaleką ale i zawodnikiem MMA też nie jest.
edit// a i nie zrozumcie mnie źle że pudzian nie wygrał zasłuzenie, bo wygrał zasłuzenie. Chodzi mi o to że prawdziwego zawodnika MMA z niego nie będzie. Za poźno już. Fakt , że może stoczyć kilka lepszych walk i dać nam trochę radości ale raczej walki będą miały show jako główny cel a nie aspekty sportowe. Pudzian z tej walki a z walki z Kawaguchim czy Silvą to był inny Pudzian. Fajnie ruszał się na nogach , kilka razy kopnął , dobrze odskakiwał i dobre obalenie. Tak jak pisałem potrenuje będzie dobrym fighterem , dodać jeszcze jego upór to groźny będzie ale nic znaczącego w tym sporcie nie osiągnie. Jedynie właśnie takie walki jak ta z Eschem , czyli walki show. Esch po walce powiedział że Mariusz na Moosin może bedzie walczył z Thompsonem. Moze walka by była dobra ale Thompson z tego co widzę kolejny do obicia. Ostatnie 15 walk i 11 porażek. Mariusz byle kogo sobie nie weźmie ????
 
W 0

wdcaviar

Użytkownik
Co do postów wyżej to nie skasuje konta bo mam tutaj beke z takich jak Wy.Pudzian wygrał powiem że zasłuzenie a wy macie kisiel w majtach.Dla mnie jest nadal zerem a teraz czekajmy kiedy pojedzie do stanów na galę Mosin.Wtedy przekonacie sie co do jego wartości.I moze nawet jechać i wygrywac.Dla mnie to jest kupa skorumpowanej ściery.Za pieniadze zjadłby nawet moja kac-kupe ???? Już nie moge sie doczekać swojego smiechu jak bede czytal po internecie ze Pudzian ma przezajebisty parter itd itp hahahahahaah

I konta nie usunę bo tacy jak Wy tutaj daja mi sporo powodów do śmiechu.
A tych co przewidzieli zwyciestwo Mariusza zdecydowanie nazywam &quot;znawcami MMA&quot; A wszystko to dzięki Mariuszowi ???? Razem bedziecie poznawać tajniki MMA przy kolejnych Kompromitacjach Sztuk Walk ????

Adios
Nie musisz usuwać i tak Cie zablokowali.
Co do Twojego postu Pudzian wygrał zasłużenie i to było jasne jak słońce.
Taktyke z Butterbeanem każdy obiera taką samą cios ucieczka pózniej w nogi a jak jużsię to przewróci to nie ma innej możliwości jak wygrana.
Pudzian widać ,że pracował i może nie posiada za dużych umiejętności ,ale jeśli dalej będzie ćwiczył zdobywał doświadczenie może dużo namieszać.
Porażka z Sylvią przyszła w odpowiednim momencie i wiele go nauczyła dlatego też porzucił tance z gwiazdamii zając sie wreszcie jednym.

TitoOrtiz, boromir i kilka jeszcze innych multikont.
Więcej nie będę już tolerował Twojej chamskiej postawy i braku szacunku do dyskutantów w tym dziale.
Nie nadajesz to do rozmów o sporcie pod kątem bukmacherskim. Idź na forum dla kibiców.
Czekałem co napiszesz. Bo sądziłem, że będzie Ciebie stać na kilka zdań pokory.
Prowokujesz, psujesz atmosferę na forum.
Każde Twoje konto zostało lub zostanie zbanowane na ten dział. Jesteś niereformowalny więc nie mamy o czym pisać. Jeśli zaczniesz robić problemy na całym forum to skończy się całkowitym banem.
Już kiedyś pisałeś pod innym nickiem, że nie będziesz pisał na FB. Więc można Ci tu umożliwić.

Pomińcie posty TitoOrtiza.
Słusznie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Śmiejecie się z tych walk a pewnie większość z was nawet by tego nie oglądała gdyby nie walczył Saleta, Najman czy Pudzian
I właśnie w ten sposób promują ten sport, co do Pudziana to on najpierw musi popracować nad swoim beretem bo mu nerwy puszczają po pierwszym przyjętym ciosie i potem już włącza się autopilot
Przecież poziom sportowy tych walk jest daleki od dobrego poziomu prawdziwych walk z MMA.
Ale tutaj Baqu już chyba napisał.
Gdyby nie taki Pudzian to w Polsce nadal mało kto interesowałby się mieszanymi sztukami walki.
Nazwisko przyciąga ludzi. Podobnie jak nazwisko Salety.
To jest biznes...
Osobiście uważałem Saletę za pseudo boksera i podobnie myślę teraz o nim jako o pseudo fajterze MMA.
Mariusz sprzedał się komercji. Po części go rozumiem. Trzeba zarabiać jakoś. Tutaj robi zdecydowanie większą kasę. Dziś Pudziana każdy może sobie &quot;zamówić&quot; jako maskotkę na różnych targach, imprezach. Bierze za 2 dni stania i rozdawania autografów 20 tyś.
Ten człowiek nie nadaje się MMA... no ale to już jego problem.
Chwałą mu za to, że dzięki niemu mieszane sztuki walki są popularniejsze w Polsce.
 
W 0

wdcaviar

Użytkownik
Dokładnie tak ludzie oglądali to tylko dla pudziana tak samo zawody Strong Man.
Ja tam go lubię i cenię bierze sięza wszystko to już chyba z nudów a nie dla kasy bo tej kasy to on sam juz powiedział ze ma do końca zycia i jeszcze zostanie.
Osobiście nie oglądałbym tej gali gdyby nie pudzian i najman(na którego liczyłem).
Dzięku pudzianowi wiele młodych zacznie trenować.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dokładnie tak ludzie oglądali to tylko dla pudziana tak samo zawody Strong Man.
Ja tam go lubię i cenię bierze sięza wszystko to już chyba z nudów a nie dla kasy bo tej kasy to on sam juz powiedział ze ma do końca zycia i jeszcze zostanie.

Osobiście nie oglądałbym tej gali gdyby nie pudzian i najman(na którego liczyłem).
Dzięku pudzianowi wiele młodych zacznie trenować.
no dokładnie jak by nie było Pudzian dla młodych będzie idolem w sztukach walk. Tak samo jak Małysz itp. To tylko może być tylko i wyłącznie na plus. Bez Pudziana jak by nie było mało kto słyszał o MMA w Polsce. Teraz jest inaczej. Ma ktoś dojścia do danych z badań rynkowych i jaka oglądalność była ?

pewnie niedlugo sie pojawi
jak znajdę to wrzucę
Baqu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom