>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pudzianowski vs. Eric Esch "Butterbean" - 18.09.2010 XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Witam, co do walki Pudziana to jedna wielka loteria, jeśli chodzi o obstawianie.
wg. mnie, patrząc na walory sportowe i umiejętności to Pudzian po prostu nie umie się bić i tyle( to że się dopiero tego uczy itp nie jest dla mnie żadnym wytłumaczeniem- mógł dalej przeciągać tiry)
NIKT TAM SIĘ NIE BIERZE PRZEZ PRZYPADEK!!.
Koleś mający tyle powera w rękach nie umie nikogo położyć?? dziwne no nie??. Ktoś kto oglądał jakiekolwiek walki mma czy ufc czy inne to widział , że po 1 czy 2 ciosach w łeb na ziemi kolesie mają KO i podają im tlen a tu?? klepał najmana na ziemi a najman wstał i przeprowadził wywiad?? bez obrażeń na twarzy?? gdzie ta siła poszła? nawet przez gardę powinien mieć łeb jak arbuz itp.
Wyżej pisałem, że ta walka to loteria-chodzi o to, że KSW to biznes polsatu i reszty i zrobią wszytko by dalej trzepać kasę i tyle, więc wydaje mi się , że Pudzian , może ta walkę wygrać tylko po to, żeby na kolejnej gali i całej otoczki znów był komplet widzów i tyle.
Zastanawiam się jak on może kogokolwiek pobić skoro nie umie wyprowadzać ciosów a o sile i skuteczności tych ciosów nawet nie wspominam.
Kolesie co coś znaczą w tym sporcie czy w europie czy na świecie to są prawdziwi zabójcy, którzy stoczyli więcej walk na drodze za kasę itp niż my mamy włosów na głowie.
Są twardzi i bez żadnych sentymentów kopią na ziemi w łeb i potrafią wyprowadzać ciosy z każdej części ciała tylko by zniszczyć rywala. W prawdziwych klatkach nie ma nauczycieli karate/judo i sztuk walk z zasadami, za to są goście co umieją to wszytko w takim stopniu by na każdej płaszczyźnie walki wbić drugiego w ziemię ????
Nawiązując do tematu Pudziana to scenariusz może być następujący: Pudzian jakimś fartem to wygrywa(lowkick kilka razy i potem , może grubas się potknie i spadnie i doleci jak do najmana i koniec-innej opcji nie widzę. Potem na rewanż pojedzie do USiA:p i tam znów jakiś miły scenariusz pięknej kariery -lol)
Co do samych lowicków to nawet tego nie umie woogóle bo Pudzian kopie stopą jak w piłkę a powinno się kopać goleniem-wtedy jest efekt. Prędzej sobie zrobi krzywdę niż komuś kopiąc stopą.
Co do grubasa to koleś troszkę się spasł, ale prawy sierp jak trafi to rozbija gardę każdemu i KO (Mariusz nie umie nawet gardy trzymać przy każdym ruchu opuszcza gardę przy tych swoich pseudo lowkikach najbardziej) Grubas idzie w przód nawet jeśli ktoś go atakuję więc jak trafi to deski, a kopa ma ogromnego więc wystarczy 1 by nasz Dominator miał tlen.
Reasumując:
-jeśli walka będzie czysto sportowa(lol) to nie wyobrażam sobie jak grubas miałby przegrać i po jakim ciosie............
-jeśli walka będzie robiona pod karierę Mariusza i kasę polsatu i reszty to zobaczymy mega cud w postaci wygranej Pudziana(pisałem wyżej-grubas spada a na ziemi coś tam pudzian robi i przerywają i win hahha)
-ostatnia opcja - super reaktywacja Mariusza, extra technika, power i wygrywa jako lepszy bez żadnych kombinacji i ściemy - wtedy RESPECT
Obym się mylił i zobaczył super turbo Pudziana, który nauczył sie podstaw boksu/ brazylijskiego judo itp, miał super kondycję, miał zabójce w oczach i pokazał ,że prawdziwy zawodnik w tej formule może tańczyć-spiewać-gotować i być równócześnie nr 1, czego sobie i wam serdecznie życzę ????

Ps: Zaraz , ktoś zapyta czemu tak zjechałem &quot;naszego&quot;?
odp: Również chciałbym , aby Mariusz wygrał ale umiejętnościami a takich nie posiada jak narazie by walczyć w MMA z prawdziwymi zawodnikami.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja tam na Pudziana, co będzie to będzie 1.47. Grubas jest gruby ale chyba do Polski nie przyjechał wygrać bo jak Pudzian przegra to chyba kolejna walka będzie zorganizowana z Ibiszem bo on ostatnio słyszałem też pakuje, podmaluje się go, zrobi sobie tatuaż, włosy na klacie sobie zapuści i jak znalazł będzie przeciwnik :grin: .

A i jeszcze mam, nie wiem czy ktoś to wcześniej typował bo trochę się panowie rozpisaliście (nie wiem o czym) i nie chce mi się tego wszystkiego czytać, w tobecie jest:

Mariusz Pudzianowski - Eric Esch (Czy walka zakończy się w pierwszej rundzie?) kursik na NIE:2.20

Mam do tego konkretny argument :grin:, przerwa nie dość, że będzie to jeszcze piłkarska, żeby Polsat trochę zarobił na reklamach.

Tak poważnie:
Dla manie to ustawka i wielu pewnie tak samo myśli. Nie uważam że na świecie jest ktoś kto może pokonać przeciwnika który jest prawie 100 kg cięższy, dodatkowo Eric jest doświadczony, a Pudzianowski co tu ukrywać jest ogórkiem. Wiele tego typu walk jest organizowanych dla Eurodolarów ;) i ta myślę że też jest.
Bukmacherzy też chyba czują pismo nosem bo kursy są stanowczo zaniżone.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
AKA SHAKAL weź sie ogarnij bo jak Pudzian walczył z Timem Sylvia to ludzie pokroju Ciebie wrzucali filmiki jak Sylvia dostał strzała od mercera i mysleli ze Pudzian zrobi to samo.tutaj znowu wrzuty filmikow które sa bez sensu.Walka walce nie rowna zawodnik zawodnikowi rowniez.patrzac na sportowy aspekt i umiejetnosci to Esch wbija Pudzianowskiego w ring.Nie ma żadnych argumentow za Mariuszem a dzisiejsza walka obnazy jego umiejetnosci bardziej niz ta z Sylvia.A czemu ??dzis go pokona emeryt a nie w miare solidny zawodnik UFC i MMA jakim jest Tim.Ja rozumie Polska patryiotyzm ale bez przesady.Skończcie pitolic z tym ogórkiem Pudziankiem bo &quot;rece i cycki opadaja&quot; Szukac jego plusów i przewagi nad Eschem to tak jak szukac igły w stogu siana.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co innego walka w USA z byłym mistrzem światem, co innego KSW gdzie zawodnicy potrafią wjechać na galę pancernym wozem.
Jakby walka była w USA miałbym dużo wątpliwości, ale walczą u nas na rodzimym KSW to inaczej w ogóle patrze na tą walkę.
 
C 0

cinek49

Użytkownik
AKA SHAKAL weź sie ogarnij bo jak Pudzian walczył z Timem Sylvia to ludzie pokroju Ciebie wrzucali filmiki jak Sylvia dostał strzała od mercera i mysleli ze Pudzian zrobi to samo.tutaj znowu wrzuty filmikow które sa bez sensu.Walka walce nie rowna zawodnik zawodnikowi rowniez.patrzac na sportowy aspekt i umiejetnosci to Esch wbija Pudzianowskiego w ring.Nie ma żadnych argumentow za Mariuszem a dzisiejsza walka obnazy jego umiejetnosci bardziej niz ta z Sylvia.A czemu ??dzis go pokona emeryt a nie w miare solidny zawodnik UFC i MMA jakim jest Tim.Ja rozumie Polska patryiotyzm ale bez przesady.Skończcie pitolic z tym ogórkiem Pudziankiem bo &quot;rece i cycki opadaja&quot; Szukac jego plusów i przewagi nad Eschem to tak jak szukac igły w stogu siana.
To że nie ma nad nim przewagi to nie znaczy że nie może wygrać...
Już tylko 10 min. i KSW 14, niedługo się przekonamy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Oczywiście ,ze to sposób a myślisz że grubas nie wie o tym ,że pudzian tylko tak może wygrać? Teraz pytanie czy grubas przyjechał pomóc Mariuszowi w karierze MMA i da się powalić? Oby tak było-wszyscy będziemy szczęśliwi ????
Z czego szczęśliwi że w Polsce wystarczy mieć nazwisko żeby osiągnąć sukces, wielu sportowców ciężko trenuje żeby osiągnąć sukces a takiemu Pudzianowi wystarczy nazwisko i hajs Polsatu, to nie jest powód do dumy ;)
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Co innego walka w USA z byłym mistrzem światem, co innego KSW gdzie zawodnicy potrafią wjechać na galę pancernym wozem.
Jakby walka była w USA miałbym dużo wątpliwości, ale walczą u nas na rodzimym KSW to inaczej w ogóle patrze na tą walkę.

No jasne bo biedny Pudzianek bez umiejetnosci musi nadrabiać własnym zapleczem.Nie wiem czemu ale ten człowiek jest chyba najbardziej nielubiana osoba na swiecie przezemnie.Szkoda sie juz nawet wypowiadac na temat tego zalosnego pseudo zawodnika.Dzis ring to zweryfikuje.
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Z czego szczęśliwi że w Polsce wystarczy mieć nazwisko żeby osiągnąć sukces, wielu sportowców ciężko trenuje żeby osiągnąć sukces a takiemu Pudzianowi wystarczy nazwisko i hajs Polsatu, to nie jest powód do dumy ;)
chyba nie zrozumiałeś ironii, patrz mój post wyżej ???? Oczywiście , ze będę się cieszył jak Mariusz wygra(sportowo) - ale to chwilowa radość, cały czas nie będą mu ustawiać walk a jeśli będzie chciał czegoś dalej to lipa, tam go już każdy zjedzie, ponieważ do tego sportu trzeba mieć jaja i umiejętności a nie tylko chęci $ :]
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Haha i co gleba i po grubasie. Tak jak przewidywałem. Wystarczyło przewrócić grubasa i po walce. Typ na under 2 rundy wszedł i na Pudziana wszedł. ;-)
Wiedziałem, że Pudzian w Polsce wygra i rozjedzie grubasa. Wystarczyło go po prostu przewrócić, a 200 kg beczkę to po prostu pryszcz. Butterbean ma najlepsze lata za sobą. Gratulacje dla Pudziana ! ????
 
C 0

cinek49

Użytkownik
No i jak Tito wielki znawco MMA ?? Twój Butterbean pokazał piękne prawe sierpy i piękną walkę w parterze. Jak masz zamiar pisać że walka była ustawiona to lepiej nie pisz na tym forum. Da się rozpoznać kiedy walka jest ustawiona, a ta z pewnością nie była. Jutro przeczytaj sobie swoje wszystkie posty a później obejrzyj walkę.
 
even 2

even

Użytkownik
Nie rozumiem zbytnio tej calej agresji odnosnie Pudzianowskiego, nikt przecież na początku swojej kariery nie rozwalal znaczących marek w MMA. Nie można mu jednak zarzucić chęci i oddawaniu z siebie 100 %, o ile na początku myślał wyciskam 24814721471 kg - zniszcze każdego, teraz ma już w sobie troche pokory, zrozumiał, że bez cięzkiego treningu nic nie osiagnie. Podobnie jak Esch sądze, że za rok, dwa wszyscy będą szanować Mariusza. Co do dzisiejszej gali to bardzo mi się podobała ????

Panowie... proszę o konstruktywne posty tak chociażby jak ten...
kolejne 2 zdaniowce będą usuwane - pozdrawiam
Baqu
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
No i jak Tito wielki znawco MMA ?? Twój Butterbean pokazał piękne prawe sierpy i piękną walkę w parterze. Jak masz zamiar pisać że walka była ustawiona to lepiej nie pisz na tym forum. Da się rozpoznać kiedy walka jest ustawiona, a ta z pewnością nie była. Jutro przeczytaj sobie swoje wszystkie posty a później obejrzyj walkę.


@TitoOrtiz
Masz jeszcze coś do powiedzenia ?
Na Twoim miejscu po tych komentarzach skasowałbym konto ze wstydu.
a ja przygladajac sie waszym postom przed walka i teraz powiem wam a szczegolnie tobie Cinku, ze tak naprawde nie masz sie z czego cieszyc i wypominac Titowi, moj argument jest jeden proponuje ci obejrzec urywek te 45sec gdzie pudzian wali swoimi &quot;mloteczkami&quot; i policzyc ciosy ktore doszly do glowy grubasa poczatkowo mialem napisac ze mozna je zliczyc na palcach 1 reki ale zadalem sobie trud i policzylem za ciebie otoz byly to 3 slownie TRZY celne? celne to za duzo powiedziane, ciosy. ogladajac te video i naliczajac ciosy mozna zauwazyc ze sa zadawane prawie ze otwarta reka... dochodzac do meritum jak dla mnie pudzian moze sobie walczyc dalej ale cierpia na tym prawdziwi zawodnicy, wiem ze wolalbys obejzec na nastepnej gali pudziana zamiast powtorki finalu z blachowiczem, ale coz jaki kraj taki poziom mma i ogolnie ludzi (rozwalalo mnie gdy na trybunach mozna bylo zauwazyc &quot;gwiazdy&quot; z &quot;pierwszej milosci&quot;)
dobra dochodze do moralu, pudzian poradzilby sobie tylko z eschem saleta i najmanem, reszta bylaby poza jego zasiegiem i tu traci polskie mma gdzie duza kasa idzie na &quot;gwiazdki&quot; robiace z tego sportu nastepne tance z gwiazdami


pewnie troche nie czytelnie to zapisalem, ale co inteligentniejsi dojda do ukrytej tresci wypowiedzi :p

P.S wiec wielki znawco MMA Cinku i jego popleczniku caviarze zastanowcie sie troche nad soba a jezeli macie choc troche w swych manipulowanych przez media glowkach usuncie swoja konta tak jak to proponujecie zrobic osobie ktora widac ze wiedze o MMA posiada, dla tych panow - bez odbioru

Pozdrawiam

@Jannek
organizator gali nie raz, nie dwa już to powtarzał, a nawet trenerzy i zawodnicy MMA - gdyby nie taki Pudzianowski gala w ogóle by się nie odbyła, gdyż ludzie nie kupiliby biletów, telewizja by nie kupiła praw, a gazety by się o tym wydarzeniu nie rozpisywały... dzieki &quot;magnesowi&quot; powstaje ten biznes i dopiero on raczkuje. Jak to wygląda każdy widzi, aczkolwiek MMA sie rozwija, zawodnicy ( prawdziwi zawodnicy ) pokazują się szerokiej publiczności w mediach i dzieki temu przed tym sportem rysują się lepsze barwy. A teraz pomyśl co by bylo bez takiego &quot;magnesu&quot;. Fakt, nie byłoby gwiazdek z pierszej milosci, nie byloby profesjonalnej realizacji telewizyjnej oraz wielkiej gali... a co by bylo ? jestes na tyle inteligentny ( myślę ), że sam dojdziesz do wiadomego wniosku... i własnie dlatego temu sportowi tak potrzebny jest taki człowiek jak Pudziankowski. Kiedyś w przyszłości, kiedy ten sport już będzie mocniej rozpropagowany w polskiej świadomosci, możliwe, że nie bedzie potrzebował showmanów na ringu, aczkolwiek w obecnej sytuacji, gdzie jest w fazie raczkowania ktoś musi napędzać koniunkturę, gdyż jak historia pokazała sami dobrzy zawodnicy się w naszm kraju jeszcze nie sprzedają...

pozdr,
Baqu
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
KSW 14: wyniki


Walka wieczoru:

Open.: Mariusz Pudzianowski pok. Erica Escha przez techniczny nokaut (uderzenia) runda 1 w 0:44 min

▶ http://www.sportowefakty.pl/inne/2010/09/19/pudzian-rozprawil-sie-z-amerykanska-bestia/

Pozostałe:

Finał turnieju w wadze półciężkiej
93 kg.: Jan Błachowicz pok. Daniela Tabere przez techniczny nokaut (uderzenia) runda 2 w 4:20 min

Super fight

84 kg.: Krzysztof Kułak pok. Daniela Dowde przez decyzję ,runda 3 (dogrywka)

Półfinały turnieju w wadze lekkiej

70 kg.: Maciej Górski pok. Michała Mankiewicza przez decyzję, runda 2
70 kg.: Niko Puhakka pok. Danny`ego Van Bergena przez decyzję, runda 2

Super fight


120 kg.: Przemysław Saleta pok. Marcina Najmana przez poddanie (duszenie przedramieniem lol), runda 1

▶ http://www.sportowefakty.pl/inne/2010/09/18/saleta-zadusil-najmana/

Ćwierćfinały turnieju w wadze lekkiej
70 kg.: Niko Puhakka pok. Borysa Mańkowskiego poddanie (anakonda), runda 2 w 4:02 min
70 kg.: Danny Van Bergen pok. Artura Sowińskiego przez decyzję ,runda 3 (dogrywka)
70 kg.: Maciej Górski pok. Kazukiego Tokudome przez KO (wysokie kopnięcie i uderzenia), runda 1 w 3:23 min
70 kg.: Michał Mankiewicz pok. Paula Reeda przez decyzję, runda 2

▶ http://www.mmarocks.pl/2010/09/18/ksw-14-wyniki-na-zywo/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom