>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski

Status
Zamknięty.
michi 3

michi

Użytkownik
I kto tu mówił, że po przegranym secie Skra odpuści? Było jednak inaczej
Brawo za to, że nie poddali meczu tylko go wygrali nawet wtedy gdy już nie mieli szans na awans.
Gdyby nie błędy sędziów zapewne byłby wynik 3:0 bo widać, że Resovia nie potrafiła grać końcówek seta, gdy mieli nóż na gardle.
Szkoda, że coraz częściej w PlusLidze mówi się o sedziach i niestety w ten negatywny sposób
ja na meczach mojej ulubionej ekipy AZS Częstochowa byłem.
:spokodfhgfh: tylko AZS! ;d
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Travica zrobił mnie trochę w balona, sądziłem że nie rzuca słów na wiatr i naprawdę chce wygrać ze Skrą. Przy wyniku 1-1 Bełchatów odpuścił, nie cieszyli się z dobrych akcji, typowa postawa aby dokończyć mecz, ale Travica odpuścił na całej linii. Trochę mnie to zdenerwowało, no ale miał prawo, heh. A co do całej dyskusji o sędziach, gdyby nie błąd sędziego i nieuznanie asa Akhrema (jeśli mnie pamięc nie myli) w pierwszym secie, to pewnie nawet nie mielibyśmy tej dramatycznej końcówki i po pierwszej partii wszystko byłoby rozstrzygnięte. Ja tylko jestem zawiedziony odpuszczeniem Rzeszowa, to może była niepowtarzalna szansa na wygranie na terenie Skry i częściowe odkupienie tych trochę upokarzających porażek z poprzednich sezonów.
ps. Aha, i tak teraz przeczytałem wypowiedzi pomeczowe, czemu nikt właśnie nie wspomniał o błędzie na niekorzyść Rzeszowa? Sądzę że to był błąd, który przesądziłby o wyniku pierwszego seta. Jak już coś oceniamy to raczej obiektywnie z perspektywy dwóch zespołów. Był błąd na niekorzyść Skry ale i wcześniej był na niekorzyść Resovii.
 
X 0

xiii

Użytkownik
Jeśli można...

1. Bravo Sovia! W dwumeczu wynik pokazał, że byli lepsi i tyle. Niech wygrają PP, życze im tego z całego serca.
2. Śmieszą mnie, i to bardzo, dwa idiotyczne zarzuty skierowane od większości (internetowych) kibiców Sovii pod adresem:
a) Kurka, Pliny i wszystkich &quot;bluzgaczy&quot; z Piechockim na czele. Hahaha. Ludzie, czy wy żeście pierwszy raz wyrazy na k,ch,p słyszeli? U Was to wszyscy pięknie poprawną polszczyzną władają ze sformułowaniami &quot;motyla noga&quot; i &quot;kurcze pieczone&quot; na czele? Pozdrawiam tutaj zawodników z Waszego klubu Wikę i Igłę. ;]
b) nieobiektywnego komentarza Drzyzgi... To jest jeszcze śmieszniejsze niż podpunkt a. Dla mnie jest to jeden z najbardziej fachowych ludzi w całym sporcie, a jedyny zarzut jaki można w jego strone rzucić to to, że zamiast Drzyzga mówi, jak i reszta komentatorów, ciągle Fabian, komentujac mecze Czewy :p Większość z Was nie bedzie już musiała go słuchać, bo sporej części z Was wyłączyli Polsaty. :p
3. Błędy były i to na korzyść jednych i drugich, aczkolwiek w dużo bardziej newralgicznych momentach działy się one na niekorzyść Skry.
4. Żółte kartki powinny być, jednak sędziowie chyba chcieli poniekąd uspokoić sytuację, bo jakby jeszcze po :zoltakartka: dostali i Plina i Kurek, mogłoby być naprawdę gorąco.
5. Na LM podejrzewam, że wyjdziemy z Michałem Aniołem i Wlazłym.
6. Trzeba umieć przegrywać. A umie to robić Plina. Nie szukał wymóek jasno postawił sprawe i tyle.

Raz jeszcze graty dla Sovii, aczkolwiek z majstra i tak będziemy się cieszyć My. ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeśli można...

1. Bravo Sovia! W dwumeczu wynik pokazał, że byli lepsi i tyle. Niech wygrają PP, życze im tego z całego serca.
2. Śmieszą mnie, i to bardzo, dwa idiotyczne zarzuty skierowane od większości (internetowych) kibiców Sovii pod adresem:
a) Kurka, Pliny i wszystkich &quot;bluzgaczy&quot; z Piechockim na czele. Hahaha. Ludzie, czy wy żeście pierwszy raz wyrazy na k,ch,p słyszeli? U Was to wszyscy pięknie poprawną polszczyzną władają ze sformułowaniami &quot;motyla noga&quot; i &quot;kurcze pieczone&quot; na czele? Pozdrawiam tutaj zawodników z Waszego klubu Wikę i Igłę. ;]
b) nieobiektywnego komentarza Drzyzgi... To jest jeszcze śmieszniejsze niż podpunkt a. Dla mnie jest to jeden z najbardziej fachowych ludzi w całym sporcie, a jedyny zarzut jaki można w jego strone rzucić to to, że zamiast Drzyzga mówi, jak i reszta komentatorów, ciągle Fabian, komentujac mecze Czewy :p Większość z Was nie bedzie już musiała go słuchać, bo sporej części z Was wyłączyli Polsaty. :p
3. Błędy były i to na korzyść jednych i drugich, aczkolwiek w dużo bardziej newralgicznych momentach działy się one na niekorzyść Skry.
4. Żółte kartki powinny być, jednak sędziowie chyba chcieli poniekąd uspokoić sytuację, bo jakby jeszcze po :zoltakartka: dostali i Plina i Kurek, mogłoby być naprawdę gorąco.
5. Na LM podejrzewam, że wyjdziemy z Michałem Aniołem i Wlazłym.
6. Trzeba umieć przegrywać. A umie to robić Plina. Nie szukał wymóek jasno postawił sprawe i tyle.

Raz jeszcze graty dla Sovii, aczkolwiek z majstra i tak będziemy się cieszyć My. ;)
1. Zgadzam się w 100%
2.
a) Tutaj nie chodzi o to. Można przeklnąć pod nosem, wiadomo emocje są ogromne. Ale teksty Kurka pod adresem sędziego nie były pod nosem ( &quot;*****any&quot; ). Poza tym Prezes Piechocki to człowiek, który powinien sobą coś prezentować a zarówno po drugim secie jak i po końcowym gwizdku w studiu nie potrafił uznać wyższości Resovii. Żenada. Pokazał tylko jak bardzo jest zadufany w sobie. A teksty w stylu &quot;w pizdu, *****...&quot;, &quot;wypierdalać&quot; to mógł pozostawić dla siebie. Jego milczenie w pomeczowym studiu, kiedy to Pan Iwańczyk pytał go o analizowane sytuacje była wymowna. Pline bardzo szanuje jako zawodnika i człowieka. Zawsze był dla mnie klasą samą w sobie. Dzisiaj szczerze mówiąc byłem zniesmaczony jego postawą w chyba 3 secie. Po jego udanych atakach w boiskach te krzyki na temat autów i gesty były niepotrzebne. Po meczu bardzo ładnie. Pogratulował lepszej w dwumeczu drużynie.
b) Pooglądaj sobie mecze Resovii, które komentuje Pan Drzyzga. To nie Resovia gra dobrze to przeciwnik zawsze jest słaby. Już od dawna mówi się o niechęci jaką Pan Drzyga darzy Resoviaków. Z czego to wynika ? Nie mam pojęcia. Swoją drogą Pan Piechocki ładnie podsumował Pana Drzyge w pomeczowym studiu.
3. Nie zgodze się. Gdyby w pierwszym secie Sędzia przyznał punkt Resovii za punktową zagrywkę Aleha ( powtórki jednoznacznie pokazały boisko ) drugi set byłby już o nic. Błędy były i nie da się tego ukryć.
4. Sędziowie są od dawania kartek za złe i przede wszystkim nie sportowe zachowanie jak ( za przeproszeniem ) dupa od srania. Przepraszam bardzo, ale akurat tłumaczenie, że sędzia chciał uspokoić sytuacje są conajmniej głupie. Niech przypomne tylko mecz chyba Bydgosczy z Jastrzębiem. Kiedy to w końcówce3 seta, sędzia nie przejmował się tym, że zaraz mogą rozpocząć się kłotnie i, że jego decyzja może zaważyć na koncowym wyniku i pokazał żółty kartonik Pawłowi Woickiemu za kopnięcie piłki. Nie było to kopnięcie mocne i z nerwów. Kopnął piłkę w kierunku chłopca, który je podawał.
5. Omijam ten punkt, bo nie mam pojęcia. Aczkolwiek jest to możliwe.
6. Również ciesze się, że Plina zrozumiał i chyba przemyślał sprawę i pogratulował drużynie lepszej w dwumeczu.

A jeżeli chodzi o Majstra to się przekonamy. Na pewno Resovii będzie trudno.

Pozdrawiam
 
X 0

xiii

Użytkownik
Nie robiąc za dużego OT to tylko krótkie odniesienie się do odp Redwitza
2a) Każdemu puszczają nerwy w czasie meczu, gdy jest adrenalina, łącznie z Piechockim na czele, który kieruje Skrą. Potem się zamknął w sobie i tyle. Jakby bluzgał, gdy WIE, że jest na antenie, to wtedy można by było mówić o chamstwie i niewychowaniu. ;]
2b) Oglądam i to dużo. Ale to jest tak, że minusy przykryją plusy i obojetnie ile ktoś by coś dobrego powiedział to jak powie coś złego to to jest na wierzchu.
4. To nie jest jakby moje tłumaczenie, bo ja napisałem, że kartki powinny być. Jak karać to po równo (myślałem właśnie m.in o Woickim). Ale bedac w głowie Lemka, który nie jest pewny decyzji podjętej, możliwość dania potem kartki, gdzie by się może okazało, że zawodnicy słusznie się kłócili, wywołała &#39;strach&#39;, że zrobi się cyrk i tyle.
Pozdro i Game Over
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Skra wygrała zasłużenie z Resovia 3-1, jednak to nie dało awansu. Nie ma co płakać i wypominać sobie nawzajem błędów sędziów. Prawda jest taka, że Skra swój awans przegrała w pierwszym meczu. Brawa dla nich za charakter i walkę do końca... Resovia mogła odnieść drugie zwycięstwo ze Skrą, ale wyraźnie odpuścili po wygranym secie. Szkoda, bo jeśli można dobić rywala, to trzeba to zrobić ... Zobaczymy jak Resovia zagra w Bydgoszczy ...
 
R 2

rambovip

Użytkownik
Siatkarz Wieluń - Delecta Bydgoszcz(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet

Co tu dużo mówić, Delecta by zagrać w Finałowym turnieju Pucharu Polski, musi wygrać ten mecz i to 3:0, lub 3:1. Finał odbędzie się w Bydgoszczy, co jest jeszcze większą motywacją dla Gości. W pierwszym spotkaniu, zawodnicy Delecty podeszli do gry, tak trochę świątecznie, bez zaangażowania, będąc myślami już raczej, przy wigilijnym stole, zaś podopieczni Damiana Dacewicza, do Bydgoszczy przyjechali w pełnii zmotywowani, co dało nim, zwyciężyć 3:1. Dla prezesa, sztabu szkoleniowego, zawodników, oraz kibiców Bydgoskiej drużyny, nie jest dopuszczana myśl o tym, że może zabraknąć nich w rozgrywkach finałowych Enea Cup.
&quot;Rewanż jest sprawą otwartą, ale trzeba zagrać przynajmniej o klasę lepiej&quot; - uważa opiekun Delecty, Waldemar Wspaniały.
Myślę, że w pełni zmotywowani zawodnicy Delecty, powinni sprostać zadaniu i wygrać najprawdopodobniej 3:0, w Wieluniu. Mając w składzie, Gruszkę, Woickiego, Szymańskiego, Lambourne, oraz wielu innych wspaniałych siatkarzy, potencjał Delecty, jest o wiele większy, niż Pamapola. Mimo wszystko, pierwszy mecz traktuję bardziej w skali: wypadku przy pracy, niż porażki zawodników Delecty, co przemawia do mnie, żeby właśnie jutro dość mocno, zagrać na Delectę(-1.5).
 
K 76

krajos

Użytkownik
Spotkanie: Pamapol Siatkarz Wieluń - Delecta Bydgoszcz
Typ: Delecta Bydgoszcz
Kurs: 1,4
bukmacher: bwin

Analiza:
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski siatkówki mężczyzn. W pierwszym spotkaniu niespodziewanie beniaminek Plus Ligi wygrał 3-1 na boisku rywali. Gospodarze tamtego meczu ustępowali siatkarsko pod każdym względem drużynie z Wielunia, ale moim zdaniem zbyt pewnie podeszli do tamtego meczu. A faktami świadczącymi za wygraną drużyny z Bydgoszczy są:
1) w PLS zdobyte 18pkt. i 4 miejsce w lidze (Wieluń zdobył tylko 7pkt., zajmując do tej pory 8 miejsce w lidze)
2) chociaż nazwiska same nie grają, to drużyna z Bydgoszczy posiada w swoich szeregach graczy, których nie trzeba przedstawiać (Lambourne, Woicki, Gruszka, Szymański)
3) finał Pucharu Polski odbędzie się w Bydgoszczy i to na pewno będzie dodatkową mobilizacją dla tej drużyny!
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Delecta dziś pewnie ograła Pamapol awansując do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany na jej terenie. Arcyciekawie zapowiada się jej pojedynek z Resovią. Myślę, że Delecta we własnej hali wypełnionej po brzegi stworzy dobre widowisko. Gospodarzy stać na wygrana u siebie z Resovia, chociaż będzie to bardzo trudny pojedynek. Rzeszowianie w drodze do turnieju finałowego pokonali w dobrym stylu najlepszą ekipę w kraju - Skrę Bełchatów. Na pierze Resovia jest mocniejsza, od Bydgoszczan. Jeśli Delecta chce być jedną z czołowych ekip w kraju, powinna udowodnić swoje aspiracje na boisku. Lepsza okazja do tego niż mecz z Resovią może się już nie przytrafić ... Druga para, troszkę mniej ciekawa, bynajmniej dla mnie, czyli Zaksa kontra Jastrzębie. Mimo wszystko jednak są to czołowe drużyny naszej ligi, więc myślę, że stworzą ciekawe widowisko. Faworyta jednak trudno wskazać... Nic trzeba sobie rezerwować bilety na Puchar Polski. Zapowiada się ciekawy turniej ...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm Delecta lepiej spisuje się na wyjazdach co wydaje się dosyć dziwne. Przykładowo wyjazd do Rzeszowa i zwycięstwo gładkie 3:0. U siebie ? Przegrane mecze z Częstochową i Skrą.

Zobaczymy. Według mnie mecz Resovia-Delecta zakończy się dopiero w 5 secie.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Hmm Delecta lepiej spisuje się na wyjazdach co wydaje się dosyć dziwne. Przykładowo wyjazd do Rzeszowa i zwycięstwo gładkie 3:0. U siebie ? Przegrane mecze z Częstochową i Skrą.

Zobaczymy. Według mnie mecz Resovia-Delecta zakończy się dopiero w 5 secie.
Jeśli Delecta będzie prezentować taka formę jak w meczu z Kędzierzynem to będzie szybkie 3:0 jeśli Resovia utrzyma forma do meczów pucharowych...
 
maszot 16

maszot

Użytkownik

Moje propozycje na typy jednego z meczów.
Wiem, skrajnie przemawiające za Sovią,
ale moim zdaniem to będzie jednostronny mecz.
Delecta szału nie robi, tym bardziej u siebie.
Choć ZAKSA jest świetnie dysponowana,
za faworyta uważam Rzeszów.
Jest to kompletny zespół, który z formą
nie odstaje tak, jak na początku sezonu.
Delecta to trio Woicki-Szymański-Gruszka.
Lambourne nic nie pokazuje. Ba!
Już w Olsztynie się nie sprawdzał.
Nie spodziewam się wielkiego oporu.
Akhrem, Oivanen będą kończyć najważniejsze piłki.
Osobiście postawię najwyższy kurs - 5.00
na zwycięstwo w trzech setach gości.

/Robson, chopie. Dzieki za priv zamiast usuwać posta.
 
N 0

narcotik

Użytkownik
Spotkanie: Asseco Resovia -Delecta Bydgoszcz
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Finał Pucharu Polski. Resovia w gazie, w ćwierćfinale wyeliminowała chyba najgroźniejszego przeciwnika ze wszystkich - Skre,czyli zespół którego nie trzeba nikomu reklamować. W środe W LM mimo że mieli zapewniony awans w grupie pokonali Słowenski zespół Bled&#39;u 3:1 na wyjeździe i tym przypieczętowali pierwsze miejsce w grupie. Zwycięzca pucharu polski, otrzymuje również bezpośredni awans do LM, więc motywacji nie brakuje. Wydaje mi sie że nie ma innej możliwości niż zwycięstwo zawodników z Rzeszowa. Delecta, mimo ze trenują ją znany Waldemar Wspaniały jest zkazana w tym meczu na porażke. To tyle z mojej strony. Resovia!
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Od jutra w Bydgoszczy wielkie granie... Kto wygra ? Każdy ma po 25 % szans na wygraną. Chociaż delikatnym faworytem wydaje się być Resovia. Grają w tym sezonie ciekawą siatkówkę. Dobre wyniki w lidze i w lidze mistrzów robią wrażenie. Bydgoszcz też dobrze spisuję się w tym sezonie. Dobre transfery sprawiły, że zamiast bić się o utrzymanie, grają o czołowe lokaty. Nie zgodzę się z Redwitzem, że Delecta gra słabo u siebie. Myślę nawet, że własne boisko będzie ich atutem. Mecz ze Skrą to był pogrom Delecty, ale tego można się było spodziewać. Natomiast mecz Częstochową u siebie był bardzo wyrównany. Delevta zagrała niezłe zawody, ale Częstochowa zagrała jeszcze lepiej. Kto wie czy nie był to ich najlepszy mecz w sezonie... Głównie za sprawą Murka, który grał jak za dawnych lat ... Autem będzie na pewno własna hala i kibice, którzy tłumnie zjawią się na hali. Bydgoszcz notuje coraz większe zainteresowanie siatkówką, co widać po frekwencji... Przed pamiętnym meczem z Częstochową stałem 1,5 godzny w kolejce za biletem ???? Zaksa to jest nieobliczalna ekipa... Mogą wygrać, jak i zagrać kaszanę ... Ostatnio pokazali Bydgoszczy miejsce w szeregu... Jeśli utrzymają formę, mogą być nie do zatrzymania... Jastrzębie trzeci zespół ligi też nie jest bez szans. Myślę, że jeśli uporają się z Zaksą w półfinale, to mogą uwierzyć w końcówy triumf ... Dawno nie było, aż tak wyrównanego finału pucharu polski... Nie ma zdecydowanego faworyta... Są cztery ekipy z czołówki ... Będzie ciekawie ...
PS. Warto sobie odpuścić typowanie meczów finału. Każdy wynik jest możliwy przy tak wyrównanej stawce uczestników. Lepiej na spokojnie zasiąść na trubunach lub w fotelu i obejrzeć ten puchar ...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:DELECTA BYDGOSZCZ - RESOVIA RZESZÓW
Typ : Resovia @ 1,60
Betsafe✅1:3​

Pierwsze rozdanie laurów tego sezonu już podczas tego weekendu. Dzisiaj mecze półfinałowe z których w mojej opinii jeden ma zdecydowanego faworyta a w drugim zdarzyc się wszystko może. Meczem gdzie mam faworyta jest oczywiście pojedynek Delecty z Resovią. Jest nim bez wątpienia Resovia. Delecta nic a nic mnie nie przekonuje. Przed sezonem dmuchano wielki balonik że będzie walczyc o medale. Ja jednak w to nie wierze w tym momencie. Nie wierze bo widziałem ich kilka razy w grze. Owszem pojedyncze niespodzianki są w stanie sprawic co już miało mijesce w tym seoznie. Przyjęcie zespołu bydgoskiego jest tragiczne. Gruszka i Sopko to jak podkreślalem gracze bardziej ofensywni. Przyjęcia nie ma kto zabezpieczac. Owszem Waldek Wspaniały robi co może i wprowadza Serafina z Pieczonką ale to także nie daje efektów. A Resovia jeżeli im siądzie zagrywka to ma kto postraszyc. Akhrem, Oivanen, Wika i nawet Redwitz swoją trudną zagrywką jest w stanie ich pogonic. No i potencjał w ataku raczej nieporownywalny bo Szymański to mnie nigdy nie przekonywał, a gdy mam go porównac z Mikko to widze wyraźną różnice na korzysc Fina. Gruszka nie spisuje się za dobrze w tych rozgrywkach trzeba sobie jasno powiedziec. Dla mnie tutaj faworytem jest zdecydowanie Resovia i tak też postawie.


Co do spotkania Jastrzębskiego Węgla z ZAKSą ciężko mi wskazac faworyta. Bardziej sympatyzuje za ekipą Krzyska Stelmacha bo podoba mi się styl w jakim prowadzi on zespół. Dodatkowo ZAKSA ostatnio niesamowita seria. Jastrzębski został rozbity przez Panathinaikos w LM. Ale to może byc diametralnie inne spotkanie.
Przy tym spotkaniu wole poemocjonowac się pred tv.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Delecta - Resovia 1.72

Delecta wychodzi z dołka w który wpadła, pokazał to choćby mecz z Częstochową. Jednak do optymalnej formy sporo jej jeszcze brakuje. Zawodzi zwłaszcza przyjęcie, bez którego ta druzyna gra od dłuższego czasu. Resovia dysponuje natomiast mocna i trudna zagrywka, która może przesadzić losy tego meczu. Poza tym zespół Resovi po dwóch słabszych meczach, zaprezentował sie bardzo przyzwoicie w meczu wyjazdowym w lidze mistrzów, wiec chyba juz sobie poradził z chwila niemocą.


ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 1.72

Mecz powinien byc o wiele bardziej wyrównany niż pierwszy półfinał. Zaksa od dłuższego czasu znajduje sie w dobrej dyspozycji, dodatkowo nie grała meczu w srode, wiec mogła sie spokojnie przygotować do turnieju. Jastrzebski mnie osobiście nie przekonuje. Wygrywa ze słabiutka Coprą, mecze ligowe za to meczy, ale wygrywa jak powinien. Wyjazd w środku tygodnia do Grecji tez im nie wyszedł, przegrali szybko 3:0, ale nie grali całego meczu pierwszym składem. Myślę jednak ze wyjazd skomplikował im przygotowania do tego meczu. Nie znalazłem tez informacji o Yudinie, ale jego brak lub gra po kontuzji powinny działać na korzyść Zaksy. Jego zmiennik Pedro Azenha, gra coraz lepiej, ale w dalszym ciągu nie jest to tak pewny pkt jak Yudin. Zagrywka obu zespołów również wygląda ciekawie. Jastrzebski wygrał z Copra dzięki dobrej grze w tym elemencie, ale w Zaksie nie ma za bardzo w kogo celować, nie ma ewidentnej dziury w przyjęciu, choć ich zagrywka na pewno będzie uciążliwa. Zaksa w tym elemencie wygląda jeszcze lepiej, niektórzy zawodnicy swoimi seriami moga wygrywać sety. Mecz zapowiada sie na wyrównany, stawiam jednak na dobra formę i solidność Zaksy.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Delecta Bydgoszcz (1,5) - Asseco Resovia Rzeszow (0)
typ: 2
kurs: 2,1


Ostatnimi czasy Bydgoszcz nie jest w zbyt dobrej formie. Na początku sezonu grali nadspodziewanie dobrze, ale teraz chyba przyszedł mały kryzys. Zespół z Rzeszowa ma zdecydowanie lepszy i ciekawiej zbudowany skład, bez słabszych stron. Poza tym po wyeliminowaniu z pucharu Skry będą grali z jeszcze większą motywacją. Myśle, że zakład na wynik 3-0, lub 3-1 jest w tym meczu dobrym rozwiązaniem.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - Delecta Bydgoszcz

Jeżeli Resovia nie popełni błędów z meczu ze Skrą może spokojnie zakończyć mecz w 3-4 setach. Na pewno muszą celować w martina Sopko. Słowak przyjmuje na bardzo średnim poziomie, a poza tym można wyłączyć jedną strzelbę z ataku. Drugą rzeczą, którą muszą zmienić to wprowadzanie rezerwowych w odpowiednich momentach. Nie wiem czy Ljubo Travica boi się czasami zdjąć Wikę, Akhrema czy Oivanena ? Mateusz Mika, Paweł Papke czy Krzysiek Gierczyński w meczu z Bledem pokazali, że mogą pomóc swojej drużynie w trudnej sytuacji. Dużo będzie zależało od postawy samych Bydgoszczan. Mają niesamowity potencjał tylko narazie niezbyt go wykorzystują. Zawodzi Piotrek Gruszka i Richard Lambourne.

Według mnie jutrzejszy finał to będzie spotkanie Resovii z ZAKSĄ
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzę wszyscy stawiamy z wielkim przekonaniem na Resovie stąd także kursy na to spotkanie spadły już nawet do 1,55 w Unibecie. Ale tak na dobrą sprawe ten kto obserwuje uważnie obecny sezon wie w czym rzecz co wyżej zostało wyjaśnione.
Redwitz mnie akurat zmiany Ljubo nie przekonują. Kiedy widze gdy z tabliczkami stoją Papke i Ilic przy stanie 23-23 to mnie to denerwuje szczególnie gdy stawiam na zwycięstwo Rzeszowiaków. Bo z reguły te jego zmiany są wprowadzane kiedy Oivanen i Redwitz akurat rozgyrwają dobry mecz. Mam nadizeje że dzisaij nie będzie bez potrzeby majstrowal ze składem.

Aaa i jeszcze zauwazyłem ciekawy zakład po wyzszym kursie który także powinien łatwo wejśc gdy wygra Resovia. Otóż handicap -2,5pkt w całym meczu po kursie @ 1,85 Unibet wydaje się bardzo dobrą opcją na ten mecz dla tych co nie podobają się już kursy na samo win. Ja skorzystałem z tego wyższego kursu również. Wiem że nie powinno się grac dwóch typów na jeden mecz, ale dla mnie wydaje się to oczywiste że Sovia wygra, tylko czy aż nie za łatwe to by było ? Czas pokaże. Mecz już za nieco ponad 2godziny i o wszystkim się przekonamy ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja liczę że Delecta w końcu zagra u siebie na poziomie co rzadko zdarzało się w tym sezonie. Resovia ostatnio obniżka formy. Ogólnie gra obu zespołów mnie nie przekonuje.
ZAKSA myślę, że wygra bez problemu bo formę ostatnio mają nieziemską. Jarosz kończy co się da, ogólnie każdy w tej drużynie się uzupełnia wzajemnie. Nie robią na mnie wrażenia wygrane Jastrzębia z niemcami czy z Coprą, ich gra w tych meczach była strasznie nie równa. Uważam że ZAKSA wygra cały Puchar Polski. Nie mam czasu więcej pisać bo zaraz jadę na swój mecz. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom