>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Puchar Polski

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Panowie podawajcie typy, które opłaca się zagrać a nie modlitwy kibica.
Ja myśle, że warto zagrać under 185,5 po kursie 1,5 albo zwycięstwo Rzeszowa z handicapem -1,5seta lub -2,5seta. W przypadku zwycięstwa seta przez Rzeszów Bełchatów powinien według mnie odpuścić, bo nie ma sensu szarpać się a są ważniejsze cele w sezonie niż Puchar Polski.

Jeśli chodzi o &quot;podniecanie&quot; się Bełchatowem, to trzeba jasno przyznać, że to najlepsza polska drużyna siatkarska i nikt z nimi nie może się teraz porównywać. Jeśli Rzeszów chce walczyć o miano najlepszej polskiej drużyny, to musi minimum 3 sezony pokazywać bardzo wysoki poziom w kraju i w rozgrywkach europejskich, a nie tylko zdobyć Puchar Polski.

Bardzo ciekawy mecz to rewanż Wieluń - Bydgoszcz. Finał Pucharu jest w Bydgoszczy i ciężko, żeby zabrakło gospodarzy. Bydgoszcz na pewno stać na 0:3 na wyjeździe. Wielun zaczął ciekawie sezon, końcówka słabsza, ale teraz w składzie nie było Stemacha i Nowaka a zespół wygrał z trudnym rywalem. Po pierwszym meczu w Bydgoszczy pojawiły się artykuły, że kilku zawodnikom gospodarzy śpieszyło sie na święta i dlatego nie myśleli o meczu. Pewnie mało w tym prawdy, ale takie rzeczy mogą zmobilizować Bydgoszczan. Meczu pierwszego nie oglądałem, więc czekam może ktoś się jeszcze wypowie o tym spotkaniu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
@ Hopkirk

Mecz oglądałem i Wieluń rozegrał naprawde bardzo dobre spotkanie. Twardo i regularnie na zagrywce. W 2 secie ciągle blokowany był Grzesiu Szymański. Trener Waldemar Wspaniały naprawdę był strasznie wkurzony, dawno takiego go nie widziałem. Jeżlei miałbym kogoś osobiście wyróżnić to Maciek Zajder.

Ja również liczę na 3:0 dla Bydgoszczy. Chłopaki się zmobilizują, bo troche wstyd aby zabrakło ich w FinalFour przed własną publicznością. Zwłaszcza, że mają teorytycznie najsłabszego przeciwnika.


Jeszcze co do meczu Bełchatów - Rzeszów. Michi ja wiem, że Skra poprawiła by sobie humor i może podniosłaby się psychicznie po pewnym zwycięstwie z Rzeszowem, ale chyba wiesz jaka sytuacja i jaie priorytety są w Skrze. Mając trudny mecz w Belgii z Knackiem nie będą się szarpać po przegranym np.1 secie.

Zresztą zobaczymy.

Szkoda tylko, że zabrali mi dzisiaj Polsat Sport, a chyba wczoraj Polsat Sport Extra :/
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Uważam że Skra wywalczy awans do finału PP z tego tylko powodu że jest lepszym zespołem od Asseco. Wypowiedzi typu &quot; jeśli Skra przegra pierwszego seta to odpuści&quot; są dla mnie nieprzekonywujące.Właśnie wtedy może Asseco odpuścić bo awans będzie pewny. Myślę że rzeszowianie są za bardzo pewni awansu bo trzeba wygrać &quot;tylko seta&quot;.Po ewentualnej porażce w pierwszym wkradnie się moim zdaniem niepewność w szeregach gości co Skra skrzętnie wykorzysta.PP jest zbyt cennym trofeum w sezonie aby Skra odpuściła.Poza tym jest jeszcze coś takiego jak &quot;sportowy rewanż&quot; za lanie w Rzeszowie.3:0 dla Skry można złapać za 2,5 i ten typ gram
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Uważam że Skra wywalczy awans do finału PP z tego tylko powodu że jest lepszym zespołem od Asseco. Wypowiedzi typu &quot; jeśli Skra przegra pierwszego seta to odpuści&quot; są dla mnie nieprzekonywujące.Właśnie wtedy może Asseco odpuścić bo awans będzie pewny. Myślę że rzeszowianie są za bardzo pewni awansu bo trzeba wygrać &quot;tylko seta&quot;.Po ewentualnej porażce w pierwszym wkradnie się moim zdaniem niepewność w szeregach gości co Skra skrzętnie wykorzysta.PP jest zbyt cennym trofeum w sezonie aby Skra odpuściła.Poza tym jest jeszcze coś takiego jak &quot;sportowy rewanż&quot; za lanie w Rzeszowie.3:0 dla Skry można złapać za 2,5 i ten typ gram
PP jest zbyt cennym trofeum dla Skry w tym sezonie ? Pisze to po raz kolejny, ze Skra mając przed sobą bardzo, ale to bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów nie będzie się szarpać jeżeli przegra 1 set. Czy są za bardzo pewni awansu ? Wątpie, będą maksymalnie skoncentrowani, a jeżeli Skrze będzie zależeć, na odrobieniu strat z Rzeszowa to właśnie oni mogą być lekko stremowani. Jak się za bardzo chce to zazwyczaj nie wychodzi.
 
P 0

pavlinho

Gość
PP jest zbyt cennym trofeum dla Skry w tym sezonie ? Pisze to po raz kolejny, ze Skra mając przed sobą bardzo, ale to bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów nie będzie się szarpać jeżeli przegra 1 set. Czy są za bardzo pewni awansu ? Wątpie, będą maksymalnie skoncentrowani, a jeżeli Skrze będzie zależeć, na odrobieniu strat z Rzeszowa to właśnie oni mogą być lekko stremowani. Jak się za bardzo chce to zazwyczaj nie wychodzi.
Nawet jeśli przegraliby z Knackiem to wyjdą z grupy bo grają ze słabym Radnicki i średnim Cai u siebie. Wychodzą 2 z każdej grupy i 4 z najlepszym bilansem, Skra miałaby 10 pkt więc awans na lajcie, nawet myślę że jakby przegrali jakimś cudem z Cai czy Radnickami to przy 9 pkt też powinni wyjść.
Skra jest podrażniona porażką z co by nie było słabszą na papierze Resovią. Podzielam zdanie natmar21 i jego typ, Skra wygrywając pierwszego seta wygra ten mecz 3-0. Mieli wystarczająco dużo czasu żeby odpocząć fizycznie i psychicznie.
 
P 0

pejs007

Użytkownik
każdy pisze, że jak Skra przegra pierwszego seta to odpuści mecz, a kto powiedział, że musi go przegrać, właśnie może go wygrać, a wtedy do Rzeszów może zacząć się denerwować
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pejs: Każdy ma swoją wizję tego spotkania. Równie dobrze Skra może wygrać pierwszego seta, a przegrać w następnym. I również uważam, że wtedy to nie pewny awansu Trener Travica dokona zmian, tylko Trener Nawrocki da odpocząć swoim podstawowym zawodnikom.

Kilku kibiców Resovii, ostatnio rozmawiało z Trenerem Travicą i właśnie stwierdziło, że wystarczy Nam tylko jeden set. Na co Trener Travica dośc oburzony taką postawą kibiców odparł, &quot;Myślmy tylko o zwycięstwie. Skoro raz dopadliśmy Skrę nie można jej pozwolić podnieść się z kolan&quot;

Jest to naprawde motywujące.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Siatkówka - Puchar Polski
2.01.2010 godz. 14.45

Skra Bełchatów - Asseco Resovia
Typ: Skra Bełchatów -1.5 seta @ 1.55
wynik: 3-1 ✅

Bardzo ważny mecz, dla Bełchatowian. Tylko wygrana 3-0 daje im awans do dalszej rundy (małe punkty bedą decydować) Ogladałem poprzedni mecz tych druzyn i Skra nie zagrala go źle, jak wskazuje wynik. Poprostu zabrakło tego czegos by w waznych momentach postawic kropke nad &quot;i&quot; Dzis przed wlasna publiczosci beda chcieli zrewanzowac sie za ta porazke. Co prawda czeka ich wazny mecz w LM, ale na swoim podworku tez trzeba walczy o najwyzsze cele. Troche nie zgadzam sie z opiniami ze jak Resovia wygra seta to Skra odpusci. Dzis gospodarze beda walczyc o wygrana, niewazne czy o 3-0 czy 3-2.
Okres świąteczny sprawił ze siatkarze mogli odpocząć i zregenerować siły, aby rozpocząć ten nowy rok od zwycięstwa. Na papierze Skra jest lepsza, czy udowodnia to na boisku? Mecz zapowiada się emocjonująco i zasługuje na miano &quot;meczu do oglądania a nie obstawiania&quot; Ja jednak zaryzykuje i postawie małą stawkę na to spotkanie
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Ogladałem poprzedni mecz tych druzyn i Skra nie zagrala go źle, jak wskazuje wynik.
Z całym szacunkiem do Ciebie i Twoich często dobrych typów - chyba oglądałeś powtórkowy mecz z ubiegłorocznych play-offów, albo tylko trzeci set do połowy :? Mnóstwo błędów własnych, słaba gra Kurka, mierne przyjęcie.
W pierwszym secie pięć razy daliśmy się zablokować, a sześć razy zaatakowaliśmy w aut. 11 punktów oddaliśmy w niewymuszonych sytuacjach
Zagraliśmy dzisiaj słabo i zespół Resovii to wykorzystał
Pozdrowienia.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Przychylam się po części do zdania Snajpera. Mecz jest bardziej meczem do oglądania niż do obstawiania. Skra miała wreszcie okres na spokojne treningi, zawodnicy mogli odpocząć, złapać świeżość. Gdyby mecz był rozgrywany przed świętami to typ +2,5 na Resovie byłby prawie ze pewniakiem, ale teraz to nic nie wiadomo na pewno.

Ja sam proponuje Skra -2,5 po kursie 2.70, ale za małą stawkę.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ja gram Resoviaków ????

50 zł po kursie 3.80 na Expekt

Pozdrawiam i miłego oglądania życze.

PS. Nikkol Skra nie zagrała bardzo źle. Rozegrała naprawde kapitalne zawody jeżeli chodzi o obrone. Bronili bardzo dużo jednak ich dyspozycja w ataku pozostawia wiele do życzenia. Zresztą Miguel chyba się trochę pogubił.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Widzę zdania podzielone odnośnie meczu Bełchatów-Rzeszów. Osobiście w tym spotkaniu biorę pod uwagę dwa rozwiązania, albo Skra wygra 3-0 albo wygrana Resovii. Sam stawiam na triumf Rzeszowa. Bełchatów z pewnością od początku uderzy z całych sił, ważne aby Rzeszów dobrze wszedł w mecz, ale jeśli dojdzie do wyniku np. 1-1 w setach, to Skra będzie grać na pełnych obrotach aby tylko po meczu poklaskać kibicom? Jakoś mi się nie wydaje. Wydaje mi się, że Nawrocki nie jest aż tak głupi aby szastać siłami zawodników, których braków byliśmy świadkami w poprzednich meczach. Teraz było trochę wolnego, więc nie wiadomo do końca jak oba zespoły będą się prezentować. Na pewno nie jest to mecz o inwestowania wielkich pieniędzy, ale spokojnego śledzenia i ewentualnej zabawy z bukmacherem za stówke i tyle.
 
Z 0

zaksiak

Użytkownik
Typowanie tego meczu to totalny bezsens i loteria. Zbyt wiele czynników jest nieprzewidywalnych, w sumie jeden set może załatwić wszystko, ale nie wiemy jak drużyny potraktują dalszą część meczu. Typ 3-0 dla Skry bardzo mało prawdopodobny, a z drugiej strony jeśli resovii posypie się gra tak jak choćby w meczu z ZAKSA to wszystko możliwe. Ja sobie zagram delikatnie na ponad 46.5 w pierwszym secie po kursie 1.85. Mam nadzieje ze w pierwszym secie będzie determinacja i walka na noze.
 
P 0

pavlinho

Gość
Skra została wyruchana przez sędziów w 2 secie, teraz takie wróżenie z fusów, albo gdyby babcia miała wąsy ale gdyby tego drugiego seta wygrała Skra to Resovia nic by nie zrobiła i by przegrała z kretesem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mecz Skra - Resovia a raczej dwa pierwsze sety przyniosły tyle emocji że głowa mała. Skra jednak przgrała z sędziami!!! Dwie ewidentne pomyłki w secie 2. Mowie o tym jak po zagrywce Novotnego piłka idealnie trafiła w linie końcową a nawet miała minimalny zapas i weszła w pole... Druga z sytuacji miała miejsce nieco wcześniej, jak po zagrywce (już nie pamiętam kogo dokładnie...) pod linie boczną można było zagwizdac asa ???? Kiedy porównam te obie sytuacje to śmiech na sali się robi. Owszem sytuacja przy stanie 19-20 i kontrze Wlazłego kiedy rzekomo nabija o blok nie idzie w sposób jednoznaczny rozstrzygnąc ale już dwie wcześniejsze mogly odmienic zupełnie losy tego seta/meczu.
Bardzo &quot;ciekawie&quot; reagował potem na swoje ataki Daniel Plińskie kiedy trafial ewidentnie w pole pokazywal sędziom że jest out ???? można to zrozumiec, widac było wielką motywacje Skry. Nawet Konradowi Piechockiemu ladna wiązanka poszła po przegranym secie;) Z ciekawostek kto jeszcze nie oglądał meczu można powiedziec o tym że kibice Skry skandowali &quot;złodzieje! Złodzieje&quot; w kierunku sędziów, a fani z Rzeszowa wywiesili transparent GAME OVER skierowany w kierunku Skry. Emocji naprawde było baaaardzo dużo!

Cóż REsovia zagra dalej. Czy zaslużenie czy nie? Raczej zasłużenie bo przecież okazali się lepsi. Trudno przewidziec teraz czy wyjście z Dobrowolskim i Novotnym to był dobry wybór. Falasca dobrze spisal się w roli zmiennika i to jego zagrywki w 1 secie dały wygraną, a w drugim śmiem twierdzic że gdyby nie sędziowie to daly by prowadzenie 2-0... Jednak stało się inaczej. Wlazły równiez mógłbyc lepszą opcją w ataku od Czecha, ale podjęte zostaly takie a nie inne decyzje.. O setach nr 3 i 4 nie ma co mówic poza tym że się odbyły.
Resovia teraz czeka na rywali w FF.
Jutro mecze Olsztyn- Jastrzębski i ZAKSA - Będzin.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pierwsze dwa sety kapitalne. Zachowanie zawodników jak i ich Prezesa i kibiców stoi na naprawde żenującym poziomie. Przecież błędy sędziego są wliczone w każde spotkanie.

Ogromny niedosyt, bo mając Skrę na kolanach Trener Travica wstawił rezerwowych zawodników. Jestem pewien, że gdyby pozostał Aleh, Marcin i Mikko zwyciężyliby. W 4 secie w szeregach Rzeszowa nie miał kto straszyć zagrywką.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Pierwsze dwa sety kapitalne. Zachowanie zawodników jak i ich Prezesa i kibiców stoi na naprawde żenującym poziomie. Przecież błędy sędziego są wliczone w każde spotkanie.
Zgadzam sie całkowicie z Robsonem. Zachowanie Skry było żenujące? Co z tego, że błedy sędziów sa wliczone w gre? Wyobraź sobie, że grasz ważny mecz o awans do finałow Pucharu Polski, ciązy na Tobie presja, kazdy punkt ma znaczenie, gonisz uciekajacego rywala, doganiasz masz go na wyciagniecie reki... i sedziowie najpierw pokazuja ze zgrywka była w boisku, a była na aucie. Nastepnie nie pokazuja asa serwisowego tylko aut... teraz wyobraź sobie ze w tych emocjach i złosci, ze Cie oszukują idziesz pod stanowisko sedziowskie i mówisz: &quot;OK panowie, błedy sa wliczone w ta gre - nie mamy do was pretensji&quot; i spokojnie sobie wracasz na boisko. Nie bede sie wdawał tutaj w polemike, bo jesteś na pewno stronniczy, sam nick wskazuje, ze jestes kibicem Resovii. Zawsze tak jest, ze kiedy sedzia myli sie na Twoja korzysc to siedzisz cicho, życie... rozumiem to, ale nie mow prosze, ze walka o swoje prawidłowo zdobyte pkt jest żenujaca. Może i jest z góry skazana na niepowodzenie, ale to już inna sprawa.

Poza tym gdyby nie te pomyłki to Skra pewnie wygrałaby tego seta i miała duze szanse na zwycięstwo 3:0. Skra została na pewno skrzywdzona, ale cóż pomyłki sa wliczone w tą gre.
 
P 0

pavlinho

Gość
Pierwsze dwa sety kapitalne. Zachowanie zawodników jak i ich Prezesa i kibiców stoi na naprawde żenującym poziomie. Przecież błędy sędziego są wliczone w każde spotkanie.
Gdyby sędziowie wydymali w ten sposób Resovię pisałbyś inaczej, pieprząc farmazony jaka to Skra jest słaba itd. Przypomnieć Ci żenujący poziom zawodników Rzeszowa po meczu LM z Bled? Tam to pokazali swoją sportową klasę. ????

Ogromny niedosyt, bo mając Skrę na kolanach Trener Travica wstawił rezerwowych zawodników. Jestem pewien, że gdyby pozostał Aleh, Marcin i Mikko zwyciężyliby. W 4 secie w szeregach Rzeszowa nie miał kto straszyć zagrywką.
Tak na kolanach k...a ????
Nie zapominaj że gdyby nie sędziowie Resovia i jej kibice siedzieli by cicho i nic nie pisali bo po prostu odpadliby z Pucharu Polski. Już po pierwszym secie mieli &quot;miętkie&quot; nogi. Zabrakło konsekwencji.

Pozdro &amp; poćwicz bo nie chce mi się już odpisywać na Twoje posty. Byłeś kiedyś na meczu Resovii tak w ogóle że jej kibicujesz w necie? I od razu odpowiem na twoje pytanie które pewnie skierujesz do mnie, ja na meczach mojej ulubionej ekipy AZS Częstochowa byłem.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
@Pavlinho byłem w tym sezonie w Olsztynie. W poprzednim byłem zarówno w Bydgoszczy jak i Gdańsku. Na FF Pucharu Polski możliwe, że też się wybiore. I na rewanż z Delectą również ???? A to komu Ty kibicujesz i czy jeździsz na ich mecze mam głeboko ...

Tak się składa, że błedy na korzyść Skry były również popełniane. 1 to ewidentny as po zagrywce Aleha Akhrema, 2 to brak jakiejkolwiek reakcji sędziów na zachowanie zawodników ze Skry. Rozumiem, że dla Ciebie takie zachowanie jest normalne ? Reakcje były po kontrowersyjnych decyzjach sędziów i pod wpływem emocji, ale nikogo to nie powinno obchodzić. Czy Resovia po asowej zagrywce Akhrema protestowała w taki sposób jak siatkarze z Bełchatowa ?

W dwumeczu zdecydowanie Resovia była lepsza. Piszę to obiektywnie. Gdyby nie słaba psychika już po pierwszym secie byłoby pozamiatane. Nie ma o czym rozmawiać

@Marnik ja również gram w siatkówkę i wiem jak się reaguje po kontrowersyjnych i często błędnych decyzjach sędziów. Ale to są jednak rozgrywki na poważnym poziomie i takie zachowanie zasługuje na jakąkolwiek karę. Dziwie się, że sędziowie nie pokazali żadnej żółtej kartki. Teksty kurtka w stylu &quot;*****any&quot; w kierunku sędziego pokaały tylko, że Skra to tylko bufony. Pan Piechocki również dał popis.

No i na koniec mój ulubiony komentator Wojtek Drzyga. On chyba robi na drugim etacie w Bełchatowie. Jest wyraźnie uprzedzony do siatkarzy Trenera Ljubo Travicy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Marnik ja również gram w siatkówkę i wiem jak się reaguje po kontrowersyjnych i często błędnych decyzjach sędziów. Ale to są jednak rozgrywki na poważnym poziomie i takie zachowanie zasługuje na jakąkolwiek karę. Dziwie się, że sędziowie nie pokazali żadnej żółtej kartki. Teksty kurtka w stylu &quot;*****any&quot; w kierunku sędziego pokaały tylko, że Skra to tylko bufony. Pan Piechocki również dał popis.
Bez przesady, przecież to tylko pokazuje jak poważnie do tego meczu podeszli siatkarze Skry. Widac u nich zaangażowanie nawet jak nie idzie, nie zamykają się w sobie i olewają co się dzieje. To takie typy sportowca który może się podobac. Zacięcie sportowe. Sędziowie popelnili pierwszy bląd to mobilizacja i doszli na 19-20 z 15-20, a potem drugi błąd i znowu wszystko wzięło w łeb. A nazywanie Skre bufonami to przesada. Wiem że Ty jestes Happy z tego powodu bo Resovia triumfowała, ale na bank pisalbys identycznie jak my w przypadku porażki w takiej sytuacji. Trzeba Resovii pogratulowac awansu tego nie ma co ukrywac.
Co do Piechockiego to zachował się w sposób adekwatny do sytuacji w jakiej się znalazł. Rozumiem że nie każdy ma taki sam temperament jak Travica bo jego to ciężko chyba wyprowadzic z równowagi. Zresztą Resoviacy jako zawodnicy kojarzą mi się bez takiego zęba, coś jak Bartek Kurek. Oivanen spokojny Fin ktory wydaje się że nie ma kontaktu z zespołem. Akhrem z Igłą coś wnoszą spontanicznego, ale trochę mało. Wygląda to jakby nie żyli meczem.

No i na koniec mój ulubiony komentator Wojtek Drzyga. On chyba robi na drugim etacie w Bełchatowie. Jest wyraźnie uprzedzony do siatkarzy Trenera Ljubo Travicy.
Bez przesady, oni akurat mówili w sposób obiektywny. Przy tych błęadach nawet próbowali rozgrzeszac sędziego więc nie wiem czemu tak mówisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom