>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Polski

Status
Zamknięty.
S 0

szafera

Użytkownik
witam, ja tak jak poprzednicy jestem przekonany o zwyciestwie resovii. Jak dla mnie sa druzyna silniejsza. Maja lepszy sqad i przewyzszaja delecte w zagrywce i przyjeciu. Podobnie jak Robson skorzystalem z handi -3.5 pkt na resovie po kursie 1.85. Mysle ze Rzeszowianie wygraja to spotkanie. Co do drugiego polfinalu to chyba jednak ZAKSA, szanse oceniam 65-35.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Ja liczę że Delecta w końcu zagra u siebie na poziomie co rzadko zdarzało się w tym sezonie. Resovia ostatnio obniżka formy. Ogólnie gra obu zespołów mnie nie przekonuje.
QUOTE]


Pavlinho nigdy nie byłeś i zdaję się, że nie będziesz obiektywny oceniając Resovię. ???? Nie lubisz ich, co widać w każdej Twojej wypowiedzi. Ale stawiając nie można się sugerować sympatią.

Ja w przeciwieństwie do większości grających postawiłem na finał Resovia-Jastrzębski i liczę, że pieniądze trafią jutro do mojej kieszeni.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Gdyby nie ta 10-minutowa przerwa, miałbym teraz w kieszeni nieco więcej.
Z jednej strony szkoda, że tak długo zawodnicy musieli czekać, przecież to nie piłka nożna,
z drugiej jednak strony trochę dziwne, że Rzeszowianie ostygli.
Byli na fali, ale 3:0 niestety niestety nie trafiłem.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Ja gratuluje Resovi tego ze potrafili po takim słabym 3 secie podnieść się i wygrać 4 set i mecz ???? myślę ze jeśli Kędzierzyn wejdzie do finału to Sovia popłynie a jak jastrzębie to Sovia raczej wygra.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Resovia odniosła pewne zwycięstwo z czego się ciesze, bo dzięki nim mój zakład wszedł. Rzeszowianie mieli pod kontrolą cały mecz poza nieszczęsnym trzecim setem. Jeśli jutro Resovia zagra na podobnym poziomie, to myśle, że ani JW, ani ZAKSA nie da rady z nimi wygrać. Przez cały mecz mieli solidne przyjęcie, Redwitz grał sporo skrzydłami, ale okazywało się to skuteczne, a Igła znów bronił wspaniale.


mecz: Jastrzebski Wegiel (1,5) - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (0)
typ: 2
kurs: 2,1


Typ identyczny do tego w pierwszym półfinale. ZAKSA jest ostatnio w świetnej formie, a w dodatku dysponuje dobrą zagrywką, która może rozrzucić słabo przyjmujących Jastrzębian. JW jest po ciężkim wyjeździe do Grecji, nie są może specjalnie zmęczeni samym meczem, ale kilkugodzinna podróż mogła okazać się męcząca. Jeśli w tym meczu Łomacz, Abramov i Novotny (oni są najbardziej odpowiedzialni w tym zespole za wynik) nie poprawią znacznie swojej gry, to Kędzierzyn nie będzie miał problemów ze zwycięstwem 3-1, lub 3-0.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Chciałbym zwrócić uwagę, że dobre przyjęcie Rzeszowian trzeba uzasadnić słabą zagrywką Delecty. Jedyna silna zagrywka ze strony Bydgoszczy, którą jutro prezentować będzie połowa drużyny ZAKSY udała się Sopko. To będzie zupełnie inny mecz, choć dało się zauważyć, że Rzeszów odrzucony od siatki nadziewał się na równy blok Delecty.
Oivanen już nie gra z taką dokładnością jak w meczu ze Skrą.
Mniemam, że drużyna Stelmacha awansuje i w finale Resovia &quot;sweat-hard&quot; Rzeszów jutro ulegnie drużynie z Opola.
ZAKSA gra równo i zawodnicy z całkiem ciekawym wachlarzem zagrań technicznych tworzą ciekawą drużynę.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Mniemam, że drużyna Stelmacha awansuje i w finale Resovia &quot;sweat-hard&quot; Rzeszów jutro ulegnie drużynie z Opola.
Przecież ZAKSA nie jest z Opola, tylko z Kędzierzyna-Koźla. W Opolu rozegrany został jedynie kilka lat temu turniej finałowy LM, którego organizatorem była ZAKSA (Mostostal) ze względu na większą hale.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Przecież ZAKSA nie jest z Opola, tylko z Kędzierzyna-Koźla. W Opolu rozegrany został jedynie kilka lat temu turniej finałowy LM, którego organizatorem była ZAKSA (Mostostal) ze względu na większą hale.
Miałem na mysli woj. opolskie, ale masz rację, źle się wyraziłem.


____________
Co do drugiego meczu półfinałowego - kto widział, ten wie. ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja liczę że Delecta w końcu zagra u siebie na poziomie co rzadko zdarzało się w tym sezonie. Resovia ostatnio obniżka formy. Ogólnie gra obu zespołów mnie nie przekonuje.
QUOTE]


Pavlinho nigdy nie byłeś i zdaję się, że nie będziesz obiektywny oceniając Resovię. ???? Nie lubisz ich, co widać w każdej Twojej wypowiedzi. Ale stawiając nie można się sugerować sympatią.

Ja w przeciwieństwie do większości grających postawiłem na finał Resovia-Jastrzębski i liczę, że pieniądze trafią jutro do mojej kieszeni.
No jest to prawda i co z tego. Tylko, że obiektywnie spojrzałem na spotkania. Sam raczej potwierdzisz, że Resovia gra ostatnio słabiej. Liczyłem też, że Delecta stawi większy opór będąc gospodarzem turnieju. Nigdzie nie napisałem, że murowanym faworytem jest Delecta.

Co do drugiego meczu, wpadka. Nie spodziewałem się takiego wyniku. Życie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No i finał RESOVIA - JASTRZĘBSKI. Moje przewidywania w połowie się sprawdziły. Kto będzie jutro faworytem? Mi to bez różnicy. Po tym co dzisiaj widzialem to nie odważe się przechylac szale w którąkolwiek strone. Poprostu mam nadzieje że wyga widowisko siatkarskie. Życzyłbym sobie i wszystkim tie breaka na pzrewagi i mnóstwo ciekawej gry.

Delecta stawiła większy opór aniżeli się spodziewalem mimo wszystko. Chociaż znowu aż tak dobrze nie wyglądali poza 3 setem. Resovia także nie zachwyciła, ale przewaga o której pisałem przed meczem była widoczna. Dobrze że z biegiem czasu udawało im się omijac dobrze ustawiany blok Bydgoszczan.

Blok także zadecydował w meczu ZAKSY z Jastrzębskim. W sumie ZAKSA nie grała słabo a przegrała dośc gładko na co wskazuje wynik. Zagubiony Sammelvuo. JSW połapal blokiem wiele akcji i siatkarzom z Kędzierzyna ciężko było cokolwiek skończyc.

Tak jak mówię jutrzejszy finałowy mecz odpuszczam typersko i skupie się na oglądaniu z boku ;)
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Muszę przyznać, że stawialiśmy na ZAKSĘ, bo nikt nie wierzy w JW. Nawet nie chce nam się ich meczy oglądać. ZAKSE widzieliśmy 2 tygodnie temu z Delectą. Nawet ładnie grali. Tylko 2 tygodnie za wcześnie.
Postanowiłem wcześniej, że postawię na lepiej prezentującego się finalistę.
Sovia odbiega precyzją, JW kończy wiele piłek w pierwszej akcji - w przeciwieństwie do Rzeszowa.
Mimo, że kursy na Rzeszów - 1.50, Jastrzębie - 2.40 (BWIN), to stawiam na JW.
Nie wierzę, że to zakończy się w tie-break`u.


Resovia Rzeszów - KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Kto wygra mecz (set, handicap)? +1,5/-1,5
Typ: KS Jastrzębski Węgiel S.A. -1,5⛔
Kurs: 3.75
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm dzisiaj przed nami wielkie siatkarskie widowisko, w którym wezmą udział zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów i Jastrzębskiego Węgla. Jeżeli chodzi o sympatię to są to bez wątpienia dwie drużyny, których kibice &quot;trzymają&quot; się razem. W tym meczu szanse według mnie wyglądają następująco: 51% Jastrzębski Węgiel, 49% Asseco Resovia Rzeszów.

Wczoraj zawodnicy Trenera Santiliego zagrali kapitalne spotkanie. Nie wiem czy nie najlepsze w tym sezonie. Rozpędzona ZAKSA nie wiedziała co ma robić. Świetna postawa Grześka Łomacza i ogólnie wszystkich zawodników JW. Hardy, Aramov czy Czarnowski - kapitalna postawa w ataku. Do tego dochodzi 12 bloków Jastrzębskiego przy zaledwie 4 ZAKSY. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale zawodnicy JW czytali Masnego jak książke. Odpowiednio przytrzymany Jarosz na siatce już tak nie błyszczał.

Resovia również zagrała bardzo dobre spotkanie. Nie licząc 3 seta, w którym poprostu była tłem dla dobrze grających zawodników Trenera Wspaniałego. Akhrem zagrał swietne spotkanie. Mikko nie na swoim najwyższym poziomie, ale kończył w miarę regularnie. Koło 45% w ataku chyba miał. Słabo troszkę wyglądała gra Marcina Wiki i środkowych Rzeszowskiego zespołu, ale niektóre akcje dają nadzieję na lepszy występ tych zawodników.

Według mnie mecz zakończy się dopiero w 5 secie. Zapowiada się niesamowita walka ????
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Jeden mecz z ZAKSĄ wystarczył, że na forum nagle tłumy niepewnych, a nawet co ciekawe już Jastrzębski jest faworytem w finale wg niektórych ;) Wczoraj grałem Sovie, Zaksy nie tykałem, czulem ze zbyt pieknie by było gdyby dwóch faworytów wygrało. Dziś nie patrze na wczorajszy mecz Jastrzębia..Mecz meczowi nie równy, zobaczymy jak dziś Sovia da się blokować :cool:.... Jak dla mnie pewna wygrana drużyny ze stolicy Podkarpacia
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Asseco Resovia Rzeszow (0) - Jastrzebski Wegiel (1,5)
typ: 1
kurs: 2,2


Resovia od początku sezonu prezentuje dość równą i wysoką forme, mają solidnych zmienników i wyrównaną pierwszą szóstke, więc słabsza gra któregoś z zawodników nie przekreśla ich szans na zwycięstwo. Inaczej sytuacja przedstawia się w JW. Łomacz gra nierówno, a nawet częściej słabo, najlepszy swój mecz zagrał chyba wczoraj, więc wątpie, aby dzisiaj znów pokazał się z tak dobrej strony. Gra Jastrzębia na skrzydłach również pozostawia w tym sezonie wiele do życzenia, Abramov nie zachwyba, Novotny gra słabo w przyjęciu, a Hardy mimo dobrej gry, nie zachwyca.

Po raz kolejny stawiam na zwycięstwo w maksymalnie 4 setach, ponieważ tie-breaki w siatkówce na prawdę rzadko się zdarzają, a kursy na taki zakład są zdecydowanie korzystniejsze.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Jako osoba, która jako jedna z nielicznych trafiła oba wczorajsze mecze półfinałowe, pozwolę sobie zabrać głos.
Rozsądek podpowiada, żeby nie ruszać tego meczu, a po prostu go sobie obejrzeć, to jednak emocje wzięły górę i zagrałem. Wczoraj po obejrzeniu obu meczów stwierdziłem, że gdybym ja był bukmacherem ustaliłbym kursy po równo 1,8-1,8. Natomiast jak w tym momencie widzę kursy, pozostaje zrobić tylko jedno:

Resovia-Jastrzębski 2 2,18

Kursy podobnie jak wczoraj lecą w dół na przeciwnika Jastrzębskiego. Czym to się wczoraj skończyło, to wielu z Was przekonało się na własnej skórze. Zupełnie nie rozumiem tego zjawiska, ale tylko się z tego cieszyć. Jastrzębski zagrał wczoraj bardzo dobre zawody, znakomity mecz Łomacza. Tu bym się doszukiwał małego plusa na rzecz Jastrzębskiego, podobnie w przypadku środkowych. Jastrzębski miał grupę śmierci w Lidze Mistrzów, nie zaprezentował się w niej źle, nabrali chłopaki sporo doświadczenia i to może mieć dziś kluczowe znaczenie. Na rzecz Resovii przemawia wynik ich meczu w I rundzie zasadniczej Plus Ligi (3:0 u siebie) plus na pewno lepszy libero.
Generalnie mecz nie jest łatwy do wytypowania. Ale wczoraj było podobnie a mimo to udało mi się trafić. Dziś liczę, że będzie podobnie, a kurs 2,18 jest zdecydowanie warty ryzyka.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Wczoraj po obejrzeniu obu meczów stwierdziłem, że gdybym ja był bukmacherem ustaliłbym kursy po równo 1,8-1,8. Natomiast jak w tym momencie widzę kursy, pozostaje zrobić tylko jedno:

Resovia-Jastrzębski 2 2,18
Zgadzam się z powyższym stwierdzeniem w związku z czym przewiduję bardzo zacięte spotkanie do ostatniej piłki.JW nie powinno stracić dokładności w swojej grze z półfinału.Cała siódemka zagrała na wysokim poziomie i gdy to samo będzie dziś Resovia może mieć kłopoty.O grze drużyny z Podpromia nie będę wspominał gdyż od pewnego czasu gra optymalną siatkówkę na wysokim poziomie co w konfrontacji z dobrze dysponowanym JW da długie widowisko.
Mój typ - powyżej 185,5 pkt z betsafe
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Co za emocje... Uff... Jeszcze jestem przejęty tą dramaturgią.
Szacun dla Abramova.
Miło było obejrzeć tie-break w tym meczu, choć JW mógł wygrać lepszym stosunkiem setów.

&quot;No... Mają teraz 3 życia. Jedno już stracili. Hehe&quot; Drzyzga w pierwszym secie. xD
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Przez cały mecz kibicowałem z całego serca Resovii, ale niestety im się nie udało. JW zagrało swoje 2 najlepsze mecze w tym sezonie i brawa dla nich, ale to może wyeliminować Sovie z LM.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
JW super mecz! w Resovi za dużo błędów, 1 set troszkę lipa bo było 17:14 a przegrała sovia! szkoda bo tak naprawdę niby 2 miejsce a nic się nie ma ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom