>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Polski

Status
Zamknięty.
remo91 57

remo91

Użytkownik
.. Jeśli natomiast trener będzie miał umiejętności aby wykorzystać możliwości zespołu, wyleczone zostaną kontuzje, to w play-offach wygrana Bełchatowa będzie oczywista...
Raczej nie będzie oczywista. Resovia do tamtej pory raczej nie będzie sobie siedzieć i patrzeć jak Skra trenuje tylko chyba też będą nad sobą pracować żeby być jeszcze lepiej zgranym zespołem.. [?] nie róbcie tutaj ze Skry Boga


Robson // jeżeli chcesz dodac screena to zmniejsz go bo psuje wizerunek tematu ...
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Jesli załozymy, ze wszyscy zawodnicy Skry wylecza kontuzje i beda w formie, to zadna druzyna nie ma z nimi szans w naszej lidze. Taka jest prawda i nikt nie robi ze Skry Boga, maja poprostu najlepszych zawodników w swojej druzynie i dlatego smiem tak twierdzic. Teraz w formie jest Resovia, graja swietnie, ale do playoff jeszcze daleko i teraz nie ma co jeszcze mowic o tym ze Resovia zdetronizuje Skre. Owszem puchar polski moga wygrać, ale mistrzostwa nie zdobedą.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Ja tylko liczę na wyrównaną walkę, wg mnie stawianie z góry na porażkę wszystkie kluby w Polsce w starciu z Bełchatowem jest zgubne, nawet gdy są &quot;w pełni sił&quot; bo przeciwnik nie próżnuje co zresztą widać.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Raczej nie będzie oczywista. Resovia do tamtej pory raczej nie będzie sobie siedzieć i patrzeć jak Skra trenuje tylko chyba też będą nad sobą pracować żeby być jeszcze lepiej zgranym zespołem.. [?] nie róbcie tutaj ze Skry Boga
Ja ani raczej nikt inny Skry nie ubóstwia, więc dziwne spostrzeżenie. Metodą prostej dedukcji można wywnioskować z moich postów, że w meczach Rzeszów - Bełchatów, kibicuję Resovii. Jestem za aby w tym sezonie ligowa hegemonia Skry została przerwana. Jednak patrzę chłodnym i obiektywnym okiem na całość. Owszem Rzeszów i inni nie próżnują, wiadomo, jednak jeśli Bełchatów osiągnie swoją wysoką formę, zawodnicy będą w pełni sił i z pełnym potencjałem uderzą w rywala, to nie ma za dużo drużyn na świecie o takim potencjale a co dopiero w Polsce. Nie mówię, że nie będziemy świadkami wyrównanych meczów, jednak w play-offach trzeba wygrać aż 3, więc pytanie czy ktoś jest w stanie dokonać tego ze Skrą grającą najlepszą swoją siatkówkę? Moim zdaniem nie. Jeśli utrzymaliby swoją obecną formę, czyli tragiczną, to i może tak, ale w innym przypadku czempionat pozostaje w Bełchatowie, ot tyle.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jesli załozymy, ze wszyscy zawodnicy Skry wylecza kontuzje i beda w formie, to zadna druzyna nie ma z nimi szans w naszej lidze. Taka jest prawda i nikt nie robi ze Skry Boga, maja poprostu najlepszych zawodników w swojej druzynie i dlatego smiem tak twierdzic. Teraz w formie jest Resovia, graja swietnie, ale do playoff jeszcze daleko i teraz nie ma co jeszcze mowic o tym ze Resovia zdetronizuje Skre. Owszem puchar polski moga wygrać, ale mistrzostwa nie zdobedą.
Jeśli, jeśli, jeśli ...

Pożyjemy, zobaczymy. Ja moge powiedzieć jedno. W tym sezonie Skra zostanie zdetronizowana.

//Każda dyskusja w każdym temacie odnośnie prób przewidywania przyszłości opiera się na zasadzie &quot;jeśli&quot;, więc używanie tego wyrażenia jest wskazane, bo pewności 100% aby sypać twierdzeniami nikt z nas nie ma. radek03
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Ja ani raczej nikt inny Skry nie ubóstwia, więc dziwne spostrzeżenie. ...
no raczej podniecając się skrą i mówiąc o niej ze nie ma z nią szans żadna drużyna w polskiej lidze gdy ona jest w pełni sił to właśnie robienie z niej bóstwa, bo szanse są zawsze. Mam nadzieje ze jej koniec się właśnie zaczął od porażki z warszawą, z pucharem też już się skra może pożegnać ????
ich czas się już skończył a teraz póki trwa plus liga i liga mistrzów i terminy są napięte jak baranie nie ma czasu na wypoczynek, a właśnie to jest powodem ostatniego braku formy skry.. ale zaraz przecież resovia też gra w LM ale nikt tam o jakiś zmęczeniach nie mówi[?]
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
no raczej podniecając się skrą i mówiąc o niej ze nie ma z nią szans żadna drużyna w polskiej lidze gdy ona jest w pełni sił to właśnie robienie z niej bóstwa, bo szanse są zawsze. Mam nadzieje ze jej koniec się właśnie zaczął od porażki z warszawą, z pucharem też już się skra może pożegnać ????
ich czas się już skończył a teraz póki trwa plus liga i liga mistrzów i terminy są napięte jak baranie nie ma czasu na wypoczynek, a właśnie to jest powodem ostatniego braku formy skry.. ale zaraz przecież resovia też gra w LM ale nikt tam o jakiś zmęczeniach nie mówi[?]
Zauważ prosze ze Możdzonek, Pliński, Kurek, Gacek, Bąkiewicz grali w lecie w mistrzostwach Europy. Wrócili zaczeła sie liga, pojechali na klubowe Mistrzostwa Świata, potem znow liga, potem Puchar Wielkich Mistrzów - znow trzon reprezentacji to Skra, wrócili liga, teraz jeszcze Europejskie puchary. Zawodnicy z Resovi maja wiec mniej rozegranych meczy o Mistrzostwa Europy, Klubowy Puchar Swiata oraz Puchar Wielkich Mistrzów. Jak dla mnie musza miec wiecej sił, poniewaz te imprezy to spora dawka meczy w krótkim czasie (nie licze juz podrózy, ktore przeceiz tez nie pomagały w odpoczynku i budowaniu swiezosci). Nie zwalam wszystkiego na zmeczenie, bo przyczyn kiepskich wyników jest duzo np kontuzje zawodników, ale uważam, ze akurat ten argument ma duze znaczenie i nie moge sie z zgodzić z Twoim stwierdzeniem ze Resovia i Skra grały tyle samo meczy i ich zmeczenie powinno być takie samo.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ale co to ma do rzeczy ? Taki jest Terminarz i koniec. Chociaż sam zdziwiłem się, że Skra grała 2 mecze dzień po dniu. Trzeba pamiętać, że to są tylko ludzie i organizm też potrzebuje trochę czasu na odpoczynek.

Do radek03: nigdy nie będzie tak, że wszyscy zawodnicy są w kapitalnej dyspozycji

Jeżeli chodzi o bezpośrednie porównanie drużyn z Bełchatowa i Rzeszowa to obecnie lepszą a przede wszystkim skuteczniejszą siatkówkę gra drużyna z Podkarpacia. Chociaż też nie jest to jakiś wybitny poziom. Skra ma przede wszystkim problem ze sobą . Chyba psychicznie nie wytrzymują obciążenia, bo w Rzeszowie wcale nie grali aż tak źle. Kapitalnie bronili, podbijali niesamowite piłki, ale te błędy własne. Tak klasowa drużyna nie powinna popełniać tylu błędów własnych.

Scenariusz na sobotni mecz ? Trudno cokolwiek napisać. Skra może być bardzo zmotywowana i może chcieć zrobić więcej niż na dany moment może zrobić. Wiadomo, że jak się za bardzo chce to zazwyczaj nie wychodzi. Jestem pewny jednego. Po tym meczu to Resovia będzie cieszyć się z awansu do FinalFour Pucharu Polski i to ona pojedzie pod koniec stycznia do Bydgoszczy.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ale zaraz przecież resovia też gra w LM ale nikt tam o jakiś zmęczeniach nie mówi[?]
Wystarczy spojrzeć na ilość rozegranych meczów poszczególnych zawodników w obu ekipach, różnica jest znaczna.

Może niesprecyzowałem, ja mówię o szansach takich &quot;na papierze&quot;, gdzie inne drużyny &quot;nie mają szans&quot; ze Skrą. Ale to jest najlepsze w siatkówce i sporcie ogólnie, boisko to nie kartka papieru, więc także mam nadzieję na triumf Rzeszowa. Jedyne co mnie martwi odnośnie Resovii to ich postawa, gdy odpada jedno ważne ogniwo, zabrakło Oivanena i gra wyglądała tragicznie. Na boisku musi być Oivanen i Akhrem, jak kogoś z tej dwójki braknie to Redwitz gra schematycznie, czytelnie i cała gra siada. Liczę więc na to że obaj będą w pełni sił do końca sezonu.
Aha, odnośnie pucharu, to myślę nad postawieniem na Rzeszów, wg mnie jeśli uda się rzeszowianom wygrać jednego seta, to wtedy pewnie Nawrocki da pograć rezerwom aby niepotrzebnie nie męczyć już chłopaków. A Resovia nie odpuści nawet pewna awansu, mają coś do udowodnienia bełchatowianom.

ps. a takim moim cichym marzeniem jest zobaczyć i Skre i Rzeszów w FF LM ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jak myślicie ... Delecta jest w stanie odrobić straty z siatkarzem? mecz grany w wieluniu
Wydaje mi się, że tak. Delecta troche popsuła sobie pierwszy mecz grany u siebie. Na pewno podziała to mobilizująco na chłopaków z Bydgoszczy. Byłby trochę wstyd gdyby odpadli z Wieluniem i nie zagrali w FinalFour Pucharu Polski przed własną publicznością. Na pewno w hali w Wieluniu będzie trudno. Jednak Szymański - Woicki - Gruszka - Jurkiewicz czy Sopko to nazwiska dość znaczące w Polskiej Lidze i uważam, że pokonają Wieluń albo 3:0 albo 3:1.

Zgadzam się z Radkiem03. Jeżeli Skra pierwszego seta przegra to odpusći. Ale jestem pewien, że Trener Ljubo Travica pozostawi ( nawet wtedy gdy będą pewni awansu ) na parkiecie swoją wyjściową szóstkę i postarają się jak najmocniej &quot;dobić&quot; Skre. Dlaczego ? Dla nich zwycięstwo czy wyeliminowanie Skry to coś więcej niż zwykły mecz.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Teraz w zasadzie mam przerwe z bukmacherką, jednak tutaj jak widzę kurs na Rzeszów to jakoś mnie kusi aby sobie za grosze zagrać, nawet dla adrenaliny.
W poprzednich sezonach postawę Rzeszowa w meczach ze Skrą określano jako oznakę kompleksu, przegrywali zdecydowanie w każdym spotkaniu. Nic więc dziwnego, że to właśnie siatkarze Resovii mają największy apetyt aby &quot;dokopać&quot; bełchatowianom. W pierwszym meczu im się to udało, wygrali 3-0. O Skrze było pisane już dużo, nie będę powatarzał się kolejny raz, zmęczenie fizyczne i mentalne, brak formy niektórych zawodników rzutuje na wyniki, porażki w 3 setach z Częstochową czy właśnie Rzeszowem dobitnie to pokazują. W rewanżu Rzeszów potrzebuje ugrać jednego seta, ale jeśli im się to uda, to odpuszczą? Wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne, bardziej spodziewam się &quot;odpuszczenia&quot; przez Bełchatów. W tym sezonie mają grania po uszy, trzeba dokonać jakiegoś podziału na priorytety i cele drugiego rzędu, LM nr 1, więc tutaj odpada, liga ma być tylko formalnością, logiczne staje się ulgowe potraktowanie pucharu (choć otwarcie nikt o tym nie powie). Trudne dla Rzeszowa mogą być początki meczu, Skra z cieniem szansy będzie chciała wygrać 3-0, ale jeśli np. Rzeszów wygra pierwszą partię, to czy bełchatowianom będzie się chciało grać o pietruche? Jakoś mi się nie wydaje. A Resovia odwrotnie, niedawno wyszła z dołka, poleczone kontuzje i wszystko funkcjonuje bardzo dobrze, gra im się od kilku spotkań odpowiednio nakręciła. Kurs 4,75 w unibecie to jednak przesada, zaryzykować trzeba (nawet nie szukałem czy ktoś inny ma wyższy)
Rzeszów @ 4,75
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Haha. Taki kurs to brać jak najszybciej. Szkoda, że Expekt jeszcze nie ma wystawionych, ale jak tylko sie pojawi to trzeba grubo zagrać. Wystarczy wygrać seta a Skra sobie odpuści.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów -Asseco Resovia
Wynik pierwszych dwóch setów: 2
Kurs: 10,0 ⛔ Co za żenada, Resovio nie z takimi numerami do LM..
Pierwszy set dla Resovii (Skra na pewno się stremuje lekko, spora publiczność, wielka mobilizacja u rzeszowian) - drugi odpuszczony.
PGE Skra Bełchatów -Asseco Resovia 2
Kurs: 4,75
UNIBET
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nierozumiem takich kursów. Pierwszy set może już wszystko wyjaśnić i Skra za nic w świecie nie będzie się przemęczać.

Resovia ma coś do udowodnienia, ale Skrę czeka ciężki wyjazd do Belgii.

Oby na Expekt była jakas ciekawa oferta.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Wg mnie Skrę stać na wygraną z Resovią do zera. Jest to zdecydowanie najlepszy zespół siatkarski w kraju. Resovia bardzo dobrze zagrała w pierwszym spotkaniu, ale oni zawsze bardzo dobrze grali u siebie, gorzej na wyjazdach. Sądzę, iż w tym meczu Skra zagra na 100% postara się wygrać 3-0. Nawet jeśli stracą seta, to i tak nie odpuszczą, bo ten zespół walczy do końca. Po pierwsze to zespól z charakterem, po drugie grają u siebie. Resovia zagrała genialny u siebie, ale wyjazd to zupełnie inna sprawa. Gospodarze we własnej hali grają zdecydowanie lepiej. Wątpie, aby znów genialny mecz w Resovii rozegrała para przyjmujących Gierczyński oraz Wika - nic dwa razy się nie zdarza. Myślę, że jeśli Skra odrzuci swoją zagrywką ich od siatki(zawodnicy Ci, szczególnie Wika nie bryluje w przyjęciu) mogą mieć problemy w ataku... Moim zdaniem Skra to wygra, oby 3-0 ...
 
even 2

even

Użytkownik
# Adwokat typera

W ostatnim meczu Pucharu Polski Resovia nie zagrała nic szczególnego, to Skra bardziej przegrała ten mecz niż Rzeszów wygrał jak to ująłeś grając &quot;genialnie&quot;. W takiej dyspozycji jaką widziałem w pierwszym meczu, jestem przekonany, że to Resovia przejdzie do następnego etapu. Ewidentnie Bełchatowianie mają kryzys, czy wyjdą z niego do 2 stycznia ? Śmiem wątpić, a kurs oscylujący w granicach 5 biorę w ciemno. Życzę szczęśliwego nowego roku ????
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Wg mnie Skrę stać na wygraną z Resovią do zera. Jest to zdecydowanie najlepszy zespół siatkarski w kraju. Resovia bardzo dobrze zagrała w pierwszym spotkaniu, ale oni zawsze bardzo dobrze grali u siebie, gorzej na wyjazdach. Sądzę, iż w tym meczu Skra zagra na 100% postara się wygrać 3-0. Nawet jeśli stracą seta, to i tak nie odpuszczą, bo ten zespół walczy do końca. Po pierwsze to zespól z charakterem, po drugie grają u siebie. Resovia zagrała genialny u siebie, ale wyjazd to zupełnie inna sprawa. Gospodarze we własnej hali grają zdecydowanie lepiej. Wątpie, aby znów genialny mecz w Resovii rozegrała para przyjmujących Gierczyński oraz Wika - nic dwa razy się nie zdarza. Myślę, że jeśli Skra odrzuci swoją zagrywką ich od siatki(zawodnicy Ci, szczególnie Wika nie bryluje w przyjęciu) mogą mieć problemy w ataku... Moim zdaniem Skra to wygra, oby 3-0 ...
Bełchatów które jest świetne u siebie przegrało z warszawa która zamyka tabele plus ligi 2;3, mój typ na ten mecz to 0;3 dla Resovi która na pewno będzie chciała się zemścić za wszystkie czasy, kurs 12,5 u mojego buka naziemnego pewnie mniejszy niż w tych internetowych ..
od razu wyprzedzę głupiutką wypowiedź że Resovia w tym samym czasie przegrała u siebie z Delectą 0;3 ale od tamtej pory wyraźna zmiana u Rzeszowiaków a u Bełchatowian bez zmian ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
@ adwokat_typera

Powiedz mi tylko jedn po co Skra ma się przemęczać po miejmy nadzieje przegranym pierwszym secie ? Widzisz jakiś sens ? Ja nie widze. Nie mają nic do udowodnienia Resovii. Może troszke swoim kibicom, ale dla nich ważniejsza niż ten Puchar Polski jest wizyta w Belgii i według mnie bardzo trudny mecz z Knack Roeselare. Czy będą się przemęczać przed tym wyjazdem ? Zwłaszcza jeżeli po pierwszym secie sprawa awansu może być rozstrzygnięta ?

Resovia przeciwnie. Ma co udowadniać nie tylko Skrze, ale całej Polsce. Ostatnie dwa spotkania pokazały, że Resovia może zagrozić Bełchatowianom dotąd nieosiągalnym dla drużyny z Rzeszowa. Nawet jeżeli sprawa awansu będzie przesądzona będą chcieli dobić drużyne Pana Nawrockiego. W Lidze Mistrzów są w dużo lepszej sytuacji. Kolejny mecz grają u siebie i jak narazie jeżeli chodzi o wyniki w grupie są w komfortowej sytuacji.

Bardzo wierzę w zwycięstwo Resoviaków i to w stosunku 3:0. Skra jest w beznadziejnej formie psychicznej. Co można było zobaczyć po reakcjach zawodników na przerwach technicznych. Takie &quot;timeouty&quot; to u nich coś nowego.

Polecam grę na Rzeszów ;)
 
michi 3

michi

Użytkownik
Czemu Skra ma sie przemeczac po przegranym pierwszy secie? Sam sobie na to odpowiedziałeś:
Skra jest w beznadziejnej formie psychicznej. Co można było zobaczyć po reakcjach zawodników na przerwach technicznych. Takie &quot;timeouty&quot; to u nich coś nowego.
Dlatego, żeby poprawić sobie psychike wygrają ten mecz, ta dłuższa przerwa świateczna napewno im pomogła i mam nadzieje, że zobaczymy dawną,świeżą zwycięską Skre!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom