>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2013/2014

K 1

karatakus

Użytkownik
W Śląsku zobaczyli już w zeszłym roku, że Puchar Polski (po wielu latach olewania tych rozgrywek) jest najkrótszą drogą do europejskich pucharów i wątpię, że nawet przy braku Soboty i Kaźmierczaka, nie poradzą sobie ze Stalą czy ulgowo potraktują ten mecz &quot;bo Sevilla&quot;. Nie mówię, że będzie to jakiś pogrom (spodziewam się raczej męczarni), ale powinni wygrać. Pytanie jak spisze się w bramce Kelemen, który zapewne ponownie zastąpi Gikiewicza, bo jeżeli równie słabo jak w meczu z Pogonią to Śląsk przy swojej elektrycznej obronie (przypuszczam, że na bokach zagrają Socha i Spahic) może stracić bramkę.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Większość stara się iść w &quot;pewniaki&quot; to ja pojadę od tylca.
Gryf Wejherowo to jedna z moich ulubionych polskich drużyn w ostatnim czasie :razz: Mają patent na Puchar Polski i wydaje się, że u siebie są w stanie zatrzymać GKS Tychy, który nijak rozpoczął 1-ligowe rozgrywki. Wygrali z Łęczną 2:0, zremisowali z ROW-em 2:2 i przegrali w Gdyni aż 0:3. Spotkanie z Arką mogło potoczyć się trochę inaczej gdyby w końcówce pierwszej połowy przy stanie 0:0, goście wykorzystali dobrą kontrę. Na drugą połowę lepiej jednak wyszli gospodarze i to oni rozbili wynikiem bezbronnych chłopców Fornalika.
Gryf swoje II-ligowe mecze również kiepsko zaczął. Do tej pory nie wygrali, ale myślę, że Puchar Polski kieruje się swoimi zasadami. Po raz kolejny mają możliwości do tego by zajść stosunkowo daleko. Tyszanie nie są na tyle silni by być wyraźnym faworytem w tym spotkaniu.
Gospodarze wyeliminowali swojego czasu Górnik Zabrze więc nie wiem dlaczego mają nie pokonać 1-ligowca z póki co niedoświadczonym trenerem.
Gryf Wejherowo - GKS Tychy
Gryf Wejherowo 3,00 ⛔
DW 1:0 9,00 Bet365 ⛔

Sporej niespodzianki wśród Ekstraklasowiczów spodziewam się w starciu Widzewa. Dla Ursusa to mecz kilkunastu ostatnich lat - wielkie wydarzenie. Do tej pory z PP wyeliminowali Jarotę, Pogoń Siedlce oraz Górnik Łęczna. Bez wątpienia ich dużym atutem jest sztuczna murawa, która sprawia wielu piłkarzom wiele kłopotów. Niektórzy narzekają, że na tym typie nawierzchni łatwiej złapać kontuzję, ale i piłka po takim boisku &quot;chodzi&quot; trochę inaczej.
Widzew w najsilniejszym składzie również nie wystąpi. Abbes wraca dopiero po kontuzji. Mroziński i Płotka również dochodzą do siebie, ale nie powinniśmy ich zobaczyć w pucharowym starciu. Najistotniejszy jest tu chyba Visnakovs. W starciu z Górnikiem został trochę poobijany i Mroczkowski mając taką perełkę w składzie raczej nie zaryzykuje wystawienia jej w spotkaniu z Ursusem.
Swoją szansę powinni dostać zawodnicy z rezerw więc ten skład będzie mocno przebudowany. Spodziewam się niespodzianki.
Przewidywane jedenastki:

Widzew:
Krakowiak – Bartkowski, Augustyniak, Abbes, Tomczyk – Kowalski, Nowak, Kwiek, Alex Bruno – Rybicki, Staroń

Ursus:
Wysocki – Skowroński, Cegiełka, Bulik, Łowicki – Rytel, Sztybrych, Sikora, Kamiński, Jarczak – Kabala

Ursus Warszawa - Widzew Łódź
Ursus 5,25 Bet365 ⛔
DW 1:0 13,00 Bet365 ⛔
 
H 187

h778

Użytkownik
Bez wątpienia ich dużym atutem jest sztuczna murawa, która sprawia wielu piłkarzom wiele kłopotów. Niektórzy narzekają, że na tym typie nawierzchni łatwiej złapać kontuzję, ale i piłka po takim boisku &quot;chodzi&quot; trochę inaczej.
Mecz z Widzewem odbędzie się już na głównym boisku, na normalnej trawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 2,2K

barichello

Użytkownik
arka ruch
dalej z koma, cytaty
zaden inny zespol na prrzestrzeni siedmiu ostatnich sezonow nie byl w stanue awansowac za kazfym razem przynajmniej do 1/4 pucharu. po za ruchem.
nie mam mozliwosci abu zlozyc dwie jedenastki. w kadrze do dyspozycji w polu mam tylko 15 pilkarzy. obawiam ze wlasnie czesc zawodnikow bedzie miala problem z odpowiednia regeberacja do meczu ligowego z flota ( sroda 21sierpnia). na oewno priorytetem jest mecz srodowy w I lidze i awans do ekstraklasy
ruch awans 1.70
ruch 2.40
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Stal Stalowa Wola -Śląsk 1X @ 2.85 Unibet✅

Skład jaki dzisiaj wystawi Levy nie nie daje gwarancji na dobry wynik w Stalowej Woli. Socha i Spahic, którzy zagrają na bokach defensywy popełniają masę błędów. Gavish z Kokoszką nie są na tyle ze sobą zgrani, żeby tworzyć zaporę nie do przejścia. Sobotę zastąpi Patejuk, który jest straszni chaotyczny. Niby tych zmian nie będzie aż tak dużo, ale w przypadku Śląska robi to dużą róznicę.
Oczywiście Śląsk w dalszym ciagu będzie faforytem tego sptkania, ale jak już szukać gdzieś niespodzianki na tym etapie rozgrywek, to właśnie w tym spotkaniu.
W Stalowej Woli święto...tym samym motywacja i determinacja będzie podwójna. Na ten skład Śląska to może w zupełności wystarczyć.
Spodziewam się zaciętego spotkania i dużej determinacji piłkarzy Stali. Kurs 2.85 że Śląsk tego meczu nie wygra w mojej ocenie jest warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Stal Stalowa Wola -Śląsk 1X @ 2.85 Unibet
Skład jaki dzisiaj wystawi Levy nie nie daje gwarancji na dobry wynik w Stalowej Woli. Socha i Spahic, którzy zagrają na bokach defensywy popełniają masę błędów. Gavish z Kokoszką nie są na tyle ze sobą zgrani, żeby tworzyć zaporę nie do przejścia. Sobotę zastąpi Patejuk, który jest straszni chaotyczny. Niby tych zmian nie będzie aż tak dużo, ale w przypadku Śląska robi to dużą róznicę.
Oczywiście Śląsk w dalszym ciagu będzie faforytem tego sptkania, ale jak już szukać gdzieś niespodzianki na tym etapie rozgrywek, to właśnie w tym spotkaniu.
W Stalowej Woli święto...tym samym motywacja i determinacja będzie podwójna. Na ten skład Śląska to może w zupełności wystarczyć.
Spodziewam się zaciętego spotkania i dużej determinacji piłkarzy Stali. Kurs 2.85 że Śląsk tego meczu nie wygra w mojej ocenie jest warty gry.
Skład Śląsk be Soboty, Kaźmierczaka i Kokoszki
może i nie prezentuje się okazale, ale spójrzmy na Stal.
Do tej pory 3 spotkania w lidze.
1 mecz u Siebie - porażka 0:1, zamienione na walkower dla Stali, bo w drużynie z Limanowej zagrał nieuprawniony gracz.
2 mecz wyjazdowy - 4:0 porażka z Motorem Lublin
3 mecz u siebie - remis z Wisłą Puławy 1:1/
Śląsk znowu tak osłabiony nie jest.
Kelemen na bramce
Obrona: Spahic, Pawelec, Gavish oraz Socha / Ostrowski - wygląda nie najgorzej, a przy sile rażenia Stali, która w 3 meczach zdobyła gola to wystarczy.
Pomoc:
Stevanovic, Hołota, Mila, Patejuk, Plaku - tutaj praktycznie podstawowy skład, jest Patejuk, ale no na mecz z 2 ligowym zespołem on wystarczy ;).
Atak: Prawdopodobnie Więzik, albo Cetnarski, który dołączył do kadry. Cetnar był próbowany jako taki podwieszony napastnik w meczach gdzie również grał Mila.
Dla mnie wielkiego spadku jakości tutaj nie będzie. Wiadomo Waldka nie ma, no ale nie długo ten problem będzie stały ;) więc Levy musi sobie poradzić.
Ja bym zagrał wygraną Śląsk, ale kurs jest biedny no to ode mnie:
Over 2.5 @ 1.85 8/10
Śląsk Over 1.5 @ 1.57 9/10
Śląsk Over 2.5 @ 2.75 7/10
Śląsk (handi -2) @ 4.00 5/10
Śląsk (handi -1) @ 2.20 8/10
Bet365​
Powodzenia !

Edit: No para Więzik - Cetnarski to na pewno osłabienie, ale czy Pawelec , no nie wiem prezentował się ostatnio dość dobrze z Brugge i dzisiaj też da radę.
Gra Śląska żenada .... oby sprężyli się na LE , bo kiepsko to widzę.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Robson.....nie ma co porównywać wyników Stali w lidze do tego meczu. Bo to, w mojej ocenie nie ma nic wspólnego. Nie od dziś wiadomo, że w takim spotkaniu Stal jest w stanie się wspiąć o kilka poziomów wyżej ponad swój normalny poziom.
Pawelec za Kokoszkę.......z całym szacunkiem, ale to jeszcze większe osłabienie Sląska. Więzik i Cetnarski...bez komentarza. ????
Mądrzejsi będziemy tradycyjnie po meczu....1X po takim kursie dla mnie ok
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Bełchatów - Górnik - awans Górnika za 1,57 w milenium ✅

Mniej odważna opcja ( gołe 2 po kursie 2,10 ✅ ). Jeżeli lider naszej śmiesznej, ale jednak ekstraklasy przyjeżdża do drugoligowca to trzeba to brać. Ja wiem, że Górnik różnie traktuje PP, ale w świetle otwierania na początku roku nowego stadionu, trzeba powalczyć o kilka dodatkowych meczy. Dodatkowo Nawałka nie odpuszcza nigdy, a zawodnicy pewnie pamiętają zje... jaką dostali po porażce w Bełchatowie w ekstraklasie i będą chcieli coś udowodnić. O składach narazie cicho, ale biorąc pod uwagę wąski skład bełchatowian i ich wewnętrzne problemy, to Górnicy nawet z kilkoma zmianami powinni ogarnąć ten mecz. Zagrają pewnie Madej i Kosznik, którzy na starych śmieciach będzie chcieli coś udowodnic. Dodatkowe blokowanie transferu Kosznika, też nie najlepiej gospodarzom wróży, gdyż górnicy mają to w pamięci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
retoox 414

retoox

Użytkownik
Skład Śląsk be Soboty, Kaźmierczaka i Kokoszki
może i nie prezentuje się okazale, ale spójrzmy na Stal.
Do tej pory 3 spotkania w lidze.
1 mecz u Siebie - porażka 0:1, zamienione na walkower dla Stali, bo w drużynie z Limanowej zagrał nieuprawniony gracz.
2 mecz wyjazdowy - 4:0 porażka z Motorem Lublin
3 mecz u siebie - remis z Wisłą Puławy 1:1/
Śląsk znowu tak osłabiony nie jest.
Kelemen na bramce
Obrona: Spahic, Pawelec, Gavish oraz Socha / Ostrowski - wygląda nie najgorzej, a przy sile rażenia Stali, która w 3 meczach zdobyła gola to wystarczy.
Pomoc:
Stevanovic, Hołota, Mila, Patejuk, Plaku - tutaj praktycznie podstawowy skład, jest Patejuk, ale no na mecz z 2 ligowym zespołem on wystarczy ;).
Atak: Prawdopodobnie Więzik, albo Cetnarski, który dołączył do kadry. Cetnar był próbowany jako taki podwieszony napastnik w meczach gdzie również grał Mila.
Dla mnie wielkiego spadku jakości tutaj nie będzie. Wiadomo Waldka nie ma, no ale nie długo ten problem będzie stały ;) więc Levy musi sobie poradzić.
Ja bym zagrał wygraną Śląsk, ale kurs jest biedny no to ode mnie:
Over 2.5 @ 1.85 8/10
Śląsk Over 1.5 @ 1.57 9/10
Śląsk Over 2.5 @ 2.75 7/10
Śląsk (handi -2) @ 4.00 5/10
Śląsk (handi -1) @ 2.20 8/10
Bet365​
Powodzenia !

Edit: No para Więzik - Cetnarski to na pewno osłabienie, ale czy Pawelec , no nie wiem prezentował się ostatnio dość dobrze z Brugge i dzisiaj też da radę.
Gra Śląska żenada .... oby sprężyli się na LE , bo kiepsko to widzę.
Robson w swojej analizie podparłeś się wynikami liggowymi, ale zespoły takie jak Stal grają takie mecze na ambicji na chęci wypromowania się i ta liga tutaj tak na prawdę mało odzwierciedla. Kilka postów wcześniej napisałem Ci co wg mnie jest istotniejsze i wg mnie na tym w tego typu trzeba bazować a nie na lidze, bo gdyby tak było to w tej fazie rozgrywek już drużyn pokroju Stali by dawno nie było.
Co do samego meczu obiektywnie patrząc Śląsk miał dużo szczęścia. W pierwszej połowie Stal miała dwie sytuacje sam na sam plus strzał z dogodnej pozycji z 4m który przeszedł nad poprzeczką - Śląsk w ostatniej minucie strzał Mili w poprzeczkę + dobitka Plaku która ładnie wyciągnął bramkarz. Druga połowa to przewaga Śląska ale brak dogodnych sytuacji. Stal nie wytrzymywała kondycyjnie, groźni bylismy jedynie ze stałych fragmentów co dało gola w 74min. Do tego okresu Śląsk wypracował sobie tylko jedną akcje sam na sam z Wietechą i tyle. W końcówce Śląsk przycisnął miał 3-4 dobre okazje na bramkę, jedną wykorzystał (Stal wtedy musiała grac w 10 bo Cebula zalał się krwią po jedym z zagrań graczy Śląska - sedzia tego nie widział ale o tym później). Mecz zakończył się remisem. Stal wyraźnie nie wytrzymywała kondycyjnie, zawodził zwłaszcza pokiereszowany Cebula po którego błędach Śląsk robił co pare minut zagrożenie pod bramką Stali. W pierwszej części dogrywki najgroźniejsza akcja jednak znów należała do Stali - po rożnym zawodnicy Sląska wybili piłkę przed pole karne, dopadł do niej jeden ze Stalowców i uderzył niemalże w okienko bramki Śląska - piłkę jednak w ostatniej chwili zdołał czubkiem głowy wybić obrońca Śląska. W 2 części dogrywki błąd Cebuli i gol dla Śląska, zawodnicy Stali zwątpili i nie ma co pisać dalej o ostatnich minutach. No co pisze nie jest jakimś &quot;przejaskrawionym&quot; opisem ale obiektywnym opisem tego co się działo. Bo poza tym były też inne smaczki o których mozna poczytać na innych portalach np.:
&quot;Byłem na tym meczu jako korespondent jednego z portali sportowych i nie kibicowałem żadnej z drużyn, ale muszę przyznać, że Śląskowi awans się nie należał.
1. napastnik Stali wychodzi sam na sam, obrońca Śląska ciągnie go od tyłu za koszulkę - sędzia nie reaguje
2. dośrodkowanie Stali, zawodnik uderza głową, a Dudu ewidentnie ręką wybija na rzut rożny - cały stadion widział, tylko nie sędzia
3. przy bramce Więzika, Marco Paixao stanął na stopę bramkarza, przez co ten nie mógł się podnieść, a Więzik dobił do pustej bramki &quot;
Juz po meczu, jak się skończyło każdy wie, ale za parę lat pewnie Stal znów zagra z kimś z czołówki i być może zamiast &quot;dokładać pewniaka do taśmy&quot; ktoś będzie pomiętał o tym jak i o kilku wcześniejszych meczach które przywołalem w tym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPuchar Polski
Spotkanie: Ursus Warszawa - Widzew Łódź
Typ: Widzew Łódź -1
Kurs: 2.65
Unibet

Ursus Warszawa - w sumie &quot;osiedlowy klubik&quot; takich jak dużo w większych polskich miastach (z całym szacunkiem dla klubu Ursus i jego sympatyków). Grają w 3 lidze i nie radzą sobie w niej najgorzej, no ale właśnie... w 3 lidze !
Widzew, mówi się, że słaba drużyna, ale radzą sobie dobrze w porównaniu do innych &quot;niby lepszych&quot; drużyn w naszej ekstraklasie.
Jednakże w tym przypadku nie ma co porównywać poczynań ligowych. Widzew ma najłatwiejszą drogę w Pucharze Polski od lat. Na mecz do Warszawy jadą w podstawowym składzie ze swoim rewelacyjnym duetem Kaczmarek - Visnakovs, który dużo zdziała w ofensywnie, miotając na pewno obrońców drużyny z Warszawy.
Mecz z Widzewem odbędzie się już na normalnej murawie, a nie sztucznej gdzie piłkarze Ursusa mieli &quot;przewagę&quot; grając z drużynami nie przyzwyczajonymi do takiego podłoża.
Przewiduję tutaj łatwą wygraną Widzewa, minimum dwoma bramkami.
Powodzenia.
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję fajny kursik na Betssonie.
Puszcza Niepołomice- Jagielonia Białystok
over 1,5 bramki Jagi po kursie 1,89
Wczoraj na Legie (0-3) wystawili podobnie po kursie 1,65, więc warto takie okazje łapać. Puchary rządzą się swoimi prawami, i dlatego przeważnie overki wchodzą.
Nawet jak Jaga zagra rezerwami to i tak 2 bramki powinna strzelić. Tym bardziej że dla rezerwowych zawsze jest to okazja pokazać się z dobrej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Ruch - awans
@1.70 Fortuna
Witam. Mecz rozpocznie się o 18:30 w Gdyni. Pierwszoligowa Arka podejmie ekstraklasowy zespół z Górnego Śląska. Z wypowiedzi sztabu szkoleniowego gospodarzy jasno wynika, że priorytetem jest dla Arki awans do Ekstraklasy - taki właśnie cel postawiono przed zespołem w tym sezonie. Bardzo prawdopodobne, że przeciw Ruchowi nie zobaczymy optymalnej &quot;11&quot; Gdynian. Początek 1.ligi dla Arki raczej średni (R-Z-P). &quot;Niebiescy&quot; pewnie w miare zadowoleni - po punkcie z Lechem(1:1) i Lechią(1:1), porażka z Cracovią(1:2) i bardzo cenne zwycięstwo nad mistrzem(2:1). 10 pojedynków między Ruchem i Arką w latach 2003-11 to bilans 5-3-2 na korzyść &quot;Niebieskich&quot;, na boisku Arki 3-1-1, z tym że 3 ostatnie pojedynki (2009-11) wygrywał Ruch. Liczę na doświadczenie takich graczy jak Szyndrowski, Zieńczuk, Malinowski. W ataku być może pokaże się Jankowski, któremu nic nie wyszło z transferu do Belgii(?). Sądzę też, że trener Zieliński ma apetyt na coś więcej w PP, w końcu zeszłym sezonie Ruch zaszedł daleko. Jak wspominałem Arka ma jeden priorytet - awans do Ekstraklasy i nikt nie będzie pewnie płakał jeśli dziś odpadnie. Polecam.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Termalica- Lech 2 @ 1.75 Unibet✅

Uważam, że faworytem tego spotkania jest zespół z Poznania. Lech srednio zaczął ligę, odpadł z europejskich pucharów....wiem, że nie są to argumenty przemawiające za zespołem Lecha, ale wbrew pozorom te fakty muszą wpłynąć mobilizująco na Rumaka i jego zespół. Trudno mi sobie wyobrazić,aby Lech dzisiaj przeszedł obok meczu. Strach przed kibicami im na to nie pozwoli. Ostatnio dostali mocną reprymendę i w meczu ligowym było już widać determinację i wolę walki.A, że piłkarsko są lepszą drużyną to nie podlega dyskusji. Moim zdaniem Termalica dzisiaj zostanie wypunktowana i przegra to spotkanie.


Ps. Termalica została wypunktowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Termalica- Lech 2 @ 1.75 Unibet
Uważam, że faworytem tego spotkania jest zespół z Poznania. Lech srednio zaczął ligę, odpadł z europejskich pucharów....wiem, że nie są to argumenty przemawiające za zespołem Lecha, ale wbrew pozorom te fakty muszą wpłynąć mobilizująco na Rumaka i jego zespół. Trudno mi sobie wyobrazić,aby Lech dzisiaj przeszedł obok meczu. Strach przed kibicami im na to nie pozwoli. Ostatnio dostali mocną reprymendę i w meczu ligowym było już widać determinację i wolę walki.A, że piłkarsko są lepszą drużyną to nie podlega dyskusji. Moim zdaniem Termalica dzisiaj zostanie wypunktowana i przegra to spotkanie.
W uzupełnieniu dodam, że Lech dzisiaj zagra w takim samym zestawieniu jak w wygranym spotkaniu z poprzedniej kolejki ligowej z Koroną Kielce (2:0). Poniżej składy obu zespołów:
Termalica: Grzegorz Kasprzik - Damian Skołorzyński, Dalibor Pleva, Łukasz Pielorz, Dariusz Jarecki - Dawid Sołdecki, Vojtech Horvath, Damian Piotrowski - Dariusz Pawlusiński, Emil Drozdowicz, Andrzej Rybski
Lech: Krzysztof Kotorowski - Mateusz Możdżen, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Luis Henriquez - Łukasz Trałka - Gergo Lovrencsics, Szymon Pawłowski, Kasper Hamalainen, Vojo Ubiparip - Łukasz Teodorczyk
Kursy na wygraną gości &quot;pospadały&quot; aczkolwiek również jestem zdania, że Lech dziś odniesie zwycięstwo, dlatego też spróbuję: Lech -0.75 @1.877 pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 0

latoslawldk

Użytkownik
&quot;Trudno mi sobie wyobrazić,aby Lech dzisiaj przeszedł obok meczu. &quot;
Widać ,że kolega ma duży brak doświadczenia i widzenia oczami piłkarza meczu. No cóż. Nie każdy miał zaszczyt grać na poziomie w piłkę nożną.
Mecz grają o 13 w najgorsze słońce w 30-stopniowym upale. W takim meczach zawodnik myśli tylko o zakończeniu się meczu i nawet nie martwi się kibicami bo ma mocną wymówkę w postaci pogody. Oczekuję żenady na boisku kopaniny i wygraniu meczu pt.: &quot;kto pierwszy strzeli bramkę, a później oborna Czestochowy&quot; . Myśle ,ze warto obstawić dwa dokładne wyniki 1:0 (@ 10.00 i 1:1 (@ 9.15) betsson.
Pozdrawiam
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję fajny kursik na Betssonie.
Puszcza Niepołomice- Jagielonia Białystok
over 1,5 bramki Jagi po kursie 1,89
Wczoraj na Legie (0-3) wystawili podobnie po kursie 1,65, więc warto takie okazje łapać. Puchary rządzą się swoimi prawami, i dlatego przeważnie overki wchodzą.
Nawet jak Jaga zagra rezerwami to i tak 2 bramki powinna strzelić. Tym bardziej że dla rezerwowych zawsze jest to okazja pokazać się z dobrej strony.
Jaga wychodzi najmocniejszym składem,z Kupiszem,Quintana,Gajosem,Grzybem itp,2 dni temu Stokowiec się już wypowiadał na ten temat.
Druga sprawa,że Puszcza 3 mecze,3 porażki,0 punktów.A po dwóch dniach odpoczynku mają ciężki mecz z Termalica. Jakby nie patrzeć teraz każdy mecz u nich jest gardłowy w kontekście utrzymania.Na cholerę im ten PP ?
Co do Leszka. Mają dużo mocniejszego rywala od Jagi,do tego cały czas jest tam szpital na kółkach. Druga sprawa,że Rumak jak przewali kolejne puchary to kibice w Poznaniu go chyba ukamieniują,więc ma nóż na gardle.
Ja tam nie gram dokładnych wyników,każdy wynik typu 1:0,1:1 to jakby nie patrzeć będzie sensacja.
Oby wszystko potoczyło się bez zbędnych sensacji. Wczoraj już Śląsk wtopił ludziom kupony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Kur..., postawiłem sobie na Wisłę, bo jak na starcie z drugoligowcem dobry był kurs, dołożyłem Lyon na wyjeździe i na koniec Pogoń z Zawiszą.

Poszedłem zadowolony po dwóch piątkowych wynikach na sobotni mecz Pogoni i tak mnie nasi kopacze zdenerwowali, że poleciałem z niezłą wiązanką po meczu.

Jeśli piłkarze już na początku wychodzą z założenia, że nie chcą wygrać, a wtóruje im trener, wystawiając obronę złożoną z... 3 graczy, w skład której wchodzą nieobyty z poważną piłką małolat, rekonwalescent Hernani i Golla, przesunięty do obrony całkiem niedawno, to jest to kpina z kibiców i jawne ograbianie ich z pieniędzy za bilety.

Powiedzcie od razu, jak to będzie wyglądało i na następnym meczu będzie 500 kibiców a nie 4000, co i tak jest śmiechem na sali.
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Kilka informacji o dzisiejszym spotkaniu pucharowym
Sztab szkoleniowy Zawiszy zdecydował się na zabranie tylko piętnastu graczy, mając na uwadze ciężki mecz jaki czeka nas już w sobotę z Wisłą. Do Katowic nie pojechali: Kamil Drygas, Wahan Geworgian, Łukasz Skrzyński, Łukasz Nawotczyński, Dariusz Sosnowski, Michał Markowski, Damian Ciechanowski, Jakub Łukowski, Korneliusz Sochań i Paweł Abbott. Zawodnicy, którzy zostali w Bydgoszczy uczestniczą dziś w treningu pod okiem Aleksieja Tiereszczenki.
Kadra na mecz z GKS - em:
Wojciech Kaczmarek, Andrzej Witan, Igor Lewczuk, Paweł Strąk, Sebastian Ziajka, Andre Micael Pereira. Hermes, Michał Masłowski, Piotr Kuklis, Sebastian Dudek, Herold Goulon, Jakub Wójcicki, Luis Carlos, Piotr Petasz, Bernardo Vasconcelos
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Środowy mecz Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz urasta do rangi jednego z ważniejszych wydarzeń w najnowszej historii GKS-u Katowice. Zawisza jedzie składem rezerwowym jak napisał kolega warzyn, a więc można węszyć niespodziankę.
Choć już w niedzielę katowiczan czeka bardzo ważny mecz ligowy z Olimpią Grudziądz, to na Bukowej nikomu nawet nie przeszło przez myśl, aby odpuścić puchar. - Oba te mecze gramy u siebie, więc zawodnicy z pewnością zdążą się zregenerować.
cytat ze strony GKS KATOWICE..
W Bydgoszczy, nikt nie myśli o meczu z GKS Katowice. Wszyscy czekają na mecz z Wisłą Kraków, to dla nich priorytet. Nawet wchodząc na oficjalną stronę Zawiszy - http://www.wkszawisza.pl na starcie mamy proporczyk ze spotkania z Wisłą, oraz zapowiedź meczu. O Pucharze jest ciiii...cho. Mają w nosie ten puchar. A GKS najmocniejszym składem dzisiaj wychodzi. Beda gryźć trawe.
W związku z tym, skoro Zawisza zlewa puchar - gramy przeciwko nim!
GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.95
 
M 135

mhm

Użytkownik
ten sklad, ktory podajecie to wcale nei jest taki rezerwowy. My mamy dluga serie bez porazki i w koncu trzeba bedzie przegrac. Nie ma sensu grac tego meczu, chcialbym wygrac ale spojrzmy prawdzie w oczy, jeszcze nie czas z takim skladem wygrywac z druzyna z ligi wyzej. Nie wiadomo czy Zawisza chce wygrac ale lepiej jednak zalozyc, ze chce.
 
Do góry Bottom