>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2013/2014

ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Opłaca się waszym zdaniem grać wygraną GKS Tychy,Legii Warszawa,Lechii Gdańsk,Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław czy coś może nie wejść ?
Nie stawiałbym na Tychy. Gryf Wejherowo u siebie bardzo mocny, a dodatkowo Puchar Polski traktują bardzo poważnie. Wystarczy przypomnieć sobie rozgrywki z sezonu 2011/2012 i wyeliminowanie m.in Górnika Zabrze, a potem dwumecz z Legią Warszawa.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Opłaca się waszym zdaniem grać wygraną GKS Tychy,Legii Warszawa,Lechii Gdańsk,Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław czy coś może nie wejść ?
Jak dla mnie Tychy to żaden pewniak, Gryf rok temu był w 1/2 PP i nie jest to chłopiec do bicia. Jak dla mnie pewniaki 10/10 to:
Legia, Lechia, Pogoń, Jaga i Lech, Śląsk myślę że Widzew też da radę z 3 ligowcem, ale są tak słabi w tym sezonie, że mogą odpaść z ambitnie grającymi &quot;Traktorzystami&quot;. Nie wiem czy w Pogonii zagra nowy nabytek Robak, jak tak to Zawisza wg mnie nie ma szans. Ciekawie zapowiada się też mecz lidera Górnika Zabrze, przeciętny Bełchatów wątpię czy da im radę, ponadto Gieksa myślę że mimo iż kursy są na Podbeskidzie będą mogli pokusić się o zwycięstwo, Idzie gra fatalnie tu w dodatku ciężki teren w Katowicach, GKS to ambitny klub i myślę że zepną się na drużynę z Ekstraklasy (choć mam nadzieję że to ich ostatni sezon). Wiadomo będzie coś bliżej piątku jak trenerzy podadzą składy, bo nazwy zespołów to jedno ale ich podejście to pucharów to drugie, choć jest o co walczyć, już nie mówiąc o zwycięstwie i przepustce do LE tylko szansy na pokazywanie w Orange Sport czy TVN Turbo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
americano96 209

americano96

Użytkownik
Myślę, że warto jeszcze zagrac na Flotę. Powinni sobie poradzic z cieniutką Sandecją.
Zauważ, że ze Świnoujścia do Nowego Sącza jest ponad 850km. Niestety samoloty jeszcze nie latają na tej trasie. &quot;Cieniutka Sandecja&quot; wyjdzie na świeżości a nie po 12-godzinnej trasie, poza tym to będzie ich pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera, a o efekcie nowej miotły każdy na pewno słyszał.
Poza tym nie oszukujmy się, jaki jest prestiż PP... Dopiero Boniek podjął jakieś kroki, żeby zmienić tę sytuację, ale często w głowach działaczy klubowych siedzi myśl, że lepiej za wczasu odpaść z tych rozgrywek, żeby zaoszczędzić sobie dodatkowych kosztów, bo i zysk i szansa na końcową wygraną są bardzo nikłe. Czasami błyśnie jakaś drużyna z niższej ligi, gdzie jest akurat głód piłki, kibice przychodzą na ten &quot;mecz sezonu&quot; z wyżej utytułowanym rywalem i piłkarze jadą na ambicji niesieni ich dopingiem. Tutaj szykuje się niestety znowuż I-ligowa rąbanka :cool:
Sandecja - Flota
Sandecja DNB @2,16 Marathon

+
under 2,5 @1,8 jw.
(4:2 co do undera to się grubo pomyliłem, ale przynajmniej wygrana Sandecji weszła, Flota zrobiła sobie tylko wycieczkę znad morza pod Tatry i znów musi wracać na północ do Gdyni...)
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Kursy na Legie cieniutkie, a nawet jak pojada rezerwy, to będzie tam pogrom. Dobrym typem jest Legia do I połowy @1.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Myślałem o małej taśmie na naszych ligowców, a mianowicie: Lechia, Legia, Śląsk oraz Jaga co daje AKO: 4,65, ale mam obawy, żeby się remisem nie skończyło jakieś spotkanie po 90 minutach. Generalnie, &quot;na papierze&quot; taki kupon wchodzi bez problemu, bowiem żaden z przeciwników nie jest w stanie zagrozić tym drużynom z ekstraklasy, no ale wiadomo to jest Puchar Polski jednak. No i nie wiem czy to grać ????
Nawet dla zwiększenia pewności odjąłbym Jagę ???? AKO spada na 2,80: Lechia, Legia, Śląsk, no ale wątpię by nie weszło ????
edit2: a już minimalizując ryzyko do granic możliwości to dubel: Lechia, Legia ???? kurs 2,02 w BAHu. Ale co ja zresztą będę pisał - każdy widzi kto jest faworytem w tych parach PP, pytanie jak zagrają, czy się zaangażują, przyłożą itp. ???? Pozdrawiam.
 
mazek 35

mazek

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Zagłębia Sosnowiec z Wisłą? Kurs na Białą Gwiazdę dość zachęcający, bo 1,63, forma niezła, Smuda zapewnia o wystawieniu najsilniejszego składu. Motywacji piłkarzom z Krakowa nie powinno zabraknąć, zwłaszcza, że przez PP można wejść do Ligi Europy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Myślałem o małej taśmie na naszych ligowców, a mianowicie: Lechia, Legia, Śląsk oraz Jaga co daje AKO: 4,65, ale mam obawy, żeby się remisem nie skończyło jakieś spotkanie po 90 minutach. Generalnie, &quot;na papierze&quot; taki kupon wchodzi bez problemu, bowiem żaden z przeciwników nie jest w stanie zagrozić tym drużynom z ekstraklasy, no ale wiadomo to jest Puchar Polski jednak. No i nie wiem czy to grać ????
Jeden z kuponów zrobiłem właśnie taki sam,identyczny w totomixach godne kursy są,a już widzę spadek na Lechię o 0,05 kursu ale zawsze i u mnie łączny kurs wyszedł 5,41.Co do Jagi że się jej boisz,myślisz że beniaminek I ligi który narazie tylko dostaje baty nagle przełamie się na Jagielloni ? No właśnie ???? .
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Co do Jagi że się jej boisz,myślisz że beniaminek I ligi który narazie tylko dostaje baty nagle przełamie się na Jagielloni ? No właśnie
Nie no, generalnie tak jak napisałem - na papierze wchodzi cały taki kupon i raczej tak się stanie ???? kurs rzeczywiście przyzwoity wyszedł. Ja, przyznam szczerze, zminimalizowałem ryzyko do granic możliwości i wybrałem do dubla najpewniejsze mecze w mojej opinii - Lechia oraz Legia - AKO wyszło ok. 2.00 (spadki już są). Wydaje się, że powinno wejść bez problemów - obym się nie mylił ???? Pozdrawiam i powodzenia cokolwiek tam postawiłeś jeszcze ????
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
Co do meczu Bełchatowa vs. Gornik

GKS Bełchatów z problemami przygotowuje się do sobotniego meczu z Górnikiem Zabrze w 1/16 Pucharu Polski.
Na ostatnim treningu trener Kamil Kiereś miał do dyspozycji zaledwie 13 zawodników z pola. To efekt plagi kontuzji, która w ostatnim czasie dopadła drużynę z Bełchatowa. Nadal indywidualnie trenują Patryk Rachwał, Mateusz Szymorek i Kamil Wacławczyk. Z kolei w zajęciach w ogóle nie bierze udziału Krzysztof Michalak. Jakby tego było mało, Mateusz Mak nabawił się anginy i od początku tygodnia przyjmuje antybiotyki. Jest niemal pewne, że żaden z nich nie zagra w sobotnim pucharowym spotkaniu z Górnikiem (godz. 14.30). Jest mało prawdopodobne, aby trener postawił na kontuzjowanego młodzieżowca Marcina Flisa. Szkoleniowiec bełchatowian nawet gdyby chciał uzupełnić kadrę młodszymi graczami, to może mieć problem. Większość z nich już wystąpiła w poprzednim sezonie w Pucharze Polski w drużynie Młodej Ekstraklasy. Regulamin rozgrywek zabrania im ponownego udziału w tej samej edycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
americano96 209

americano96

Użytkownik
Dziś przy Bukowej GKS Katowice podejmie Podbeskidzie, czyli mamy mini derby regionu. Wziąłem ten mecz pod lupę z kilku powodów: po pierwsze oficjalnie dzieli te dwa zespoły jedna klasa rozgrywkowa, moim zdaniem to się już niedługo może zmienić, bo z taką grą jaką prezentuje Podbeskidzie spadek jest pewny. Ledwo 2pkt po 4 kolejkach i 0 bramek na koncie w 2 ostatnich meczach. No tak... po odejściu 31-letniego Demjana, nie ma kto strzelać bramek (jest Pawela, ale to raczej poziom I ligi). Po &quot;wiośnie-cudów&quot; przyszło otrzeźwienie i brutalna rzeczywistość, w klubie na pewno zdają sobie sprawę, że w każdym następnym meczu czeka ich bój o każdy punkt, który mógłby pomóc w końcówce sezonu w walce o utrzymanie. Nie jestem pewny, czy walka w Pucharze Polski jest im w ogóle na rękę.
Gieksa z kolei niby zaczęła sezon w kratkę, bo było i zwycięstwo w PP z Wigrami, potem porażka w Świnoujściu, wygrana u siebie ze słabiutką Sandecją i wreszcie remis z Okocimskim na &quot;wyjeździe&quot; (tak naprawdę przewaga kibiców GKS-u na tym meczu było dwa razy więcej niż Okocimskiego). I tu można się na chwilę pochylić nad tym spotkaniem: patrząc na to co działo się na stadionie Hutnika a porównując to z wynikiem, trzeba nazwać rzeczy po imieniu - frajerstwo. GKS miał tyle okazji, że powinno się skończyć na spokojnym 3 lub 4:0, ale jak wiemy niewykorzystane okazje lubią się mścić... Nie zmienia to jednak faktu, że forma piłkarzy z Bukowej wyraźnie idzie w górę, dodatkowo w tym meczu zagrają przed własną publicznością, skąd mało kto wywozi ostatnio 3 punkty, tak więc o mobilizację nie trzeba się martwić.
Puchar to jednak puchar, wiadomo że rządzi się swoimi prawami, dlatego ubezpieczam typ ale i tak po bardzo dobrym kursie gram:

GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice DNB @2.06 Pinnacle --- ZWROT
znowu frajerstwo... nie dość, że dostają karnego w 74 min. to jeszcze grają od tego momentu z przewagą 1 zawodnika, a i tak tracą bramkę na 1:1
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Coraz więcej osób pisze o tym, że dają &quot;Śląsk Wrocław w taśmę&quot; więc ode mnie mała przestroga. Sam tego meczu nie gram gdyż kibicuje Stali, ale:
- Śląsk gra za chwile LE i może będzie oszczędzał zawodników i zagrają tu rezerwami
- Kaźmierczak i Sobota po kadrze pewnie zmęczeni i chyba nie zagrają
- zapowiada się na pełny stadion, w Stali sporo wychowanków więc będzie dodatkowa mobilizacja a to w minionych latach dawało zaskakujące rezultaty
- Stal w tym roku wyeliminowała Cracovie grającą niemalże ligowym składem - nie był to jakiś &quot;fuks&quot; Stal w tym meczu była lepszą drużyną
- w PP Stal w minionych latach na własnym obiekcie grała dobre spotkania np. 2-2 z Wisłą Kraków (w składzie Żurawski i Frankowski), potrafili też wyeliminować Lecha Poznań (z Lewandowskim).

Nie zachęcam do gry na Stal ani tym bardziej na Śląsk jedynie przedstawiam garść argumentów o których pewnie mało kto pamięta grając to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Lechia+Legia+Górnik kurs:4,33✅????

Ja na tą rundę pucharu polski proponuje taki tripelek.Lechia gra pod dowództwem Probierza na prawdę bardzo dobrą piłkę.Podchodzą wysoko pressingiem,grają agresywnie no i przy tym bardzo dobrze kombinacyjnie.Myślę,że takiego rywala jak Siarka Tarnobrzeg powinni ograć nawet wychodząc w dość rezerwowym składzie.Różnica na boisku i tak powinna być widoczna,oczywiście na korzyść Lechii.Kolejny zespół do gry to oczywiście Legia.Typ bardziej na podbicie łącznego kursu.O ile dobrze pamiętam to w poprzedniej rundzie pucharu polski Rozwój męczył się z juniorami Stomilu Olsztyn,a Legia mając najszerszą i najlepszą kadrę ze wszystkich klubów w Polsce nawet wystawiając rezerwę powinna zaaplikować gospodarzą tego meczu 3-4 bramki.Na koniec stawiam na Górnik.Bełchatów to drużyna,która spadła w poprzednim sezonie z Ekstraklasy ale kadrowo jest jeszcze słabsza niż w poprzednim sezonie.Górnik według mnie gra obecnie najlepszą piłkę w naszym kraju i powinien poradzić sobie z Bełchatowem.Liczę,że trener Nawałka wystawi część zawodników podstawowych,a jeśli tak się stanie powinno być dobrze.2,15 na Górnik w takiej formie biorę z chęcią.Łączny kurs z tych trzech spotkań wygląda bardzo obiecująco i myślę,że można spróbować.
Bukmacher:STS
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
18.08.2013, godzina 15:30, 1/16 finału Pucharu Polski
Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok 1X 1.85


W niedzielę odbędzie się mecz 1/16 finału pucharu Polski, między Niepołomicami a Jagą. Czytam sobie wypowiedzi innych i na zdrowy, chłopski rozum, Puszcza powinna przegrać. W I lidze w trzech meczach przegrali wszystkie. Ale Jaga to nie jest jakaś wyższa sfera, jeśli chodzi o polską piłkę nożną i naprawdę, jeśli ktoś da z siebie wszystko (a w pucharach to właśnie niższe ligi dają z siebie wszystko) to nie jest na straconej pozycji. Dodatkowo przy tak niesfornej, słabej obronie Jagi, tymbardziej, jeśli trener da kogoś spoza pierwszego składu. A na obronie, jeśli gra Alexis Patricio Norambuena Ruz, Pazdan i Ukah to każdego z nich stać na jakąś gafę i bieganie jak dzieci we mgle. Publika za gospodarzami, zaangażowanie z całą pewnością również i nie ma co się sugerować zerowym stanem Puszczy w lidze. Liczę na jeszcze kilku graczy rezerwowych, ale nawet nie musi być ich wielu, by Jaga się męczyła. W sezonie 2011/2012 Jaga odpadła z Ruchem Zdzieszowice, który grał wówczas w II lidze zachodniej, a mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Zdzieszowic po skandalicznym poziomie gry Jagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja nie ruszałbym Górnik, wystarczy spojrzeć na wyniki z ostatnich lat.
Odpadli rok temu z Flotą, wcześniej z Gryfem i Zagłębiem Sosnowiec.
Co roku jest pełno niespodzianek, a tymi które przewiduję będą Gryf i Zagłębie Sosnowiec.
W TV będzie pokazywanych 6 spotkań, lepiej oglądać i na żywo zagrać.
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Typ: Wisła over 1,5
Kurs: 1.77
Bukmacher: Betsson
Wynik: 0-4

✅✅✅

Kluby, które w sumie ośmiokrotnie zdobywały Puchara Polski Zagłębie Sosnowiec vs. Wisła Kraków. Spotkają się dzisiaj w 1/16 tegoż właśnie Pucharu na stadionie w Sosnowcu. Zagłębie po aferze korupcyjne zostało zdegradowane z ekstraklasy do II ligi od tego czasu (sezon 2007/08) zespół bezskutecznie walczy o awans do I ligi. Przyjazd &quot;Białej Gwiazdy&quot;, będzie więc dużym wydarzeniem na stadionie powinniśmy się spodziewać kompletu kibiców, niestety Wisła będzie musiała radzić sobie bez swoich kibiców, ponieważ sektor gości na to spotkanie będzie zamknięty. Krakowianie pod skrzydłami Franciszka Smudyobecnie w budowaniu nowej silnej drużyny, która już wkrótce ma walczyć o mistrzostwa Polski. Drużyna z Krakowa jak na razie jest niepokonana w czterech kolejkach T-Mobile ekstraklasy zgromadzili 6 punktów (1 zwycięstwo, 3 remisy), od spotkania z Górnikiem 0-0 po ostatnie spotkanie 1-1 z Jagiellonią widać duży progres gry w konstruowaniu akcji i kulturze gry Wiślaków. Zagłębie również jest niepokonane z tym, że tylko na własnym obiekcie, na którym nawet nie oddali choćby punktu 3 mecze to 3 zwycięstwa z bilansem bramek 7-1 , dwa spotkania zostały rozegrane w ramach pucharu Polski natomiast jedno spotkanie to rozgrywki II ligi. W II lidze Zagłębie obecnie plasuje się na 14 miejscu po trzech kolejkach z jednym domowym zwycięstwem oraz dwiema wyjazdowymi porażkami. W spotkaniach bezpośrednich obu drużyn z ostatnich lat,w których to dwa zostały rozegrane ramach rozgrywek ekstraklasy oraz dwa w pucharze ligi, lepsze statystyki ma Wisła Kraków, która trzykrotnie pokonała swojego dzisiejszego rywala w tym dwukrotnie w Sosnowcu przy tym raz remisując. Podsumowując, Zagłębie Sosnowiec na swoim obiekcie przy swoich kibicach prezentuje się bardzo dobrze jednak moim zdaniem to będzie za mało na &quot;Białą Gwiazdę&quot;, która zagra dziś w najmocniejszym składzie w pełni zmobilizowana, o czym świadczy wypowiedz F.Smuda „Jeśli zobaczę, że któryś z zawodników lekceważy rywala, to od razu zdejmę go z boiska”
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda cacy.Ale jak dokładniej spojrzymy to kilka meczy śmierdzi.
Gryf-mają we krwi uwalanie lepszych drużyn i nie zdziwie się jak Tychy polegną u nich tak samo jak kiedyś Górnik.
Śląsk- wiadomo jakie mecze mają w zanadrzu,do tego dochodzi mecz w kadrze Kaza i Soboty. Wyjdą mocne rezerwy,a Stal u siebie aż takimi ogórkami nie jest.
Lech-szpital na kółkach,a przeciwnika mają jakby nie patrzeć dużo solidniejszego od Puszczy Siarki itp itd.
Jaga-co do Jagi i grania 1x na Puszczę to ciężko się z tym zgodzić. Obrona jak jest każdy widzi,ale czy faktycznie Puszcza jest w stanie aż tak wkręcić w ziemie Pazdana i Ukaha ? Wątpie. A z przodu mają czym ukłuć. Druga sprawa to Stokowiec. Gość dopiero co zaczął robotę w Jadze i pracuję cały czas na swoje nazwisko,a wydaje sie byc ambitnym typem. Dlatego raczej nie bedzie chciał miec skazy na sobie i jakby nie patrzeć odpaść w żenujący sposób z Jagą.
Wisła-jak dla mnie chyba najsensowniejszy typ,poza Lechią. W przeciwienstwie do wielu drużyn,tu jedynym osłabieniem (albo wzmocnieniem) będzie brak Bogusiego,Stjepanovicia(kadra) i Chaveza.Smuda już zapowiedział,żę podchodzą poważnie do meczu i interesuję go tylko zwycięstwo.
Druga sprawa,że cała ekipa z Sosnowca dobrze zna się z włodarzami Wisły,bo przez dłuższy czas wynajmowali od nich stadion. Nie chce mi się wierzyć,że będą chcieli im robić problemy ????
edit
Ładnie Śląsk dziś kupony uwalił...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Coraz więcej osób pisze o tym, że dają &quot;Śląsk Wrocław w taśmę&quot; więc ode mnie mała przestroga. Sam tego meczu nie gram gdyż kibicuje Stali, ale:
- Śląsk gra za chwile LE i może będzie oszczędzał zawodników i zagrają tu rezerwami
- Kaźmierczak i Sobota po kadrze pewnie zmęczeni i chyba nie zagrają
- zapowiada się na pełny stadion, w Stali sporo wychowanków więc będzie dodatkowa mobilizacja a to w minionych latach dawało zaskakujące rezultaty
- Stal w tym roku wyeliminowała Cracovie grającą niemalże ligowym składem - nie był to jakiś &quot;fuks&quot; Stal w tym meczu była lepszą drużyną
- w PP Stal w minionych latach na własnym obiekcie grała dobre spotkania np. 2-2 z Wisłą Kraków (w składzie Żurawski i Frankowski), potrafili też wyeliminować Lecha Poznań (z Lewandowskim).

Nie zachęcam do gry na Stal ani tym bardziej na Śląsk jedynie przedstawiam garść argumentów o których pewnie mało kto pamięta grając to spotkanie.
Nie zagra Kokoszka, Sobota i Kaźmierczak
W 18-tce będzie Cetnarski
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Można też dopisać, że przy wygranych faworytów pozostałych meczów z drabinki Wrocławian to Śląsk będzie miał dosyć trudną i męczącą drogę do finału.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Można też dopisać, że przy wygranych faworytów pozostałych meczów z drabinki Wrocławian to Śląsk będzie miał dosyć trudną i męczącą drogę do finału.
I mam rozumieć, że z tego powodu przegrają jutro z II ligową Stalówką tylko dlatego że drabinka ciężka,gra bez Kaza i Waldka i na dokładke czwartkowy mecz już mają w głowach ? Jak dla mnie spokojne 2-0 dla Śląska no ale to jutro wszyscy będziemy mądrzy.
 
Do góry Bottom