>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2010/2011

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Cracovia Kraków - Lech Poznań
1:4​

Jutro czekają nas dwa spotkania w ramach pucharu Polski. Ja spróbuję się trochę przyjrzeć spotkaniu Cracovii z Lechem Poznań. Bardzo ładnie na temat tego pojedynku napisał już Horus więc za dużo dodać już nie można. Oczywiście popieram jego propozycję. Na sam mecz próbuję patrzeć tylko oceniając sytuację w klubach i ich ewentualne podejście do Pucharu więc moja ocena jest czystą spekulacją. Jednak uważam, że ten tok myślenia może być także poprawny w przypadku Pucharu. Pasy w lidze walczą o utrzymanie. Zajmują ostatnie miejsce i muszą w końcu zacząć gromadzić punkty. Trener Ulatowski myśli już nad ucieczką z tonącego okrętu i jeśli Cracovia nie zapunktuje w najbliższym spotkaniu to najprawdopodobniej pożegnamy obecnego szkoleniowca. Moim zdaniem dla drużyny z Krakowa priorytetem jest liga. Władze klubu zdają sobie sprawę, że nie mogą grać na dwa fronty w tej sytuacji bo jeśli zakończą rundę jesienną na ostatniej pozycji to w następnej mogą już się nie dźwignąć.
Także sytuacja w Lechu jest patowa. Mistrz Polski zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową. Nikt przed startem ligi o tym na pewno nie myślał. Co dziwne i ciekawe ta sama drużyna potrafi prezentować się z dobrej strony z bardzo mocnymi przeciwnikami w LE natomiast grając z przeciętniakami w Ekstraklasie nie są w stanie wygrywać. Wydaje mi się, że tutaj jest może wina nie tyle samego trenera co zawodników, którzy mecze w lidze traktują jak zło konieczne natomiast w LE zostawiają płuca na boisku by się jak najlepiej zaprezentować i liczyć na ciekawe propozycje w okienku transferowym. Jednak nie mogą już teraz opuszczać drużyny. Dlatego liczę, że ich zaangażowanie w jutrzejszym spotkaniu powinno być większe. Tym bardziej, że dla nich puchar może być jedyną możliwością dostania się do przyszłej edycji europejskich pucharów i na pewno piłkarze zdają sobie z tego świetnie sprawę i nie będzie tutaj mowy o odpuszczaniu tego meczu. Warto również przypomnieć wynik ostatniego pojedynku między tymi drużynami kiedy Lech rozbił Pasy 5:0. Wydaje mi się, że jutro obrońcom Cracovii może to nie pomagać w pewnej postawie na murawie.
Cóż, decyduje się proponować typy na Kolejorza. Opieram się głównie na domyśle jak obie ekipy potraktują to spotkanie. Pod względem formy obie drużyny prezentują się fatalnie i dlatego patrząc tylko na sportowe aspekty ciężko przewidzieć rezultat tego meczu.

Moje propozycje:

Lech (około 2.05)✅
Lech dnb (około 1.50)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dalej nie rozumie czemu stawiacie na Lecha???Przecież ten zespół jest typowo wymęczony przez liczbę spotkań w tym sezonie.Według mnie warto postawić parę groszy na awans Cracovii gdyż ta drużyna chwilami nie gra źle tylko brakuje jej szczęścia.Lech za to katastrofa.Szczęście im sprzyja ale grają tragicznie.20 meczy o stawkę w 3 miesiące to sporo.Piłkarze są lekko wyczerpani a jedyna ich motywacja która im pozostała to Liga Europy gdzie zapieprzają resztkami sił bo tam są pieniądze do podniesienia.Stawiać na Lecha nie warto gdyż raczej nikt dużej kasy w nich nie zainwestuje a 1,50 na zakład gdzie wykluczamy remis jest bez sensu.Myślę że Lech będzie myślami już przy prestiżowym spotkaniu z Wisłą Kraków i ważnym meczem z Manchesterem City.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Cracovia-Lech 1x
kompletnie nie rozumiem waszego niegasnącego entuzjazmu do grania na Lecha Poznań...
Cracovia nic nie odpuści , ani centymetra na boisku !
Ale rozumiem pograliście więc trzeba na siłę szukać argumentów pod swój typ i wmawiać sobie że Craxa odpuści i się położy na boisku...
Sprawa prestiżowa, można powalczyć z Mistrzem Polski , zmazać fatalne wrażenie , podbudować morale w zespole , odpokutować niedawne 5:0.
Wy chyba nigdy nie graliście w nic , nie wiecie co to podrażniona ambicja.
1x na Cracovie to moja propozycja w tym pojedynku dwóch sąsiadów z samego dołu ligowej tabeli.
Ambicjonalnie wolicjonalnie i charakterologicznie Cracovia nie odpuści ani centymetra na boisku.

Gracze walczą o honor dumę i prestiż.

Ciekawostka :W tym sezonie niezmiernie rzadko się zdarza żeby swoje mecze wygrywała wielka trójka jednocześnie.Wisła i Legia wygrała...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
legia, ale weź pod uwage, ze Lech w koncu tez moze byc podrazniony. Byla rozmowa z prezesami, sa zamrozone premie, Wichniarek zawieszony. To wszystko tez moze podzialac jak mocny kop w dupe i podraznic Lecha. Kazdy ma swoja wizje grania. Ty masz swoje, ale przedstawiasz ja w taki sposob, ze tylko Ty masz racje.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
kompletnie nie rozumiem waszego niegasnącego entuzjazmu do grania na Lecha Poznań...
1. Bo Lech ma największy potencjał i możliwości z naszej ligi, co niedługo będzie znów widać,
2. Bo twoje nieobiektywne zdanie mamy w dupie


Cracovia - Lech
Spotyka się outsider ligi z obecnym mistrzem Polski. Faworytem, mimo ostatnich wręcz kompromitujących wyników, jest Lech Poznań. To doskonały moment, aby zespół pokazał, że za wcześnie go skreślono, żeby uspokoił falę krytyki i negatywnych opinii. Wiadomo, że awans da również poprawę atmosfery w drużynie. Incydenty z udziałem Wichniarka (szanuję faceta bo umiejętności nie raz pokazał, ale jego pozaboiskowy styl bycia zasługuje nakrytykę) wskazują, że coś było i być może jeszcze jest nie tak.
Lech powinien wyjść skoncentrowany, wiadomo że ciąży na nich presja, brak dobrych wyników odbija się napewno na psychice zawodników, ale o nich można powiedzieć jako o profesjonalistach (a w naszej to nie jest powszechne zjawisko), którzy są w stanie wygrać ważny mecz, będący być może etapem jedynej drogi do pucharów. W lidzę przewaga jest ogromna i ciężko będzie ją nadrobić.
Cracovia z kolei notuje fatalne wyniki nie od jakiegoś momentu, w którym coś się zacięło, tylko od samego początku. W ofensywie wygląda to chwilami bardzo fajnie ale gra defensywna to jest naprawdę na poziomie niższych lig polskich. Nawet ataki o miernej kreatywności wchodzą w obronę Krakowian jak nóż w masło. Poprawa nie nastąpi, bo piłkarze reprezentujący formacje defensywną są po prostu za słabi i w dodatku mało pojętni
Cracovii pomoże pomóc tylko i wyłącznie wymiana całej formacji defensywnej oraz trener, który skutecznie to ułoży, innego wyjścia nie ma. Jednorazowe lepsze wyniki jedynie poprawią morale, ale sytuacja wyjściowa jest ta sama. Z kolei w Lechu maszyna działa na zwolnionych obrotach, potrzebna jest jakaś motywacja, może nią być chęć zdobycia pucharu i dostania się do Europy (tam Lechici pokazują jak narazie, że zgrana ekipa z Polski nie musi dostawać od coraz to słabszych ekip)
Wiadomo że w Lechu nie zagra coraz pewniejsze ogniwo Drygas (złamanie nogi w meczu z Górnikiem), Wichniarek (odsunięty od drużyny), a także Wojtkowiak i Bandrowski (urazy).
W Cracovii napewno nie zagrają: Pawlusiński, Matusiak i Szeliga. Nie wiadomo co z Radomskim, ale jest szansa, że zagra.
Osobiście polecam awans Lecha
edited by kukla - wulgaryzmy
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Też nie bardzo rozumiem ten optymizm co do Lecha Poznań ?
Wydaje mi się, że to bierze się z tego, iż nie wszyscy mają C+ i przed oczami dalej mecz na City, a nie widzieli Lecha w Zabrzu.
Podpowiem więc - rozbity, mało agresywny, bez pomysłu na grę.
Nie stworzyli sobie ani jednej klarownej sytuacji do zdobycia bramki, nie mają w ogóle siły rażenia. Gdyby jechali dziś grać z jakąś mocniejszą ekipą grałbym pewną jedynkę, a tak ...
Może Cracovia DNB po 2,6
Albo zakład: obie drużyny strzelą - Nie.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Dzisiaj 2 dzień zmagań w PP.

vs

Dzisiaj o godz. 14:30 sędzia Łukasz Bednarek da znak do rozpoczęcia długo oczekiwanego przez kibiców spotkania 1/8 finału Pucharu Polski. Spotkanie obejrzy komplet publiczności. Do wtorku klub sprzedał rekordową ilość biletów w przedsprzedaży.

Do wtorku godziny 16:00 sprzedanych na ten mecz było blisko dwa tysiące biletów.

Trener gospodarzy Zbigniew Kaczmarek na poniedziałkowym treningu stracił czołowego napastnika. Kontuzji doznał Łukasz Tumicz, który do tej pory strzelił w barwach &quot;biało-niebieskich&quot; pięć bramek. Minimum jeszcze dwa tygodnie musi pauzować Radosław Stefanowicz. Na ławce rezerwowych być może usiądzie Eduardo, jednak jego szansę na występ są oceniane minimalnie. Ulubieniec kibiców powinien zagrać w meczu z GLKS-em Nadarzyn.

Waldemar Fornalik, trener Ruchu Chorzów, podał kadrę na spotkanie pucharowe z OKS-em 1945 Olsztyn. W drużynie &quot;Niebieskich&quot; zabraknie Rafała Grodzickiego (kara z poprzednich rozgrywek) oraz Łukasza Janoszki (dostał wolne z powodu narodzin syna). Niebiescy w Ekstraklasie zajmują obecnie 11. miejsce. W ostatnim ligowym spotkaniu Ruch bezbramkowo zremisował z Zagłębiem Lubin. W barwach Ruchu kibice będą mogli obejrzeć reprezentanta Polski - Macieja Sadloka oraz kadrowicza Słowenii - Andreja Komaca.

Kadra Ruchu na mecz z OKS 1945 Olsztyn:

Krzysztof PILARZ
Matko PERDIJIĆ
Maciej SADLOK
Piotr STAWARCZYK
Łukasz DERBICH
Grzegorz BRONOWICKI
Krzysztof NYKIEL
Michał PULKOWSKI
Wojciech GRZYB
Andrej KOMAC
Gabor STRAKA
Marcin ZAJĄC
Marcin MALINOWSKI
Paweł LISOWSKI
Damian ŚWIERBLEWSKI
Arkadiusz PIECH
Maciej JANKOWSKI
Bartosz FLIS

OKS w II lidze wsch spisuje sie bardzo słabo. Dopiero 15 miejsce w tabeli po 14 kolejkach z dorobkiem zaledwie 14 pkt. Dodatkowo dzisiaj bez swojego najlepszego strzelca Tumicza.

Ruch dzisiaj praktycznie w najmocniejszym składzie.
Z jednej strony dla OKS jest to okazja to pokazania sie, ale z drugiej strony ich słaba gra nie powinna bardzo zaqrozić Ruchowi.

Wiadomo &#39;dzisiejszy&#39; Ruch to już nie tak mocny Ruch jak w poprzednim sezonie. W lidze raczej skazani będą na środek tabeli. Bramek również bardzo mało pada w meczach z udziałem ruchu. Raczej drużyna underowa. 8/10 meczy under 2.5 gola.

Przewiduję jednak awans Ruchu do ćwiercfinału. Kurs jednak na awans bardzo mały, więc nie gram.
Obstawiam delikatne zwycięstwo gości 0:1, bądz 0:2.
Podpisuję się również pod wynikiem underowym. Wczoraj zanotowaliśmy same wyniki underowe, dzisiaj myśle, że bedzie podobnie.

Typ: 2 ⛔ [0:0]
Kurs: 1.57


lub

Typ: under 2.5 gola ✅ [0:0]
Kurs: 1.75


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

statystyka są jak spódniczka mini, niby sporo można zobaczyć ale najważniejszego nie widać..
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ruch dzisiaj praktycznie w najmocniejszym składzie.
Z jednej strony dla OKS jest to okazja to pokazania sie, ale z drugiej strony ich słaba gra nie powinna bardzo zaqrozić Ruchowi.
Nie sądze aby Stomil mógł zagrozić Ruchowi. W klubie dobra atmosfera. Dwa ostatnie mecze na wyjeździe nie przegrali.
  • Zagłębie - Ruch 0:0 (24.10.2010)
  • Cracovia - Ruch 2:3 (17.10.2010)

Skoro ostatnio Ruch nie przegrał w lidze na wyjeździe z pierwszoligowcami nie powinien tym bardziej przegrać ze Stomilem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Cracovia:Lech ✅

Gram Dwójką na przełamanie,Lech musi to spotkanie wygrać nie mają juz na co czekac ogromna strata w lidze,jesli nie w lidze to gdzie ?? Tylko w puchara jesli wygrają puchar Polski to automatycznie bez względu na wynik w lidze zagrają w el.ligi europejskiej.Po za tym było wielkie trzensienie w lechu zamrożono im pensje jesli nie zaczną grać to nie będą mieli na chleb.Dla tego sądze że to spotkanie wygrają ponieważ wkoncu zła seria musi się skonnczyć,pasy nie powalają na kolana ale po nich tego można było się spodziewac,ale nie po Mistrzach Polski,fakt że grają na trzech frontach z krótką ławką naprawde cięzko o jaki kolwiek wynik.Dla mnie ten mecz jest oczywisty.0:1 lub 1:2 dla kolejorza. Basta;):grin:
 
legia 122

legia

Użytkownik
Cracovia:Lech

Po za tym było wielkie trzensienie w lechu zamrożono im pensje jesli nie zaczną grać to nie będą mieli na chleb.
nie pensje a premie , ale pompuj dalej balonik i szukaj na siłę argumentów bo ze sportowej strony to są one bardzo wątłe
Przy tej dramatycznie brzmiącej i przekręconej informacji przypomniał mi się kawał który trafnie nawiązuje do Twojej wersji:
Czy to prawda,że na Placu Czerwonym rozdają samochody ?
Radio Erewań odpowiada: nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Każdy ma swój punkt widzenia na pojedynek Cracovii z Lechem i bardzo dobrze, ze go tutaj przedstawia dzięki czemu po przeczytaniu tych opinii można mieć już pewien obraz sytuacji. Kto jest bliżej prawdy będzie wiadomo dopiero po meczu. Jedynie nie mogę zgodzić się ze stylem w jakim niektórzy próbują udowodnić swoje racje.

Gracze walczą o honor dumę i prestiż.
Piękne zdanie. Tylko haczyk polega na tym, że wyjęte z kontekstu a w całym tekście odnosi się do tego, że to piłkarze Pasów mają walczyć jak o życie, tylko oni mają mieć motywację i ambicję by zrewanżować się za ostatni mecz. Niestety to pokazuje niski poziom wypowiedzi ponieważ automatycznie to samo tyczy się graczy Lecha. Jak już ktoś wspomniał o tym, że nie każdy wie jak reagują sportowcy na takie pojedynki należy też podkreślić, że jest też (jak wspomniałem w swoim opisie) druga strona gdy gra się z trudnym rywalem i to bardziej paraliżuje niż pomaga. Argumenty czysto sportowe nie wskazują faworyta w tym meczu. Obie ekipy prezentują się słabo i myślę, że każdy się zgodzi. Dlatego poszukałem innego czynnika, który może pomóc w wskazaniu drużyny, której może bardziej zależeć. Mi wypadło na Lecha. Czy tak będzie to zobaczymy na meczu przy ul. Kałuży.
 
legia 122

legia

Użytkownik
flamaster wiem że zbyt patetycznie to zabrzmiało , ale tak naprawdę nie mogę pogodzić się z tezą że Cracovia cokolwiek odpuści.
wręcz przeciwnie , wg mnie nie mają tu nic do stracenia a , luz psychiczny dużo większy niż w lidze gdzie są przyparci do muru. Lech w dołku fizycznym i psychicznym. Grają co kilka dni , widać że zaczyna brakować pary, przecież takiego Górnika Zabrze w normalnej dyspozycji to by rozklepali że hej.
To jedna z najlepszych drużyn w kraju , słaba ligowa pozycja wynika z tego że graczom brakuje siły w większości meczów jakie widziałem , w drugiej połowie nie umieli narzucać rywalom własnego stylu gry. Gdy głowa chce a nogi nie mogą mamy właśnie obraz Lecha który np z Zagłębiem Lubin czy Bełchatowem przegrywał a zupełnie nie potrafił stworzyć sytuacji bramkowych.
Zasada jest prosta , nie ma sił=gra się nie klei. Nie jest dziełem przypadku to że na 6 ligowych wyjazdów Lech odniósł zaledwie jedno zwycięstwo.
1/6 w tym miejscu każdemu się powinna zapalić czerwona lampka alarmowa.
Póki co niby najwięksi wyjazdowi faworyci - Polonia i Ruch nawet nie zdobyły bramki w ciągu 90 min. a rywali mieli dużo słabszych od Cracovii , dlatego nie pozbawiałbym pasów szans w tej potyczce , czekam na składy i noszę się z zamiarem przyłożenia 1x.
Pzdr
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ta kolejka pucharowa okazala sie taka jak to w pucharach bywa...czyli nie za dobra dla grajacych. Bynajmniej dla mnie. Polonia remis Ruch remis :;/:
Nie ma sił ?? Ludzie drodzy...co oni graja codziennie ?? Raptem 2 mecze w tygodniu...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Cracovia Kraków - Lech Poznań
- trudna sytuacja w obu drużynach. Bardzo słabo spisują się w Ekstraklasie.
- Nie zagrają
Cracovia: Pawlusiński, Matusiak
Lech: Arboleda, Gancarczyk, Drygas, Wichniarek
- W mojej ocenie Lech ma większe możliwości niż Cracovia/Większe umiejętności.
- Podrażniona ambicja? U obu drużyn. | Podłamanie psychiczne? u obu drużyn.
- Gra Cracovii wyraźnie się nie klei. Lecha podobnie, choć patrząc na LE to potrafią grać lepiej.
Dlaczego typuję awans Lecha Poznań? Przecież Cracovia z pewnością się nie podda i nie ułatwi zadania Kolejorzowi, który także jest w rozsypce. Gram na awans Lecha, ponieważ Cracovia tak na dobrą sprawę jeszcze nie była &#39;drużyną&#39; za Ulatowskiego. Natomiast Lech za Zielińskiego już był i choć to wszystko może wydawać się abstrakcyjne, to uważam, że &#39;drużyna&#39; w rozsypce ma większe szanse na pokonanie zespołu, który tej &#39;drużyny&#39; nie tworzy. Ogółem choć myślałem, że przełamanie nastąpi w meczu z Górnikiem Zabrze i srodze się rozczarowałem, to nie wykluczam, że nastąpi ono tym razem.
Podsumowując, trudno było mi teraz ubrać w słowa to co sądzę o tym meczu. Po prostu w mojej ocenie mamy pojedynek zespołu, który potrafi[ł] grać i który jeszcze tak na dobrą sprawę nie olśnił. Widzę większe prawdopodobieństwo zwycięstwa zespołu, który już osiągał sukcesy i może je osiągać na nowo.
Choć warto też mieć na uwadze fakt, ze do tego meczu startują z podobnej.. nędznej pozycji.

Mimo wszystko gram na awans Lecha - 1,55 w Tobet. ✅ 1:4 ;)
 
M 2

moskal_

Użytkownik
Wracam prosto z spotkania z Ruchem. I powiem szczerze że Ruch grał słabo, mecz był w zasadzie wyrównany i obie ekipy miały dużo okazji do strzelenia gola. Nawet powiedziałbym że z gry miał więcej Stomil. No niestety felerne rzuty karne które lepiej wykonywali gracze Ruchu i niestety to oni są w następnej fazie pucharu polski.
 
R 40

rodzi

Użytkownik
TBM popieram typ na awans Lecha - bardzo ładnie to opisałeś! Od siebie dodam tylko,że w kadrze Lecha nie wystąpią dziś na stadionie Cracovii - Wichniarek (wczorajszy dzień przyniósł informację o przesunięciu w/w gracza do zespołu grającego w Młodej Ekstraklasie - co okazało się nie prawdą), Arboleda i Gancarczyk (kartki), Wojtkowiak i Drygas (kontuzje). Wracają Bendrowski (powrót po 2 miesięcznej przerwie spowodowanej urazami stawu skokowego) i Kiełb.
Warto zwrócić uwagę na słowa pomocnika Cracovii Arkadiusza Radomskiego &quot;Dla nas liga jest ważniejsza niż ten puchar. Gdyby ktoś nam obiecał zwycięstwo z Polonią Bytom i porażkę z Lechem, to pewnie zgodziłbym się na ten układ. Wprawdzie wszystkie mecze są ważne,ale dla nas każdy punkt w Ekstraklasie jest bezcenny.&quot;
Podsumowując
1) Lech gra o wielkie pieniądze - nie oszukujmy się jeśli nie wygra PP droga do eliminacji do LE zostanie dla niego zamknięta - a 10 milionów złotych (tyle Lech ma zarobić za występy w samej LE + wpływy z biletów) to ogromna strata dla tego zespołu.
2) Zieliński na wylocie - jeśli jego drużyna nie wygra meczu w Krakowie i w sobotę z Wisłą - będzie musiał szukać nowego pracodawcy.
3) Lech liczy na przebudzenie i zwycięstwo po 4 kolejnych porażkach w lidze
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
TBM popieram typ na awans Lecha - bardzo ładnie to opisałeś! Od siebie dodam tylko,że w kadrze Lecha nie wystąpią dziś na stadionie Cracovii - Wichniarek (wczorajszy dzień przyniósł informację o przesunięciu w/w gracza do zespołu grającego w Młodej Ekstraklasie - co okazało się nie prawdą), Arboleda i Gancarczyk (kartki), Wojtkowiak i Drygas (kontuzje). Wracają Bendrowski (powrót po 2 miesięcznej przerwie spowodowanej urazami stawu skokowego) i Kiełb.
Warto zwrócić uwagę na słowa pomocnika Cracovii Arkadiusza Radomskiego &quot;Dla nas liga jest ważniejsza niż ten puchar. Gdyby ktoś nam obiecał zwycięstwo z Polonią Bytom i porażkę z Lechem, to pewnie zgodziłbym się na ten układ. Wprawdzie wszystkie mecze są ważne,ale dla nas każdy punkt w Ekstraklasie jest bezcenny.&quot;
Podsumowując
1) Lech gra o wielkie pieniądze - nie oszukujmy się jeśli nie wygra PP droga do eliminacji do LE zostanie dla niego zamknięta - a 10 milionów złotych (tyle Lech ma zarobić za występy w samej LE + wpływy z biletów) to ogromna strata dla tego zespołu.
2) Zieliński na wylocie - jeśli jego drużyna nie wygra meczu w Krakowie i w sobotę z Wisłą - będzie musiał szukać nowego pracodawcy.
3) Lech liczy na przebudzenie i zwycięstwo po 4 kolejnych porażkach w lidze
No wszystko pieknie tylko dokladnie to samo mozna byloby napisac przed meczem Lecha z Górnikiem. Co do pktu 2 Zielinski nie ma zadnego ultimatum. Rok temu Lech odpadl w pucharze ze Stalowa Wola. Jezeli w LE chce im sie grac, a w lidze nie chce, to w pucharze polski tymbardziej poloza lache. Na pewno bedzie to wyrownany mecz i ja radzilbym kazdemu zagrac conajwyzej under 2,5 albo 3,5 a najlepiej NO BET ;)

Co do tego co napisal TBM:
Ja nie wiem czy lepiej grac na druzyne, ktora przegrywa, bo jest slaba (Cracovia) czy na druzyne, ktora przegrywa, bo nie chce sie jej biegac (Lech).
 
R 40

rodzi

Użytkownik
No wszystko pieknie tylko dokladnie to samo mozna byloby napisac przed meczem Lecha z Górnikiem. Co do pktu 2 Zielinski nie ma zadnego ultimatum. Rok temu Lech odpadl w pucharze ze Stalowa Wola. Jezeli w LE chce im sie grac, a w lidze nie chce, to w pucharze polski tymbardziej poloza lache. Na pewno bedzie to wyrownany mecz i ja radzilbym kazdemu zagrac conajwyzej under 2,5 albo 3,5 a najlepiej NO BET ;)
Jak to mawiają puchary żądzą się własnymi prawami ???? Co do stwierdzenia,że Zieliński nie ma żadnego ultimatum to niestety nie mogę się z nim zgodzić -&gt; z materiałów prasowych jasno wynika -&gt; cytuje za Głosem Wielkopolskim &quot;Jacka Zielińskiego od utraty posady może uratować tylko zwycięstwo. Takie ultimatum otrzymał po rozmowie z zarządem klubu. Sprawy potoczyły się tak źle,że jest to dla nas chyba najważniejszy mecz w tej rundzie - przyznaje dyrektor sportowy Marek Pogorzelczyk. Wiosną może się okazać, że PP to jedyna droga Lecha do przyszłorocznej LE&quot;
Oby jak to napisałeś nie &quot;położyli lachy&quot;, na pewno nie będzie 5:0 dla Lecha (jak to miało miejsce w poprzednim sezonie na Bułgarskiej) ale 2:1 lub 1:0 może wywiozą.
 
B 0

brazylijski

Użytkownik
Do przerwy Lech prowadzi 2:0. Sam postawiłem na Kolejorza, bo pomimo ostatnich porażek w lidze to w europejskich pucharach pokazali, że potrafią grać. Nie mam pojęcia co dziaje się z drużyną w Ekstraklasie? Może po remisie z wielkim Juventusem i pewnym zwycięstwie u siebie z Salzburgiem myślą, że mecze same się wygrają. Jak widać, tak nie jest.

Zastanawia mnie jeszcze jak będzie wyglądała druga połowa spotkania z Cracovią. Po takim blamanżu w lidze zwykła wygrana nie wystarczy. Myślę, że potrzeba spektakularnego zwycięstwa, dlatego stawiam, że jeszcze wpadną 2 bramki dla Lecha i coś honorowego dla Cracovii, bo bądź co bądź, ale słabo nie grają. ????
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
I znów kompromitacja Cracovi. To co oni wyrabiają w obronie to przechodzi ludzkie pojęcie. Spadek w tym sezonie gwarantowany. Brawo LEch ładny kurs wpadł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom