>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2010/2011

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Pary 1/4 finału Pucharu Polski

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała
Lech Poznań - Polonia Warszawa

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Pierwsze spotkania zostaną rozegrane 1 i 2 marca.Rewanże 15 i 16 marca.
W pierwszej kolejności wymienieni zostali gospodarze pierwszych spotkań.
Spotkania na antenie TVN Turbo.
Zapraszam do dyskusji.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Tu nie ma co gdybać. Wszystko się może zmienić po przerwie zimowej. Pary są ale temat do zawieszenia bo na ten czas nic mądrego nie można wywnioskować. Chyba że ktoś skutecznie przepowiada przyszłość ?:cool:
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Najciekawiej zapowiada się spotkanie Lecha z Polonią. Oba zespoły już mają spore straty do prowadzących w tabeli i za wszelką cenę będą chciały wygrać PP, by móc grać w pucharach. Legia na dzień dzisiejszy dużo mocniejsza od Ruchu, nie powinna wcale odpuszczać. Wisła może mieć teoretycznie łatwe zadanie, bo wiadomo Podbeskidzie, walczy o awans do Ekstraklasy i to jest dla nich priorytet. Ciekawie zapowiada się również spotkanie Lechii z Jaga, ale tutaj nie mam pomysłu na ten mecz??
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Najciekawiej zapowiada się spotkanie Lecha z Polonią. Oba zespoły już mają spore straty do prowadzących w tabeli i za wszelką cenę będą chciały wygrać PP, by móc grać w pucharach. Legia na dzień dzisiejszy dużo mocniejsza od Ruchu, nie powinna wcale odpuszczać. Wisła może mieć teoretycznie łatwe zadanie, bo wiadomo Podbeskidzie, walczy o awans do Ekstraklasy i to jest dla nich priorytet. Ciekawie zapowiada się również spotkanie Lechii z Jaga, ale tutaj nie mam pomysłu na ten mecz??
Tutaj się z Tobą nie zgodzę. Myślę, że najciekawszym spotkaniem będzie mecz Lechii z Jagiellonią. Oczywiście wnioskuję to po pozycjach tych drużyn w tabeli Ekstraklasy.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Najłatwiejszą drogę jak zwykle ma Wisła..... ale już dzisiaj mogę powiedzieć że oni tego Pucharu nie wygrają.Puchar powędruje do kogoś z drużyn Jagiellonia Polonia Lech Legia w zależności tego co będzie się działo w lidze i tego co zdarzy się w przerwie zimowej.Dla mnie Podbeskidzie mogło by byc miłym zaskoczeniem jak Pogoń w ubiegłym sezonie .
 
M 0

mooskal

Użytkownik
ciekawie zapowiada się pojedynek Lechii Gdańsk z Jagiellonia. Przy dobrym wietrze Legia i Wisła powinny awansować do kolejnej fazy. Aczkolwiek spotkanie będą rozegrane dopiero w Marcu więc nie wiadomo jak to wtedy będzie z formą. Ale moim zdaniem w 1/2 zobaczymy Wisłę, Legie, Lecha i Jagiellonię.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No ja oczywiście za najłatwiejszy uznaję mecz Wisły Kraków z Podbeskidziem. Prezentują się nieźle w lidze, fakt, ich gra nie wygląda rewelacyjnie, niektóre zwycięstwa &quot;wymęczone&quot; dopiero pod koniec spotkania, no ale jak to się mówi - liczy się wynik. Mecz Lechii Gdańsk z Jagiellonią również powinien być ciekawym widowiskiem. Wszystko będzie zależało od tego, czy obydwie &quot;jedenastki&quot; wystawią swoje najmocniejsze składy. O ile spokojnym można być o drużynę z Gdańska, nie można tego powiedzieć o Jagiellonii. Priorytetem dla &quot;Jagi&quot; jest oczywiście Ekstraklasa, jednak mam nadzieję, że tutaj również przyłożą się do spotkania.
Lech Poznań powoli zaczyna grać &quot;swoją&quot; piłkę. Oczywiście, wyniki w polskiej lidze nie są rewelacyjne, jednak zaczynają nabierać kolorytu. Dla nich ten mecz będzie szczególnie ważny, bo o zwycięstwo w Ekstraklasie będzie niezwykle ciężko, a gdyby udało się wygrać Puchar Polski, to drzwi do Europejskich Pucharów w przyszłym sezonie stoją przed nimi otworem.
Pojedynek Ruchu Chorzów z Legią Warszawa będzie dla mnie osobiście ważnym meczem, bo nie ukrywam, że kibicuję Warszawskiej drużynie nie od dziś. Łatwo można dostrzec, że obydwie drużyny nie spisują się jeszcze tak, jak powinny, ale gra Legionistów z czasem może się podobać. Zarówno Ruch jak i Legia prezentują czasami znaczne wahania formy, więc to spotkanie powinno być wyrównane. Jednak jak już wyżej napisałem, jestem kibicem Legii, więc muszę w nich wierzyć. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Ruch -Legia ja tu widze typ X2 , Skorza napewno bedzie chcial pokazac sie z dobrej strony a awans dalej w PP to dobra okazja wiec wystawi pewnie najsilniejszy sklad.
Lechia - Jaga tutaj wszystko zalezy od 11 , Lechia na pewno wyjdzie w najlepszej a Jaga to jak narazie niewiadomo . Cos mi sie wydaje ze bedzie remis.
Wisla - Podbeskidzie -typ under 2,5/3,5 .Malo bramek padnie wisla przemeczac sie nie bedzie a Podbeskidzie sie nie otworzy wiec padnie 1 bramka moze pod koniec.
Lech - Polonia ...pewnie Bandrowski juz wroci na ten mecz a Lech nie powinien olac tak waznego meczu , tutaj tez widze under 2,5/3,5 lub 1X na Lecha
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Co będzie niewiadomo, a co byśmy chcieli to tylko nasza percepcja. Z punktu widzenia polskiej piłki najlepiej, aby ten puchar wygrał Lech Poznań. W lidze widzimy co się dzieje. Wisła nie gra może fantastycznie, ale już dużo lepiej niż na początku sezonu i wyniki przyszły. Legia mimo, że gra padakę typową dla siebie od paru lat wynik też potrafi zrobić i razem z Wisłą do trójki powinna wejść. Jagiellonia mistrza (wg mnie) nie zdobędzie, ale w pierwszej trójce się utrzyma (któryś z tych 3 zespołów powinien majstra zgarnąć). Więc pozostaje jedno miejsce pucharowe - wg mnie powinien zająć je Lech Poznań, który tej przewagi kilku-kilkunastu pkt może już nie zniwelować. Trudno powiedzieć, na które miejsce będą zdolni wskoczyć, skoro Jaga, Wisła i Legia w miarę punktują, a ostatniego słowa w walce o 4 miejsce nie powiedziała cała grupa pościgowa (o dziwo duże szanse ma na to kilka zespołów Lechia, GKS, Korona, Śląsk, Górnik... Lech jest najbardziej doświadczony ze wszystkich obecnie i to mimo średniej gry w lidze może znaleźć przełożenie na wynik w Europie, dlatego chciałbym aby to oni puchar wygrali

Moje zdanie
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
No wlasnie z perspektywy zdobycia punktow do rankingu Uefa najbardziej pomoze nam LECH ktory sam ma juz duzo punktow i moze liczyc na rozstawienia.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
heheh gdy w głównym menu tego forum widziałem wpis typer36 to nie musiałem wchodzić do środka aby wiedzieć kto wygra puchar ???? Oczywiście że Lech nie dając szans innym zespołom.To ja postaram się być bardziej śmieszny i powiem że puchar zdobędzie Podbeskidzie.A dla czego??Odpowiem na zasadach Typera36.A no bo Wisła jest do przejścia gdyż oni będą walczyć o mistrza to puchar odpuszczą.Później liczę na półfinał z Legią która również walczyć będzie o mistrza i gra padake więc Podbeskidzie jak najbardziej to wykorzysta.Finał jak wspomniał Typer36 będzie z Lechem lecz Lech tego nie wygra bo będzie walczył o finał Ligi Europy więc wiadomo to jest ważniejsze ????
A teraz tak na poważnie.
Z punktu widzenia polskiej piłki najlepiej aby ten puchar wygrała Legia Warszawa.W lidze widzimy co się dzieje.Wisła nie gra jeszcze fantastycznie ale punkty ciuła co na pewno cieszy Krakowskich fanów.Lech mimo iż w ostatnich 3 spotkaniach zdobył 7 pkt gra typową padake dla siebie od paru lat nie wliczając tamtego sezonu gdzie udało im się zdobyć mistrza(Wisła go straciła a nie Lech zdobył) o trójce mogą już zapomnieć.Jaga według mnie również mistrza nie zdobędzie ale na trójkę zasługują bardziej niz np Lech Poznań czy GKS Bełchatów.Grupa pościgowa wygląda coraz słabiej i według mnie na wiosnę będzie jeszcze gorzej.Gdyby zatem Legii nie udało się wywalczyć mistrza to pozostaje im walka o puchar gdyż z Pucharu Polski zaczną granie od 3 rundy eliminacyjnej a nie od pierwszej przez ligę.
Pierwsze spotkania będą kluczowe według mnie.
Więc czekajmy do wiosny ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Już za kilka dni pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Polski. Przy Bułgarskiej Lech zmierzy się z Polonią Warszawa. Zachęcam do analizowania ????



kursy - bah
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Na pewno spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ obu ekipom zależy na zdobyciu tego trofeum. Przy czym Lech wciąż walczy w Lidze Europy i tutaj jest znak zapytania czy nie będzie jakiś kombinacji. Jednak wydaje mi się, że przy obecnej sytuacji Kolejorza w tabeli nie ma mowy o żadnej kalkulacji, drużyna z Poznania musi grać o awans jeśli poważnie myśli by w następnym sezonie również mieć szanse trochę dorobić. Natomiast Polonia ... oczywiście też walczy o awans jednak postawa tej drużyny pozostaje zagadką. Pan Wojciechowski postawił na swoim i nie puścił zawodników na mecze kadry. Jednak może jego pazerność wyjdzie mu bokiem. Nowy szkoleniowiec, nowe zasady i pewnie nowy styl, ale czy to wystarczy na uporządkowaną postawę Lecha? (oczywiście jeśli piłkarze podejdą do tego spotkania poważnie).
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Co do meczu Lecha z Polonią. Prezes Wojciechowski zapowiadał od początku, że jest pewien, iż jego drużyna w tym sezonie wywalczy puchar, tylko jeszcze nie wie jaki ????. W tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta. Polonia przygotowywała się do sezonu, jednak można powiedzieć, że Lech też nie próżnował, ponieważ rozegrał już spotkanie w meczu o &quot;punkty&quot; z Bragą, więc zasmakował prawdziwej gry tuż po zimie. Rozgrywanie spotkań dzień po dniu z pewnością nie jest dobrą sytuacją dla drużyny z Poznania, jednak już ostatnio Bakero wypowiadał się, że dla niego głównym priorytetem jest oczywiście Liga Europejska, jednak tuż za nią plasuje się Puchar Polski, bo strata w Ekstraklasie do prowadzącej Jagiellonii, czy też Wisły jest już trochę duża. Wszystko okaże się wieczorem, chociaż bardziej prawdopodobne wydaje się zwycięstwo poznańskiego &quot;Kolejorza&quot; ???? .
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Spotkania transmitowane będą w stacjach: TVN Turbo i TVP Sport.

Oba spotkania pomiędzy Lechem, a Polonią oraz Wisłą, a Podbeskidziem pokaże TVP Sport. Jagiellonia - Lechia oraz Legia - Ruch TVN Turbo.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wczoraj podczas transmisji meczu z Braga Borek ze swoim przydupasem mowili ze Bakero nie wyklucza sporych zmian w skladzie na PP. Byla mowa nawet o 5 nazwiskach a lawka Kolejorza nie powalala (tak, wiem ze dojdzie Murawski) wiec wstrzymalbym sie z typowaniem do ostatniej chwili kiedy beda znane juz konkrety.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ciężka sprawa z typowaniem takiego meczu. Tak jak wspomniał cygeiro - będą na pewno zmiany, ale Bakero ma to do siebie, że nie leci do mediów z newsem o wyjściowym składzie - i bardzo dobrze. Mam nadzieję, że uczy się na błędach. Wczoraj dwukrotnie powinien popełnić harakiri (Ślusarski, Wilk, Gancarczyk - czyli w zasadzie trzykrotnie!). Kadra niby jest szeroka, ale z wczorajszym zestawieniem były duże problemy. Pucharu Polski raczej Kolejorz nie odpuści. Droga do europejskich pucharów przez ekstraklasę może okazać się długa i ... wyboista.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom