>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2010/2011

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Znamy już pary rund wstępnych Pucharu Polski. Są to bardzo ważne mecze dla fanatyków piłki regionalnej. Dla typerów jest to szansa na poszukiwanie niespodzianek i wyłapanie ciekawych kursów...
Runda przedwstępna - 21 lipca


1. Kaszubia Kościerzyna - Olimpia Grudziądz
2. Hutnik Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
3. MKS Korsze - Bałtyk Gdynia
4. OKS 1945 Olsztyn - Sokół Sokółka
5. Lech Rypin - Tur Turek
6. Unia Swarzędz - Polonia Słubice
7. Arka Nowa Sól - Jarota Jarocin
8. MKS Kutno - Przebój Wolbrom
9. Orzeł Wierzbica - Wigry Suwałki
10. Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów
11. Świętokrzyski ZPN - Resovia
12. Bielawianka Bielawa - Czarni Żagań
13. Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice
14. Rozwój Katowice - Concordia Piotrków Trybunalski
15. Małopolski ZPN - GKS Jastrzębie
16. Podkarpacki ZPN - Hetman Zamość
17. Sokół Aleksandrów Łódzki - Jeziorak Iława
18. Olimpia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie
19. Pelikan Łowicz - Zagłębie Sosnowiec
20. Start Otwock - Okocimski KS Brzesko
21. Unia Janikowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
22. Elana Toruń - Nielba Wągrowiec
23. Miedź Legnica - Ruch Radzionków
24. Lechia Zielona Góra - Górnik Polkowice
25. Raków Częstochowa - GKS Tychy
26. Kolejarz Stróże - LKS Nieciecza

Runda wstępna - 4 sierpnia

zwycięzca 1 - zwycięzca 2
zwycięzca 3 - zwycięzca 4
zwycięzca 5 - zwycięzca 6
zwycięzca 7 - zwycięzca 22
zwycięzca 8 - wolny los
zwycięzca 9 - zwycięzca 10
zwycięzca 11 - zwycięzca 14
zwycięzca 13 - zwycięzca 12
zwycięzca 15 - zwycięzca 16
zwycięzca 17 - zwycięzca 18
zwycięzca 19 - zwycięzca 20
zwycięzca 21 - wolny los
zwycięzca 23 - zwycięzca 24
zwycięzca 25 - zwycięzca 26
Zapraszam do dyskusji.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Lechia Zielona Góra - Górnik Polkowice
Typ : Górnik Polkowice @ 1,72 Tobet


Tak więc krótko. Górnik awansował do I ligi(zaplecze Ekstraklasy, ehh dalej te badziewne nazewnictwo lig!). W poprzednim sezonie oba zespoły rywalizowały w II lidze, Górnik zajął 2msc i awansował, a Lechia zajęła 13msc. W dzisiejszym meczu Lechia bez trzonu zespołu tj : brak Okińczyca, Galdinio, Zawadzkiego oraz Figiela, którzy odeszli po sezonie. A to był trzon zespołu.

Ponadto jak trener Lechii powiedział : &quot;Puchar to nie jest nasz priorytet. To zabawa dla tych, którzy dysponują szerokimi kadrami. Nasza kadra jest wąska i kolejny raz przymusowo odmłodzona&quot;. W zespole nie mogą dogadac się z UKS by tamtejsi młodzi zawodnicy trafiali do Lechii.

W Górniku mobilizacja. Polkowice to bogata gmina, przed sezonem trafił do klubu Kamil Biliński, Małkowski i Piątkowski. W sparingach może nie notowali oszałamiających wyników, ale na uwage zasługuje m.in remis 1:1 z Cracovią,która tak to zbroi się przed startem sezonu. W zespole są znani z gry w Ekstraklasie Zbigniew Grzybowski czy Petr Pokorny.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Mega dobry kurs na Kaszubię Kościerzyna. Skuszę się. Zespół ma aspiracje w tym sezonie. Grają ładnie dla oka. W preelminacjach regionalnych walczyli z silniejszymi od siebie, doszli do finału i wygrali. Widać, że zawodnikom się chce. U siebie zawsze na mecze przychodzi spora grupa fanatyków. Olimpia Grudziądz nie należy do potentatów ligowych. Wg mnie Kaszubia ma duże szanse na awans, tym bardziej, że mówią otwarcie w prasie lokalnej, że bardzo im zależy. Mam nadzieję, że nie są to puste słowa i zagramy w następnej rundzie z Zawiszą Bydgoszcz...
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Unia Janikowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ciekawym typem z dzisiejszych spotkań rundy przedwstępnej Pucharu Polski jest spotkanie Unii Janikowo ze Świtem NDM. Gospodarze w minionym sezonie spadli do III ligi natomiast Świt walczył o awans do I ligi. Po spadku do III ligi z Unii odeszło sporo piłkarzy: Piotr Nowosielski (pomocnik - Olimpia Grudziądz), Łukasz Ślifirczyk (napastnik - Zawisza Bydgoszcz ), Marcin Krzywicki (napastnik - Cracovia Kraków), Radosław Hołubiec (bramkarz - koniec kariery), Paweł Mądrzejewski (pomocnik - Elana Toruń), Damian Cuper (obrońca - Zawisza Bydgoszcz - koniec wypożyczenia), Grzegorz Brzeziński (pomocnik - Zawisza Bydgoszcz - koniec wypożyczenia), Paweł Ettinger (obrońca - Zawisza Bydgoszcz - koniec wypożyczenia), Jakub Poznański (obrońca - Victoria Koronowo - koniec wypożyczenia).
Do tego dochodzi fakt, że nie wiadomo jakim składem będzie dysponował trener
Tomasz Mazurkiewicz. Na kontuzje narzeka Filip Jagielski, a Mariusz Gabrych nadal nie wrócił z wakacji. Ponadto wciąż nie jest wyjaśniona sytuacja kilku zawodników ze starej kadry, jak i tych nowych:
Marcin Piesik (bramkarz - Victoria Koronowo), Marcin Rogalski (obrońca - Zawisza Bydgoszcz).
Na wczorajszym na treningu zabrakło także Dawida Kaniewskiego.
W sparingach Unia nie spisuje się zbyt dobrze. W ostatnim sparingu rozegranym 17 lipca przegrali z Notecianką Pakość (III liga) aż 1:4 na swoim terenie, wcześniej zremisowali z IV ligową Cuiavią Inowrocław 1:1 oraz także zanotowali remis 1:1 z Lubońskim FC występującym w IV lidze.
Świt w sparingach spisywał się nieco lepiej niż Unia. Wygrał z drużyną z Senegalu Canal F.C. 4:1, Hutnikiem Warszawa 5:3, z Tęczą Płońsk zremisował 2:2, a także wygrał z Pogonią Siedlce 4:2 i pokonał Mazur Karczew 3:2. Z klubu jak na razie odeszło 4 zawodników: Michał Kucharczyk (25/13), Szymon Lewicki (25/5), Wojciech Musuła (10/1) i Michał Wojtczak (22/0). Na ich miejsce do klubu przychodzą: Łukasz Wolf (Nadnarwianka), Łukasz Figacz (Wisła Płock),Mateusz Leśniowski (LKS Nieciecza), Adam Czerkas (Gorzów Wlkp), Konrad Będziński (ŁKS II Łódź). Porównując osłabienia obu ekip oraz wyniki w sparingach nie widzę tu innej możliwości niż wygrana Świtu w 90 minutach.
Unia Janikowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 @ 1.72 Tobet 8/10 0:3 ✅
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Mega dobry kurs na Kaszubię Kościerzyna. Skuszę się. Zespół ma aspiracje w tym sezonie. Grają ładnie dla oka. W preelminacjach regionalnych walczyli z silniejszymi od siebie, doszli do finału i wygrali. Widać, że zawodnikom się chce. U siebie zawsze na mecze przychodzi spora grupa fanatyków. Olimpia Grudziądz nie należy do potentatów ligowych. Wg mnie Kaszubia ma duże szanse na awans, tym bardziej, że mówią otwarcie w prasie lokalnej, że bardzo im zależy. Mam nadzieję, że nie są to puste słowa i zagramy w następnej rundzie z Zawiszą Bydgoszcz...
Właśnie wróciłem z meczu. Szkoda, że Kościerzyna odpadła, brawa dla Olimpii za dobre widowisko. Kilka poprzeczek, słupek, dwie czerwone karki, słupek, karny w 90 minucie, dogrywka. oraz 4 bramki. Działo się. Fajnie, że pofatygowali się do nas kibice z Grudziądza. Szkoda tylko, że sędzia tych zawodów ustawił ten mecz dając na początku czerwoną kartkę dla gospodarzy. Szkoda, bo dwie żółte karki jakie otrzymał Klawikowski były nieporozumieniem. Olimpii nie wróżę wielkich sukcesów. Z nami się męczyli grając prawie całe spotkanie z przewaga gracza, a w dogrywce z przewagą dwóch graczy. W derbach z Zawiszą nie mają szans. Mieszkałem w tym mieście dwa lata i wiem jaki poziom prezentuje Bydgoszcz, a dzisiejsze spotkanie Olimpii mnie nie zachwyciło. Wg mnie śmiało można brać Zawiszę w następnej rundzie. Brawa jednak dla zwycięzców.
Ważne, że 1x wszedł. Kurs 1,71.
PS. Olimpia Elbląg dziś wygrała po golu MVP 1-0 i zagra w następnej rundzie. Nieoficjalnie mówi się, że mecz zostanie zweryfikowany, ze względu na wykryty poziom alkoholu w organizmie strzelca bramki. Ponoć przed mecze wyrąbał ośmiopak.
Jednak ta informacja została zdementowana :p
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Helena Nowy Sącz - GKS Jastrzębie
Gospodarze przebojem wdarli się do rozgrywek o Puchar Polski w swojej lidze zajęli 4 miejsce (V liga).
Eliminując po kolei: III runda LKS Świniarsko 3-6 Helena Nowy Sącz
IV runda LKS Ubiad 2-7 Helena Nowy Sącz
V runda - wolny los
1/8 finału - Helena Nowy Sącz 0-0 Sandecja II Nowy Sącz
k. 4-3
1/4 finału Helena Nowy Sącz 2-2 Poprad Muszyna 11 maja, 17:30 (50)
k. 4-2
1/2 finału Helena Nowy Sącz 3-0 Glinik Gorlice 4 lipca,
(wo)
Finał Helena Nowy Sącz 4-2 Orkan Szczyrzyc
1/2 finału Pucharu całego województwa
Helena Nowy Sącz 2-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Finał Przeciszovia Przeciszów 1-2 Helena Nowy Sącz
Tak jak widać piłkarze Heleny przebrnęli przez 9. rund (w jednej wolny los) odnosząc 6 zwycięstw w regulaminowym czasie gry i dwa po rzutach karnych. Natomiast drużyna Jastrzębia z racji tego, że w poprzednim sezonie występowała w II lidze wschodniej przysługuje im automatycznie prawo gry w Pucharze Polski. Z II ligi spadli do III i wcale w tych rozgrywkach nie wezmą udziału. Klub z powodu zadłużenia został zlikwidowany i prawdopodobnie zacznie grać od najniższej klasy rozgrywkowej. Z klubu odeszli wszyscy piłkarze. Także kim dzisiaj zagrają stoi pod znakiem zapytania. Także należy korzystać z dobrego kursu jaki oferują buki.
Helena Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1 @ 2.10 Tobet Helena Nowy Sącz 3-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 lipca, 17:00 (wo) goście nie dojechali
 
kosa7 0

kosa7

Użytkownik
Właśnie wróciłem z meczu. Szkoda, że Kościerzyna odpadła, brawa dla Olimpii za dobre widowisko. Kilka poprzeczek, słupek, dwie czerwone karki, słupek, karny w 90 minucie, dogrywka. oraz 4 bramki. Działo się. Fajnie, że pofatygowali się do nas kibice z Grudziądza. Szkoda tylko, że sędzia tych zawodów ustawił ten mecz dając na początku czerwoną kartkę dla gospodarzy. Szkoda, bo dwie żółte karki jakie otrzymał Klawikowski były nieporozumieniem. Olimpii nie wróżę wielkich sukcesów. Z nami się męczyli grając prawie całe spotkanie z przewaga gracza, a w dogrywce z przewagą dwóch graczy. W derbach z Zawiszą nie mają szans. Mieszkałem w tym mieście dwa lata i wiem jaki poziom prezentuje Bydgoszcz, a dzisiejsze spotkanie Olimpii mnie nie zachwyciło. Wg mnie śmiało można brać Zawiszę w następnej rundzie. Brawa jednak dla zwycięzców.P
to jest początek ligi, sędzia ustawił wynik? chyba tak w 92 minucie, gdy podyktował karnego z kapelusza ???? .
Spójrz wyniki rok temu Zawiszy Z Olimpią ;)
heej, nie wchodzę dalej w dyskusje.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
to jest początek ligi, sędzia ustawił wynik? chyba tak w 92 minucie, gdy podyktował karnego z kapelusza ???? .
Spójrz wyniki rok temu Zawiszy Z Olimpią ;)
heej, nie wchodzę dalej w dyskusje.
Owszem ustawił. Nie mówię, że sprzedał, ale na pewno czerwona kartka, za dwie żółte kartki była na wyrost. Utrudniła ona zdecydowanie grę gospodarzom. Ten karny też był trochę naciągany, ale było szarpnięcie za koszulkę. Bardziej &quot;luźne&quot; karne widziałem w życiu. Rok temu od dawien dawna szczęśliwie Olimpia wygrała derby z Zawisza w Bydgoszczy 1-0, strzelając gola w końcówce. U siebie wygrali również tylko jedną bramką. Brawo, bo wygrali oba mecze, ale w całej historii spotkań to raczej zbierali baty od Bydgoszczy. Wg mnie Zawisza po ostatnich wzmocnieniach, jest poza zasięgiem. Pierwsza rundę przeszli jak burza, nokautując rywala 5-1, a teraz czas na zemstę na Olimpii. W Kościerzynie nie zagrała Olimpia nic wielkiego, z taką grą to nie mają najmniejszych szans.
 
kosa7 0

kosa7

Użytkownik
kiedyś w Olimpii grało się z doskoku, po szkole, pracy.. teraz tak nie jest, pełen profesjonalizm, więc mi nie mów o historii, bo to co było kilka lat temu to minęło. Wtedy mogli zgromić GieKSę , teraz wątpię .. Meczu nie widziałem, więc sie nie wypowiadam,ale myślę,że i Zawisze przejdziemy. Z tego co wiem, to właśnie Zawisza za dobrych transferów nie zrobiła (info od ich kibica). Nie wiem.. Poczekamy to zobaczymy kto wyjdzie jako zwycięzca z tej rywalizacji , ;)
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
kiedyś w Olimpii grało się z doskoku, po szkole, pracy.. teraz tak nie jest, pełen profesjonalizm, więc mi nie mów o historii, bo to co było kilka lat temu to minęło. Wtedy mogli zgromić GieKSę , teraz wątpię .. Meczu nie widziałem, więc sie nie wypowiadam,ale myślę,że i Zawisze przejdziemy. Z tego co wiem, to właśnie Zawisza za dobrych transferów nie zrobiła (info od ich kibica). Nie wiem.. Poczekamy to zobaczymy kto wyjdzie jako zwycięzca z tej rywalizacji , ;)
Najpierw piszesz, że nie wchodzisz w dyskusję, a potem wchodzisz... hehe ???? Mnie to jednak cieszy, bo o to chodzi na forum.
Po drugie, było minęło, ale historii nie wymażesz, taka jest prawda, że przeważnie Olimpia dostawała baty.
Nie życzę źle Olimpii, bo widać, że ten klub ostatni sezon miał naprawdę dobry. Mają kilku niezłych graczy, bynajmniej wpadli mi w oko po meczu z Kaszubią. Większość jednak zaprezentowała się jako drewno, wysocy, dobrze zbudowani, ale strasznie mało zwinni, wolni, ospali. Jakoś słabo widzę ich szansę z Bydzią, ale jeśli się mylę, to proszę niech mnie mile zaskoczą. Po tym co widziałem, oceniając realnie nie są bardzo mocni.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Dzisiejszy Puchar Polski, kursy z Tobet
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Elbląg 3.10 3.20 2.05
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 1.87 3.30 3.50
Lech Rypin - Unia Swarzędz 2.40 3.05 2.65
Helena Nowy Sącz - Stal Sanok 4.40 3.85 1.55
Bielawianka Bielawa - Ruch Zdzieszowice 5.70 3.85 1.45
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 2.35 3.15 2.65
Concordia Piotrków Trybunalski - Resovia 3.60 3.30 1.85

GKS Tychy - Kolejarz Stróże 2.40 3.20 2.55
Jarota Jarocin - Nielba Wagrowiec 2.20 3.10 2.90

Miedz Legnica - Lechia Zielona Góra 1.50 3.65 5.45
Zagłębie Sosnowiec - Start Otwock 1.75 3.45 3.85

Bałtyk Gdynia - OKS 1945 Olsztyn 1.80 3.20 3.90
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Helena Nowy Sącz - Stal Sanok 4.40 3.85 1.55
Helena Nowy Sącz to zespół V ligowy, bardziej dzielnicowy Nowego Sącza, gdzie boisko mieści się w... łąkach. Zespół ten zaszedł już bardzo daleko jak na swoje możliwości i chyba czas kończyć przygodę w tym roku z PP. Ich przeciwnikami będą gracze Stali Sanok, którzy mecz ten traktują bardzo poważnie, jak zawsze zresztą Puchar Polski. W przeszłości Sanoczanie wygrywali w PP z takimi klubami jak choćby Legia Warszawa, i chyba Widzew Łódź. Stal Sanok przyjedzie do Nowego Sącza w najmocniejszym składzie, zabraknie jedynie 2 graczy. Myśle ze 1,55 jakie proponuje Tobet to wielka promocja, którą biore w ciemno !
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 1.87 3.30 3.50
Stal Rzeszów na daleką wyprawę do Suwałk (ok 500-600 km) wyruszyła w... dzień meczu rano, osłabiona brakiem 4 podstawowych zawodników, oraz zostawiając w domu bramkarza Wietechę, który nie popisał się w pierwszym meczu ligowym Stalowców. W bramce zapewne zobaczymy juniora rzeszowskiej Stali, Lewandowskiego. Myślę ze po kursie 1.87 jest to mecz do spróbowania, jednak nie za większą kasę, nie mam informacji jak do spotkania pucharowego podchodzą gracze z Suwałk, choć pierwszy mecz PP wygrali 4:0, a dwa gole strzelił najlepszy napastnik G. Mikulenas. Można po tym sądzić, że mimo iż to tylko puchar, to suwalszczanie będą chcieli ten mecz wygrać za wszelką cenę i osłabiona Stal zmęczona daleką podrożą odpadnie z pucharów.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Concordia Piotrków Trybunalski - Resovia 3.60 3.30 1.85

Resovia na spotkanie z Concordią pojechała drugim garniturem. W meczu tym zagrają zawodnicy którzy nie grali w ligowym spotkaniu z Motorem. Jednak kadra Resovii jest bardzo równa i silna. Zawodnicy którzy wystąpią w tym spotkaniu będą w 100% zaangażowani i z pewnością dadzą z siebie wszystko. Zagrają m.in. Hajduk, król strzelców poprzedniego sezonu, Kantor, czy nowy nabytek dopiero potwierdzony do gry Słowak Jan Krupa. Drużyna Concordii spadła w poprzednim sezonie z 2 ligi wschodniej, w drużynie nastąpiło wiele zawirowań, wielu zawodników odeszło. Pozostało za to 2 dobrych graczy , którzy powinni wystąpić w dzisiejszym spotkaniu, czyli Juszkiewicz i Zaor. Tych dwoje to wg mnie za mało, i chęć pokazania się &quot;drugiego garnituru&quot; przed nowym szkoleniowcem Resovii, i pokazanie że to tym właśnie zawodnikom należy się pierwszy skład, będzie większa niż determinacja i z pewnością umiejętności czysto piłkarskie Concordii. Po tym kursie zaryzykuje czystą dwójkę, choć ryzyko jest duże, gdyż Resovii brakuje jeszcze zgrania.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Miedz Legnica - Lechia Zielona Góra 1.50 3.65 5.45
Spotkanie dwóch zespołów w PP, które rywalizują w tej samej lidze. Miedź w pierwszej kolejce 2 ligi, pokonała na wyjeździe przeciętnego Tura Turek 3:1. Zrobili to pewnie i zasłużenie, mimo iż szybko stracili bramkę. We wcześniejszej rundzie PP pokonali na własnym boisku pierwszoligowy Ruch Radzionków 3:2. W poprzednim sezonie obie ekipy spotkały się dwa razy i zwycięsko wychodziła z tych pojedynków drużyna legnicka, pokonując zielonogórzan w stosunku 1:0 oraz 2:1. W zespole Miedzi nie zagra 2 zawodników, którzy jednak nie grali we wcześniejszych wygranych spotkaniach, oprócz Gawlika który grał przeciwko Ruchowi Radzionków. Za to będzie mogło zagrać dwóch nowych potwierdzonych już do gry. Lechia tymczasem to bardzo młody zespół, z chyba najniższa średnią wiekową w swojej lidze. Trzon stanowią wychowankowie niezłej szkółki piłkarskiej w Zielonej Górze. Są to zawodnicy młodzi, aczkolwiek utalentowani. W przerwie zimowej drużyna bardzo się osłabiła, najlepsi zawodnicy poprzechodzili do innych zespołów. Mimo wszystko zdołali pokonać we pierwszym ich meczu PP Górnik Polkowice 1:0 u siebie, oraz również na własnym boisku zremisowali z Rakowem Częstochowa, czyli 2-ligowym średniakiem. Obie ekipy obiecuję pełne zaangażowanie i walkę o zwycięstwo, i jeśli to prawda to myślę, że umiejętności piłkarskie i większe doświadczenie wygra w pojedynku z młodością. Zielonogórzanie bardziej powinni sie skoncentrować na utrzymaniu w ligowej tabeli.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Helena Nowy Sącz - Stal Sanok 4.40 3.85 1.55 ✅ 1:8
Główny typ tej rundy PP wszedł gładko, wszystko planowo

Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 1.87 3.30 3.50 ✅ 1:0
Wygrana Wigier jednak, mecz toczył się pod dyktando Stali, która to miała więcej sytuacji. Drużyna Wigier grała w podstawowym składzie, a ustępowała Stali na własnym boisku i wygrała szczęśliwie. Warto to zapamiętać w kontekście zbliżającej sie kolejki.
Concordia Piotrków Trybunalski - Resovia 3.60 3.30 1.85 ⛔ 2:2, karne 6:5
Resovia zremisowała szczęśliwie, strzelając bramkę w 89 minucie, jednak spory wpływ na słaby wynik miała czerwona kartka która dostał zawodnik Resovii w 30 minucie spotkania, i drużyna z Rzeszowa przez 90 minut (wliczając dogrywkę) musiała sobie radzić z jednym zawodnikiem mniej, ostatecznie przegrywając w karnych.
Miedz Legnica - Lechia Zielona Góra 1.50 3.65 5.45 ✅ 2:1
Miedź planowo wygrała spotkanie, dość łatwo stwarzając masę sytuacji, jednak skuteczność legniczan była wyjątkowo niska. W pierwszej połowie zespół zielonogórski ambitnie stawiał opór, jednak w drugiej połowie młodzi piłkarze Lechii opadli z sił i miażdżącą przewaga posiadła drużyna Miedzi pewnie pokonując zmęczonego i niedoświadczonego rywala. Bramka dla Lechii padła w ostatniej minucie meczu.
 
M 0

matoo

Użytkownik
Wygrana Wigier jednak, mecz toczył się pod dyktando Stali, która to miała więcej sytuacji. Drużyna Wigier grała w podstawowym składzie, a ustępowała Stali na własnym boisku i wygrała szczęśliwie. Warto to zapamiętać w kontekście zbliżającej sie kolejki
Mecz byl wyrownany, a nie pod dyktando Stali. W pierwszej polowie owszem, Rzeszowianie mieli wiecej sytuacji m. in. poprzeczka i sam na sam. W drugiej jednak to Wigry mialy przewage na boisku i wiele sytuacji bramkowych, a Stal ograniczala sie do kontr i stanowila najwieksze zagrozenie ze stalych fragmentow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom