>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - 1/2 [półfinały]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeszcze tylko 2,5 godziny do pierwszego gwizdka sędziego w spotkaniu Legia - Lechia. Czy warszawskiej drużynie uda się dowieźć do końca korzystny wynik, uzyskany w Gdańsku? Oby, chociaż wiadomo, że będzie to niezmiernie trudne. Jak wyżej kolega napisał, skład Lechii praktycznie nie zmienił się od ostatniego spotkania i to chyba dobrze dla Legii, bo szczerze mówiąc, najsłabszym ogniwem gdańszczan była przede wszystkim linia defensywna. Nie grali zbyt pewnie, co zaowocowało bramką zdobytą przez Kucharczyka. Gra Legii również nie jest poukładana, faktycznie można mówić, że obydwie drużyny straciły już szanse na jakiekolwiek sukcesy w lidze, jednak do czołówki nie tracą tak wiele punktów. Dla nich dzisiejsze spotkanie będzie chyba najważniejszym w tym sezonie, bo dotarcie do finału, gdzie czeka już Lech Poznań, będzie wielkim sukcesem.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Ten mecz moim zdaniem nie jest do typowania. Na pewno już mało atrakcyjny jeśli chodzi o zwycięstwo Legii. Od rana kursy spadły na Legię w sposób dla mnie dziwny. Po prostu nie ma wartości już ten typ, bo ewentualny remis daje również awans Legii. Bzdurą jest to, że Lechia nie ma już szans na awans do pucharów poprzez ligę. W tabeli jest ciasno i oba dzisiejsze zespoły mają na to szanse tak samo w pucharze jak i lidze. Ja czytam opinie, że Lechia gra dobrze wyjazdy. Gdzie? 3 wygrane w tym sezonie na wyjeździe. Z Legią, co może bolec ich kibiców 3-0, z Polonią 2-1 po niezłym meczu. No i z Jagiellonią bronione od 60min całym nakładem zespołu. Lechia o wiele lepsze mecze gra na własnym boisku. Z Bełchatowem w lidze ostatni mecz u siebie powinni wygrac pewnie. Tylko chłopakom z Gdańska brakuję skuteczności. Moim zdaniem Legia powinna dziś awansowac, a sam mecz nie jest do gry. Lechia natomiast powetowac powinna sobie zwycięstwem w sobotę nad Legią na Traugutta.
Aha jeszcze jedno Lechia z Wielką Trójką gra wszystkie mecze na własnym stadionie.
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Legia Warszawa - LECHIA GDAŃSK
Za godzinkę mecz i cóż, Kafar załamał mnie max, mimo wszystko i tak wierzę
fakt gramy dno, nie wygraliśmy od iluś tam spotkań gola nie strzeliliśmy od
iluś tam minut. Od powrotu do ligi zagraliśmy z Legią 8 meczy 7 przegraliśmy
jednak jest zmiana że, już nie przegrywamy tych meczy w szatni jak było zawsze
mecz z Legią to pewna czapa, teraz jest inaczej na pewno obie ekipy mają
potencjał. Uważam że każdy wynik jest możliwy, a kiedyś w końcu musimy się przełamać. Nie wierzę żebyśmy zaatakowali w 1 połówce, zapewne będzie gra żeby nie stracić i myślę że w 2 połówce dopiero ruszą (mam nadzieję).
Nie rozumiem czemu Kafar cały czas stawia na Bedi, ale on wie lepiej jest z drużyną cały czas. Skład Lechii:
Kapsa – Pietrowski, Bąk, Vućko, Andriuskevicius – Bajić, Surma, Nowak – Traore, Lukjanovs, Buval.
Oczywiście gram wygraną Lechii po pierwsze dlatego że, kurs 5.50 żal nie ruszyć
po drugie mam biało-zieloną krew.
Tak na marginesie jeżeli odpadniemy i ktoś myśli że mamy szansę na puchary
poprzez ligę to jest w sporym błędzie bo jak będziemy w 6-ce to będzie cud.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Pierwsza połowa właśnie się zakończyła. Gra Legionistów (jak dzisiaj) wygląda bardzo dobrze. Świetna gra Radovica spowodowała, że to właśnie Legia zaczęła atakować od początku spotkania, pokazując, że nie ma zamiaru grać jedynie na remis. Gratulacje im za to. Lechia miała również parę swoich akcji, jednak nie potrafili ich doszczętnie wykorzystać. Manu w końcu dogrywa dokładne piłki, lecz, jak już nas zdołał przyzwyczaić, jego gra wciąż pozostawia trochę do życzenia. Na pochwałę z pewnością zasługuje obrona warszawskiej ekipy, a w szczególności gra Kuby Rzeźniczaka. Może ta sytuacja ze &quot;Staruchem&quot; dała mu do myślenia, bo dzisiaj praktycznie nie można mu niczego zarzucić - wiele wygranych pojedynków, pewne, a co najważniejsze, dokładne podania i w końcu nie odstawia nogi. Przed nami druga połowa, mam nadzieję, że Skaba nie popełni żadnego błędu.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
No i mamy wymarzony pod względem kibiców obydwóch drużyn Finał,szykuje się demolka Bydgoszczy(Będzie Ripit z Bełchatowa,Wisła - Legia):cool:Oglądałem przed chwilą w OSI wywiady Legionistów po spotkaniu z Lechią,Wawrzyniak naładowany i pełen chęci rewanżu na Lechu,kto widział sobotni mecz obydwóch drużyn,ten wyciągnął wnioski i wczoraj sporo zarobił na zwycięstwie Legii,ich gra powoli się zazębia,przegrywali ostatnio bardziej z braku ofensywy i z racji posiadania w składzie skarbów jak Manu,do Finału jeszcze kawałek czasu,ale na dzień dzisiejszy postawiłbym na ekipę z Warszawy.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
No i mamy wymarzony pod względem kibiców obydwóch drużyn Finał,szykuje się demolka Bydgoszczy(Będzie Ripit z Bełchatowa,Wisła - Legia):cool:Oglądałem przed chwilą w OSI wywiady Legionistów po spotkaniu z Lechią,Wawrzyniak naładowany i pełen chęci rewanżu na Lechu,kto widział sobotni mecz obydwóch drużyn,ten wyciągnął wnioski i wczoraj sporo zarobił na zwycięstwie Legii,ich gra powoli się zazębia,przegrywali ostatnio bardziej z braku ofensywy i z racji posiadania w składzie skarbów jak Manu,do Finału jeszcze kawałek czasu,ale na dzień dzisiejszy postawiłbym na ekipę z Warszawy.
Strasznie masz wybujałą wyobraźnię. &quot;Zadyma&quot; to będzie na trybunach, ale ta pozytywna, czyli race, świece dymne, pojedynek na doping itd. Wątpię, żeby jednej bądź drugiej stronie chciało się ryzykować i robić jakieś większe burdy. Finał pod względem kibicowskim wymarzony. Lech, lub Legia mogą grać teraz słabo, ale na finał na pewno się zepną. Czy będzie powtórka z zeszłej soboty? Nie wiem, sporo czasu pozostało do spotkania, więc trudno pisać jakieś konkretniejsze przemyślenia. Dziwi mnie, że finał znowu w Bydgoszczy. Stadion naprawdę ładny, ale... to jest obiekt lekkoatletyczny.

Robson// Dokładnie, ta nieszczęsna Bydgoszcz. A mecz może o 12? Bo Superpuchar słyszłąme, że na tą godzine właśnie zaplanowali ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
A gdzie byście chcieli finał ? Bydgoszcz to miasto bliskie zarówno Poznania jak i Warszawy, w dodatku dla organizatorów idealna pojemność ( wystarczy biletów dla betonu i sponsorów, a kibice drużyn grających w finale dostaną tylko po 5 tysięcy ). Nie widzę lepszego stadionu obecnie na ten finał. Mam nadzieje, że od przyszłego roku będzie już regularnie na Narodowym.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
U nas i tak PP i Superpuchar to kpina organizacyjna. W każdym szanujacym sie piłkarsko kraju taki finał to wydarzenia rozgrywane o odpowiedniej porze i na odpowiednim stadionie.
Oprócz złych skojarzen z Bydgoszcza nie jest to takie złe miejsce oby tylko nie kazano im grac o 14;]
 
horus 129

horus

Użytkownik
No ta godzina daje rade jeszcze, a jak bylo rok temu? Chyba cos ok 15-16?
15:30
Ahh, szkoda, że w tym roku powtórki z wyprawy do Bydgoszczy nie będzie, rok temu było wspaniale. ????
Dobrze (dla kibiców i widowiska), że tym razem finał o 18:30. W poprzednim roku był straszny upał, ale i termin trochę późniejszy, bo 22 maja.
A stadion w Bydgoszczy ma ten atut, że kibice drużyn przyjezdnych są daleko od siebie. Dzieli ich różnica około 120-130 metrów, więc być może właśnie ze względów bezpieczeństwa znowu wybrano ten obiekt. Na dodatek rok temu było spokojnie, więc to też może miało wpływ. Ogólnie mi obiekt w Bydgoszczy na majóweczkę i finał PP się podoba, ale od następnego roku tak jak Fabik widziałbym finał na narodowym.
Jedynym problemem jest to, że sektory za bramkami nie są identyczne. Jeden jest większy, drugi mniejszy i zapewne pula biletów dla Lecha i Legii nie będzie taka sama, co może rozpocząć kłótnię typu dlaczego to oni dostali więcej wejściówek, a nie my. Rok temu nieco więcej biletów dostała Pogoń.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A stadion w Bydgoszczy ma ten atut, że kibice drużyn przyjezdnych są daleko od siebie. Dzieli ich różnica około 120-130 metrów, więc być może właśnie ze względów bezpieczeństwa znowu wybrano ten obiekt. Na dodatek rok temu było spokojnie, więc to też może miało wpływ. Ogólnie mi obiekt w Bydgoszczy na majóweczkę i finał PP się podoba, ale od następnego roku tak jak Fabik widziałbym finał na narodowym.
Jedynym problemem jest to, że sektory za bramkami nie są identyczne. Jeden jest większy, drugi mniejszy i zapewne pula biletów dla Lecha i Legii nie będzie taka sama, co może rozpocząć kłótnię typu dlaczego to oni dostali więcej wejściówek, a nie my. Rok temu nieco więcej biletów dostała Pogoń.
Bieżnia też trochę wkurzająca, bo odległość od trybun za bramkami do linii końcowej boiska jest naprawdę spora... Jaga dostała bodajże 4,5 tysiąca, a Pogoń 5 tysięcy wejściówek. Reszta dla tzw. &quot;neutralnych&quot; i leśnych dziadów z PZPN. Miałem okazję dwa razy tam być, stadion wygląda naprawdę fajnie. Teraz mają bardzo słabą murawę. Ciekawe czy się uporają do trzeciego.
 
julek 421

julek

Użytkownik
Dziś odbyło się spotkanie w kwestii bezpieczeństwa na finałowym meczu Pucharu Polski pomiędzy Lechem a Legią w Bydgoszczy. Jak dowiedział się serwis LL!, fani z Łazienkowskiej otrzymają 6550 biletów, zaś lechici dokładnie 6163 wejściówki. To Lech zajmie sektory, na których przed rokiem siedzieliśmy z Pogonią. Legioniści zostaną umieszczeni po przeciwnej stronie.
Pozostałych niespełna 10 tysięcy biletów na neutralne sektory trafi do sprzedaży na stronie kupbilet.pl, a część z nich trafi do działaczy PZPN i sponsorów.
Bilety na sektory Legii i Lecha kosztować będą 50 złotych. Finał PP zostanie rozegrany 3 maja o godzinie 18:30 na stadionie Zawiszy. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVP Sport. Lech sprzedaż biletów (a dokładniej voucherów, bo papierowe bilety będą w przyszłym tygodniu) na finał PP rozpoczyna już dziś.
TVP sport ??;/
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Finał 3 maja o 18:30

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że finał tegorocznej edycji Pucharu Polski zostanie rozegrany 3 maja o godzinie 18:30 na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy.
W spotkaniu finałowym zagrają drużyny Lecha Poznań i Legii Warszawa. Ci pierwsi wyeliminowali we wtorek w półfinale pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała, a zawodnicy stołecznej drużyny wczoraj okazali się lepsi od gdańskiej Lechii.
Info potwierdzone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom