>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski - 1/2 [półfinały]

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Gratulacje należą się całej drużynie Podbeskidzia.
Wszystko super i fajnie tylko należy wziąć pod uwagę, że gwiazdorzy z Poznania grali dziś na 50%. Powinni dostać kary za taki mecz wiedząc, że to może być jedyna szansa na puchary.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Powinni dostać kary za taki mecz wiedząc, że to może być jedyna szansa na puchary.
Wszyscy narzekają, że PP to jedyna szansa na puchary dla Lecha, a przecież w lidze też mają je na wyciągnięcie ręki przez nieudolnośc rywali. W ogóle to tabela jest tak spłaszczona, że nawet 11 Zagłębie Lubin ma tylko 4pkt straty do trzecie Lechii Gdańsk więc też mają szanse na puchary;)
A to jak dzisiejszy mecz potraktowali każdy widział. A może to poprostu brak umiejętności, a nie odpuszczanie ?
Niestety uroki polskiej piłki. Mecz o stawke, można ugrac, a tu brak werwy, zaangażowania. Szkoda gadac.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wszystko super i fajnie tylko należy wziąć pod uwagę, że gwiazdorzy z Poznania grali dziś na 50%. Powinni dostać kary za taki mecz wiedząc, że to może być jedyna szansa na puchary.
Jeśli tak rzeczywiście było, to jest tylko ich sprawa. Ja widziałem zaangażowanie 1 ligowca (już niedługo) i słabą postawę drużyny z Ekstraklasy. Możliwe, że zlekceważyli przeciwnika i odbiło się to na nich. Jak było rzeczywiście, okaże się po drugim meczu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Proponuję przejść do analizy i dyskusji nt. spotkania Lechia Gdańsk - Legia Warszawa.
Po słabszych występach Legii w ostatnich meczach bukmacherzy zdecydowali się obniżyć kursy na Lechię Gdańsk i tak w Tobet mamy kurs 2,25 na gospodarzy.
Warto odnotować, że zawieszony za kartki jest kapitan Lechii - Łukasz Surma.
Trener Kafarski na konferencji prasowej mówił, że wierzy w awans do finału i uznaje to za cel realny do spełnienia. Z drugiej strony obecni na konferencji coś przebąkiwali o graniu na 0:0. Może więc ciekawą opcją jest under 2,5 ? lub remis do przerwy ?
 
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
TBM - popieram i będe grał under 2.5 kurs 1.68 ✅

Moim zdaniem Lechia będzie grała na remis 0-0 ewentualnie atakowała z kontry, myśle, że wynik skonczy się remisem 0-0 lub jednobramkową wygraną Lechii. Stawiam na under 2.5
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Proponuję przejść do analizy i dyskusji nt. spotkania Lechia Gdańsk - Legia Warszawa.
Po słabszych występach Legii w ostatnich meczach bukmacherzy zdecydowali się obniżyć kursy na Lechię Gdańsk i tak w Tobet mamy kurs 2,25 na gospodarzy.
Warto odnotować, że zawieszony za kartki jest kapitan Lechii - Łukasz Surma.
Trener Kafarski na konferencji prasowej mówił, że wierzy w awans do finału i uznaje to za cel realny do spełnienia. Z drugiej strony obecni na konferencji coś przebąkiwali o graniu na 0:0. Może więc ciekawą opcją jest under 2,5 ? lub remis do przerwy ?
Totteham też grał na 0:0 ... Jak może grać na 0:0 jak Legia w bramce ma ręcznik ? Gol dla Lechii jest pewny przy tak dziurawej obronie Legii , chyba że tutaj się zmieni jest niemożliwe aby nie padł gol .
 
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Nie rozpędzajcie się z tak! LEgia po ostatnich rewolucjach dziś stanie na głowie i bez dwóch zdań tego meczu nie przegrają! Smiało można grać X2 za 1,54 i DNB za 2,08!
Absencja Surmy też jest wymowna! Ja zdecydowanie dziś typuję L! ????
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
zgadzam się że Legia tego meczu nie przegra DNB Legia lub x2 myślę że to dobry typ na to spotkanie, w bramce Legii zapewne tym razem stanie Skaba, nie wiem czemu nazwałeś bramkarzy Legii ręcznikami, co do Antolovica to nie wiem czy bylby wzmocnieniem w którejkolwiek drużynie z ekstraklasy, ale Wojciech Skaba napewno nie jest ręcznikiem...W drużynie z Gdańska zabraknie lidera środka pola Łukasza Surmy, a w Legii z powodu kartek nie wystąpi Wawrzyniak
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
zgadzam się że Legia tego meczu nie przegra DNB Legia lub x2 myślę że to dobry typ na to spotkanie, w bramce Legii zapewne tym razem stanie Skaba, nie wiem czemu nazwałeś bramkarzy Legii ręcznikami, co do Antolovica to nie wiem czy bylby wzmocnieniem w którejkolwiek drużynie z ekstraklasy, ale Wojciech Skaba napewno nie jest ręcznikiem...W drużynie z Gdańska zabraknie lidera środka pola Łukasza Surmy, a w Legii z powodu kartek nie wystąpi Wawrzyniak
Co Leci w światło bramki to wpada ... widziałeś jak on broni wysokie piłki ? Antek dolne ten górne . Jakby tam był wojciechowski to większość teraz by była w klubie kokosa . Choto nie grał hohoho i jeszcze troche , komorowski bez formy a ofensywa zależna od radovica i kucharczyka . Skrzydła prawego nie bedzie i genialne ustawienie z 2def pomocnikami jak zawsze przyniesie skutek w postaci 2-3 bramek w plecy .
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Co do wczorajszego spotkania,to zdecydowanie lepszą drużyną było Podbeskidzie Bielsko - Biała,mega szacun dla tych Panów,grali z niesamowitym zaangażowaniem,co najlepsze w okrojonym składzie,jeśli Pierwszoligowiec przyjeżdza na stadion Mistrza Polski,a w Bielsku zostawia trzech podstawowych piłkarzy,oszczędzając ich na kluczowy mecz z ŁKS na zapleczu Ekstraklasy,to od razu można powiedzieć,że mają jaja i są pewną siebie drużyną,z reszta widać to było także po ich wypowiedziach,zaimponowali mi już w dwumeczu z nami i zasłużenie awansowali do półfinału,Wisła olała troszkę Górali i mam im to za złe,Lech idzie chyba tymi samymi śladami,bo wczoraj nie pokazał zupełnie nic.Sądzę,że drużyna Podbeskidzia po awansie,który niewątpliwie przyjdzie,będzie mieć świetny start sezonu,widać po PP jak potrafią się zmobilizować,we wczorajszym spotkaniu szczególnie zaimponował mi Patejuk,przyszłość tego Pana jest w czołowym Polskim klubie.Zapraszam Podbeskidzie do Ekstraklasy;)Na wyjazd będzie można jechać na rowerze:razz:.Co do dzisiejszego meczu,sądzę,że wygra Lechia,nie wiem skąd w Was ten optymizm,trzeba wykorzystać tragiczną atmosferę w szatni jak i w całym klubie i zagrać przeciwko Legii,drużyna sterroryzowana przez kibiców,nikt w mediach tak naprawdę nie wie,jak bliskie są ich kontakty z Piłkarzami,wiemy tylko o plaskaczu Rzeźniczaka i nic więcej,nie trzeba być psychologiem,żeby zobaczyć po zachowaniu Kuby po zakończonym meczu z Ruchem,że ten koleś był po prostu rozbity psychicznie,ale nie ma mu się co dziwić,obcokrajowcy pograją u nas jeszcze kilka miesięcy,może rok,co lepszy 2 lata i wyjadą z $$ do innej ligi lub swojego kraju,a taki Pan Rzeźniczak w Warszawie mieszkać będzie,klubowi oddany będzie,rodzinę też będzie tu mieć(ma)nie dziwne,że boi się przestępców,którzy mogą zastraszać jego,narzeczoną itp Także nie chciałbym się postawić w jego sytuacji,a co do spotkania,to powinno być underowe,jak to z reguły mecze na Traugutta,ale ja osobiście co może być paradoksem,na under na pewno nie postawię,nie w polskiej lidze;)Ostatnie spotkanie Lechii z Bełchatowem nudne jak flaki z olejem,czym więc się kieruję w typie na gospodarzy??Jak już napisałem wyżej,jest to bardziej typ przeciwko Legii i atmosferze w klubie,jak w kierunku Lechii,mimo że drużyna grać potrafi,3 miejsce w tabeli jednak o czymś świadczy,sądzę również,że po dzisiejszym spotkaniu poleci głowa naszego człowieka w Legii Maćka Skorży(Maciek:*)bo pomimo sporego zaufania do jego osoby,klub ze stolicy dawno w ostatnich latach nie miał tak tragicznej passy,z najlepszej defensywy poprzednich sezonów,zrobił się ser szwajcarski:?Legii mimo wszystko źle nie życzę,tej drużynie należy się powrót do Europejskich Pucharów,jednak w mojej opinii dziś się do tego nie przybliżą.

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ - Lechia Gdańsk - @2,40
Betclic
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Widze, że pare osób zjechalo usera gwiazda2010 za wyolbrzymianie umiejetnosci Traore - zupełnie nie widzę podstaw. Gość w pojedynke robi takie akcje, ze w glowie sie nie miesci - proponuje obejrzec pierwszy lepszy mecz Lechii np. z bełchatowem - Fonfara po koncowym gwizdku dziekowal niebiosom, ze juz nie musi być objezdzany przez A.Traore przez nastepne pol roku ;) Technika na poziomie Stilica - a drybling i szybkościowo nawet lepiej, (z przegladem pola gorzej no ale to &#39;afrykaniec&#39;) - zdecydowanie jedna z gwiazd naszej ligi - kreuje grę ofensywną, stwarza przewagi, po prostu gość robi różnicę.
A co do drugiego półfinału to może nie jest to zbyt fachowa analiza ale mam bardzo podobne podejście do tego meczu co Legionista87(oprocz tego stawiania na legie ostatnio;) )
Lechia - Legia tylko idioci będą śmiało tutaj stawiać wygrane Lechii jarając się ostatnimi porażkami Legii.3 mecze bez choćby punktu to trochę za dużo nawet na słabo grającą Legie. Myślę że otrząsną się i remis jest jak najbardziej prawdopodobny bo wygrać w Gdańsku będzie na pewno ciężko.(po 2 porażkach wszyscy stawialiście na Legie i przegrała po 3 porażkach wszyscy stawiać będziecie na Lechię.Co zrobi Legia??Nie przegra Typ : x
Legia ma dość szeroki skład i spokojnie powinni wybiegac caly mecz tym razem, może zagra Gol, Manu, Ogbuke, Borysiuk, Knezevic od poczatku, ktorzy nie grali ostatnio za dużo - i myślę, że bramkowy remis albo nawet bardziej korzystny rezultat jest do osiągnięcia przez Legię biorąc pod uwagę ilość marnowanych sytuacji przez Lechię nawet po swietnych akcjach.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Zapowiada się niezły mecz. Lechia na wiosnę gra naprawdę bardzo dobry futbol. Na pewno wyróżniającymi postaciami z ekipie gospodarzy są Traore, Bedi Buval, Tomek Dawidowski czy Ivan Lukjanovs. Jedynym osłabieniem Gdańszczan jest brak Łukasza Surmy, który musi pauzować za kartki. W Pucharze Polski Lechia pokonała kolejno Górnik Zabrze, ŁKS i ostatnio Jagiellonię Białystok. Teraz zadanie mają dużo trudniejsze.
Legia pod ścianą. Ostatnie 3 mecze ligowe przegrali. Mówi się o ultimatum dla trenera Skorży, który musi wygrać 2 następne mecze - właśnie to spotkanie z Lechią, oraz następne w lidze. Kuleje defensywa, w ostatnim meczu z Ruchem oglądaliśmy istny kabaret w szeregach obronnych warszawskiego zespołu. Lekarstwem ma być powrót Diksona Choto, którego trapią w tym sezonie kontuzje. W bramce także nie najlepiej, po odejściu Janka Muchy brakuje trochę klasowego bramkarza - Antolović ma dużo wpadek, natomiast Skabie brakuje ogrania na boiskach ekstraklasy. W kadrze na mecz znalazł się Hubnik, co jest na pewno dobrą informacją dla kibiców.
Na pewno Legia ma coś do udowodnienia. Trzy kolejne porażki w lidze, dopiero 4 lokata i szansę na Mistrza diametralnie zmalały. Na 3 miejscu jest właśnie Lechia, która zrównała się punktami z rywalami z Warszawy. Do tego ostatnich mecz tych drużyn zakończył się deklasacją Legii na Łazienkowskiej (Lechia wygrała 3-0).
Dziś liczę na odrodzenie drużyny Skorży, na pewno nie odpuszczą tego meczu, bo przecież stawką są Europejskie Puchary.
Moje propozycje:
Lechia Gdańsk: 0-1 bramki --- 1.63 @ 7/10 ✅
Remis lub Legia Warszawa --- 1.52 @ 5/10 ✅
Legia Warszawa DNB --- 2.09 @ 5/10 ✅
WYNIK: 0-1
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Zapowiada się niezły mecz. Lechia na wiosnę gra naprawdę bardzo dobry futbol.
Sory, że podważam analizę ale WTF? Lechia gra dobrze na wiosne? Grają beznadziejnie. Nie ma juz tego hiszpańskiego akcentu w grze. A na trzecim miejscu są dzięki słabej Legii i Jagellonii.
Zeby nie było, napiszę parę słów o meczu.
[z nowym stylem analizowania by było czytelniej, bo przestało jarać mnie pisanie &quot;ksiązek&quot; na forum, które czytaja 2-3 osoby! ]
Lechia:
Wielkie apetyty na PP. Tego nie ukrywa nikt! Chyba poza PBB jest to jedyny zespół któremu tak bardzo zależy. Jedynym bólem głowy w dzisiejszym meczu Kafara jest brak Surmy. Jest to podstawowy playmaker Lechii. Nie chciałbym gry na remis 0-0, ale coś mi się wydaje, ze tak to może wyglądać.
Stadion będzie dziś oblegany przez gdańskich kibiców, kolejki w punktach biletowych ogromne. Osobiście nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania, ze względu na pracujący dzień. To bardzo cieszy.
Legia:
Uśpiony smok. Nie wiadomo, kiedy znów przyjdzie forma z końcówki jesieni, kiedy to potrafili się podnieść po tragicznym początku sezonu. Uważam jednak, że mimo szansy na dostanie się do pucharów europejskich za pomocą PP, to jednak liga jest ważniejsza i nie można aż tak bardzo dziś cisnąć. Legii powinno zależeć na jak najmniejszej zaliczce Lechii (remis lub wygrana 1-0 dla jakiegokolwiek zespołu.), by było łatwiej na Ł3.
Wnioski:
Dziś granie na win jakiegokolwiek zespołu jest trochę dziwne, bo mimo, że Lechia na T29 radzi sobie bardzo dobrze, to ostatnio jest w lekkim dołku i może być tu zarówno remis, wygrana gdańskiej jak i warszawskiej ekipy.
Propozycje:
Remis HT @ 1.85 ✅
under 2.5 @ 1.50 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sory, że podważam analizę ale WTF? Lechia gra dobrze na wiosne? Grają beznadziejnie. Nie ma juz tego hiszpańskiego akcentu w grze. A na trzecim miejscu są dzięki słabej Legii i Jagellonii.
Oglądałem parę meczów Lechii i wcale nie były to mecze beznadziejne w ich wykonaniu. Owszem, ostatnio przegrali ze Śląskiem, który w tej rundzie na prawdę jest w czołówce i teraz stracili punkty z Bełchatowem - dość nieszczęśliwie, bo mogli spokojnie wygrać to spotkanie. Do tego trzeba dodać dobre mecze z Jagiellonią - zarówno w lidze jak i w pucharze.
Pisząc, że grają bardzo dobry futbol chodziło mi o skuteczny futbol, małą liczbę straconych goli (tylko 1 przegrany mecz w tej rundzie!) i sporo wykorzystanych sytuacji. Wiadomo, że Lechia nie jest zbyt silnym zespołem kadrowo, ale mimo jako-takiej kadry potrafią grać skutecznie i nie martwić się o spadek.
Nie spodziewaj się po takich zespołach hiszpańskiego stylu gry, bo jest to mega trudne do wykonania, jeśli nie ma się do tego piłkarzy o odpowiednich umiejętnościach technicznych. Grają tak jak potrafią, można jeszcze to poprawić, ale na pewno nie jest tak beznadziejnie, jak to napisałeś.

[z nowym stylem analizowania by było czytelniej, bo przestało jarać mnie pisanie &quot;ksiązek&quot; na forum, które czytaja 2-3 osoby! ]
Jeśli chodzi o mnie, to akurat akcentuje to, co piszę o drużynach. Może nie jest to tak bardzo wyraźne, ale zawsze ten &quot;Enter&quot; pierdyknę gdy zmieniam temat i jeśli dobrze się przyjrzysz to to zauważysz.
Poza tym każdy pisze jak chce, nie czepiałbym się tego ;)
Pozdrawiam ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Co do pierwszego meczu to podbeskidzie raczej będzie grało na remis a Lech walil głową w mur . Śmierdzi mi niespodzianka w postaci awansu podbeskidzia ????
Co do drugiego meczu to najlepiej obstawić AWANS LECHIA . Nie będę się rozpisywać na temat formy Legii bo każdy ją widzi brak stylu , brak bramkarza no i trener bez honoru i charakteru .
 
dolar. 1

dolar.

Użytkownik
Legia - Lechia

Moim zdaniem będzie remis.
Legia ostatnie spotkania albo remisowała albo przegrywała, a dla Lechii wyrwanie jednego punktu będzie i tak sukcesem, więc zapewne skupią się bardziej na grze defensywnej.
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Legia - Lechia
Moim zdaniem będzie remis.
Legia ostatnie spotkania albo remisowała albo przegrywała, a dla Lechii wyrwanie jednego punktu będzie i tak sukcesem, więc zapewne skupią się bardziej na grze defensywnej.
Za Puchar Polski nie ma punktów jak coś ;) Lechia musi się otworzyć i odrobić stratę z pierwszego meczu a Legia spróbuje to wykorzystać. A zresztą Legia w ostatnich meczach zawsze ma przewagę posiadania piłki ale nie potrafi tego zamienić na bramki... Moim zdaniem Legia - Lechia 2-0 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom