>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - 1/2 [półfinały]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wtorek 5.04.11

[18:00] Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1.40 4.00 8.50

Środa 6.04.11

[18:30] Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2.45 3.10 2.85
kursy Unibet

Przed nami półfinały. Czy Podbeskidzie po raz kolejny sprawi niespodziankę? Kto wyjdzie zwycięsko z dwumeczu Lechia - Legia ?
Zapraszam do analizowania i typowania spotkań.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Lech - Podbeskidzie 1
Lechia - Legia 1
Obydwie jedynki . Podbeskidzie powalczy ale jeżeli wróci rudnevs to nie daje im większych szans . Co do Lechii to wiadomo z tak słabą legią ciężko nie wygrać . W bramce stoi ręcznik , obronę traore wkręci w ziemię .
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Lech - Podbeskidzie
Ciekawi mnie jak spisze się Podbeskidzie.
Lech zagra zapewne o puchar by mieć Puchary w następnym sezonie.
Myślę że nie będzie to jakieś przekonujące zwycięstwo ale Poznaniaki powinni sobie poradzić.
Typ : 1
Lechia - Legia
tylko idioci będą śmiało tutaj stawiać wygrane Lechii jarając się ostatnimi porażkami Legii.3 mecze bez choćby punktu to trochę za dużo nawet na słabo grającą Legie.
Myślę że otrząsną się i remis jest jak najbardziej prawdopodobny bo wygrać w Gdańsku będzie na pewno ciężko.(po 2 porażkach wszyscy stawialiście na Legie i przegrała po 3 porażkach wszyscy stawiać będziecie na Lechię.Co zrobi Legia??Nie przegra ????
Typ : x
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Skorża dostał ultimatum : w najbliższych 2 meczach Legia ma wygrać dwukrotnie. Myślę,że piłkarzom dobrze współpracuje się z tym szkoleniowcem i dadzą z siebie jeszcze więcej niż zwykle.W dodatku muszą udowodnić ,że ostatnie porażki to chwilowa zadyszka,a nie spadek formy. Legia w tym meczu nie przegra.To będzie wyrównany mecz i zakończy się zwycięstwem Wojskowych.
Lechia 1-2 Legia
W drugim meczu Lech powinien spokojnie poradzić sobie z Podbeskidziem i wygrać różnicą dwóch bramek.Piłkarze z Bielska już w trakcie dwumeczu z Wisła mówili,że dla nich priorytetem jest liga.A w lidze czeka ich ciężki bój,ponieważ w następnej kolejce zmierzą się w Łodzi z ŁKSem.
Lech 2-0 Podbeskidzie
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Skorża dostał ultimatum : w najbliższych 2 meczach Legia ma wygrać dwukrotnie. Myślę,że piłkarzom dobrze współpracuje się z tym szkoleniowcem i dadzą z siebie jeszcze więcej niż zwykle.W dodatku muszą udowodnić ,że ostatnie porażki to chwilowa zadyszka,a nie spadek formy. Legia w tym meczu nie przegra.To będzie wyrównany mecz i zakończy się zwycięstwem Wojskowych.
Lechia 1-2 Legia
W drugim meczu Lech powinien spokojnie poradzić sobie z Podbeskidziem i wygrać różnicą dwóch bramek.Piłkarze z Bielska już w trakcie dwumeczu z Wisła mówili,że dla nich priorytetem jest liga.A w lidze czeka ich ciężki bój,ponieważ w następnej kolejce zmierzą się w Łodzi z ŁKSem.
Lech 2-0 Podbeskidzie
Chłopie ale ty bzdury piszesz niesamowite ... Jakie dobrze współpracuje ? Skoro on nie ma charakteru , autorytetu nie wspomnę o honorze to jak mają z takim trenerem współpracować ? Nie wspomnę że za dużo nie potrafi . Jaka chwilowa zadyszka ? Skoro zadyszkę to mają od jesieni . Oglądasz wogóle mecze czy tylko śledzisz relację tekstową ? W bramcę stoi co mecz ręcznik obrony nie ma jak kadra dyzmy no i genialna taktyka jakby co mecz grali przeciwko barcelonie . Wystarczy że zagra traore w lechii i jest pozamiatana obrona .
Czysta 1
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Chłopie ale ty bzdury piszesz niesamowite ... Jakie dobrze współpracuje ? Skoro on nie ma charakteru , autorytetu nie wspomnę o honorze to jak mają z takim trenerem współpracować ? Nie wspomnę że za dużo nie potrafi . Jaka chwilowa zadyszka ? Skoro zadyszkę to mają od jesieni . Oglądasz wogóle mecze czy tylko śledzisz relację tekstową ? W bramcę stoi co mecz ręcznik obrony nie ma jak kadra dyzmy no i genialna taktyka jakby co mecz grali przeciwko barcelonie . Wystarczy że zagra traore w lechii i jest pozamiatana obrona .
Czysta 1
Nie podniecaj się tak tym Traore, bo już drugi raz piszesz tą samą bzdurę. Taki z niego gigant to dlaczego gra w takiej drużynie? Sam w pojedynkę meczu nie wygra. Legia faktycznie, już od dłuższego czasu prezentuje się poniżej oczekiwań, jednak odkąd Skorża objął stery ich gra się diametralnie zmieniła. Sam trener nic nie zrobi, skoro zawodnicy nie angażują się w grę. Teraz dokładnie wychodzi ich przygotowanie fizyczne do tej rundy. Siły mają jedynie na 55-60 minut, a później jest już tylko gorzej, bo dać sobie wbić 3 bramki w takim odstępie czasu, to nie jest rzecz ciekawa. Najlepszym przykładem jest Rzeźniczak, zamiast skupić się na grze w drużynie, woli obrażać się nawzajem z kibicami chłopaczek. Kibice, jak to kibice, zawsze przesadzają, na pewno obraźliwe było hasło w jego stronę &quot; wracaj k..a do Widzewa&quot;, jednak skoro już jest się profesjonalnym zawodnikiem, to trzeba trzymać nerwy na wodzy. Co do obsady bramki - warszawska drużyna zawsze słynęła z tego, że ta pozycja była niezagrożona. Z sezonu na sezon między słupkami każdy znakomity bramkarz znajdował swojego następcę, jednak ten sezon woła o pomstę do nieba. Wydane pieniądze na Antolovica, to pieniądze wyrzucone w błoto. Przede wszystkim na to miejsce przydałby się jakiś bramkarz z prawdziwego zdarzenia. Co do oglądania meczów, to chyba sugerujesz się tylko onetem, bo gra Legii jest poukładana zazwyczaj do końcówki pierwszej połowy. Potem już bujają głowami w chmurach i czekają na koniec meczu. Nie można od razu mówić, że taka czysta jedynka, bo Puchar Polski rządzi się swoimi prawami, tym bardziej, że w lidze Legia już nic wielkiego nie ugra. Oby utrzymała to 3 miejsce, bo o to będzie niezmiernie trudno. Zwycięstwa również nie upatruję w tym meczu, ale remis jest jak najbardziej możliwy, a nie &quot;czysta jedynka&quot;. Twoja analiza? Przytoczę tylko:
Podbeskidzie powalczy ale jeżeli wróci rudnevs to nie daje im większych szans . Co do Lechii to wiadomo z tak słabą legią ciężko nie wygrać .
Żadna analiza, poprzyj ją jakimiś argumentami, to będzie można dyskutować, a nie tylko tym, że Traore &quot;sam wkręci obronę&quot; Legii. Co do drugiej jakże &quot;obfitej&quot; analizy: powalczy każda drużyna, sam Rudnevs znów meczu nie wygra, a poznańska lokomotywa prezentuje się dobrze, więc i tak powinni dać sobie radę i ośmieszyć ekipę &quot;Białej Gwiazdy&quot; tym, że odpadli na tak wczesnym poziomie rozgrywek. W każdym meczu może być wynik &quot;w obydwie strony&quot;, więc skoro już na tym etapie jesteś tak pewny czystej jedynki, to powodzenia. Bez odbioru.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Chłopie ale ty bzdury piszesz niesamowite ... Jakie dobrze współpracuje ? Skoro on nie ma charakteru , autorytetu nie wspomnę o honorze to jak mają z takim trenerem współpracować ? Nie wspomnę że za dużo nie potrafi . Jaka chwilowa zadyszka ? Skoro zadyszkę to mają od jesieni . Oglądasz wogóle mecze czy tylko śledzisz relację tekstową ? W bramcę stoi co mecz ręcznik obrony nie ma jak kadra dyzmy no i genialna taktyka jakby co mecz grali przeciwko barcelonie . Wystarczy że zagra traore w lechii i jest pozamiatana obrona .
Czysta 1
Może ty staniesz na bramce w Legii???Odważył byś się po takich bzdetach pokazać twarz przed kamerami Orange Sport??Sądząc po tym co piszesz to ty oglądasz relacje tekstową a nie transmisje telewizyjne bo od Traore to w Lechii widzę lepszych co najmniej z 2-3 piłkarzy a ty tylko o nim nawijasz nie wiem łatwo jego nazwisko Ci pisać czy jak??W bramce ręcznik obrony nie ma ataku nie ma a 4 miejsce w tabeli jest ???? paradoks z którego nie ma się co cieszyć.Z racji tego że twoje pieprzenie o czystych jedynkach mnie rozbraja dokładam kolejną dychę pod remis ???? a ty leć do buka już dziś graj jedynkę bo Ci kurs spadnie a ja się w środę wieczorem z Ciebie pośmieje oki??
Wystarczy że w obronie Legii zagra Choto(jest taka możliwość) i Traore będzie pozamiatany ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Może ty staniesz na bramce w Legii???Odważył byś się po takich bzdetach pokazać twarz przed kamerami Orange Sport??Sądząc po tym co piszesz to ty oglądasz relacje tekstową a nie transmisje telewizyjne bo od Traore to w Lechii widzę lepszych co najmniej z 2-3 piłkarzy a ty tylko o nim nawijasz nie wiem łatwo jego nazwisko Ci pisać czy jak??W bramce ręcznik obrony nie ma ataku nie ma a 4 miejsce w tabeli jest ???? paradoks z którego nie ma się co cieszyć.Z racji tego że twoje pieprzenie o czystych jedynkach mnie rozbraja dokładam kolejną dychę pod remis ???? a ty leć do buka już dziś graj jedynkę bo Ci kurs spadnie a ja się w środę wieczorem z Ciebie pośmieje oki??
Wystarczy że w obronie Legii zagra Choto(jest taka możliwość) i Traore będzie pozamiatany ????
Z chęcią bym się wypowiedział w tv ale jakoś nie mam okazji ???? Nie mówie że tylko traore tam gra ale jednak piłkarz ma potencjał i jest jednym z wyróżniających się zawodników ofensywnych . Można do tego dodać nowaka czy buvala . 4 miejsce dla LEGII to raczej wstyd , styl na poziomie orłów dyzmy . Paradoks to jest cała polska kartoflanka gdzie ostatni wygra z pierwszym , ale jednak czy takiej Legii przystaje mieć tyle porażek ? Jakby był mądry właściciel to dawno by poleciał Maciek , ale widać układy układziki jak z Miklasem . Wróci Choto ok i z kim pogra ? każdy inny obrońca jest bez formy a choto nie wiadomo w jakiej jest bo gra w ME to dużo nie pokaże . Choto jakby miał formę z hohoho temu to sam by powstrzymał całą ligę ale obecnie to wielka niewiadoma . Wystarczy że Skorża wstawi Skabe do bramki i jest pozamiatane . Wole tam wstawić ręcznik i zamiast niego dać napastnika to wyjdzie to samo .
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Legia faktycznie, już od dłuższego czasu prezentuje się poniżej oczekiwań, jednak odkąd Skorża objął stery ich gra się diametralnie zmieniła. Sam trener nic nie zrobi, skoro zawodnicy nie angażują się w grę
Mam nadzieję że chodziło ci o zmianę gry na negatywną ? Dobrze to oni grali z Arsenalem poźniej chwilę i zaczęło się sypać . Jak zawodnicy mają się angażować jak oni mają siły na 60min ? Genialne przygotowanie przez paolo jakiegoś tam było w wiśle było i teraz . Chociaż jak ściągasz szrot do zespołu to ciężko aby ten szrot miał jakieś ambicję i chciał się angażować w grę typu Manu . O taktyce geniusza nie wspomne bo widać jak jest .

Żadna analiza, poprzyj ją jakimiś argumentami, to będzie można dyskutować, a nie tylko tym, że Traore &quot;sam wkręci obronę&quot; Legii. Co do drugiej jakże &quot;obfitej&quot; analizy
Jest różnica jak Amica gra z rudnevsem a jest jak bez . Chociaż jeżeli bakero zlekceważy przeciwnika i wystawi drugi garnitur który ma na poziomie II LIGI to wszystko jest możliwe . Jednakże w lidze mogą stracić szansę na grę w pucharach to łatwiej jak dla mnie zrobić sobie zaliczkę u siebie i jechać na wyjazd spokojnie z rezerwowym składem .
Co do Legii to przy obecnej formie nie daje im większych szans . Obrona Słaba , bramkarza brak no i ofensywa zależy od dyspozycji hubnika i radovica . Lechia jednak pokazuje że potrafi grać i powinna wykorzystać słabą formę Legii pokonując ich u siebie .

Robson// Kolego po pierwsze nie ma już czegoś takiego jak Amica, a po drugie to Rudnews gra w Lechu Poznań. Więc jak już coś piszesz to pisz to po polsku. Tym razem obędzie się bez ostrzeżenia!
Ponadto apel do wszystkich. Dyskutujcie w normalny sposób, bez napinki!!!
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Robson// Kolego po pierwsze nie ma już czegoś takiego jak Amica, a po drugie to Rudnews gra w Lechu Poznań. Więc jak już coś piszesz to pisz to po polsku. Tym razem obędzie się bez ostrzeżenia! Ponadto apel do wszystkich. Dyskutujcie w normalny sposób, bez napinki!!!
Żeby była jasność:
&quot;Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki.&quot;
http://www.90minut.pl/liga/0/liga1944.html
Wiec nie mów nikomu jak ma pisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
snap8 12

snap8

Użytkownik
Żeby była jasność:
&quot;Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki.&quot;
http://www.90minut.pl/liga/0/liga1944.html

Wiec nie mów nikomu jak ma pisać.
Całkowicie popieram Fabika. Nie narzucaj komuś swojego zdania/poglądów jeśli jest ono błędne.
I jeszcze jedno takie coś jak Amica Wronki nadal istnieje http://www.amica.com.pl/ http://pl.wikipedia.org/wiki/Amica_Wronki_(przedsiębiorstwo)
 
V 0

v666

Użytkownik
Licencja licencją, ale dziś Podbeskidzie gra z klubem występującym pod nazwą Lech Poznań, który ma herb Lecha, a nie Amici i który gra w Poznaniu przy Bułgarskiej. Więc po co te szopki. A wracając do meczu, uważam że warto postawić na Lecha że strzelą minimum 2 bramki w meczu. Są zdecydowanym faworytem i będą starali się rozstrzygnąć losy dwumeczu już dziś, mając na uwadze wpadkę Wisły. Bez względu kto dziś zagra w podstawowym składzie, to mając jak na polskie warunki dość szeroką ławkę rezerwowych, powinno to wystarczyć na ambitne ale jednak mało doświadczone Podbeskidzie.
strzeli/nie strzeli wg drużyny (Lech Poznań powyżej 1.5) kurs 1.75 (tobet) (-)
Natomiast na jutrzejszy mecz Lechia - Legia:
Wg mnie będzie to dość wyrównany mecz ze wskazaniem na Gdańszczan. Lechiści są ostatnio dość mało skuteczni, mimo że potrafią sobie stworzyć dogodne sytuacje. Mają też dość solidną obrone. Legioniści podrażnieni ostatnimi porażkami będą chcieli wygrać i to za wszelką cene, ale jak się czegoś bardzo chcę to niestety nie zawsze wychodzi. W ataku jest jeszcze nie najgorzej, za to defensywa gra dość mało pewnie i nieprzewidywalnie. Ale i tak wg mnie najsłabszym ogniwem w Legii jest trener Skorża. Każda nawet najgorsza passa w końcu się kiedyś kończy, ale raczej jeszcze nie już jutro. Do tego dochodzi jeszcze spięcie legionistów z własnymi kibicami, a to tylko pogarsza atmosferę a nie polepsza. Spodziewam się mało bramek w tym meczu, lub minimalnego zwycięstwa Lechii Gdańsk.
Lechia - Legia 1 kurs 2.25
under 2.5 kurs 1.68 (tobet)
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Lech Poznan - Podbeskidzie Bielsko Biala
Myśle ze po kursie 1,45 warto postawic na Lecha.
Obecny mistrz Polski powinien poradzic sobie z 1 ligowcem. Owszem Podbeskidzie ma aspiracje do awansu i do ostatniej kolejki zapewne bedzie walczyc o miejsce premowane awansem.
Lech zas do ostatniej kolejki o miejsce premowane awansem do pucharów bo niestety na mistrza raczej juz nie maja szans.
Ale jest inna droga do awansu do rozgrywek europejskich która wiedzie poprzez puchar Polski. I wedlug mnie jest łatwiejsza.
Półfinał 2 ligowe Podbeskidzie
Final Legia lub Lechia.
Wiec motywacji piłkarzom Lecha napewno nie zabraknie a trener tez zabradzo nie bedzie eksperymentował składem bo wie o co jest walka. Owszem pilkarze podbeskidzia tez podejda bardzo zmotywowani do meczu ale wieksze umiejetnosci leza po stronie Lecha.
11 na dzisiejsze spotkanie
Krzysztof Kotorowski - Grzegorz Wojtkowiak, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Luis Henriquez - Dimitrije Injac, Rafał Murawski - Jakub Wilk, Sergei Krivets, Semir Stilić - Vojo Ubiparip
Jednak Wojtkowiak i Arboleda w składzie jedynie brak Rudnevsa.
Ubiparip coraz lepiej spisuje sie na Polskich boiskach wiec jakis tam zastepca jest
O ile Krivets i Stilic nie przejda obok meczu to napewno z przodu cos padnie
Lech @ 1,45
Lech (-1,5 gola) @ 2,6
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wydaje się, że wynik tego meczu jest jak najbardziej sprawiedliwy. W żadnym elemencie gry nie można powiedzieć o dominacji poznańskiej drużyny, bo tego nie było widać na boisku. Kilka dobrych, składnych akcji i, bądź co bądź, trochę szczęśliwy gol Bartosza Ślusarskiego dał prowadzenie Lechowi. Wyróżnić można chyba tylko postawę Arboledy w defensywie, który grał pewnie, bo Stilić, faktycznie rozgrywał dobre spotkanie, ale jednak zaliczył za dużo strat w środku pola, miał za dużo niecelnych podań. Podbeskidzie zasłużyło na co najmniej remis w tym meczu i do tego doprowadziło. Również szczęśliwa ostatnia akcja uratowała ich, co mnie osobiście bardzo cieszy, bo postawa ekipy Podbeskidzia, zarówno w lidze, jak i Pucharze Polski, jest imponująca.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
co mnie osobiście bardzo cieszy, bo postawa ekipy Podbeskidzia, zarówno w lidze, jak i Pucharze Polski, jest imponująca.
OK jest imponująca tylko gwiazdorzy na tyle olewają puchary, że za chwile będziemy mieli Podbeskidzie w pucharach...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
U siebie grać i nie zapewnić sobie awansu... masakra. Podbeskidzie bardzo ambitnie powalczyło i remis jak najbardziej zasłużony. W kontekście rewanżu - awans dla nich otwarty (wyglądają jak Pogoń w zeszłej edycji Pucharu Polski). Sprawdzili się z kolejnym przedstawicielem ekstraklasy i wypadli przyzwoicie. Ciekawe czy rywalizacja w PP odbije się kosztem braku awansu do ekstraklasy? Chyba raczej im to nie grozi.
Jutro Lechia z Legią. Liczę na zwycięstwo gospodarzy.
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna, Puchar Polski , 06.04.2011 godz.: 18:30
Spotkanie: Lechia - Legia (HT/FT)
Kurs: 5.0
Typ 2/2
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Chyba juz wyczerpal limit nieszczescia na ten sezon trener Skorza. Po mimo dobrego ustawiania druzyny i naprawde przyzwoitej gry Legionisci przegrali 3 mecze pod rzad. Dominowali w starciuu ze Slaskiem, mecz przypominal doslownie obrone Czestochowy (1-2). Zdecdyowanie przewazali takze w pojedynku z Belchatowem (0-2). No i kompletnie nie mam pojecia jak przed wlasna publicznoscia prowadzac po pierwszej polowie 2-0 z Ruchem nie wywalczyli nawet jednego oczka. Przeciez po pierwszych 45 minutach mogli prowadzic nawet 3,4 bramkami. Przede wszystkim słabo fukncjonuje obrona bramki i to niezaleznie kto stanie pomiedzy slupkami. Najgorzej jednak wyglada formaca defensywna. W tym przypadku zbawieniem moze byc powrot Dicksona Choto. Jezeli chodzi o pomoc i atak to tak naprawde nie mozemy miec zastrzerzen do tych formacji. Radovic, Rubus, Hubnik, Kucharczyk czy Vrdolja to jak na nasza lige naprawde solidni zawodnicy. Rywale juz na pierwszy rzut oka wygladaja zdecdyowanie slabiej. Własciwie w ekipe gosci wyroznic mozna zaledwie Traore i Surme. Bez tych zawodnikow obecna 3 pozycja w lidze i półfinał pucharu Polski bylby tylko sfera marzen. Z ta dwojka na LEgie moze byc jendak za mało. Warszawiacy przyjada do Gdanska na pelnym gazie. Z reszta duzo sie mowi o ewentualnym zwolnieniu Skorzy co takze bedzie mialo wplyw na ich nastawienie. Jak dla nie zdeterminowani Legionisci po takim kursie sa jak najbardziej warci gry.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Zapominacie że to jest PP. Zawodnicy Lecha nie forsowali tempa i nie grali na całego. Po ich stylu było widać że po prostu przeszli koło tego meczu nie angażując się za bardzo w grę. Remis jak najbardziej sprawiedliwy jednak wydaje mi się że Lech z palcem w dupie mógł wygrać ten mecz. Oglądając ten mecz wiem że na 100% zagram na Łks w kolejnej kolejce 1 ligi gdyż Górale są bardzo wypompowani.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wyróżnić można chyba tylko postawę Arboledy w defensywie, który grał pewnie
Że co prosze ?
Ogrywali go dzisiaj, był spóźniony, wybijał na pałe do przodu(zresztą jak zawsze). Ponadto nie wiem czy tam nie faulował jednego z rywali w polu karnym? Wydaje mi się, że tak własnie było.
Jeżeli miałbym kogoś z Lecha wyróżnic to chyba Wilka. Zaliczył asyste, starał się coś kreowac. Ale ogólnie to przeciętny mecz, słabe tempo.
Podbeskidzie dobra 1połowa, w drugiej gorzej, ale zagrali do końca i dopieli swego.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wilk dzisiaj zaliczył dobry występ, co akurat mnie dziwi, bo zazwyczaj przeplata dobre mecze z tymi gorszymi i patrząc na statystyki, dzisiaj powinien być ten gorszy. A dlaczego wyróżniłem Arboledę? Rzeczywiście, możliwe, że tam w polu karnym był lekki faul, ale sędzia zadecydował inaczej, więc nie ma co rozwijać tego tematu. Ogrywany był dzisiaj prawie każdy zawodnik &quot;Kolejorza&quot;, a Kolumbijczyk przynajmniej potrafił spokojnie od linii defensywy rozegrać piłkę i przenieść ciężar gry, co Wojtkowiakowi zdecydowanie nie wychodziło. Gratulacje należą się całej drużynie Podbeskidzia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom