>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Puchar Narodów Afryki Angola 2010

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Malawi - Algieria
Przed nami drugi dzień Pucharu Narodów Afryki. Dzisiaj faworyt jest tylko jeden, łatwo się domyślić kto nim jest. Zacznijmy jednak od ekipy Malawi. Ekipa ta awansowała do ostatniej rundy eliminacji do Mistrzostw Świata, jednak tam już trafiła na zdecydowanie silniejszych rywali. Nie sprostała Wybrzeżu Kości Słoniowej, Burkina Faso i Gwinei. Ostatecznie zajęła w w grupie ostatnie miejsce. Nie ma co zbytnio gdybać o ekipie Malawi. To zdecydowany outsider tego turnieju i nie daję im większych szans na jakąkolwiek zdobycz punktową. Drużyna Algierii według mnie jest zdecydowanie niedoceniana. Wszyscy mówią o WKS, Ghanie. Egipcie i Kamerunie. Jednak ja sądzę, że Algieria może nieźle namieszać w tym turnieju. Wszak będzie to dla nich solidne przetarcie przed Mistrzostwami Świata, do których awansowali kosztem faworyzowanego Egiptu. W drużynie nie ma wielkich gwiazd jak w innych zespołach. Jednak siła zespołu tkwi w kolektywie. Stawiam zdecydowanie na Algierię.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wiem że u buków Angola była faworytem,ale tylko ze względu na bycie gospodarzem!CHodziło mi o to,że Mali to gwiazdy z lig europejskich a Angola to anonimowi zawodnicy..

ps.Malawi właśnie strzeliło na 1:0!!:grin:
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Angola z faworytem? ????
Widziałeś kursy? Mali nawet przez moment nie bło faworyzowane przez bukmacherów... a jeśli dobrze pamiętam to przed samym meczem jeszcze na nich podskoczył kurs.
Bukmacherzy nie są idealni...Faworytem meczu był zespół Mali, a kursy były takie jakie były tylko ze względu na to, że Angola jest gospodarzem.

Co do meczu WKS - Burkina Faso to ja bym wstrzymał się z typowaniem. Ewentualnie Over 2.5. Mimo, że w poprzednich 2 spotkaniach tych drużyn WKS wygrało, to na wyjeździe wygrali zaledwie 3:2, a przed własną publicznością 5:0. Dziś grają na neutralnym terenie i wszystko może się zdarzyć. Podsumowując...faworytem jest WKS, lecz po takim kursie(około 1.30 w tym momencie) porażki Burkina Faso nie warto ryzykować. Jak podałem wyżej dla mnie Over 2.5 - kurs około 1.70.

BTW.
Malawi - Algieria 1:0 - 29 minuta ;)
R. Mwafulirwa - 17 minuta :gool:
 
C 0

cafe

Użytkownik
Hehe panowie &quot;gospodarzami byli&quot; co to w ogóle za atut, skoro teraz oglądam Malawi-Algieria i kibiców można policzyć na palcach u jednej ręki, trybuny puste.
Murawa też najwyższej jakości nie jest, więc doszukiwanie w tej kwestii pozytywów jest chyba nie mądrę, to nie spodek katowicki gdzie siatkarzy niesie tłum rozentuzjowanych kibiców i meksykańska fala, czy camp nou w derbach Hiszpani ;]
A co do meczu to Algierczykom się jak narazie wydaje, że przynależność do europejskich klubów zwalnia ich z obowiązku biegania i gry a wynik sam przeskoczy na 3:2.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wybrzeże Kości Słoniowej - Burkina Faso
WKS wiadomo... bardzo mocna drużyna, wiele gwiazd z europejskich klubów. Na przeciwko Burkina Faso, stosunkowo niezbyt wysoko oceniana drużyna, ale w eliminacjach przegrywała praktycznie tylko z WKS. 2-3 u siebie i 0-5 na wyjeździe. Kto ma pojęcie o Afrykańskim futbolu ten wie, że postać napastnika Burkina Faso Moumouni Dagano to osoba znacząca [12 bramek w el. do MŚ]. Poza tym znani z europejskich boisk Habib Bamogo, Youssof Kone czy Pitroipa. I o ile ofensywa prezentuje sie całkiem solidnie i Burkina Faso potrafi grać radosny futbol, o tyle z obroną jest gorzej. Ok, jest tam m.in znany z występów w Legii Moussa Ouattara, ale on już najlepszy okres w swojej karierze być może ma za sobą poza tym co oni mogą przeciwstawić sile ognia WKS... Ogólnie spodziewam się radosnego dla oka futbolu z obu stron stąd duża stawka na over 2,5, który znalazłem po niezłym kursie 1,67 w Tobet.
Over 2,5 - 1,67
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Hehe panowie &quot;gospodarzami byli&quot; co to w ogóle za atut, skoro teraz oglądam Malawi-Algieria i kibiców można policzyć na palcach u jednej ręki, trybuny puste.Murawa też najwyższej jakości nie jest, więc doszukiwanie w tej kwestii pozytywów jest chyba nie mądrę, to nie spodek katowicki gdzie siatkarzy niesie tłum rozentuzjowanych kibiców i meksykańska fala, czy camp nou w derbach Hiszpani ;]
A co do meczu to Algierczykom się jak narazie wydaje, że przynależność do europejskich klubów zwalnia ich z obowiązku biegania i gry a wynik sam przeskoczy na 3:2.
Wczoraj byl nadkomplet.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Hehe panowie &quot;gospodarzami byli&quot; co to w ogóle za atut, skoro teraz oglądam Malawi-Algieria i kibiców można policzyć na palcach u jednej ręki, trybuny puste.
Murawa też najwyższej jakości nie jest, więc doszukiwanie w tej kwestii pozytywów jest chyba nie mądrę, to nie spodek katowicki gdzie siatkarzy niesie tłum rozentuzjowanych kibiców i meksykańska fala, czy camp nou w derbach Hiszpani ;]
A co do meczu to Algierczykom się jak narazie wydaje, że przynależność do europejskich klubów zwalnia ich z obowiązku biegania i gry a wynik sam przeskoczy na 3:2.
Jak mówił cygeiro wczoraj stadion był zapełniony. Po prostu kibice przychodzą na mecze tylko gospodarzy - Angoli, a olewają inne spotkania. Wiadomo, że kraje Afryki nie należą do najbogatszych więc dla kibiców z Malawi czy Algierii wyjazd na PNA niekoniecznie jest dostępny.. Stąd nie ma co się dziwić, że frekwencja tak niska.
Komentator na Eurosporcie wspomniał, że dobrze by było gdyby Polacy nie robili tak na Euro 2012, że tylko na mecze Orłów będą przychodzić. Ja jednak jestem zdania, że o frekwencję nie ma się co martwić, bo w Europie kibice zawsze jeżdżą za swoimi drużynami ;)
Poza tym na przykład ja sam bym się wybrał chętnie na mecz powiedzmy Hiszpania - Czechy czy nawet słabszych drużyn jak Szwajcaria - Irlandia
to przykłady oczywiście tylko ????
 
C 0

cafe

Użytkownik
Mój post nawiązywał do meczu Malawi-Algieria ???? Źle zrozumiałem kogoś post.
I żeby nie było, ja nie dziwię się, że było mało osób, tylko pragnę zaznaczyć że w tym meczu atut własnego boiska nie był 12 zawodnikiem Malawi, sami zapracowali na wynik bo rozegrali przyzwoity mecz.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
WKS pięknie zagrali..Chyba mają tego samego człowieka od przygotowania fizycznego co reprezentacja Polski przed MŚ 2006...stoją w miejscu i jeszcze się męczą przez to:/ Wiem,że Drogba dostał pogróżki i pewnie myślami był poza boiskiem,ale w takim razie po co grał wogóle??W 91 minucie był z piłką na 8 metrze,normalnie posłał by płaski strzał w długi róg,a tu podał wprost do obrońcy,chwilę później Kalou jakieś 10 metrów nad bramką strzela..to tylko przykłady,ale cały mecz po prostu flaki z olejem..Jeśli Togo nie gra,to tą grupę widzę tak:Ghana wygra w piątek z WKS,później zremisuje z Burkina Faso i WKS jedzie do domu...
Ten turniej to jednak ruletka,udało mi sie trafić z Malawi,WKS nie weszło...na szczęście kupon poszedł w systemie 2 z 3,więc jeśli Manchester City dziś wygra to wychodzę na plus.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Mój post nawiązywał do meczu Malawi-Algieria ???? Źle zrozumiałem kogoś post.
I żeby nie było, ja nie dziwię się, że było mało osób, tylko pragnę zaznaczyć że w tym meczu atut własnego boiska nie był 12 zawodnikiem Malawi, sami zapracowali na wynik bo rozegrali przyzwoity mecz.
Mistrzostwa odbywają się tylko w Angoli, a nie w innych państwach ;O. Malawi w najbliższej przyszłości nie będzie stać na zorganizowanie takiej imprezy.

Co do WKS...mówiłem, że może im być ciężko. Dziś zawodnicy Burkina Faso postawili na obronę i to może przynieść sukces w dalszej części imprezy w postaci awansu. Bardzo prawdopodobny wydaje się scenariusz levego42, ale jak będzie, to się przekonamy w niedalekiej przyszłości. ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
WKS pokazał , z resztą jak zwykle , że nie mają ducha walki.

Ghana do boju! ????
jak dla mnie to nic nie pokazała, jedynie utwierdziła mnie w przekonaniu że w turniejach tej rangi, każdy może być mocny, drużyny takie jak Burkina Faso, nie grają w MŚ i jedyna szansą żeby się pokazać jest właśnie ten turniej, przygotowywali się 2 lata do niego i przygotowanie nie poszły na marne, a dla WKS chyba w tym roku priorytetem są Mistrzostwa w RPA
 
champion 896

champion

Użytkownik
Jednak po raz kolejny się okazało że afrykańskim gwiazdeczkom PNA za bardzo nie pasuje w kalendarzu.Najchętniej to wyjechaliby na jakieś wczasy bo już lekko zajechani przez swoje kluby a tu trzeba grać tylu meczy na przestrzeni tak niewielu dni.Jak widać triumfy swięcą drużyny złożone z graczy którzy na codzień grają na czarnym lądzie,gracze którzy nie są wypromowani i którym zależy na dobrym wyniku na tej imprezie dlatego też sądzę że lepiej poszukać niespodzianek niż cisnąć murowanych faworytów na tym turnieju.dziękuję za uwagę
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Podsumowując mecz WKS to jest totalne dno drużyna która jest jednym z faworytem posiadanie piłki 67 % do 33 %, Grali mecz na stojąc zlekceważyli rywala to było widać. Jedynym profesjonalizmem pokazał się Drogba jednak jeden zawodnik meczu nie wygra nie wiem gdzie byli tacy graczy jak Yaya Toure , Zokora i kilku innych nie pamiętam aby byli na tym meczu bo przeszli raczej obok niego. Jak pokazał nam dzisiaj puchar niespodzianek nie tylko faworyci potrafią wygrywać i ucinać punkty najlepszym. Pokazało to również że awans Algerii to był przypadek i reprezentujący przez nich poziom to totalne dno nie potrafić sobie poradzić z Malawi , WKS jeżeli nie zacznie grać dużo piłką i nie liczyć tylko na Drogbe obudzi się ale już po za pucharem. Co wy sądzicie o dzisiejszych meczach :?:
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Oglądałem połowę Malawi - Algieria i praktycznie całe spotkanie WKS.

Może najpierw o tym wcześniejszym. Malawi musiało zagrać naprawdę dobrą pierwszą połowę. W drugiej szybko zdobyli gola, a potem cofnęli się i bronili wyniku. Trzeba jednak przyznać, że robili to bardzo profesjonalnie. Algieria miała spory problem ze skonstruowaniem dobrej, 100% okazji. W zasadzie może jedną można by takową wskazać. Główny problem polegał na tym, że Algieria nie potrafiła przyspieszyć i narzucić mocnego tempa gry. Nie ulega wątpliwości, że ma lepszych zawodników od Malawi, ale co z tego skoro nie ma się pomysłu na grę. Żal mi ich momentami było, jak dosłownie stali na boisku. Tak się mówi, ale oni naprawdę stali, ledwo co do piłki się ruszali. Algieria zagrała wybitnie słabe spotkanie i z taką postawą raczej nie wejdą dalej. Wydaje mi się, że Angola i Mali z tej grupy.

Co do WKS to tak. Miażdżąca przewaga, głównie w pierwszej połowie. Burkina Faso potrzebowała kilkunastu minut aby podejść w ogóle pod pole karne Wybrzeża. Taktyka była dobra, ale rzeczywiście chyba piłkarze podeszli do meczu lekceważąco... Drogba się starał i był wszędzie, ale to nie starczyło. Burkina była nastawiona na defensywę i się udało. W 75&#39; bodajże statystyka strzałów wyglądała tak:
WKS 17-1 BF...
Jakim cudem nie padł gol? Wydaje mi się, że jedno trafienie otworzyło by tutaj worek. Jednak pomimo ogromnej przewagi czegoś zabrakło. Wydaje mi się, że piłkarze zagrali trochę zbyt wolno... Bez polotu... Gdyby dobrze przyspieszyli Burkina Faso przecież by się pogubiła. To oczywiste. Z takimi gwiazdami naprawdę WKS powinno wygrać to spotkanie, ale tak się nie stało.

Ogólne spostrzeżenia na temat dzisiejszych spotkań:
Zespoły Algierii i WKS były faworytami, a nie wygrały. Główną przyczynę widzę w zbyt chaotycznych akcjach i strasznie mozolnemu konstruowaniu akcji.

Ogólne spostrzeżenia na temat PNA:
Chyba warto przeczekać przynajmniej całą pierwszą kolejkę bez grubszego stawiania. Po pierwszych meczach będzie można zauważyć kto jest w gazie, komu zależy, a gdzie raczej szukać niespodzianek. To chyba najlepsze rozwiązania. Coś mi się wydaje, że znowu Egipt może powalczyć o najwyższe cele. Nie mają Bóg wie jakich gwiazd, a całkiem niezłą DRUŻYNĘ. Podkreśliłem to słowo, bo to jest klucz do zwycięstwa w PNA.
 
piechota 0

piechota

Użytkownik
Totalne dno i zlekceważenie obu drużyn, zarówno Algierii i WKSu. Straciłem kupe forsy, poprostu nie dalo sie spodziewać tego wszystkiego, z latwoscia jaka marnowali sytuacje mozna sie bylo zastanawiac czy wygraliby z kimkolwiek
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
W pomeczowych wypowiedziach zawodnicy Wybrzeża Kości Słoniowej poskreślają, że po tym co się stało, trudno jest im się skupić na grze.Zresztą nie dziwię im się, dlatego uważajcie przy typowaniu ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ech Panowie, pamiętajcie że to Afryka. Tutaj trzeba być bardzo ostrożnym z typowaniem. To raz. A dwa, prawda jest taka, że większość z nas nie ma pojęcia o ich futbolu. Nazwiska nie są żadnym gwarantem sukcesu. Co z tego że takie Mali, WKS czy Algieria ma gwiazdy europejskiego futbolu ? W Europie też nie zawsze faworyci wygrywają, a mam wrażenie że oczekujecie że w Afryce pójdzie wszystko po najniższej linii oporu :p Dla mnie to że takie Malawi wygrywa a Burkina Faso remisuje jest piękne. I nie mówiłbym tutaj o lekceważeniu rywala czy braku koncentracji. Po prostu ani WKS czy Mali nie są takie silne ani Malawi czy BFaso nie są tacy słabi.
P.S. Bukmacherzy niektórzy też zbytnio faworyzują WKS. Na live kurs wcale zbytnio nie wzrastał, mimo upływu minut. To jest chyba najlepsze rozwiązanie do obstawiania tego turnieju, typowanie live.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ech Panowie, pamiętajcie że to Afryka. Tutaj trzeba być bardzo ostrożnym z typowaniem.

kolega ma racje

przestrzegam przed meczami:

Egypt-Nigeria,

Mozambique-Benin....

tutaj każde wyniki mogą padać, cięzko o jaka kolwiek analize.
Teoretycznie bym pokusił się na Nigierie X2 i Benin X2... ale szansa na powodzenie jest znikoma. Strach obstawiać jedno spotkanie, a o dwóch już nie ma mowy. Poczekajmy jeszcze tydzień czasu, niech każda z drużyn rozegra po 2 mecze, wtedy bedzie można wiecej powiedzieć na ich temat.
Po dwóch dniach imprezy w Angoli widać że cały turniej to będzie jedna wielka niespodzianka.
Na tym turnieju kibicuje Nigierii, choć czarnym koniem pucharu moim zdaniem bedzie Gabon który wyjdzie z grupy :razz:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dziś kolejny dzień PNA i dwa kolejne mecze:

Egipt-Nigeria oraz Mozambik-Benin



Pierwsze spotkanie wydaje się być jednym z ciekawszych spotkań fazy grupowej.Egipt to obrońca tytułu,Nigeria to w ostatnich 20 latach najbardziej uznana nacja afrykańska w światowym futbolu.Egipt ma szansę zdobyć trzeci tytuł z rzędu,natomiast Nigeria zmazać porażkę jaką było odpadnięcie w ćwierćfinale w 2008 roku(wcześniej w 4 kolejnych turniejach zajmowali odpowiednio 2,3,3,3 miejsca).
Jeśli chodzi o potencjał drużyn to na papierze dla przeciętnego kibica z Europy wygrywają Super Orły:tacy zawodnicy jak Martins,Mikel,Yobo,Kanu czy znany z Wisły Uche to tylko niektóre z gwiazd drużyny.Natomiast Egipt to zawodnic w Europie mniej znani,poza Zidanem z Dortmundu.Faraonowie to jednak bardzo silna drużyna,która podrażniona porażką z Algierią w el.MŚ będzie gryźć trawę na boiskach w Angoli.Tak więc miejmy nadzieję,że czeka nas piękny pojedynek 2 silnych rywali.

Moje typy na dziś:

Egipt-Nigeria- typ: over 1,5 gola

Mozambik-Benin typ:2 tutaj kieruję się wyłącznie analizą wyników obu drużyn w el.do MŚ w RPA,w których Benin prezentował się lepiej niż Mozambik.No ale pewnie znów będzie niespodzianka jakaś.
 
F 0

feinduno

Użytkownik
No cóż, początek miałem najbardziej żenujący w historii mojego obstawiania PNA, czas się ogarnąć, bo na razie jestem najgorszym typerem na tym forum. ????

Mozambik - Benin


Bukmacherzy w miarę równo szacują szanse obu drużyn, co jak dla mnie jest przesadą. Benin pod względem dotychczasowych startów w PNA przypomina Malawi (brak zwycięstw), ale posiada o wiele lepszy materiał ludzki i coś, co zwie się &quot;team spirit&quot;. Przewiduję, że Benin może dzisiaj wygrać przekonująco.

Typ: zwycięstwo Beninu @ 2.25 [Expekt] 4/10; zwycięstwo Beninu więcej, niż jedną bramką @ 4.4 [Expekt] 3/10

Egipt - Nigeria


Podoba się duża liczba goli na Pucharze Narodów Afryki? Będzie średnia powyżej 4 goli/mecz? Zapomnijcie o tym. Do gry wchodzą tzw. faworyci, czyli reprezentacje złożone ze zmanierowanych piłkarzy występujących w ligach europejskich. W Europie zaś rzadko wygrywa się więcej, niż 1 golem. Komu by się chciało biegać, kiedy zarabia się 300 tys. euro na miesiąc plus bon konsumencki do wykorzystania w stołówce oraz wszelkie inne dodatki socjalne, jakie oferują opiekuńcze państwa europejskie?
Niby nie dotyczy to reprezentacji Egiptu, którego prawie wszyscy piłkarze występują w swoim kraju. Tutaj jednak pojawia się inny problem. Egipcjanie przyzwyczaili do nieobecności największych gwiazd na turnieju, ale tym razem upływ krwi jest większy, niż przy ich zwyczaju składania ofiary z krowy.

Typ: Nigeria wygra jednym golem @ 4.2 [Expekt] 5/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom