>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Narodów Afryki 2021/2022 (9.01 - 6.02.2022)

Status
Zamknięty.
Zagrajmy rożne 30,4K

Zagrajmy rożne

Użytkownik
Spotkanie: Wyspy Zielonego Przylądka - Burkina Faso
Typ: Powyżej 8.5 RR 10 rzutów różnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: Etoto

Analiza:

W czwartek zaczynamy 2 kolejkę bardzo słabego jak dotąd turnieju i chyba wszyscy tutaj śledzący temat mamy nadzieje, że w końcu PNA się rozkręci i zaczniemy oglądać więcej emocji i meczy z większą ilością bramek. Ja skupiam się na drugim czwartkowym spotkaniu między Wyspami Zielonego Przylądka, które zdobyły 3 punkty w 1 meczu z osłabioną od 12 minuty po czerwonej kartce Etiopią, a Burkina Faso, która to w pewnych momentach była blisko strzelenia więcej, niż 1 bramki gospodarzom turnieju. Mimo obecnego miejsca w tabeli obydwu drużyn to lekkim faworytem wydaję się być drużyna Ogierów. Po obejrzeniu 1 kolejki w wykonaniu tych drużyn upatruje tutaj wyrównanego spotkania z ilością minimum 9 rzutów rożnych. Styl gry wyglądał identycznie w niedzielnych spotkaniach, czyli ataki skrzydłami i dośrodkowania co skutkuje najczęściej stałym fragmentem gry z narożnika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za nami 1 kolejka i można powiedzieć, że prócz Algierii, która mylą największym faworytem w swoim spotkaniu reszta faworytów wygrała swoje mecze.
Dziś rozpoczynamy 2ga kolejkę od meczu gospodarzy a Etiopia.

Kamerun - Etiopia 4:1 Świetny mecz do oglądania, bardzo dobry mecz Kamerunu przede wszystkim Aboubakara, który po 2óch meczach ma już 4 bramki i Toko Ekambiego strzelca również 2 bramek.2 bramki Kamerunu dość szybko strzelone i kontrola spotkania pomimo złego początku. Po 2óch meczach Kamerun na plus.

Kamerun wygrał swój pierwszy mecz 2:1 z Burkina Faso po 2óch rzutach karnych w pełni zasłużonych natomiast Etiopia przegrała 0:1 z Wyspami Zielonego Przylądka.
Zdecydowanym faworytem w tym meczu są gospodarze, którym widać w pierwszym meczu zależało bardzo na zwycięstwie. Dzisiejsza wygrana przypieczętowała by już awans do dalszej części turnieju. Nie wydaje mi się aby Etiopia miała czymś zaskoczyć gospodarzy, kadrowo wyglądają nieporównywalnie lepiej. Etiopia straciła można powiedzieć tylko 1 bramkę mimo, że grali w 10 od bodajże 17 minuty spotkania.
Liczę, że Kamerun pójdzie po swoje i wygra ale kurs na to jest hmm mizerny chociaż oczywiście można by podbić ako ja jednak uważam, że po raz kolejny Kamerun strzeli przynajmniej 2 bramki.

Wyspy Zielonego Przylądka - Burkina Faso 0:1

Mecz o 2 miejsce w tabeli teoretycznie, z jednej strony Burkina Faso, która ma w swoich szeregach Traore i widać było u niego tą technikę i szybkość jednak pod koniec meczu zgasł. Na turnieju nie zagra ich ważny gracz w obronie Tapsoba z Leverkusen i widać był brak tego gracza. WZP mają naprawdę bardzo dobre skrzydła, przede wszystkim G. Rodriguez z Olimpiakosu jego strona częściej przeprowadzane są ataki i w przodzie mają J. Tavaresa bardzo wysokiego i zbudowanego napastnika.
Widać było u obu drużyn chęć gry do przodu bokami więc liczę na rzuty różne oraz liczę na BTTS po bardzo wysokim kursie.

Kamerun strzeli +1,5 1,65

WZP - Burkina BTTS 2,60
powyżej 8,5 rzutów różnych 2,03

bądź łączony zakład w fortunie
powyżej 0,5 bramki + powyżej 6,5 rzutów różnych 1,48
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
jamrozek 33K

jamrozek

Użytkownik
GWINEA RÓWNIKOWA 0:1 WKS

Dobre wrażenie przegranych

Gwinea Równikowa to zespół, w którym praktycznie wszyscy zawodnicy występują w klubach Hiszpańskich. Oczywiście na różnych szczeblach. To, że zawodnicy grają w tym kraju było widoczne w meczu z Wyberzeżem. Gwinea grała fajnie dla oka i z polotem. Nie należy tej drużyny traktować jako kopciuszka. To, że stworzyli naprawdę sporo ciekawych i składnych akcji na tle WKSu mówi wiele. W pierwszej połowie mieliśmy dużą kontrowersję. Nie został podyktowany rzut karny dla Gwinei za ewidentną rękę. Można przewidywać, że gdyby tutaj werdykt sędziego był inny to wygrana WKSu wcale nie byłaby taką oczywistością.

Zła prasa o trenerze Bomellu

Kibice Wybrzeża nie mają dobrej opinii o obecnej drużynie trenera Bomella. Temu trenerowi w eliminacjach zarzucana była mało techniczna gra jego zespołu i mała liczba strzelanych goli. Trzeba przyznać, że i na otwarcie turnieju nie zagrali obiecująca. Haller z Ajaxu przeszedł totalnie obok meczu.

PO 1 KOLEJCE GRUPOWEJ MOŻNA OCENIĆ, ŻE FAWORYCI NA TLE SŁABEUSZY GRAJĄ NA PÓŁGWIZDKA. W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW NARAZIE WYCHODZI IM TO NA SUCHO. NIESPODZIANEK MOGŁO BYĆ WIĘCEJ! JAK BĘDZIE W 2. KOLEJCE?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Zagrajmy rożne 30,4K

Zagrajmy rożne

Użytkownik
Senegal - Gwinea: Gwinea powyżej 2.5 RR (1.55) 7 rzutów rożnych
Gabon - Ghana: Ghana powyżej 3.5 RR (1.53) 3 rzuty rożne
AKO: 2.37
Bukmacher: Superbet
Analiza:

W dniu jutrzejszym czekają nas 4 spotkania turnieju Czarnego Lądu, ja zdecydowałem się na 2 propozycję z pierwszego i ostatniego spotkania. Zacznijmy od godziny 14:00 czyli rywalizacją między Senegalem, przez niektórych faworyzowanych do wygrania całego PNA, oraz Gwinei, która zaczęła podobnie do swojego rywala od 3 punktów po jednobramkowym zwycięstwie. Ciężko określić kto bardziej się męczył w pierwszych meczach, Senegal wygrywający po rzucie karnym w ostatniej minucie meczu, czy Gwinea wygrywająca po wyrównanym meczu z osłabioną drużyną Malawi. Jak dotąd zauważyliśmy, faworyci spotkań wygrywają najmniejszymi siłami (oprócz Kamerunu), a outsiderzy stawiają ciężkie warunki i grają do samego końca. Gwinea teoretycznie jest spisana przez bukmacherów na porażkę, aczkolwiek widzę tutaj ogromną szansę na remis, a na pewno wiele zagrażających kontrataków zespołu Diawary. W mojej opinii 3 rzuty rożne Gwinei nie powinny być problemu, gdzie to Zimbabwe było w stanie czterokrotnie zagrozić Senegalowi z narożnika boiska. Drugim spotkaniem jest potyczka pomiędzy Gabonem w której nie wiadomo jeszcze czy wystąpi ich największa gwiazda, oraz zespołu Ghany z braćmi Ayew na czele. Zespół " Czarnych Gwiazd " rozpoczął turniej od porażki, a ich rywal od zwycięstwa, więc muszą od początku przejąć inicjatywę, oraz zwyciężyć, by nadal walczyć nawet o 1 miejsce w grupie. Moja propozycja na to spotkanie to powyżej 3.5 rzutów rożnych Ghany, która linie powinna pokryć nawet już w 1 połowie.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczorajszy dzień dość udany do pełni szczęścia zabrakło skuteczności prze WZP bo okazję były jednak świetnie spisywał się bramkarz Burkina Faso jednak 3/4 uważam za dobry wynik.
Dziś kolejne 4 spotkania.

Senegal - Gwinea 0:0
Obie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze 1:0, zdecydowanie poniżej oczekiwań zagrał Senegal a na gola musieli czekać do ostatniej akcji i rzutu karnego. Gwinei dość szybko na poczęła rywala ale nie można powiedzieć, że Malawi nie miało okazji do wyrównania.
O absencjach nie ma zbytnio co mówić bo tak naprawdę do poznania składów nie wiemy czy ktoś wraca po covidzie itd. Skupmy się na tym co mamy.
Senegal na pewno pozostaje główny faworytem do wygrania całego PNA i myślę, że z meczu na mecz będą się rozkręcać a te 3 punkty po męczarniach dadzą im kopa i większą motywację.
Gwinea to przede wszystkim Diawara z AS Romy i Keita z Liverpoolu.
Kusi kurs na Senegal nie ma co ukrywać i na pewno na nich postawię jednak w 1 meczach dość dobrze obie drużyny prezentowały się jeśli chodzi o rzuty różne 10 zebrały obie drużyny.
Senegal musi zagrać dużo lepiej bo jeśli w obronie zagrają tak jak z Zimbabwe to Gwinea ma duże szanse na strzelenie gola.

Komory - Maroko 0:2
Tutaj krótko, Maroko po 1 kolejce pokazał się z najlepszej strony według mnie. Widać u nich technikę i pomysł na grę, zobaczymy jak daleko ich to zaprowadzi. Wygrali 1:0 z Ghana a dziś dużo łatwiejszy przeciwnik Komory, które uległy Gabonowi.
Maroko jeśli zagra tak jak z Ghana to strzeli przynajmniej 2 bramki.

Malawi - Zimbabwe 2:1
Tutaj także króciutko, nie wiem czy należy powiedzieć, że Senegal zagrał tak źle czy Zimbabwe postawiło twarde warunki gry, na pewno mieli sporo okazji strzeleckich i jeśli myślą o wyjściu z grupy to ten mecz muszą wygrać.
Malawi mnie nie przekonuje mimo tak naprawdę wyrównanego spotkania z Gabonem.
Postawie na zwycięstwo Zimbabwe ale remis mnie też nie zdziwi.

Gabon - Ghana 1:1
Gabon 3 punkty, Ghana 0 punktów. Czy zagra Aubameyang? Trudno powiedzieć, na pewno było by to dla nich wzmocnienie jeśli nie zagra to lepiej dla Ghany. Nie ma co ukrywać statystyki jasno pokazują, że mimo wygranej Gabonu oddali oni zaledwie 4 strzały w tym 2 na bramkę...
Ghana ma naprawdę świetne skrzydła, młodziutki Suleymana czasem tak obracał Hakimiego, że nie wiedział gdzie jest z drugiej strony Paintsil. Mają 0 punktów więc muszą atakowac, myślę, że można pomyśleć o rogach z takimi skrzydłami. Thomas również nie powinien zagrać drugiego tak słabego spotkania, sa równie bracie Ayew doświadczeni.

Maroko - 1 1,79
Maroko 1 + powyżej 1,5 gola + powyżej 5,5 różnych 1,82

Senegal 1,81
powyżej 0,5 gola +powyżej 6,5 różnych 1,50
spróbuję również Senegal + powyżej 7,5 różnych 2,75

Zimbabwe 2,28

Ghana 2,06
powyżej 0,5 gola + Ghana powyżej 3,5 różnych 1,60
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Senegal-Gwinea TYP 1 kurs 1,92 4/10 g.14.00 0:0 BOX

PS: Obie ekipy wygrały swoje pierwsze mecze 1:0. Wszystkie szczegóły można wyczytać powyżej u robiącego dobrą robotę usera jamrozka. Gwinea to solidna ekipa ale w obronie ma tylko jednego dobrego obrońcę grającego w Olympiakosie (Aguibou Camara). Tu widzę szansę dla ataku Senegalu. Zwycięzca dzisiejszego spotkania awansuje dalej i do 3 spotkania w grupie może podejść już na luzie. Jeżeli Senegal zneutralizuje Naby Leye Keïtę to jest duża szansa że po meczu ten zawodnik pogratuluje swemu kumplowi z klubu Sadio zwycięstwa..
 
Ostatnia edycja:
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Betbuilder Fortuna

Senegal-Gwinea
ponad 2.5
obie strzelą
ponad 6.5 RR

@4.0 🛑🛑🛑

Ja dziś trochę przekornie overy ale mam czutkę, że możemy zobaczyć taki scenariusz a kurs bardzo fajny. Senegal oprócz tego, że był dosyć bezradny w ataku w pierwszym meczu to i w obronie jakiś ospały. Pisałem zresztą to ,że wygląda jakby chcieli wygrać na stojąco a przeciwnik był słabszy i więcej wybaczał. Potencjał jest ogromny jeżeli coś zmienią a powinni i podejdą do meczu bardziej skoncentrowani to powinni wygrać ale szansa na bramkę Gwinei spora według mnie. Oglądam od początku ten puchar i mimo, że padają undery to defensywy wyglądają tragicznie , ogólnie wesoła piłka szybki przechwyt i ogień do przodu :) . Mecz już niebawem , czekam też aby ewentualnie pograć live w stronę Senegalu jeżeli będzie ich gra na to wskazywała a jeszcze nie obejmią prowadzenia.
 
Ostatnia edycja:
jamrozek 33K

jamrozek

Użytkownik
KAMERUN 4:1 ETIOPIA

Nie należy przeceniać Etiopii z uwagi na zdobytą bramkę z Kamerunem. Ot co, wyszła im jedna z wielu kontr i to na samym początku. Kamerun ostro wziął się od roboty i wygrana nad Etiopią przyszła im bez większych problemów. Zwróćcie uwagę, że bramki Abuobakara nie są przypadkiem. Po tym gościu widać, że daje z siebie najwięcej serducha na tych mistrzostwach. To z pewnością jego nie ostatnie bramki.

WZP 0:1 BURKINA FASO

To był mecz jakich wiele na tym turnieju. Nudny, wolny bez wielu okazji. Sprawdziło się to co pisałem po pierwszych meczach tych drużyn, że Burkina Faso mimo porażki z Kamerunem zrobiło lepsze wrażenie niż Wyspy Zielonego Przylądka, które wygryły w słabym stylu z Etiopią. Osobiście trafiłem fajny kurs obstawiając wygraną BF po kursie ponad 2.0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +375
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Możecie mnie zbanować za to, ale murzyni to nie są piłkarze. To jest stan umysłu.

Sarr zachował się jak najbardziej tępy zawodnik świata. I pomyśleć, że on gra w Bayernie - głowa paruje...

Jedyny sposób to to zbojkotować. Nie oglądać, nie dorabiać tych cieniasów. Ja całą 1 kolejkę odpuściłem i odpuszczam dalej.

Trąbki jak na festynie w Bożej Wólce. I taki sam poziom. Jakby zachlane towarzystwo spod pubu grało mecz przeciwko strażakom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +360
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Najlepiej to widać na przykładzie "gwiazd" z europejskich klubów. Jak grają w Europie, to są gwiazdami a jak przyjadą do "domu rodzinnego" to grają jak reszta "kumpli z Afryki". Samo życie. I mimo, że niektórzy próbują zakłamywać rzeczywistość to tak to już jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +361
jamrozek 33K

jamrozek

Użytkownik
SENEGAL 0:0 GWINEA

Słabiutki Senegal

Gwinea na tyle lepiej wyglądała od pierwszych minut tego meczu, że aż postawiłem typ, że Gwinea wygra pierwszą połowę (bez remisu) po kursie 2.7. Trzeba powiedzieć, że było naprawdę blisko by typ po takim kursie wszedł. Cudem Gwinea nie zdobyła bramki w 30 minucie z dogodnej sytuacji. Pierwsza połowa to była znaczna przewaga nad faworytem. Senegal miał duże problemy z tworzeniem okazji.Jedyne groźne tworzył po rzutach wolnych w okolicy pola karnego.

Trzeba przyznać, że Senegal zawodzi już w drugim meczu. W ofensywie jest zbieraniną indywidualności, które mają problem z tworzeniem składnych akcji.

Trzeba docenić Gwinea, bo ich mocny środek pola może ich w tym turnieju zaprowadzić do fazy pucharowej tego turnieju.

Można po meczach wywnioskować, że większe szanse będą mieć drużyny z gwiazdami w linii pomocy niż te, które mają gwiazdy w linii ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +929
B 7,8K

bunio

Użytkownik
SENEGAL 0:0 GWINEA

Słabiutki Senegal

Gwinea na tyle lepiej wyglądała od pierwszych minut tego meczu, że aż postawiłem typ, że Gwinea wygra pierwszą połowę (bez remisu) po kursie 2.7. Trzeba powiedzieć, że było naprawdę blisko by typ po takim kursie wszedł. Cudem Gwinea nie zdobyła bramki w 30 minucie z dogodnej sytuacji. Pierwsza połowa to była znaczna przewaga nad faworytem. Senegal miał duże problemy z tworzeniem okazji.Jedyne groźne tworzył po rzutach wolnych w okolicy pola karnego.

Trzeba przyznać, że Senegal zawodzi już w drugim meczu. W ofensywie jest zbieraniną indywidualności, które mają problem z tworzeniem składnych akcji.

Trzeba docenić Gwinea, bo ich mocny środek pola może ich w tym turnieju zaprowadzić do fazy pucharowej tego turnieju.

Można po meczach wywnioskować, że większe szanse będą mieć drużyny z gwiazdami w linii pomocy niż te, które mają gwiazdy w linii ataku.
Drugiej połowy to już nie było w tym meczu? W drugiej połowie obraz gry był odmienny, więc wychodzi równy przebieg spotkania. W 1 połowie było tak jak napisałeś powyżej, tylko uzupełniam, żeby ktoś nie pomyślał, że Senegal nie istniał w 90 minutach.
 
DenyG 8,9K

DenyG

Użytkownik
Można po meczach wywnioskować, że większe szanse będą mieć drużyny z gwiazdami w linii pomocy niż te, które mają gwiazdy w linii ataku.
Dlatego odrazu pomyślałem o tym niedzielnym meczu. I zgadzam sie z wami. Dobry kabaret się dzieje na boiskach w Afryce, całkiem inna bania :LOL:
Typ: Tunezja-Mauritania : Tunezja (-1) 1.75 B365
Zaczynając od Tunezji która przegrała po bardzo kontrowerysjnym i dziwnym meczu z Mali 1;0 nie mówiąc już o podwójnym wcześniejszym gwizdaniu i zakańczaniu go przez sędziego. Teraz drugi mecz muszą wygrać, mają lepszych zawodników na każdej pozycji. Większość graczy z Mauretanii gra w bardzo niskich klasach rozgrywkowych a nawet i tam bardzo rzadko dostają jakiekolwiek minuty do grania. To pokazuje, że pomiędzy tymi drużynami jest różnica klasy. Ostatnia potyczka 2 miesiące temu skończyła sie 5-1 dla Orłów Kartaginy i choć wątpie, że będzie tyle goli co poprzednio,ale ten skromny handicap powinien siąść. Mniejsze ryzyko za sam WIN 1.45 B365.






 
Otrzymane punkty reputacji: +1
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Powiem tak - obejrzałem mecz Malawi-Zimbabwe, z uwagi na fakt, że pograłem tam kartki (niestety, choć w sumie stety wyłamałem się po meczu Senegal-Gwinea i dałem Afryce kolejne szanse). Zimbabwe zaczęło mecz dobrze, tworzyło sytuację, ale szwankowała skuteczność (jak wszystkim tutaj). Jak tylko udało im się zdobyć bramkę przed przerwą na 1-0 (piękna główka, stadiony świata), to wydawało się, że powinno pójść łatwiej, mimo, że Malawi nie prezentowało się do czasu utraty gola źle. Szybka strata gola na 1-1 (zaspał obrońca) spowodowała, że Zimbabwe mocno się pogubiło. Na początku 2 połowy Malawi miało kolejną sytuację i trafiło w słupek. Ta sytuacja nie dała piłkarzom Zimbabwe do myślenia po niedługo parę minut później, piłkarze w żółtych strojach myśleli, że sędzia gwizdnie faul, ten sam obrońca, który zawalił pierwszą bramkę totalnie odpuścił, zza jego pleców wybiegł ponownie napastnik Malawi - Mhango i ładną podcinką strzelił na 2-1. Później Zimabwe wydawało się, że ruszy do ataków, ale pewność siebie spadła jeszcze bardziej i w sumie do końca meczu już za wiele się nie wydarzyło. Natomiast piłkarze Malawi mieli kilka ciekawych wyjść kontrą, ale też wychodziło z nich zmęczenie.

Mój typ na over 4,5 kartki po 3,30 siadł w wielkich bólach. Kiedy do 49 minuty były 3 kartki miałem nadzieję, że szanse są dość spore, gol na 2-1 wydawał się idealny, by jeszcze bardziej zaczęła się ostra gra, ale o dziwo po 2-1 tempo agresywności mocno spadło. Dopiero w końcówce sędzia wyciągnął 4 żółtą i w doliczonym czasie gry 5 kartkę w meczu wyłapał bramkarz Malawi (zamiast wykopywać biegł do sędziego). Ogółem nie było to najpiękniejszy mecz, ale jednak zrobiony został over 2,5 + BTS, no i kartki :)

Co do drugiego meczu: Maroko - Komory. Widziałem tylko pewne fragmenty (skupiłem się na Zimbabwe-Malawi), ale był to typowy mecz, gdzie bramka jest zaczarowana, bo piłkarze dostają zapalenia opon mózgowych w polu karnym. Dość szybko zrobiło się 1-0 i wielu osobom wydawało się, że kwestią czasu będą kolejne gole (Maroko 2-0 albo 3-0 do przerwy). Tymczasem jeszcze w 1 połowie Maroko z czystej główki po rożnym trafiło w poprzeczkę, El Kaabi sam na sam kiwnął bramkarza w złą stronę i obrońca wybił na rożny, by w samej końcówce wychodził Tissoudali i jeszcze drugi zawodnik 2na1 na bramkarza, a finalnie piłka wyszła na aut bramkowy po fatalnym podaniu. W drugiej połowie z tego co mówił mi kolega Maroko marnowało kolejne wyśmienite okazje, nawet z 2-3 metrów ładowali w bramkarza. Była jakaś cofka, później na boisku pojawił się En Nesyri by też zmarnować patelnię, a po chwili, kiedy sędzia dał karnego i wydawało się, że Maroko właśnie uspokoi trenera, wielki napastnik Sevilli ośmieszył się przy karnym. W końcówce wpadł gol na 2-0, który także został początkowo cofnięty, jednak tym razem po sprawdzeniu VARu okazało się, że spalonego nie było i Maroko wbiło drugiego gola, wygrywając po wielkich bólach wielu graczom handicap, czy over 1,5 gola w meczu. Ja byłem bardzo wściekły po 1 połowie, bo moje over 1,5 gospodarzy do HT po 3,75 było dużym value, zmarnowanym tylko i wyłącznie przez głupotę albo brak koncentracji (przegrany kupon miałem w trzech egzemplarzach).

Gabon - Ghana
over 4,5 kartki - 3,20
SUPERBET Bardzo łatwo, chyba przed 60 minutą. 51 fauli w meczu, stan umysłu. Nawet w najbardziej ostrej w Europie Portugalii, gdzie często jest MMA, tyle nie zbierają. 6 żółtych to i tak żart, bo przy tylu faulach powinno być znacznie więcej.

Wprawdzie w Gabonie nie ma Aubameyanga (co dla mnie osobiście stanowi wzmocnienie), to jednak liczę, że Gabon się postawi i nie odda tego meczu gładko. A może nawet powalczy o remis, który dałby im praktycznie awans do kolejnej rundy. Mój typ koncentruje się na kartkach. W 1 meczu z Komorami piłkarze Gabonu faulowali aż 24 razy. Nie widziałem meczu i zdaję sobie sprawę, że niektórzy sędziowie są tutaj wyjątkowo drobiazgowi i gwiżdżą minimalnie dotknięcie (jak chociażby w meczu Senegal - Gwinea), jednak 24 faule jak na jedną drużynę to nie jest mało i chyba nie wzięło się z przypadku. 1 kartka na 24 faulach raczej fatalnie świadczy o sędzim (sędziował Waweru z Kenii, underowiec). Ghana w meczu z Marokiem także dużo fauli (21, 2 żółte kartki). Dziś spotkanie gwiżdże sędzia z Algierii - Benbraham. Moim zdaniem sędziowie z arabskich krajów Afryki są bardziej temperamentni i nie są tak pobłażliwi, jak czarnoskórzy sędziowie z głębi Afryki. Zresztą, jak spojrzymy w jego statystyki (są różne) to wychodzi, że to sędzia ze średnią około 4 na mecz w ostatnich sezonach, a zdarzały mu się mecze w lidze algierskiej, gdzie wyciągał 6-7 kartoników. Z uwagi na rangę spotkania - praktycznie mecz o wyjście z grupy, jak również solidnego na papierze sędziego, ja wchodzę w powyższy over. Oczywiście w Superbecie czerwona kartka liczy się jako dwie.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +951
M 1,9K

micoi

Użytkownik
Skusiłem się na mecz Gabon Ghana. Po tym jednym spotkaniu potwierdzam nie da się tego oglądać. Żadnej płynności w grze, ciągle jakieś faule, granie na czas, celebrowanie od pierwszego gwizdka. Mam nadzieję, że Gabon wyrówna bo zasłużył na to. Edit - najciekawsze rzeczy były po końcowym gwizdku, bojka i czerwona kartka
 
Ostatnia edycja:
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Skusiłem się na mecz Gabon Ghana. Po tym jednym spotkaniu potwierdzam nie da się tego oglądać. Żadnej płynności w grze, ciągle jakieś faule, granie na czas, celebrowanie od pierwszego gwizdka. Mam nadzieję, że Gabon wyrówna bo zasłużył na to. Edit - najciekawsze rzeczy były po końcowym gwizdku, bojka i czerwona kartka
Te faule to akurat piękna sprawa :) Zaczyna mi się to PNA podobać. Niestety pewnie znając życie albo pójdzie jakiś prikaz, by sędziowie się uspokoili albo bukmacherzy będą dawać niższe kursy i wyższe linie na te kartki. Ale dzisiejszy dzień był piękny (choć w Holandii nieco wymiękłem i zamknąłem przy 1-0 z mniejszym zyskiem).

Będą kolejne typy na kartki coś czuję.
 

Załączniki

cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Te faule to akurat piękna sprawa :) Zaczyna mi się to PNA podobać. Niestety pewnie znając życie albo pójdzie jakiś prikaz, by sędziowie się uspokoili albo bukmacherzy będą dawać niższe kursy i wyższe linie na te kartki. Ale dzisiejszy dzień był piękny (choć w Holandii nieco wymiękłem i zamknąłem przy 1-0 z mniejszym zyskiem).

Będą kolejne typy na kartki coś czuję.
Grales to pre czy live ?
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Grales to pre czy live ?
Pre. Na live niestety Superbet, jak i Betfan (moim zdaniem najlepsi od kartek, bo liczą czerwoną razy dwa - znaczy paru innych też, jak chociażby STS też, ale STS, który przedmeczowo też tak liczy (UWAGA - na live nie ma tej zasady!) nie mają kartek na Portugalię, gdzie jest ich najwięcej) mają już kartkowo bardzo okrojoną ofertę. Z tych lepszych lig - Anglia, Włochy, Niemcy, Hiszpania kartki na żywo są, ale już takiego PNA, Turcji, Portugalii bardzo często nie ma. Portugalię kartki live ma LVBet, ale u nich niestety nie tylko czerwona się nie liczy (czasem, ale bardzo rzadko dają opcję over punktowy kartek i wtedy czerwo liczy się razy dwa), ale też nawet druga żółta dla jednego zawodnika nie jest liczona do puli kartek. Zasada totalne kuriozum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom