>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki 2013 (19.01.2013 - 10.02.2013)

Status
Zamknięty.
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Wiem, że po fakcie, ale chciałem tylko napisać, że opinie o tym ,że PNA jest turniejem nieobliczalnym nie są przesadzone. Mecz Zambii z Etiopią to było chyba najdziwniejsze widowisko piłkarskie jakie widziałem w tym roku. Dosyć radosna twórczość w obydwu ekipach, zawodnicy często zamiast grać piłką wdawali się w dryblingi, choć akurat to im nieźle wychodziło (nawet pod własnym polem bramkowym). Zambia niby przeważała, ale wystarczyło kilka piłek pod ich pole karne i obrońcy się gubili, wyglądało to na jakieś problemy z komunikacją i złe ustawienie w defensywie. No i przebieg meczu był też warty podkreślenia, dwie najlepsze okazje (łącznie z rzutem karnym) w pierwszej połowie miała Etiopia a konkretnie ich napastnik Saladin Said. Jednak chwile po niestrzeleniu karnego czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Etiopii. Potem bramka dla Zambii, ale w drugiej połowie potwierdziła się kolejna wada wielu afrykańskich drużyn, a mianowicie to, że zadowalają się one minimalnym prowadzeniem i po strzeleniu bramki grają na luzie, jakby wynik miał się sam dowieść do końca. Osłabiona i mniej doświadczona reprezentacja Etiopii uzyskała wyrównanie i możemy mówić o niespodziance. Zambia nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia i w meczu z Nigerią czy nawet Burkina Faso przy takiej grze obronnej mogą mieć większe problemy.
Mecz był sędziowany ogólnie dobrze, jednak nie mogę zrozumieć dlaczego do pierwszej połowy zostały doliczone tylko 3 minuty, skoro przerwa pomiędzy faulem na czerwoną kartkę i rzutem wolnym trwała spokojnie 6 minut.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Wybrzeże Kości Słoniowej - Togo : Liczba bramek
Typ: Powyżej (3.5)
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betsson
W dotychczasowych rozegranych spotkaniach kursy na powyżej 3.5 gola w meczu oscylowały w granicach 5.00 czy nawet jak dzisiaj w przypadku meczu Algierii z Tunezją powyżej. Wydaje się więc, że spotkanie WKS- Togo według bukmacherów jest najbliżej tego by przynajmniej 4 bramki w meczu obejrzeć.
Oczywiście nie trzeba pisać, że dziś rozpoczyna zmagania główny faworyt do zwycięstwa tych rozgrywek - Wybrzeże Kości Słoniowej. Podopieczni Sabri Lamouchiego w meczu kontrolnym przed tym turniejem wygrali pewnie 4-2 z Egiptem, co pokazuje, że drużyna popularnych &quot;Słoni&quot; jest dobrze przygotowana do turnieju. Oczywiście grając over trzeba zapoznać się z siłą ofensywną obu drużyn, a także sytuacją w obronie. Jeśli więc chodzi o ofensywę WKS to wydaje się, że nie ma powodów do zmartwień. Co prawda nie ma w kadrze Seydou Doumbii (zamiast niego mamy Gervinho) ale są tacy piłkarze jak Didier Drogba, Salomon Kalou, Wilfried Bony, Lacina Traore. Mocna jest również druga linia oraz skrzydła gdzie mogą grać Yaya Toure, Abdul Razak, Didier Ya Konan, Max Gradel czy Cheick Tiote. Solidnie również wygląda defensywa i pozycja bramkarza na której niezmiernie mamy Barry&#39;ego Boubacara. Jest więc to drużyna kompletna jak na poziom reprezentacji Afrykańskich i zdecydowanie się wyróżniająca.
Na koniec jeśli chodzi o omawianie reprezentacji &quot;Słoni&quot; słów kilka o ich szkoleniowcu Sabri Lamouchi, który trenerem tej drużyny jest od czerwca ubiegłego roku. Francuz preferuje ustawienie 4-3-3 czyi gra dość ofensywnie co znajduje swoje potwierdzenie w statystykach, na razie WKS za jego kadencji zdobywa 2,57 bramki na mecz ale również ma średnią 1,00 jeśli chodzi o bramki stracone.
Omawiając reprezentację Togo nie można nie wspomnieć o tym, że dał się namówić do występu na PNA Emmanuel Adebayor czyli niewątpliwie największa gwiazda tej reprezentacji. Wydaje się, że z nim ekipa Didiera Sixa powinna mieć łatwiej jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Ciężko jednak wyróżnić innych zawodników tej reprezentacji. Owszem są defensywny pomocnik Alaixys Romao czy bramkarz Kossi Agassa ale w większości są to raczej anonimowi zawodnicy w porównaniu do piłkarzy WKS. Ponadto warto również podkreślić, że w sparingu przed PNA Togo dość gładko przegrało 1-3 z Nigrem co może świadczyć o nienajlepszej grze obronnej tej ekipy. Jeżeli miałoby się to potwierdzić, że over 3.5 może nawet sam zespół WKS-u.
Myślę, że w porównaniu do większości spotkań na tym turnieju to będzie stało na wysokim poziomie (szczególnie ze względu na reprezentację WWKS-u) i zobaczymy w nim sporo bramek. Ja obstawiam, że będzie ich przynajmniej cztery.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wydaje mi się, że dzisiaj w końcu zobaczymy ładne widowiskowe mecze i dużo bramek. Pierwszy mecz to:


Tunezja - Algieria 1:0
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,60


Patrząc na historię meczy pomiędzy tymi drużynami, a następnie na składy to dochodzimy do wniosku, że ciężko wskazać jest wyraźnego faworyta. Dlatego kursy bardzo zrównoważone na ten mecz. W składzie Tunezji postraszyć mogą z przodu Issam Jemâa, oraz grający na co dzień w Evian Thonon Gaillard FC - Zouheir Dhaouadi. W Algierii brak zdecydowanego lidera (przywódcy drużyny) który miałby pociągnąć ich do sukcesu na tych mistrzostwach. No ale są ambitni: Djamel Mesbah z Milanu czy Sofiane Feghouli z Valencii, nie można zapomnieć piłkarzu Ol. Marsylia - Foued Kadir. Mecz zostanie rozegrany na Royal Bafokeng Stadium. Na tym obiekcie odbywał się mundial w roku 2010. Algieria pokonywała 1:2 oraz 1:4 w dwumeczu Gambię w eliminacjach do PNA, potem mecz z Libia i 0:1 oraz 0:2 dał awans do PNA. Tunezja natomiast dostała się po ciężkim dwumeczu z Sierra Leone. Z mistrzostwa w turnieju Tunezyjczycy cieszyli się w 2004 roku, Algieria ostatnio triumfowała w 1990 roku. Dzisiaj myślę, że zobaczymy sporo bramek, bo obydwie reprezentacje bojowo i ofensywnie nastawione. Jako kolejny argument do swojego typu dodam to iż mecze z WKS oraz Togo będą bardzo zacięte i z tej grupy praktycznie każdy może na dzień dzisiejszy awansować. Trzeba od 1 meczu wykazać się maksymalnym zaangażowaniem. A to że w poprzednich meczach padało mało bramek i w związku z tym kurs na over się podniósł, ma się nijak do tego że dzisiaj może być zupełnie odwrotnie. Zamierzam skorzystać z tak wysokiego kursu i pograć overek.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Wiem, że po fakcie, ale chciałem tylko napisać, że opinie o tym ,że PNA jest turniejem nieobliczalnym nie są przesadzone. Mecz Zambii z Etiopią to było chyba najdziwniejsze widowisko piłkarskie jakie widziałem w tym roku. Dosyć radosna twórczość w obydwu ekipach, zawodnicy często zamiast grać piłką wdawali się w dryblingi,
Ogolnie zgoda co do Twoich spostrzezen,ale akurat gra pilka na tych &quot;murawach&quot;,ktore obejrzelismy do tej pory jest bardzo trudna - pilka co rusz to podskakuje i plata figle skadinad niezle wyszkolonym technicznie afrykanskim pilkarzom.W takiej sytuacji sporo jest gry gora,dlugich przerzutow,a te dryblingi biora sie obaw przed zlym podaniem po prostu. Takze juz tak ad vocem grania overow - zwroccie uwage na murawy podczas rozgrywania meczow,zly stan powaznie utrudnia granie ofensywne i wiele bramek w meczach,bo przeciez wszyscy wiemy,ze ma je tam kto strzelac. Nie twierdze,ze ich nie bedzie - po prostu buki widzialy co sie dzieje,i przy slabszych druzynach overy mozna bylo brac po wysokich kursach - ale wyszlo na ich,summa summarum...
 
solara 38

solara

Użytkownik
Nigeria-Zambia 1 kurs 2,30!
Oglądałem obie ekipy wczoraj i szczerze nie wyobrazam sobie, żeby Nigeria mogła tutaj stracić punkty (chociaż wszystko w Afryce możliwe), kurs 2,3 jest zawyżony, jesli ktoś oglądał te zespoły to wie, jak wczoraj skompromitowała się obrończyni tytułu, a Nigeria - fakt nie wygrała, ale ich gra wygląda bardziej przekonująco. Może nie jest to pewniak, ale nikt nie spodziwa sie &quot;pewniaków&quot; z kursami powyżej 2! Dla mnie mecz warty grania już teraz, bo do piątku kurs powinien zmaleć nawet do 1,8.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Wydaje mi się, że dzisiaj w końcu zobaczymy ładne widowiskowe mecze i dużo bramek. Pierwszy mecz to:


Tunezja - Algieria
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,60


Patrząc na historię meczy pomiędzy tymi drużynami, a następnie na składy to dochodzimy do wniosku, że ciężko wskazać jest wyraźnego faworyta. Dlatego kursy bardzo zrównoważone na ten mecz. W składzie Tunezji postraszyć mogą z przodu Issam Jemâa, oraz grający na co dzień w Evian Thonon Gaillard FC - Zouheir Dhaouadi. W Algierii brak zdecydowanego lidera (przywódcy drużyny) który miałby pociągnąć ich do sukcesu na tych mistrzostwach. No ale są ambitni: Djamel Mesbah z Milanu czy Sofiane Feghouli z Valencii, nie można zapomnieć piłkarzu Ol. Marsylia - Foued Kadir. Mecz zostanie rozegrany na Royal Bafokeng Stadium. Na tym obiekcie odbywał się mundial w roku 2010. Algieria pokonywała 1:2 oraz 1:4 w dwumeczu Gambię w eliminacjach do PNA, potem mecz z Libia i 0:1 oraz 0:2 dał awans do PNA. Tunezja natomiast dostała się po ciężkim dwumeczu z Sierra Leone. Z mistrzostwa w turnieju Tunezyjczycy cieszyli się w 2004 roku, Algieria ostatnio triumfowała w 1990 roku. Dzisiaj myślę, że zobaczymy sporo bramek, bo obydwie reprezentacje bojowo i ofensywnie nastawione. Jako kolejny argument do swojego typu dodam to iż mecze z WKS oraz Togo będą bardzo zacięte i z tej grupy praktycznie każdy może na dzień dzisiejszy awansować. Trzeba od 1 meczu wykazać się maksymalnym zaangażowaniem. A to że w poprzednich meczach padało mało bramek i w związku z tym kurs na over się podniósł, ma się nijak do tego że dzisiaj może być zupełnie odwrotnie. Zamierzam skorzystać z tak wysokiego kursu i pograć overek.
Też mnie interesuje ten mecz, ale ja podszedłbym do tego meczu patrząc na bliską historię spotkań, lecz nie pomiędzy sobą, lecz dotychczasowych gier w PNA. Wszystkim drużynom chodzi przede wszystkim o to, żeby w pierwszym meczu nie zaznać porażki, co może ich potem skreślać w dalszych kolejkach. Jedyna drużyna, która straciła wszystkie punkty to Niger, który bronił się dzielnie, ale przegrał w ostatnich minutach. Każdy mecz tegorocznego PNA jest na remis, więc myślę, że tu też jest duże prawdopodobieństwo, że wynik remisowy padnie. Okazje dla Algierii jak i dla Tunezji na pewno będą, bo siły w ofensywie wyglądają fajnie, lecz ja zagram nieco bardziej patrząc na urok tegorocznych rozgrywek.
Bet365
Remis @2,90 [1/10] ⛔
Over 1,5 @1,53 [0,5/10] ⛔
 
D 0

deli

Użytkownik
Oglądając mecz WKS - Togo, Borek wspomniał, że z Ligi Francuskiej jest powołane około 50 piłkarzy.

Czy ktoś posiada jakiś adres internetowy albo ma taką wiedzę, jaki klub wysłał największą ilość piłkarzy na PNA?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
RPA - Angola 1 2,10
Warto zaryzykowac dla takiego kursu. Przyznam, że składów nie znam, nie oglądałem poprzednich meczów, ale bramki by się przydały i uważam, że to z siatki Angoli bramkarz cześciej wyciągnie piłkę. RPA ma lepsze H2H, jest gospodarzem i ma chyba więcej znanych nazwisk w zespole (ktoś kiedyś tu pisał, że w Angoli gra tylko jeden zawodnik z czołowej ligi europy). Mam nadzieję, że wuwuzele pomogą!
3/10
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rijo 407

rijo

Użytkownik
vs


1) Maroko - Republika Zielonego Przylądka ⛔⛔
TYP: 1
KURS: 1.91
Bukmacher: Bet-at-home
Opis:
W dzisiejszym drugim meczu grupy A zmierzą się ekipy Maroko i Republiki Zielonego Przylądka. Obie drużyny w swoich pierwszych meczach zremisowały po 0-0. RPA - faworyt grupy A - niespodziewanie nie dał rady piłkarzom z &quot;Zielonego Przylądka&quot;, co było dużym zaskoczeniem. Maroko zaś podzieliło punkty z o wiele mocniejszą Angolą. Dziś o 19 czasu polskiego, Marokańczycy muszą udowodnić swoją wyższość nad rywalem. W reprezentacji &quot;gości&quot; grają raczej w ogóle nie znani nam zawodnicy. Maroko, można powiedzieć, jak na taki turniej ma w swoim składzie kilka wyróżniających się graczy - El Hamdaoui, Oussama Assaidi(występujący od niedawna w Liverpoolu ;) ), Barrada czy El Ahmadi. Sądzę, że to oni głównie napędzą zespół do gry.
Według mnie w tym zakładzie nie ma jakiegoś wielkiego ryzyka. Kadra RZP jest chyba nikomu znana, w meczu z RPA bunkrowali i mieli trochę szczęścia, co przełożyło się na remis(chociaż z drugiej strony według statystyk na soccerway, mieli 52% posiadania piłki! :eek: ).

2) Maroko - Republika Zielonego Przylądka ✅✅
TYP: Over 1,5
KURS: 1.46
Bukmacher: Bet-at-home
Opis:
Jak na razie na tym turnieju nie padało zbyt dużo bramek. Najczęściej mecze kończyły się wynikami 0-0 i 1-1. Afykańczycy powinni wreszcie się rozstrzelać - w pierwszej kolejce poznali już grę rywali i jeżeli marzą o wyjściu z grupy należy &quot;zbombardować&quot; bramkę rywala. Stawiam, że padną przynajmniej dwie bramki. Maroko ma potencjał, jeżeli chodzi o atak. RZP w pierwszym meczu oddało te trzy strzały na bramkę RPA - szkoda, że nie przełożyły się na gole, bo gdyby &quot;goście&quot; wygrali, to Maroko musiałoby zagrać tak, by wygrać. Zresztą tak czy siak powinni ruszyć od pierwszej minuty na stronę przeciwnika i prowadzić akcje. RZP też nie ma nic do stracenia.

Ode mnie:
Polecam granie podwójnego zakładu! Mi z tymi kursami wyszło 2.79, oba typy nie są ryzykowne, jestem niemal pewien że spełnią się...
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Szukam jakiegoś ciekawego typu i ode mnie takie coś, krótko:
Niger - Congo DR
Chłopaki z Konga bardzo mnie zaskoczyli, grali poukładaną piłkę z tyłu, jak i w przodzie wyglądało to bardzo dobrze. Pisał dużo nie będę, bo nie mam weny, ale w Nigrze w dużej mierze od ich gry zależy dyspozycja Moussy-Maazou. Kongo dysponuje szerszym wachlarzem piłkarzy, więc sądzę, że są w stanie wygrać z Nigrem, bo grupa wchodzi w decydującą fazę a to oznacza w moim mniemaniu szybszą grę i chęć wygrania meczu.
Taki bet szaleniec na ten mecz, nie zmuszam, ale też nie ostrzegam.
Mbokani strzeli pierwszy i DR Congo wygra @8 bet365 [0,5/10]
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Ghana vs Mali


Dziś zaczynamy 2 kolejkę meczy grupy B w Port Elizabeth o 16:00.
Mecz na szczycie grupy B, w którym, jeden z głównych pretendentów do tytułu mistrzowskiego, Ghana podejmie brązowego medalistę ostatniego turnieju PNA - Mali.
Ghana dobrze wypadła w meczach towarzyskich przed turniejem (zwycięstwa z Egiptem i Tunezją), jednak w pierwszym meczu grupowym nie pokazała żadnych fajerwerków, lecz mimo to, można było odnieść wrażenie, iż kontroluje sytuację w dość nudnawym meczu do czasu, gdy zdobyli bramkę na 2:0, wtedy wkradło się totalne rozluźnienie i niespodziewanie zrobiło się 2:2.
Sądzę, iż ghańczycy zdają sobie sprawę, iż mecz z Mali jest kluczowy i nie pozwolę sobie na brak koncentracji, gdyż strata punktów w tym spotkaniu bardzo utrudni wyjście z grupy.
Natomiast Mali pokonało skromnie (1:0) outsidera grupy, Niger, który prezentował ładną piłkę rok temu, teraz byli bardziej chaotyczni. Spodziewałem się nieco więcej po Mali, jednak 3 punkty to 3 punkty, Keita i koledzy wykonali swoje zadanie.
Ghana musi wygrać dzisiejszy mecz, natomiast Mali starczy remis.
Głównym smaczkiem tego meczy jest fakt, iż Mali pokonało Ghanę rok temu w meczu o brązowy medal. Wtedy ghańczycy po półfinałowej porażce z Zambią byli totalnie rozbici i w meczu grali tylko po to, aby się odbył, nie zależało, im na 3 miejscu.
To spotkanie było dopełnieniem czary goryczy.
Jeśli Ghana przypomni sobie ostatni AFCON i wyzwoli w sobie sportową złość oraz zagra drużynowo to powinna wygrać ten mecz.
Ghana 2.12 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
DR Kongo - Niger
1 -&gt; 1.77 betFair
EH(0:1) 1 3.30 paddypower

Faza grupowa, spotkanie drugiej kolejki w grupie Pucharu Narodów Afryki pomiędzy DR Kongo a Nigrem. Zdecydowanym faworytem według mnie są zawodnicy DR Kongo, jest to po prostu ekipa zdecydowanie lepsza piłkarsko, większe indywidualności, lepsi jako zespół. Już przed turniejem mówiło się że DR Kongo może sprawić niespodziankę i wyjść z mocnej grupy B, gdzie mamy jeszcze Ghanę i Mali, oraz właśnie słaby Niger. Potwierdziło się to w spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej, gdzie DR Kongo zremisowali 2:2 z faworyzowaną Ghaną, która tak dobrze prezentowała się w sparingach przed PNA. Zremisowali choć przegrywali już 0:2, pokazali się z bardzo dobrej strony, a jeśli mają wyjść z grupy dziś potrzebny komplet punktów. Niger co prawda przegrał tylko 0:1 z Mali, ale nie widzę w tym zespole potencjału na zdziałanie czegokolwiek w tym turnieju. DR Kongo świetnie zaprezentowali się w eliminacjach, w czterech spotkaniach 12 strzelonych bramek przy tylko dwóch straconych. Natomiast Niger to ekipa własnego boiska, u siebie dobre wyniki, na wyjazdach tragedia, a faktycznie to poza domem tak naprawdę nie potrafią grać, porażka za porażką. Zawodnicy grający w reprezentacji Nigru są zupełnie anonimowi, ciężko coś na ich temat napisać, drużyna według tego co zapowiada trener do spotkania znów podejdzie z nastawieniem by nie stracić bramki, jednak dziś zagrają z bardzo mocnym w ofensywie zespołem DR Kongo, wystarczy wymienić takich zawodników jak Mbokani, czyli ostoja ataku Anderlechtu, oprócz niego są również Mongongu grający w Evian, oraz Mulumbu z WBA czy też grający na co dzień w Niemczech Makiadi i Kumbela. Jeśli zdobędą pierwszą bramkę w miarę szybko to przeciwnicy będą musieli się bardziej otworzyć co może dać wygraną w okolicach w okolicach 2:0/3:0, a wygrana jest niezbędna w wywalczeniu awansu.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Wczoraj wyszło 1/2, nie spodziewałem się, że RZP zagra aż tak dobrze(szczgólnie w pierwszej połowie).

NIGER VS DEMOKRATYCZNA REPUBLIKA KONGA
vs


1) Niger - Demokratyczna Republika Konga ⛔⛔
TYP: 2
KURS: 1.70
Bukmacher:
Opis:
Już dziś na pięknym Nelson Mandela Bay Stadium spotkają się drużyny Nigeru i DR. Konga. Pierwsza drużyna w pierwszej kolejce spotkań przegrała z Mali 1-0. Kongo niespodziewanie zremisował z Ghaną 2-2, choć gospodarze prowadzili już 2-0. Kongo pokazało kawał dobrej piłki - grali otwartą piłkę, nie murowali jako tako, prowadzili piłkę głównie na skrzydłach. Mali jako jeden z faworytów turnieju, dziś przegrał z Ghaną 1-0. Z Nigerem jednak dał radę, bo piłkarze z Nigru nie pokazali praktycznie nic. W dodatku za Kongo przemawiają piłkarze, którzy tam grają - Mbokani czy Mulumbu powinni być znani każdemu większemu fanowi piłki.
Kongo powinno walczyć do końca - mają ogromną szansę na awans z grupy na drugim miejscu, jeżeli dziś stracą jakiekolwiek punkty, to z zajęciem miejsca dającego przepustkę do następnej rundy będzie ciężko(następny mecz z Mali, gdzie na pewno nie będą faworytami...).

2) Niger - Demokratyczna Republika Konga ⛔⛔
TYP: Powyżej 4 kartek
KURS: 1.86
Bukmacher:
Opis:
Arbiter główny tego spotkania - Bouchaib El Ahrach - lubi stawiać żółte kartki. Oto statystyki jego ostatnich spotkań:

Jak widać nie stroi także od czerwonych kartek.
W dopiero co zakończonym meczu między Ghaną a Mali padło tylko 7 kartek. Wczoraj w meczu Maroka z Republiką Zielonego Przylądka także sędzia trochę &quot;żółtek&quot; wyjmował z kieszeni. Piłka na tym turnieju jest ostra, zawodnicy grający w słabszych afrykańskich czy azjatyckich ligach po prostu popełniają dużo błędów. Myślę, że i dziś trochę ich będzie.

ODE MNIE: Kurs razem na Betsson wyszedł 3.16 . Warto zagrać oba na jednym kuponie, teraz na 100% oba wpadną!
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Za nami połowa tegorocznego PNA i trzeba sobie szczerze powiedzieć, że poziom jest słaby. Chociaż to chyba jest powiedziane na wyrosty. Czasami mam wrażenie, że już lepiej na boisku radzili by sobie moi juniorzy, którzy graja w amatorskiej lidze. Ilość błędów które nam fundują zawodnicy, nawet ci z najwyższej półki, jest poprostu porażająca. Są to zwykle błędy wręcz szkole nie przystające takim zawodnikom, przecież oni grają zawodowo w piłkę. To czego brakuje większości drużyna to taktyka, czasami zawodnikom uda się zagrać jakąś fajną akcję ale można je policzyć w całym meczu na palcach jednej ręki. Najpopularniejsze zagranie to cep do przodu i jakoś to będzie. W sumie nie dziwię się takiej grze skoro defensywny pomocnik potrafi wdać się w drybling z kilkoma rywalami i w prosty sposób stracić piłkę stwarzając zagrożenie pod własną bramką.
Do poziomu gry dopasowali się sędziowie, którzy używają gwizdka przy każdy starciu dwóch zawodników a takie częste przerywanie gry napewno nie wpływa na atrakcyjność widowiska.
Podsumowując należy mieć nadzieję, że druga połowa fazy grupowej będzie na lepszym poziomie. Musi być na lepszym poziomie bo to z czym mieliśmy do czynienie do tej pory jest na poziomie słabej B-klasy.
Liczę też na większość bramek w poszczególnych meczach bo jak dotychczas padło ich tylko 18 w 12 meczach a takie Mali nie oddało dziś ani jednego celnego strzału na bramkę!!!
Idąc tym tropem na jutro proponuję :

Zambia - Nigeria BTS @ 2,10
ComeOn
Burkina Faso- Ethiopia over2,5 @ 2,16 ComeON
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Poziom rzeczywiście jest słaby, ale wyrównany. Dlatego dzisiaj nie widzę powodu, żeby po takich kursach nie zaryzykować DNB na Zambię i Etiopię. Oglądałem większość meczów i tutaj nie ma faworytów (poza WKS i Ghaną, które też mnie nie przekonują). Jak na razie w tym turnieju więcej było &quot;niespodzianek&quot; (w cudzysłowie, ponieważ kursy był zawyżone jak dla mnie) niż wyników, które &quot;sugerowali&quot; bukmacherzy. Myślę, że tutaj nie ma co analizować, trzeba szukać zawyżonych kursów i grać. Jeśli miałbym coś proponować to:
Zambia - Nigeria 1DNB
Burkina Faso - Etiopia 2DNB
 
solara 38

solara

Użytkownik
Poziom rzeczywiście jest słaby, ale wyrównany. Dlatego dzisiaj nie widzę powodu, żeby po takich kursach nie zaryzykować DNB na Zambię i Etiopię. Oglądałem większość meczów i tutaj nie ma faworytów (poza WKS i Ghaną, które też mnie nie przekonują). Jak na razie w tym turnieju więcej było &quot;niespodzianek&quot; (w cudzysłowie, ponieważ kursy był zawyżone jak dla mnie) niż wyników, które &quot;sugerowali&quot; bukmacherzy. Myślę, że tutaj nie ma co analizować, trzeba szukać zawyżonych kursów i grać. Jeśli miałbym coś proponować to:

Zambia - Nigeria 1DNB
Burkina Faso - Etiopia 2DNB
Z pierwszym typem sie nie zgodze, bo Zambia nie powinna wygrać tego meczu. Nie po tym co pokazali z ... Etiopia! Też oglądam, choć nie jestem z tego zadowolny, ten puchar i musze powiedzieć, że Nigeria w tym meczu powinna wygrać i kurs 2,3-2,2 jest bardzo przyjemny.

Jeśli chodzi o drugi typ to ciężko coś wywnioskować, ale jednak myśle, że Burkina da rade. Chociaż tutaj widzę wieksze szanse na &quot;niespodzianke&quot;.
 
psotnick 907,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zambia – Nigeria
1 X 2 i liczba goli
Typ: Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola @ 2.55 bwin ⛔ 1-1 :;/: nieźle sędzia wyczarował tego karnego dla Zambii..
Druga seria spotkań grupy C w Pucharze Narodów Afryki. Obrońca tytułu spotyka się z jednym z tradycyjnych faworytów imprezy, a że po remisach w pierwszych meczach kwestia awansu jest całkowicie otwarta, to ten mecz nabiera dodatkowej wagi. Zambia jako niespodziewany obrońca tytułu sprzed roku nie potrafiła załatwić sprawy w pierwszym meczu z Etiopią. Zupełnie nie przypominali zespołu sprzed roku, co może mieć głębsze przyczyny. Wszak Zambijczycy nie zdołali wygrać żadnego z 6 ostatnich meczy (0-3-3), a większość z nich rozgrywali na własnej ziemi. Nic zatem dziwnego, że obrońcy tytułu nie są faworytami meczu z Nigerią, która wprawdzie również zremisowała pierwszy mecz z Burkina Faso, ale zaprezentowali się zdecydowanie lepiej. Dominowali przez większość meczu, częściej posiadali piłkę, ale niestety szwankowała skuteczność by zabić mecz. Zemściło się to w 94 minucie po golu Alaina Traore. Bukmacherzy również w Super Orłach widzą minimalnych faworytów tego spotkania. Przegrali tylko jeden z ostatnich 10 meczy przy niezłym bilansie bramkowym (16-7). Dlatego stawiam na skromne zwycięstwo Nigeryjczyków. Ubiegłoroczni mistrzowie z Zambii nawet nie zbliżyli się do poziomu sprzed roku i jeśli to nie wystarczyło na Etiopczyków, to tym bardziej nie wystarczy na jednego z faworytów turnieju. Dodatkowym argumentem za Nigerią jest historia bezpośrednich meczy, która również jest na ich korzyść. Ważne dla typu może być również fakt, że w 3 ostatnich meczach obu reprezentacji padły tylko 2 gole. Właśnie dlatego stawiam na niskobramkowe zwycięstwo Nigerii.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Bo takim meczu, jak Zambia - Nigeria żal patrzeć mi na ten turniej. Wałki i przekręty, o boisku już nie wspomnę. Ten sędzia,chyba był na innym meczu... Współczuję ludziom, którzy grubo pograli na Nigerię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom