>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki 2013 (19.01.2013 - 10.02.2013)

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP

Afryka Południowa - Republika Zielonego Przylądka
Najlepiej na tym pucharze narodów wyszli właśnie gospodarze miała gospodarzem być Libia niestety wojna spowodowała że RPA przejęło ten turniej a nie było z tym problemu nie tak dawno mieli mistrzostwa świata więc nie ma problemu w końcu trybuny znów się zapełnią. Gospodarze są głodni sukcesu ich prezydent oczekuje miejsca na &#39;&#39;pudle&#39;&#39; na wstępie niema sensu prognozować bo każdy turniej rządzi się swoimi prawami kto śledzi regularnie turnieje ten wie. Obie drużyny rywalizowały ze sobą już dwukrotnie i dwa razy to właśnie RPA wygrywało jutrzejszy mecz otwarcia powinien odbywać się w podobny sposób. Wybrałem dwie propozycję druga wydaje się mega ryzykowna ale czuje że Parker jutro strzeli bramkę otwarcia.
WIN RPA @@ 1,60 ⛔
Strzelec gola pierwszego @@ Parker @@ 6,00 ⛔
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Angola - Maroko
Pierwszych spotkań w turniejach, szczególnie takiej renomy nie obstawiam, ale dla PNA zrobię wyjątek. Angola szczerze mówiąc, może postraszyć jedynie Manucho, jedyny piłkarz, który im tam trzyma grę w przodzie. Reszta to zawodnicy wiekowi, grający najczęściej w krajowych ligach, lub Portugalii, ewentualnie Cypr. Selekcjoner Marokańczyków nie zabrał ze sobą kilku kluczowych wg mnie graczy, ale podobno psuli atmosferę w zespole, a to jest ważny czynnik, szczególnie w turniejach, gdzie mały błąd może pozbawić drużynę awansu, lecz Maroko nadal ma dobrą kadrę i myślę, że nie przegrają tego meczu. Do defensywy nie mogę się przyczepić, za to przód wygląda ciekawie. Belhanda, Chafni, Amrabat, El Arabi, El Hamdaoui mogą zagrozić w każdej sytuacji. H2H też przemawia za Marokiem, więc postanowię na nich lekko postawić.
Bet365
Maroko DNB @1,53 [4/10] Zwrot
Remis/Maroko @5 [0,5/10] ⛔ jak narazie mecze otwarcia bardzo słabe w wykonaniu tych 4 ekip
Co do meczu RPA z Republiką Zielonego Przylądka to nie byłbym taki pewien wygranej Afryki Południowej, bo drużyna &#39;gości&#39;, że tak ich nazwę są bardzo nieobliczalni. Oczywiście, będą wspierani swoją wspaniałą publiką, jednak nie byłbym przekonany do ich wygranej. Według mnie nieco zawyżony kurs na RZP, ale to tylko moje zdanie. Osobiście ten mecz traktuję jako przedsmak meczu, który rozpocznie się po tym, więc typy i bety dość ryzykowne, acz nie niemożliwe.
bet365
BTS @2,37 [2/10] ⛔
Tshabalala gol @3,50 [0,5/10] ⛔
To co zagrało RZP mogło się podobać i tego się spodziewałem, jednak RPA zupełnie zawiodło.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Konflikt w sprawie premii za grę w Pucharze Narodów Afryki sprawił, że piłkarze reprezentacji Demokratycznej Republiki Konga odmówili udziału w treningu, a szkoleniowiec zespołu Claude Le Roy zagroził wycofaniem ekipy z turnieju.
Informacje o poważnych problemach w zespole, które w piątek podało Radio Okapi, nie zostały oficjalnie potwierdzone przez kongijskich działaczy. Ekipa przebywa już w RPA, gdzie w sobotę rozpoczną się mistrzostwa Afryki. Piłkarze Konga swój protest rozpoczęli bezpośrednio po przylocie do Port Elizabeth, gdy już na lotnisku odmówili udziału w sesji fotograficznej, niezbędnej do przygotowania dokumentów akredytacyjnych. Zawodnicy protestują także przeciwko bałaganowi organizacyjnemu w macierzystej federacji, w efekcie którego nie wszyscy powołani do kadry otrzymali wizy wjazdowe do RPA.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Kongo oprocz tego Mbokoaniego to nic ciekawego w skladzie, RPA jest tragiczne, ale sedzia moze pomoze z tymi Zielonymi na 1 meczu. Pozniej Anogla - Maroko strzelanina. 20 Ghana ogarnia , Mali skromnie Niger pokonuje , Zambia niszczy Etiopie co oni robia na tym turnieju ? Burkina Faso hm , nie wiadomo czy te leniwce z Nigeri chca grac, ale powinni ogarnac , Wybrzeze wygrywa z Togo pewnie z handi nawet , A Tunezja skromnie pokonuje Algiere . Tak to wyglada
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W sumie można tylko spekulować i ewentualnie patrzeć na mecze sparingowe przed turniejem, ale tak naprawdę najwięcej powiedzą nam pierwsze mecze. Podczas PNA dawno przestałem patrzeć na to ile gwiazd europejskiego formatu znajdziemy w składach poszczególnych drużyn. Na pierwszy dzień nie będę się zbytnio napalał. Pierwszy rzut na kursy i oczywiście myśl &quot;gdzie będzie niespodzianka&quot;. Gospodarze zagrają z RZP i tu pokusiłbym się nawet o niespodziankę, ale RPA w końcu gra u siebie, a i sędziowie często im sprzyjają. Czuję, że drużyna z Wysp może być czarnym koniem tego turnieju i na pewno nie można z góry zakładać łatwego meczu dla faworyta. Jak coś to RPA wygra to minimalnie.
RPA - RZP 0:0
Poniżej 2,5 gola 1,60 BetAtHome ✅

W drugim spotkaniu zdecyduję się jednak na małą niespodziankę. Maroko ma sporo nazwisk w swoim składzie, ale brakuje im drużyny. W Angoli sprawy się mają zupełnie inaczej. Wielkich nazwisk nie ma i jeśli Manucho z Realu Valladolid jest tu gwiazdą to jednak daje dużo do myślenia. W takim momencie brakuje argumentów i z pewnością będzie sporo osób, którzy postawią na Maroko. Chyba jedna z najbardziej przypominających te europejskie style drużyn, ale jak już ktoś wcześniej powiedział mimo wszystko nie potrafią tego przekuć na dobre wyniki. Zawsze coś szło nie tak, a ich gra daleka często jest od ideału. Kursy już dość mocno spadły, ale dalej widzę value w stronę tego typu.
Angola - Maroko 0:0
Angola 0, +0,5 1,925 Bet365 ✅
1/2 ZWROT 1/2 Wygrana
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karcze 51

karcze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Afryki
Spotkanie: Republika Południowej Afryki - Wyspy Zielonego Przylądka
Typ: over 2.5 goli
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet

Już jutro równo o godzinie 17:00 startuje początek Mistrzostw Afryki. Niewątpliwie jest to bardzo prestiżowy turniej który nawet w Europie budzi wielkie emocje. Na otwarcie drużyna Południowej Afryki podejmie Wyspy Zielonego Przylądka. Od razu po zobaczeniu kursów jakie wystawili bukmacherzy na to spotkanie, wiedziałem, że jest to wielka okazja.

Może zacznę od kilku statystyk. W historii spotkań tych dwóch zespołów (zmierzyli się dwukrotnie w 2004 i 2005 roku) padł wynik 2:1 dla RPA. Jak dla mnie bukmacherzy pokierowali się zdecydowanie statystykami (ostatnie spotkania RPA to wyniki 0:0, 0:1 natomiast Wyspy Zielonego Przylądka to 0:0 i 0:1) które niewątpliwie skłaniają na zagranie undera, ja jednak jestem innej myśli. Bardzo dobra siła ofensywna RPA którą pamiętamy jeszcze z 2010 roku z mistrzostw Świata własnie w RPA. Tacy zawodnicy jak Tschabalala czy Mahlangu niewątpliwie mają nieprzeciętne umiejętności techniczne. W ekipie gości też nie braknie dobrych zawodników: Fernando Varela - obecnie gra w FC Vaslui (1 liga rumuńska), Odair Fortes (Reims), Julio Tavares (Djion) czy Heldon Ramos grający regularnie w Maritimo. Wydaje mi się, że obie drużyny na start będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony i będziemy mogli oglądać dużą ilość goli. Myślałem też nad hc na drużynę Przylądka, ale kurs na over 2.5 był bardziej korzystny. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, zawodnicy wykażą się dobrą skutecznością to typ wejdzie bez większych problemów. Przypominam, że jest to start Mistrzostw Afryki więc nawet pierwszy inauguracyjny mecz jest bardzo ważny.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Angola-Maroko
A ja widzę ten mecz inaczej ,Maroko jeśli chodzi o czarny ląd to jest państwo które ma największy potencjał moim zdanie (pomijam WKS i Ghane) , w ofensywie przewija się sporo ciekawych nazwisk i są to przeważnie młodzi zawodnicy którzy powoli robią karierę w Europie ,oni stwarzają dużo okazji i bramki strzelają ich największym mankamentem jest defensywa i to widać było na ostatnim PNA i za wiele w tej kwestii się nie zmieniło jeśli graja z drużyną która potrafi zaatakować ,jest lepsza fizycznie stwarza im to problemy ,Angola akurat kilku takich zawodników ma i stałe fragmenty ,wrzutki w pole karne mogą siać spustoszenie wśród Marokańczyków ,z tego Manucho jest śmianie bo potrafi napsuć masę okazji ale jakby nie patrzeć jest groźny i na ostatnim PNA w trzech meczach strzelił 3 bramki ,w kwalach też widzę że głównie on i Djalma strzelał także tutaj jest spore zagrożenie ze strony Angoli .Pech chciał że widziałem mecz Maroko z Mozambikiem i poziom był słaby ale tyle okazji co stworzyli Marokańczycy to obdarowałby nie jedną kolejkę w Polskiej lidze .Także ja widzę to tak że w ofensywnie tutaj ten mecz wypada nie najgorzej ,w obronie różnie to z nimi bywa ,po prostu na tamtym kontynencie jeśli chodzi o taktykę wygląda to blado i sporo błędów defensywny .Sędziowie jak zawsze mogą dołożyć swoje .Ja w tym meczu skłaniam się ku bramkom over 1.5 mnie zadowala patrząc na potencjał ofensywny Marokańczyków i Angole która jest w stanie krwi napsuć.Z tego co patrzyłem obie ekipy w ostatnich latach grali ze sobą 3 razy i padało w tych meczach sporo bramek .
Typ:
over 1.5 1.55 marathonbet⛔
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mógłby ktoś napisać coś o zakładach na końcowego zwycięzce? Chciałem pograć na WKS bo jest to naprawdę mocny zespół na czele z Drogbą, tylko właśnie nie wiem jak silne są inne drużyny. Według kursów to chyba tylko Ghana i może RPA z Nigerią mogą coś powalczyć, tak więc opłaca się grać na WKS po 2,75? Albo Drogba po kursie 5,00?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Angola - Maroko
Manucho bramka TAK
3.50
B365
Zawodnik swego czasu wynaleziony przez Carlosa i ściągnięty do United, oczywiste było,że będzie miał ciężko ale jednak zaliczył epizod w Anglii. Po podpisaniu kontraktu zawodnik został wypożyczony do Grecji, gdzie w strzelił 4 bramki w Panathinaikosie.
Udało mu się tego dokonać w 7 meczach, potem wypożyczony do Hull gdzie strzelił
zaledwie 2 bramki w 13 spotkaniach. Wiadomo było,że kariery nie zrobi w Anglii dlatego
sprzedano go do Valladolid w którym gra do dziś i gdzie strzela. Zresztą pomógł im wejść
do Primmiera Divison. Jest to czołowy napastnik swojej reprezentacji, dobrze gra głową,
wykonuje karne. Skoro w La Liga ukuł 6 bramek w 13 spotkaniach to moim zdaniem warto
zainwestować drobne w ten typ. Ja robie sobie z tego progresję ;) Ostatni raz w reprezentacji grał
w kwalifikacjach do PNA, gdzie Angola wygrała 2-0 i obie bramki strzelił Manucho.
Warto zaznaczyć,że na ostatniej edycji PNA, Angola strzeliła 4 bramki a 3 z nich były autorstwa Manucho.
Moim zdaniem value i ja próbuje
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Mecz otwarcia potwierdził, że gospodarze są zespołem słabym i napewno z taką gra nie zasługują na awans do dalszej fazy. Dziś zero pomysłu na grę, piłki zagrywane do nikogo, mnóstwo niedokładności. Wprawdzie debiutanci z Wysp Zielonego Przylądka także nie zachwycili ale mimo to byli według mnie zespołem, który mógł pokusić się o zwycięstwo i napewno nie można ich lekceważyć.
Drugi mecz już trochę lepszy pod względem piłkarskim i tylko nieskuteczność zawodników Angoli powoduje to, że ciągle nie zobaczyliśmy bramek na tym turnieju. Maroko nic specjalnego dziś nie pokazało, jeszcze w pierwszej połowie coś tam próbowali ale druga częśc spotkania to już wyraźna przewaga Angoli.
Napewno szokuje nieskuteczność wszystkich grających dziś zespołów. To najsłabsze otwarcie PNA w jego długiej historii. Dość powiedzieć że dotychczas zawsze padała bramka w meczu otwarcia.
Sytuacja w grupie jest dalej otwarta i wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce.
Co do meczów niedzielnych meczów to tutaj powinniśmy już zobaczyć bramki. Napewno ciekawe spotkanie czeka nas o 17:00 gdzie faworyt Ghana zagra z DRK. Wcale nie skazywałbym tutaj podopiecznych Cleuda Le Roya,który jest jednym z najlepszych specjalistów od reprezentacji afrykanskich, na wysoką porażkę. Mój typ na ten mecz to BTS @ 2,15 ComeOn.
W drugim spotkaniu chyba warto zagrać na zwycięstwo Mali ale nie do końca jestem przekonany co do takiego rozwiązania i raczej skłaniam się tutaj do zagrania under 2,5 @ 1,60 Come On
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Po pierwszym dniu ciężko powiedzieć ale znów Puchar zaczyna się od słabiutkich meczów RPA wczoraj waliło głową w mur a ich strzały kończyły się na twarzach kibiców niż...w sieci .... Mecz przypominał mi A klasę... niestety Maroko już lepsze spotkanie jednak też brakowało kropki nad I , El Hamoudi coś próbował robić dwoił się i troił ale bramka nie padła ale spotkanie już zaczynało przypominać Afrykański futbol mam nadzieje że dzisiejsze spotkania coś pokażą.

Ghana - DR Kongo ----&gt; 1 @@ 1,55
Strzelec Gola @@ Gyan @@ 1,90

Spotkanie wybrałem dlatego że Kongo ma problemy w swojej reprezentacji konflikt który narasta i czy tak na prawdę zagrają na 100 % możliwości samo spotkanie pokaże jednak nie grają z &#39;&#39;ogórkami&#39;&#39; a Ghana która jest głodna sukcesu i zwycięstwa to mój typ na drużyne w top 4. W drużynie jest Gyan który gra tyłem do bramki wyśmienicie. Jest też Asamoah z Juventusu więc skład nie wygląda najgorzej. Pytanie tylko czy sa już gotowi na sukces w zeszłym turnieju po grze nie bylo widać w tym roku niby jest to ich cel tylko czy dają radę pokaże właśnie dzisiejsze spotkanie.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dwa pierwsze mecze nie były porywające, mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej.
Na dzisiaj wybrałem mecz Mali - Niger. Po pierwsze nie rozumiem tak wysokiego kursu na Niger. Wiadomo, kadrowo lepsi są gracze z Mali, ale Niger nie jest chłopcem do bicia, są w stanie zatrzymać Senegal, Nigerię, wygrać z Kamerunem i Ghaną. Myślę, że są w stanie dzisiaj powalczyć o dobry wynik. Fakt, rok temu nie zdobyli nawet punktu, ale ich zaangażowanie mogło do tego zaprowadzić, niestety nie udało się. Mali rok temu zaprezentowało się bardzo dobrze, jak na swoje możliwości, odpadli w półfinale z WKS. W tym spotkaniu upatruję niespodzianki
Bet365
Niger X2 @2,60 [1/10]
over 1,5 @1,40 [2/10]
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Dziś w końcu doczekaliśmy się bramek ale o ile pierwszy mecz pozostawił po sobie dobre wrażenie to spotkanie Mali z Nigrem rozczarowało. Z taką grą Mali raczej nie ma szans w starciach z Ghaną i DRK. Tak jak pisałem wcześniej DRK postawiła ciężkie warunki faworytowi i mimo iż przegrywała zdołała odrobić straty.
Poniedziałkowe mecze zapowiadają się ciekawie. Starcie obrońcy tytułu z powracającą Etiopią powinno być bez historii i Zambia powinna zapisać na swoim koncie pewne trzy punkty. Czas na jakieś przekonujące zwycięstwo jednej z druzyn więc gram tutaj Zambia -1 @ 2,04 ComeOn.
W drugim spotkaniu faworytem wydaje się Nigeria ale czy poradzą sobie z Rumakami. Nie jestem przekonany co do tego a napewno zobaczymy kilka bramek w tym spotkaniu i proponuję zagrać over2,5 @ 2,31 ComeOn.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Kongo oprocz tego Mbokoaniego to nic ciekawego w skladzie
Teraz już wiemy, że jest Tresor Mputu. W ogóle ten tercet ofensywny LuaLua-Mbokani-Mputu prezentuję się naprawdę dobrze. Ten turniej to i tak jest jedna wielka niewiadoma, jeśli rok temu wygrała Zambia to w tym roku jak wygra Kongo to będę na pewno mniej zdziwiony.
Jeśli chodzi o mecz Etiopii z Zambią to ktoś widział tych pierwszych w akcji? Bo szczerze to nie wiem nic o tej drużynie, ani o jej zawodnikach (pewnie chłopaki wybiegane dobrze ???? ). A Zambia mimo wygranej w zeszłym roku nie zachwyciła mnie ani trochę. Patrząc jednak na skład Etiopii na papierze to raczej nie wróżę im nic dobrego. W Zambii mamy jednak Mayuke, Mbolę czy Mulengę + kolonia z Mazembe.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Dla mnie głupotą jest stawianie na Zambie. Prawda jest taka, że w bezpośrednich pojedynkach w ostatnich latach wygrywali ETIOPCZYCY! Zambia w poprzednim turnieju zaskoczyla wszystkich, podejrzewam, ze nawet samych siebie, ale grali bez presji - przeciez nikt nie mial by pretensji o niewygranie turnieju! Teraz apetyty kibiców z pewnością urosly i wydaje mi sie, że Zambia będzie dzis pod presją, co moze wplynąć niekorzystnie na ich gre. Stawiam na Etiopie z X powod prosty - ostatnie mecze Zambii - 2remisy 3 porazki, Etiopii - 2 remisy 2 zwycięstwa i porażka. H2H na 3 ostatnie spotkania 2-1 dla Etipii. Po krótce - dobry kurs, forma, H2H, presja - to przemawia do mnie i gram X2 po kursie 2,2! expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Dla mnie głupotą jest stawianie na Zambie. Prawda jest taka, że w bezpośrednich pojedynkach w ostatnich latach wygrywali ETIOPCZYCY!
Ostatnio oba zespoły grały towarzysko w 2010 i 2009 wygrywając po jednym spotkaniu a wcześniej spotykały się w 2000 w eliminacjach do PNA gdzie także odniosły po jednym zwycięstwie. Ogólny bilans to 6 zwycięstw Zambii trzy remisy oraz 4 wygrane Etiopii więc niewiem skąd wziąłeś to że Etiopia wygrywała z Zambią zwłaszcza w ostatnich latach.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Ostatnio oba zespoły grały towarzysko w 2010 i 2009 wygrywając po jednym spotkaniu a wcześniej spotykały się w 2000 w eliminacjach do PNA gdzie także odniosły po jednym zwycięstwie. Ogólny bilans to 6 zwycięstw Zambii trzy remisy oraz 4 wygrane Etiopii więc niewiem skąd wziąłeś to że Etiopia wygrywała z Zambią zwłaszcza w ostatnich latach.
http://www.livesports.pl/mecz/EiSg3Uua/#h2h;overall stąd to wziąłem kolego ;), a z tego widać ze ostatnie dwa mecze z 2010r. wygrywała Etiopia 2-1. A że nie warto było na nich grać pokazuje wynik :grin:. Grać z przewagą przez całą 2 połowe i nie potrafić utrzymać wyniku pokazuje ze ostatnio mieli po prostu wielkiego farta, dla mnie ten puchar to tylko WKS z porządnych druzyn reszta nie pokazuje za wiele, wczoraj Kongo zaskoczylo pozytywnie dzis Etiopia nie wyglądala zle. ✅✅✅
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Takie mecze to przeważnie loteria, bo oba zespoły są na podobnym mizernym poziomie. Zambia to przypadkowy mistrz, który umiejętnościami dorównuje zespołom z polskiej I ligi.
W 2 spotkaniu przewiduję trochę wyższy poziom, chociaż na takich boiskach gra się ciężko i dużo zależy od przypadku. Nigeria ma bardzo duży potencjał ofensywny i jeśli zagrają na miarę swoich możliwości to powinni na luzie wrzucić ze 2-3 bramki. Dlatego też over 1,5 po kursie 1.43 w Betsafe wygląda dobrze, a dla ryzykantów over 2,5 po kursie 2.30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 0

zs-roby

Użytkownik
Po pierwszych trzech dniach można między bajki wsadzić jakiekolwiek prognozy odnośnie miejsc w tabeli. Afryka jest nieobliczalna, tak jak zawodnicy każdej reprezentacji ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Hmm, czy nieobliczalna to nie wiem, ale raczej trochę nudna.Sporo remisów i to dość niskich [prócz meczu Ghany] przy czym poziom sportowy jest bardzo przeciętny.Jak już ktoś chce atakować to nie za bardzo potrafi, a jak ktoś ma dobry wynik to nie chce grać do przodu [ akurat aluzja do meczu Burkina Faso - Nigeria ] także mimo, że wiedziałem, że turniej nie będzie obfitować w dużo bramek to liczyłem na coś więcej - oby z czasem się rozkręciło.

WKS over1.5 - 1,65✅ Betsafe

Mimo tylu underów to zagram overa w stronę ekipy Lamouchiego bo mają moc.Z przodu mają bardzo duży wachlarz graczy ofensywnych, którzy to strzelać potrafią - do gry na pewno jest Ya Konan, Lassane Traore, Drogba, Gradel czy od biedy ten Gervinho, który w kadrze radzi sobie lepiej niż w Anglii.Ostatnio rozbili Egipt strzelają cztery bramki także uważam, że Togo też strzelą co najmniej dwie nie tracą więcej.Jest na to szansa o ile nie przejdą obok meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom