>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki 2013 (19.01.2013 - 10.02.2013)

Status
Zamknięty.
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Etiopia - Nigeria (-1, -1,5) 2 @ 1,699 PinnacleSports ✅ ✅
Miałem nigdy więcej nie grać piłki, ale sytuacja zmusza. Nigeria na swoim koncie ma dwa remisy i żeby nie oglądać się na rywali, musi ten mecz wygrać! &quot;Orły&quot; zostały oszukane w meczu z Zambią, kiedy to dziwny sędzia podyktował niewidzialnego karnego! Etiopia to amatorski zespół, co pokazał mecz z Burkina Faso, który przegrali 4:0 ! Według mnie Nigeria ma potencjał na co najmniej dwie bramki przeciw takiemu zespołowi. Musa bądź Emenike na pewno wpiszą się na listę strzelców.
Wczoraj żałowałem, że nie zagrałem hanicapu na Ghane, która zagrała naprawdę dobre spotkanie na tle słabego Nigru. Dzisiaj nie popełniam tego błędu i gram na Nigerię!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Nigeria - Etiopia(+1) 1 2,0
Nigeria(-2) - Etiopia 1 3,75
Tobet


Nigeria nie może już sobie pozwolić na wpadkę, a Etiopia nie ma tak naprawdę umiejętności by o taką niespodziankę się pokusić. Nigeria dwukrotnie pechowo straciła punkty i dziś na pewno będą chcieli w 80 minucie mieć już wszystko dawno wyjaśnione. Etiopia zaliczyła szczęśliwy remis ze słabą na tym turnieju Zambią oraz porażkę 0-4 z Burkina Faso tracąc 3 bramki grając z przewagą jednego zawodnika. Kadra Etiopie to zawodnicy grający w rodzimej lidze, natomiast Nigerię reprezentują zawodnicy z czołowych oraz średniej klasy klubów europejskich i to powinno być widoczne przez pełne 90 minut dzisiejszego spotkania. Ogólne tempo PNA w tym roku nie porywa i nie zapowiada wielu bramek, lecz w tym meczu liczę na zdecydowane ataki zespołu Nigerii od początku meczu i kwestia handicapu zależna jest od tego, jak szybko uda im się strzelić pierwszą bramkę.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Kolejne dwa zespoły pożegnają się dziś z turniejem. Wprawdzie wszystkie zespoły mają jeszcze szanse na awans ale nie ma się co oszukiwać liczą się tylko trzy drużyny. Etiopia po wysokiej porażce z Brukina Faso pokazała, że pierwszy mecz z Zambią to raczej był wypadek przy pracy. Dziś zagrają z Nigerią, która uważana była za faworyta grupy ale w pierwszym meczu straciła bramkę w doliczonym czasie gry a w meczu z Zambią po kontrowersyjnym karnym i ma tylko dwa punkty. Dziś więc musi wygrać aby być pewnym awansu do ćwierćfinału. Najlepiej było by wygrać wysoko (różnicą czterech bramek) i liczyć na remis w drugim spotkaniu co pozwoliło by im wywalczyć pierwsze miejsce i uniknięcie WKS w kolejnej rundzie. Dziś dodatkowym atutem Zielonych Orłów będzie stan boiska gdyż oba zespoły przeniosły się z piaskownicy na stadion w Rustenbergu gdzie grała dotychczas grupa D.
W drugim spotkaniu nijaka w tym turnieju Zambia zagra z Źrebakami. Wprawdzie przed turniejem to obrońcy tytułu byli faworytami do awansu ale po pierwszym spotkaniu gdzie nie potrafili grajac w przewadze ponad 50 minut wygrać z Etiopią. Zupełnie z Antylopami zagrała drużyna Brukina Faso, która po głupiej kartce dla bramkarza zdołała strzelić jeszcze trzy bramki gromią Etiopczyków. Oba zespoły zagrają dziś na &quot;świetnie&quot; przygotowanym boisku co napewno nie będzie ułatwiało gry jak już mieliśmy okazję przekonać się w poprzednich meczach. Mimo wszystko dziś to Miedziane Pociski muszą wygrać co wiąze się z tym, że będą musieli zaatakować od początku spotkania. Spodziewam się otwartej gry z obu stron co przy nie najlepszej obronie zwiastuje bramki z obu stron. Mimo iż wielu skreśla Zambię jak jednak bym ich nie skreślał. Czuję że dziś pokażą swoje doświadczenie i wygrają to spotkanie zapewniając sobie awans.
Etiopia - Nigeria Nigeria over1,5 @ 1,65 betsson
Etiopia(+1) - Nigeria 2 @ 1,76 betsson
Burkina Faso - Zambia BTS @ 1,77 betsson
Burkina Faso - Zambia 2 @ 2,50 betsson

Edit: Oglądałem tylko ostatnie 10 minut meczu Zambia - Brukina Faso i muszę powiedzieć że Miedziani dali ciała na całej linii. Żeby sobie w końcówce gdy muszą zdobyć bramkę nie udaje im się zagrozić bramce rywala. Chyba trochę za pewni siebie byli. Szkoda.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Kolejne dwa zespoły pożegnają się dziś z turniejem. Wprawdzie wszystkie zespoły mają jeszcze szanse na awans ale nie ma się co oszukiwać liczą się tylko trzy drużyny. Etiopia po wysokiej porażce z Brukina Faso pokazała, że pierwszy mecz z Zambią to raczej był wypadek przy pracy. Dziś zagrają z Nigerią, która uważana była za faworyta grupy ale w pierwszym meczu straciła bramkę w doliczonym czasie gry a w meczu z Zambią po kontrowersyjnym karnym i ma tylko dwa punkty. Dziś więc musi wygrać aby być pewnym awansu do ćwierćfinału. Najlepiej było by wygrać wysoko (różnicą czterech bramek) i liczyć na remis w drugim spotkaniu co pozwoliło by im wywalczyć pierwsze miejsce i uniknięcie WKS w kolejnej rundzie. Dziś dodatkowym atutem Zielonych Orłów będzie stan boiska gdyż oba zespoły przeniosły się z piaskownicy na stadion w Rustenbergu gdzie grała dotychczas grupa D.
W drugim spotkaniu nijaka w tym turnieju Zambia zagra z Źrebakami. Wprawdzie przed turniejem to obrońcy tytułu byli faworytami do awansu ale po pierwszym spotkaniu gdzie nie potrafili grajac w przewadze ponad 50 minut wygrać z Etiopią. Zupełnie z Antylopami zagrała drużyna Brukina Faso, która po głupiej kartce dla bramkarza zdołała strzelić jeszcze trzy bramki gromią Etiopczyków. Oba zespoły zagrają dziś na &quot;świetnie&quot; przygotowanym boisku co napewno nie będzie ułatwiało gry jak już mieliśmy okazję przekonać się w poprzednich meczach. Mimo wszystko dziś to Miedziane Pociski muszą wygrać co wiąze się z tym, że będą musieli zaatakować od początku spotkania. Spodziewam się otwartej gry z obu stron co przy nie najlepszej obronie zwiastuje bramki z obu stron. Mimo iż wielu skreśla Zambię jak jednak bym ich nie skreślał. Czuję że dziś pokażą swoje doświadczenie i wygrają to spotkanie zapewniając sobie awans.
Moim zdaniem to, że Zambia musi atakować tylko będzie z korzyścią dla Burkina Faso, gdzie szybki Pitroipa czy Traore będą wychodzić z kontrami. Poza tym Zambia w ofensywie wygląda mizernie. Jeśli chodzi o doświadczenie to nie uważam, żeby Zambia miała tutaj jakąkolwiek przewagę. Pewnie i tak wszystko zweryfikuję boisko (lub też coś co będzie przypominać piłkarską nawierzchnię). Mam nadzieję, że obejrzymy dobry meczyk ????
Edit: Kontuzja Alaina Traore... nie jest dobrze ????
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Ja przestaję grać PNA ze względu na nieobliczalność, ale napiszę krótko co czeka nas jutro, według mnie. Otóż tak, WKS ma pewny awans z pierwszego miejsca, więc coach da pewnie pograć tym mniej ogranym zawodnikom na turnieju, nie zdziwię się na 0:1 lub remis Algierii, bo na pewno będą chcieli z dobrym akcentem zakończyć turniej, bilans z WKS&#39;em mają niezły, więc czemu nie sprawić &#39;niespodzianki&#39; na koniec fazy grupowej? Na 1X w bet365 jest nawet @2,15, więc dla mnie grzechem jest nie spróbować. Wymienię jeszcze kilka nad którymi warto się zastanowić:
Algieria +1 @1,575 ✅
Algieria DNB @3,75 zwrot
WKS czyste konto? Nie @1,66 ✅
BTS - @2 ✅
Jest w czym przebierać, oczywiście wszystko zależy od nastawienia obu zespołów, ale wydaje mi się, że WKS nieco odpuści i wystawi drugi garnitur, a Algieria będzie chciał zdobyć chociaż bramkę na tym turnieju.
Ciekawiej będzie w drugim meczu, bo tam roztrzygną się losy awansu do dalszej fazy rozgrywek. Oczywiście pierwszy program Eurosportu pokaże ten mecz, w którym jest już wszystko jasne i mecz jest o pietruchę, czyli WKS - Algieria, jednak mniejsza z tym. Zespołowi z Togo wystarcza remis, gdyż mają lepszy bilans bramkowy (+1, przy -2 Tunezyjczyków), jak dla mnie są oni typowymi wybieganymi walczakami, którzy mają na szpicy dobry atut, czyli Adebayora i zabójcze kontry (mecz z Algierią). Tunezji jeszcze w tym turnieju nie widziałem, więc nie mogę zbyt wiele powiedzieć, ale po wynikach widzę, że najlepiej nie jest. Ledwo wyciągnięte 1:0 ze słabą w tym turnieju Algierią dodatkowo strzelona bramka w 90 minucie nie może napawać optymizmem. W drugim meczu zostali skarceni przez WKS, nie mieli za dużo do powiedzenia, więc jak dla mnie za bardzo bukmacherzy faworyzują Tunezję (może dlatego, że Togo jeszcze z nimi nie wygrało). Co do samego meczu, to spodziewam się raczej większego naporu ze strony właśnie Tunezyjczyków, co może owocować odsłonięciem się, bo nie mają nic do stracenia, a z drugiej strony mogą nadziewać się na kontry Togo. Kilka suchych typów ode mnie na ten mecz, ale przypominam - nie gram, tylko proponuję i piszę jak widzę te mecze podłóg mojej opinii.
Togo 1X @1,7 bet365 ✅
Tunezja czyste konto? NIE @1,5 bet365 ✅
Karny? TAK @3,75 tobet ✅
Jak nie gram to wchodzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Dziś kończymy rozgrywki grupowe i do obsadzenia w ćwierćfinale pozostało jedno miejsce. Na swojego rywala czeka Brukina Faso i będzie nim Togo albo Tunezja, które zagrają dziś w bezpośrednim meczu. W trochę lepszej sytuacji jest Togo, któremu wystarczy remis ponieważ mają lepszy stosunek bramkowy. Tunezja ciągle liczy się w walce o awans dzięki bramce w doliczonym czasie w pierwszym meczu. Drugi mecz z WKS pokazał, że wrażenie które można było odnieść po meczu z Algieria się potwierdziło. Togo skazywane przed turniejem przezemnie na ostatnie miejsce w grupie D, udowodniło że jednak awans im się należy. Dzisiejszy mecz pomiędzy oboma zainteresowanymi reprezentacjami odbędzie się na piaskownicy a już wczoraj można było odnieść wrażenie, że nocą ktoś tam dowozi ten piasek. Napewno taka &quot;murawa&quot; nie ułatwi zadania obu drużynom. Przekonały się już o tym zespołu z grupy C, które nie za bardzo radziły sobie w tych warunkach. Dość wspomnieć, że z z pięciu meczów rozegranych na piaskownicy cztery zakończyły się underowymi remisami. Dziś też nie przewiduje abyśmy doczekali się gradu bramek, zwłaszcza że żadna z drużyn nie będzie chciała przegrać a atakować muszą Tunezyjczycy co w tym turnieju nie jest ich najmocniejszą stroną.
Co do drugiego meczu to tutaj krótko. Raczej oba zespoły wyjdą rezerwowymi składami wiec trudno coś konkretnego tutaj typować. Najbardziej rozsądny wydaje się typ na to że Algieria strzeli gola. Sędziom głównym tego spotkania będzie Eric Otogo-Castane z Gabonu, który był rozjemcą w meczu Zambia-Etiopia i według mnie był jednym z słabszych arbitrów, których miałem przyjemność oglądać na tym pucharze.
Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej Algieria strzeli @ 1,64 betsson
Togo - Tunezja X @ 3,20 betsson
Togo - Tunezja 1-1 @ 6,95 betsson
Togo - Tunezja under2,5 @ 1,57 betsson
W typie Togo - Tunezja 1-1 @ 6,95 betsson powinna byc jeszcze informacja że to zakład na I połowę. Tak tez zagrałem



 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Dziś odbędą się ostatnie dwa mecze w fazie grupowej tegorocznego Pucharu Narodów Afryki. Jeden mecz, który zadecyduje o awansie jednej z drużyn do ćwierćfinału turnieju, drugi tzw. &quot;mecz o pietruszkę&quot;. Spotkania Togo-Tunezja nie ruszam, przynajmniej przed jego rozpoczęciem, gdyż wiemy jak drużyny w tegorocznym turnieju radzą sobie w grze pod ogromną presją.
Zainteresowałem się zaś drugim spotkaniem, czyli meczem pomiędzy Algierią a Wybrzeżem Kości Słoniowej. Tutaj sytuacja jest już jasna. WKS wygrał grupę i myślami jest już pewnie częściowo przy niedzielnym ćwierćfinale z Nigerią. Pewne jest wręcz, że dzisiaj zobaczymy dość rezerwowy skład. Jednak czy te rezerwy są aż tak słabe i o wiele gorsze od podstawowych graczy? Wystarczy spojrzeć na samą linię ataku. Bony, który rozgrywa świetny sezon w Vitesse. Drogba, który nie może na razie zaliczyć tegorocznego turnieju do udanych, jednak być może po podpisaniu kontraktu z Galatasaray złapie większą motywację do gry i będzie chciał się dziś pokazać?
Algieria jest już poza turniejem. Po dwóch meczach 0 punktów i 0 bramek. W meczu z Tunezją przeważali, jednak ostatecznie nie dowieźli remisu. Raziła ogromna nieskuteczność. Dzisiaj mecz o nic. Czy jednak piłkarze Algierii odpuszczą? Chęć zdobycia przynajmniej jednej bramki w tegorocznym PNA powinna być ogromna. Piłkarzom chyba dobrze współpracuje się z trenerem Vahidem, więc raczej będą chcieli pomóc mu w utrzymaniu go na stołku trenera przed ważnymi meczami w eliminacjach do MŚ już w marcu ( mecz z Beninem). Najważniejszy jednak będzie dziś brak jakiejkolwiek presji. Zawodnicy nic już dziś nie muszą, więc może w końcu ich gra będzie się jakoś układać.
Rezerwy WKSu też nie powinny odpuszczać. W końcu rezerwowi gracze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, żeby przekonać do siebie trenera i być może stać się podstawowymi graczami już w meczu z Nigerią?
Takich meczów nie powinno się niby ruszać, jednak przekonał mnie w końcu brak presji, o której już wspominałem. I ten brak presji powoduje, że skłaniałbym się tutaj ku overowi, gdyż liczę dzisiaj na kilka bramek, nie tylko jednej ze stron.
Typ:
Algieria- Wybrzeże Kości Słoniowej over 2.5 @ 2.00 Pinnaclesports ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki
RPA - Mali 1:1 ✅
RPA lub remis 1,36
Wybrzeże Kości Słoniowej - Nigeria 1:2 ✅
Nigeria +1,5 HA
AKO: 1,77 bet365 1/10
W PNA w końcu zaczęły się ważne mecze o awans do dalszej fazy turnieju. Jak wszyscy wiemy RPA gra u siebie które jest gospodarzem. Myślę, że stać ich na awans przy własnej publiczności i okoliczności, bo RPA w końcu jest jednym z najbogatszych krajów Afryki. Na turniejach jedynie na meczach RPA stadion jest &quot;wypełniony&quot; w porównaniu z innymi meczami gdzie nie gra gospodarz.
Mali wygrało tylko na tym turnieju z Nigrem 1:0 po bramce Keity w 84 minucie, więc dość późno. Do tego Niger na tym turnieju ugrał zaledwie 1 punkt. RPA jest w mojej ocenie lepsze od Mali i nie sądzę by ten mecz przegrali, dlatego gram bezpieczną opcję z remisem.

Zarówno zawodnicy WKS jak i Nigerii jeszcze na tym turnieju nie zaznali smaku porażki. WKS zanotowało 2 zwycięstwa i 1 remis, ale te dwie wygrane były przypieczętowane dopiero w ostatnich minutach, gwiazdy z WKS grają poniżej oczekiwań jakie na nich zakładano. Nigeria to nie są jakieś ogórki, żeby przegrać w ćwierćfinale aż 2 bramkami. Na ostatnie 3 lata przejrzałem ich wyniki to tylko 2 razy przegrali przynajmniej 2 (3:1 w towarzyskim z Argentyną i 3:1 z Egiptem w 2010 na PNA). Uważam, że nawet w tym meczu może dojść do sensacji bo Nigerię stać na wygraną z przeciętnym WKS, a kurs na ich zwycięstwo w okolicach 4,00 to duże value.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Puchar Narodów Afryki - 1 ćwierćfinał, 2 II, godz. 16:00
spotkanie: Ghana - Rep. Wysp Zielonego Przylądka
typ: suma kartek (azjany) - powyżej 3,5 ✅ było 6
kurs: 1,85
bukmacher: Bet365

Dzisiaj rozgrywki wkraczają w decydującą fazę pucharową. Spodziewam się zaciętych meczów z dużą przewagą gry zachowawczej i defensywnej. Afrykanie w meczach o dużą stawkę zazwyczaj grają bardzo ostro, także impulsywnie często się zapominając i nie przebierając w środkach przy rozbijaniu ataków lub zatrzymywaniu kontrataków przeciwnika.
Dotychczas w turnieju ekipa Ghany wyłapała 2 kartki z DR kongo, aż 4 w zaciętym meczu z Mali i tylko 1 z Nigrem, gdzie stosunkowo duża przewaga, a więc łatwe zwycięstwo nie wymuszało zbyt agresywnej gry. Natomiast reprezentację Wysp ZP karano 1 żółtą w meczu otwarcia z RPA i już po 2 kartki dostali z Marokiem i Angolą.
Reasumując: 4 żółtka w tym meczu uważam za linię stosunkowo łatwą do pokrycia. Pod uwagę należy brać jeszcze fakt, że Bet365 liczy czerwoną kartkę za 2 żółte.

Powyższa analiza (przeklejona z typów dnia) równie dobrze może dotyczyć drugiego dzisiejszego ćwierćwinału tj. meczu RPA - Mali.
Odpowiednio RPA dostało: 1 z Wyspami, 0 z Angolą i 2 żółte z Marokiem.
Malijczyków karano żółtymi kartkami dużo częściej, bo: tylko 1 raz z Nigrem, ale już 3 razy z Mali i 4 razy z DR Kongo.
dyscyplina: piłka nożna, Puchar Narodów Afryki - 2 ćwierćfinał, 2 II, godz. 19:30
spotkanie: RPA - Mali
typ: suma kartek (azjany) - powyżej 3,5 ✅ tylko 4
kurs: 1,61
bukmacher: Bet365
lub powyżej 4 ???? zwrot, rozhulali się dopiero w dogrywce
kurs: 1,95
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
No to jedziemy z ćwierćfinałami. Dziś dwa pierwsze spotkania. W pierwszym meczu Ghana zagra z debiutantem z Wysp Zielonego Przylądka. Czarne gwiazdy po remisie w pierwszym spotkaniu, dwa kolejne wygrały nie tracą bramki ale to bardziej zasługa rywali, którzy w tych meczach byli dość nieskuteczni. Ich dzisiejsi rywale po dwóch remisach awans zapewnili sobie w ostatnich minutach meczu z Angolą zwycięską bramkę zdobywając w doliczonym czasie gry. Awans z grupy to ich największy sukces. Czy są oni w stanie sprawić kolejną sensację eliminując z turnieju jednego z faworytów. Napewno większa presja będzie ciążyć na Ghanie, co nie zawsze jest dobre dla drużyn afrykańskich. Grający bez presji zawodnicy Cape Verde raczej łatwo się nie poddają i moim zdaniem mogą napsuć dużo krwi rywalom. Wszystko będzie zależało od tego jak będą wyglądać kondycyjnie pod koniec spotkania. Jeśli będą utrzymywać korzystny wynik i wystarczy im sił aby odeprzeć wtedy ataki Ghany mogą zapisać na swoim koncie kolejny sukces.
W drugim spotkaniu gospodarze zagrają z trzecią drużyną poprzedniego turnieju. RPA także do końca musieli walczyć o awans do dalszej fazy dwukrotnie odrabiając starty w mecz Marokiem. Napewno ich gra nie jest taka jakby oczekiwali tego kibice. Może jedynie w meczu z Angolą udało im się zdominować rywala i pewnie wygrać. Mali także rozczarowuje, przynajmniej mnie na tym turnieju. Wprawdzie stracili tylko dwie bramki ale tyle samo też strzelili. Napewno trenera Mali nie może napawać optymizmem styl gry jego podopiecznych. Czego można się spodziewać po dzisiejszym meczu? Napewno Mali nie będzie forsowało tempa gry i to RPA musi wziąć na swoje braki prowadzenie gry w tym spotkaniu. raczej skłaniałbym się tutaj ku remisowi albo minimalnemu zwycięstwu gospodarzy turnieju.
Ghana - Cape Verde Cape Verde strzeli @ 1,72 betsson
Ghana - Cape Verde over1,5 @ 1,46 betsson
RPA - Mali over1,5 @ 1,48 betsson
RPA - Mali RPA pierwsza strzeli @ 1,96 betsson
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
WKS-Nigeria: Cheik Tiote kartka @3,20 Unibet⛔⛔ no cóż kto oglądał ten potwierdzi że Tiote zapracował na kartkę,ale jej nie dostał-9 fauli,zdecydowanie najwięcej na boisku..

Żarty się skończyły w PNA.Jutro przed nami pojedynek dwóch potęg(przynajmniej w teorii) piłkarskich Afryki.Nerwy będą na pewno z obu stron,bo nie wierzę że któraś z drużyn będzie kontrolować mecz prowadząc 2-0.Sędziuje ten sam pan,który ostatnio nie pokazał czerwonej kartki w typowanym przeze mnie meczu Kongo-Mali(było 7 żółtych). Pokazał się w tym meczu jako dość aptekarski arbiter-dawał upomnienia za najdrobniejsze faule.Tiote jak gra każdy śledzący Premiership dobrze wie.Agresywny odbiór-to podstawa,pierwszy przerywa kontry gości. W reprezentacji jego rola raczej się nie zmienia,bo w składzie ma tylu ofensywnych kolegów,że od niego oczekuje się przede wszystkim gry w destrukcji.W tegorocznym turnieju zagrał tylko raz od pierwszej minuty-i tu trochę mam obawy,że może jutro też nie wybiec od początku(wtedy mamy zwrot).Gdy już grał cały mecz-złapał kartkę.W poprzenim PNA zagrał w 3 z 6 meczów WKS i w każdym łapał kartkę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki
⚽ Burkina Faso - Togo 0:0 ✅
Togo (0:1) 1,50 Bet-at-home 1/10

Kurs na X2 wynosi 1,45, a na handi jakie gram jest o 0,05 więcej więc i w ten typ wchodzę.
Jak dla mnie minimalnym faworytem w tym meczu jest Togo, a nie Burkina Faso które lekko faworyzują bukmacherzy. Osobiście uważam, że Togo po 90 minutach tego meczu nie przegra. Mają świetnego kapitana drużyny Adebayora który ewidentnie widać, że ciągnie ten zespół. Do tego Togo przegrało na tym turnieju tylko z WKS, ale bramkę na 2:1 stracili dopiero w 88 minucie, ogólnie w meczu z faworytem do wygrania turnieju zaprezentowali się dobrze. Z Algierią wygrali 2:0, a z Tunezją z którą walczyli o awans wyszli na prowadzenie już w 13 minucie.
Uważam, że Burkina Faso miała łatwiejszą grupę, w pierwszym meczu dość szczęśliwie ugrali 1 punkt z Nigerią, bramkę na wagę remisu strzelili w 94 minucie. Z Etiopią wygrali aż 4:0, ale ten wynik dla mnie o niczym nie świadczy, bo Etiopia pokazała się z beznadziejnej strony i nie ma sensu ich porównywać do Togo. W ostatnim meczu zremisowali z Zambią 0:0, ale zwycięzca Pucharu Afryki poprzedniej edycji zagrał w tym roku poniżej oczekiwań.
Podkreślam, że przy tym typie nie obstawiam zwycięzcy meczu, tylko handicap +1 na Togo w zupełności mi wystarcza.
A warto dodać ciekawy fakt, że Togo w tej edycji PNA gra o tak jakby honor, dobrze wiemy, że bodajże w 2010 roku autobus z zawodnikami reprezentacji Togo został ostrzelany (2 osoby zginęły), po czym wybuchła wielka afera czego efektem była późniejsza dyskwalifikacja Togo. Teraz mają świetną okazją przypomnieć światu o tamtych dramatycznych zdarzeniach, zawodnicy na pewno zagrają z podwójną mobilizacją by zagrać na nosie Afrykańskiemu Związkowi Piłkarskiemu, że tamta decyzja była błędna i bardzo kosztowna dla Togo.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina - piłka nożna, Puchar Narodów Afryki
spotkanie - Wybrzeże Kości Słoniowej - Nigeria
typ - ilość kartek - powyżej 4,5 (czerwona liczona za 2) ✅ na styk, ale się udało
kurs - 2,20
bukmacher - Bet365

Spotkanie określane przez media mianem hitu. Obyśmy się nie rozczarowali. &quot;Słonie&quot; faktycznie grają dobry futbol. Nic dodać nic ująć przy większej konsekwencji taktycznej byłby to zespół nawet na medal w MŚ. Nigeryjczycy w meczu swej ostatniej szansy z Etiopią zagrali taki piach, że nadaliby się jedynie do naszej &quot;ekstraklapy&quot;. Tylko kretyńskim zachowaniom obrońców etiopskich zawdzięczają wejście do fazy pucharowej.

Zacząłem pisać tę analizę pod kątem typu WKS - 1, jednak ten już jest &quot;zajęty&quot; (sam dość tłusto pograłem awans &quot;Słoni&quot; za 1,40 u tego samego buka), więc ... konsekwentnie idę w kartki. Powtórzę fragment swojej wczorajszej analizy: &quot;Spodziewam się zaciętych meczów z dużą przewagą gry zachowawczej i defensywnej. Afrykanie w meczach o dużą stawkę zazwyczaj grają bardzo ostro, także impulsywnie często się zapominając i nie przebierając w środkach przy rozbijaniu ataków lub zatrzymywaniu kontrataków przeciwnika.&quot;

Kilka liczb: Wybrzeże KS: 1 kartka z Algierią, 3 z Tunezją i znów 1 z Togo. Liczę, że 1 sztukę normy &quot;wyrobią&quot;.
Nigeria: 4 z Burkina Faso, 3 z Zambią i 2 z przesłabą Etiopią. Przy sposobie gry &quot;Słoni&quot; Nigeryjczycy powinni być notorycznie spóźnieni, a ambicji im nie powinno zabraknąć. Wszak nadal uważają się za jednego z faworytów imprezy. Zatem liczę, że nawet sami będą w stanie pokryć podwyższoną o 1 od wczoraj linię kartek. Oczekuję od obu drużyn zażartej walki o półfinał, twardego meczu i mam nadzieję, że arbiter nie będzie za bardzo wyrozumiały.

dodatkowo:
WKS awans: 1,40 w Bet365 ⛔ dawno tak nie oberwałem
WKS - 1: 1,86 w Betgun ⛔ jak wyżej

Drugi mecz: Togo - Burkina Faso. Wątpię, aby jedni i drudzy się mocniej otworzyli, zresztą w fazie grupowej dali próbki swej zachowawczej gry. Stawka wymusi określoną taktykę. Dodatkowym argumentem będą anormalne warunki gry, ponieważ mecz odbędzie się &quot;w piaskownicy&quot;. Dlatego gram jeszcze:
Togo - Burkina Faso 1/2 - X: 1,95 w Bet365 ✅ zgodnie z przewidywaniami
Togo - Burkina Faso - X: 2,95 w Betgun ✅ znowu jak wyżej
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Alaixys Romao otrzyma kartkę w regulaminowym czasie gry? NIE @ 1.55 EXPEKT ✅✅✅

Romao nie jest typem zawodnika ostrego, typowego boiskowego &#39;psa&#39;, który nie boi się wejść. To obrońca grający rozważnie, czasami nawet za bardzo (gole tracone przez Marsylię gdy piłka jest &#39;ciągnięta&#39; przez kilkanaście metrów, a defensorzy boją się wsadzić nogę). W tym turnieju otrzymał on tylko jedną żółtą kartkę, w pierwszym spotkaniu z WKS, szczerze powiedziawszy ja za taki faul nie dawałbym kartki. Z Tunezją i Algierią zagrał dwa różne mecze, ale w żadnym z nich kartki nie otrzymał. Wierzę, że emocje go nie poniosą i tym razem także obędzie się bez kartki w regulaminowym czasie.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Puchar Narodów Afryki 2013
Spotkanie: Burkina Faso - Togo
Typ: Togo
Kurs: 2,85
bwin
Ostatnim ćwierćfinałowym pojedynkiem w tegorocznym Pucharze Narodów Afryki będzie spotkanie Burkiny Faso z zespołem Toga. Patrząc na kursy wystawione przez bukmacherów więcej szans na awans daje się podopiecznym belgijskiego trenera Paula Puta. Ja natomiast jestem zdania że do dalszej rundy awansują gracze z nad Zatoki Gwinejskiej. W fazie grupowej wyeliminowali oni zespoły które nie są kopciuszkami na Czarnym Lądzie. Wygrali z Algierią dwa do zera po bramce Adebayora i Wome. Zremisowali z Tunezją jeden do jednego tu bramkę zdobył Gakpe. Jedyną porażkę odnieśli z ekipą Wybrzeżą Kości Słoniowej tracąc bramkę w samym końcu spotkania. Wszystkie te drużyny triumfowali już w rozgrywkach o mistrzostwo kontynentu więc rywale wymagający .Burkina Faso natomiast w swojej grupie nie zachwyciła. Za rywali mieli Nigerię z którą zremisowali podobnie jak z Zambią wygrali tylko z outsaiderem tej grupy, Etiopią. Togijczycy mają też lepszą kadrę no i przede wszystkim Adebayora który potrafi w pojedynkę załatwić rywala. Myślę że półfinał jest w zasięgu drużyny prowadzonej przez francuskiego trenera Didiera Sixa.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Burkina Faso - Ghana @ under 2,5 - 1,44 ✅ 1:1
Półfinał PNA 2013. Burkina Faso to rewelacja turnieju. Dotychczas stracili zaledwie jedną bramkę! Bardzo dobra postawa obronna najwidoczniej w ich wykonaniu jest kluczem do sukcesu. W dzisiejszym pojedynku zabraknie jednak ich najlepszego strzelca Alaina Traore (3 z 6 bramek Ogierów). Z pewnością jest to osłabienie potencjału ofensywnego.
Natomiast Ghana po trudnym początku i remisie 2:2 z DRK, wstąpiła na właściwe tory i grając na zero z tyłu pokonuje kolejnych rywali (Mali, Niger i WZP).
Myślę, że bardzo ważną informacją jest miejsce rozegrania spotkania, a mianowicie Nellpsruit, gdzie murawa nie jest w najlepszym stanie (w dużym stopniu piaszczysta) co nie sprzyja konstruowaniu finezyjnych akcji, a bardziej jest korzystne dla gry obronnej. A co jeszcze bardziej istotne, wszystkie dotychczasowe spotkania piłkarze Burkina Faso rozegrali an tym obiekcie! Być może stąd tak mała liczba bramek straconych? (1:1 z Nigerią).
To półfinał, &#39;mecz wagi ciężkiej&#39;. W Afryce zapominają o tej pięknej dla tego turnieju finezji, a większość spotkań jest &#39;byle jaka&#39;. Nie liczę na odmianę w tym meczu, a bardziej spodziewam się kolejnego meczu, który rozstrzygnie się w końcowych minutach bądź też w dogrywce. Mój typ to under 2,5 w regulaminowych 90 minutach.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Puchar Narodów Afryki, półfinał
spotkanie: Nigeria - Mali, 1 połowa
typ: X (remis)
kurs: 1,90
bukmacher: Bet365

Tym razem Bet365 dość wysoko postawił linię na żółte kartki, bo aż &gt;5,5. Aż 6 kartek uważam za nic pewnego, więc postanowilem wyszukać innej opcji na Mistrzostwa Afryki. Mój szerszy wybór objął oba półfinałowe spotkania w 4 wersjach remisowych czyli:
Nigeria - Mali: X do przerwy (1,90)
Nigeria - Mali: X po 90 minutach (3,10)
Ghana - Burkina Faso: X do przerwy (1,90)
Ghana - Burkina Faso: X po 90 minutach (3,10)
W typach dnia można ująć tylko jeden typ. Biorę więc pierwszy z brzegu.
Dlaczego ten? Losowo. Po prostu. Gram i tak wszystkie cztery.

W tej fazie rozgrywek żaden z zespołów nie czuje tak wielkiej przewagi nad oponentem, zatem nie spodziewam się najmniejszego szturmu na bramkę przeciwnika w wykonaniu żadnej z drużyn kosztem minimalnego nawet odsłonięcia tyłów. Nijaka gra, przynajmniej do przerwy lub do strzelenia 1 gola przez kogokolwiek, powinna się toczyć w środku pola z dużą ilością strat lub jak kto woli przechwytów. Już mecze ćwierćfinałowe unaoczniły nam, że analogicznie powinna wyglądać gra w potyczkach pólfinałowych. Poza tym, wszystkie cztery zespoły są na tyle zaawansowane technicznie i taktycznie, by nie popełnić jakiegoś fatalnego wielbłęda i podarować przeciwnikowi gola, zwłaszcza w początkowych fazach obu meczów. Oczywiście nie da się tego wykluczyć, jednak prawdopodobieństwo przypadkowej bramki uważam za stosunkowo niskie. Oby wszystko roztrzygało się w dogrywkach, a najlepiej w karnych. W końcu o jak największą dawkę emocji nam tu wszystki chodzi.

Dodatkowo za drobne wynik do przerwy/końcowy (90 minut):
Nigeria - Mali: X/X - 4,00
Ghana - Burkina Faso: X/X - 4,25
oba zakłady w Betgun.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Mali- Nigeria
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj w pierwszym spotkaniu półfinałowym Pucharu Narodów Afryki dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy ekipami Mali i Nigerii. Ja w tym spotkaniu typuję remis po regulaminowym czasie gry. Zauważyłem, że na tych mistrzostwach, dużo spotkań kończy się właśnie takim nierozstrzygniętym wynikiem. Najlepszym przykładem, jest właśnie ekipa Mali, która na tych mistrzostwach na 4 spotkania, zremisowała połowę. Najpierw w grupie w ostatniej kolejce z ekipą DR Kongo, a następnie w ćwierćfinale zwycięstwo dopiero po serii rzutów karnych nad ekipą RPA. Nigeria podobnie jak ich dzisiejsi rywale połowę swoich spotkań na tych mistrzostwach zremisowała a miało to miejsce w pierwszych dwóch kolejkach, kiedy to remisowali kolejno z reprezentacjami Burkina Faso i Zambii. Trzeba również dodać fakt, że to jest półfinał, a więc na pewno obie ekipy będą bardzo zmobilizowane i łatwo skóry nie sprzedadzą. Od 2002 roku obie ekipy spotykały się ze sobą 4 razy, i dwa razy padał wynik remisowy a dwa spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęła Nigeria. Ja dzisiaj w tym pojedynku stawiam na remis, i liczę że zobaczymy nawet karne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom