>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Widać że to jest grane najmniejszym nakładem sił, nie wymagajmy od takich gwiazdeczek motywacji w takim meczu z taką drużyną kiedy wynik jest praktycznie przesądzony w 30 min.Niefartem nie wszedł wyścig do 3 rożnych dla gości,takie mecze to prezent dla buków, którzy w większości i tak sponsorują te kluby, i jak by nie patrzeć od ich wyników zależy jak bardzo.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Valencia - Gimnastic
Gimnastic +2.5 @ 1.806 Pinnacle
Wczoraj śmierdziały mi wywindowane handi na Real Madryt. W czwartkowych meczach potencjalną miną jest moim zdaniem Valencia. W klubie troche burdelu po zwolnieniu Dukicia. Nietoperzy poprowadzi Nico Estevez, dotychczas zajmujący się zespołem rezerw. Jest to oczywiście sytuacja przejściowa, bo trwają poszukiwania innego menago. Bardzo możliwe, że obejrzymy tylko po części najmocniejszą ekipę Valencii. Poskakałem po stronach i kilka przewiduje jutro szanse dla takich zawodników jak Alcacer czy Fuego. Siła ognia może być mniejsza. W niedzielę bardzo prestiżowe spotkanie z Królewskimi na Mestalla, więc nie ma sensu się zajeżdżać. Poza tym Nietoperze wywiozły z Tarragony średnio korzystne 0-0, o frontalnym ataku nie ma mowy. Jedna skuteczna kontra gości i może być smuteczek. Z ciekawości zerknąłem ile spotkań w tym sezonie Valencia wygrała różnicą trzech goli. Efekt poszukiwań? Jedno. Na początku grudnia z Osasuną. Barcelona bez szału, Real ledwo 2-0, o Atletico nawet nie wspominam. Przedstawiciele PD oszczędzają siły w Copa del Rey i mam nadzieję, że podobnie postąpi Valencia.
 
D 23

dziedzicpruski

Użytkownik
1. Athletic Bilbao - Celta Vigo over 2,75 1,9 4/10 ✅3,6j. 4:0
2. Athletic over 1,5 gola 1,5 4/10 ✅2j.
3. Athletic Bilbao (-1,25ah) 1,9 4/10 ✅3,6j.
Athletic Bilbao jak dla mnie powinnien awansować. Ilość zdobytych Pucharów Króla zobowiązuje (24) ;). Będą jakieś zmiany w składach, ale obie drużyny powinny być dosyć mocno zestawione mimo tego. Celcie 1:0 może być niewystarczającą zaliczką, Baskowie naprawdę dobrze się prezentują w tym sezonie. Stać ich na 2-bramkowe zwycięstwo, ale z drugiej strony Celta potrafi skontrować i jest ogólnie overowa na wyjazdach. O zdobycie bramki może być im tym łatwiej, że Athletic pewnie zaatakuje od początku, a gdyby przybysze z Galicji strzelili bramkę, gospodarze musieliby zdobyć co najmniej 3. Nie jestem specem od tej ligi, ale typy wydają mi się rozsądne. Stawka pucharowa.
Athletic Bilbao: Iraizoz – Iraola, Gurpegui, Laporte, Balenziaga – Mikel Rico, Iturraspe – M. Susaeta, Ander Herrera, Iker Muniain – Toquero
Probable lineups Celta Vigo: S. Alvarez – Hugo Mallo, Cabral, Fomtas, Aurtenetxe – Oubina, A. Lopez – Krohnm-Dehli, Rafinha, Nolito – Santi Mina
Kursy z b365. Powodzenia ????
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Valencia - Gimnastic
TYP: -3,5 gola - KURS: 1,92
BUK: MILENIUM

Paweł 1 ma rację, tutaj będzie bomba i nie dajcie się złapac na kursach oscylujących w granicach 1,12-1,14... Kto nie wie, Nietoperze mają mecz na weekend z Realem na własnym terenie i to na to będą się szykowac a nie się będą ścierac w Copa Del Rey... Dla mnie będzie to co wczoraj Real. Jakieś 2-0, może 3-0. Czterech bramek tu nie będzie. Polecam!
 
makaveli23 277,4K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Vallecano - Valladolid 1 2.05 ✅ 3-1
Vallecano potrzebuje wygranej by polepszyc morale, na poczatku widzialem tutaj win gosci ale czuje ze Valladolid po ostatniej wygranej w lidze 3-0 u siebie w poniedzialek, zagra ponizej oczekiwań i to ze mieli mniej czasu na odpoczynek rowniez da sie we znaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Żaden wynik w Pucharze Króla już nie zdziwi. Gram na porażkę Espanyolu w takim razie. Będzie dość rezerwowy skład. Pizzi i Simao, którzy stracili miejsce w składzie również są powołani na ten mecz. Normalnie nie widzi ich trener w swojej koncepcji i często kibice oraz media zastanawiają się dlaczego akurat ci zawodnicy są pomijani. Obrona też w dość niecodziennym zestawieniu. Hector Moreno pewnie zasiądzie na ławie, Kiko Casilla, również da wykazać się rezerwowemu bramkarzowi.
Mecze Jaen widziałem w tym sezonie ze 3 razy. Bardzo przyzwoicie spisuje się ofensywa, ale za to obrona lubi popełniać błędy, co było widać także w pierwszym meczu z Espanyolem. Wynik komfortowy nie jest, ale Granada czy Sevilla była w dużo bardziej komfortowej sytuacji, a mimo to również odpadli.
Espanyol w lidze bez formy. Po dobrym początku coś się zacięło. W ostatnim czasie wygrali tylko z Rayo, a i tam wiele okoliczności dopisało - czerwona kartka, rzuty karne.
Warto spróbować.
Espanyol - Jaen
Jaen awans 8,00 Unibet ⛔ 2:0
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Rayo.
Cobeño, Arbilla, Gálvez, Zé Castro, Nacho, Baena, Saúl, Embarba, Adrián, Iago Falqué y Nery Castillo.
Valladolid.
Jaime, Alcatraz, Valiente, Peña, Bergdich, Sastre, Baraja, Ebert, Larsson, Guerra y Manucho

Mocno Valladolid. Ofensywnie z dwoma napadziorami. Guerra w świetnej formie. Mocne skrzydła. Można szukać czegoś na Valladolid. Rayo trochę oszczędza i tylko 4 piłkarzy z podstawowej jedenastki.
Valladolid lub remis do HT @1.40 bet365 ✅ ✅ 1-1
Espanyol.
Kiko Casilla, Sidnei, Thievy, Pizzi, Capdevila, David López, H. Moreno, Javi López, Simao, Abraham, Córdoba
Gra Kiko na bramce, jest też Moreno. Warto było poczekać przed wstawieniem typ na awans Jaen. Kursy na gości maleją, a ja nie wiem dlaczego. Słaba jest ta ich defensywa, a Papugi mają kilka indywidualności jak Simao, Pizzi, Thievy i Cordoba. Obrona Papug jest ok, w pierwszym meczu niepewny German, tymczasem w bramce zobaczymy pierwszego bramkarza.
Espanyol wins do HT @1.91 bet365 ✅ ✅ 1-0.
Valencia:
Guaita, Joao, V. Ruiz, Mathieu, Guardado, J. Fuego, Parejo, Fede, Éver, Bernat, Alcácer.
Dobry skład Nietoperzy. Bramki stracić nie powinni, więc u3.5 można w sumie pobrać.
Valencia czyste konto @1.72 bet365 ✅ ✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Niespodzianek ciąg dalszy, czyli zamykamy 1/16 CdR!​




Następne mecze: 7-9.01
Valencia - Atletico (wt 22:00)
Alcorcon - Espanyol (śr 20:00)
Betis - Athletic (śr 20:00)
Racing Santander - Almeria (śr 22:00)
Barcelona - Getafe (śr 22:00)
Real Sociedad - Villarreal (czw 19:30)
Levante - Rayo (czw 21:30)
Real Madryt - Osasuna (czw 21:30)
Czekają na nas wielkie emocje w 1/8 Pucharu Króla. Rozpoczynamy w nowym roku.
Kursy od Bwin:

Zakłady Kwalifikacyjne:

I od razu pytanie - co warto zagrać już teraz?
Ja na teraz zdecydowanie zamroziłbym pieniążki na awanse Espanyolu i Athletic Bilbao.
Awans Espanyol @1.55
Awans Athletic Bilbao @1.55

Na resztę trzeba poczekać. Po świętach może być różnie, ale te drużyny ewidentnie odstają od swych rywali pod względem kadry i umiejętności. Alcorcon dość szczęśliwie awansował. Po pierwszym wygranym meczu przez Granadę 0-2 na boisku Alcorcon, obejrzeliśmy mecz rezerwowych ekip obu zespołów i dość niespodziewanie więcej determinacji i skuteczności zostawili piłkarze drużyny z Secunda Division.
Nie widzę też zbyt dużych szans na awans Realu Betis. Wygląda na to, że Garrido będzie musiał trochę pozmieniać skład, sprowadzić parę nowych twarzy, by Betis zachwycał jak rok temu. Athletic gra już stabilnie i grają coraz skuteczniej.

Awans Atletico Madryt @1.55
Jedynie co w tej chwili może zatrzymać Rojiblancos od awansu to mecz z Barceloną, który będzie pomiędzy tym dwumeczem. Jednak kadra jest bardzo szeroka, a Valencia też musi się skupić na lidze.
Powodzenia w oddawaniu typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Valencia - Atletico Madryt
Typ: BTTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapowiada nam się ciekawy mecz w CdR. Jeżeli ktoś się decyduje tu na BTTS czy overka to polecam brać póki stoi, bo niedługo polecą w dół. Nie wyobrażam tu sobie nudnego meczu.
- Myślimy już o spotkaniu pucharowym z Valencią. Każdy kto uważa, że odpuścimy sobie rozgrywki Pucharu Hiszpanii w tym sezonie, jest w błędzie- Diego Godin. Dałem to na wstępie, by nie czytać zaraz kontrargumentów, że Atletico odpuszcza to spotkanie bo w sobotę gra mecz z Barcą. Mecz ten odbywa się we wtorek o godzinie 22. Do soboty godziny 20 jest dużo czasu by bardzo dobrze się przygotować. Wracając do sedna, podam ciekawą statystykę - Valencia na 17 meczy u siebie z Atletico tylko dwa razy nie potrafiła strzelić gola.
-Musisz wygrywać mecze we wcześniejszych rundach nim dotrzesz do finału. Historia klubu zmusza nas do tego by zawsze wychodzić na boisko z myślą o zwycięstwie. Nie wiem dlaczego mielibyśmy nie wygrać, powiedział Antonio Pizzi. Valencia nie stoi z góry na straconej pozycji. Na pewno oglądali sobotni mecz Malagi z ich przyszłymi rywalami i zobaczyli jednak, że można im się przeciwstawić. Nietoperze są na pewno podbudowani wygraną z Levante. Myślę , że stać gospodarzy na co najmniej remis w tym meczu. Jeżeli strzelą gola pierwsi Atletico będzie musiało zaatakować. W przypadku przegranej mają nikłe szanse na awans, zważając na fakt, że rewanż odbywa się na trudnym terenie jakim jest Vincente Calderon. O gola gości raczej się nie martwię, bo gra tam pewien zawodnik o imieniu Diego :p Nawet jeżeli on sam go nie strzeli to pewnie coś wypracuję tak jak w meczu z Malagą. BTTS po dobrym kursie wydaje mi się tu najlepszym rozwiązaniem. Powodzenia, pondro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 907

pawel-1

Użytkownik
Valencia - Atletico
Atletico over 1 @ 1.50 BetCity
Nie widzę powodu, żeby nie spróbować czegoś w stronę Atletico. I wybieram dosyć bezpieczny zakład. Jeżeli chodzi o kadry to gościom poza Suarezem(niedostępnym od dawna) zabraknie tylko drugoplanowych postaci typu Baptistao czy Insua. Paradoksalnie może to być na plus, bo mniejsza rotacja to więcej minut dla podstawowych. U Nietopetrzy brak 2 ważnych nazwisk - Jonasa i Banegi. Jakoś nie trafia do mnie argument, że goście odpuszczą bo niedługo mecz z Barcą. Valencia też gra w lidze i też będzie zmuszona do rotacji. Atletico mogłoby sprawę nieco olać i liczyć na to, że pozamiatają u siebie, ale brameczka na wyjeździe bardzo się przyda. Podsumowując gram na lepszą ekipę, która jest w niesamowitym gazie. Valencia od niedawna z nowym menago i mimo wygranych derbów ostatnio pewnie potrzeba czasu aby to wszystko okrzepło. Obie ekipy mierzyły się ze sobą w tym sezonie i Rojiblancos wygrali 3-0. Mecz powinien być ciekawy. Valencia nie może liczyć, że ugra coś w rewanżu tylko musi próbować zagrac ofensywnie. 0-0 tu nie widzę, więc ten over 1 prezentuje się moim zdaniem o wiele lepiej niż DNB po zbliżonym kursie.
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Valencia vs Atletico Madryt

Suma kartek w meczu : 4-6 ✅
Kurs : 2.10 / WilliamHill


Przed nami mecz drużyn na skroś ofensywnych i często w pojedynkach ze sobą łapiących dużą ilość kartek. I taki ten mecz będzie dziś, agresywna walka o każdą piłkę. Kartki w ostatnich 3 starciach między tymi drużynami:

Atletico Madryt vs Valencia 3:0 | 6 żółtych kartoników.
Atletico Madryt vs Valencia 1:1 | 6 żółtych kartoników.
Valencia vs Atletico Madryt 2:0 | 9 żółtych kartoników.

Jak widać na pewno żółci dziś nie zabraknie. Gram tutaj po fajnym kursie 4-6 żółtych kartoników.
Pozdrawiam ;)

[​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
banan23 150

banan23

Użytkownik
Barcelona - Getafe
Ja już wybiegam trochę w przyszłość bo mam pomysł na ten mecz. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami w La Liga padł ciekawy wynik ale nie bramkowy tylko dotyczący rzutów rożnych. Getafe wygrało tą statystykę 7-1, a dziś wchodzę na Bet365 , rzuty rożne w tym meczu i co widzę? Kurs 8.50 na większą liczbę rzutów rożnych wykonaną przez Getafe. Aż grzech nie zaryzykować po takim kosmicznym kursie. Teraz trochę faktów. W CdR przeciwko drużynie Getafe na pewno nie zagra najsilniejszy możliwy skład. Konkretnie udziału w tym meczu w ogóle nie wezmą Xavi, Dani Alves oraz Marc Bartra. Xavi z powodu przemęczenia, tak mi się wydaje. Zawodnik ten ma już swoje lata a gra praktycznie co mecz więc w mniej ważnym spotkaniu można dać mu odpocząć. Marc Bartra z powodów zapobiegawczych jeżeli można tak powiedzieć. W ostatnim meczu z Elche myślano, że Marc nabawił się lekkiego urazu, potem jednak okazało się, że były to zwykłe skurcze. Tata jednak zdjął środkowego obrońce a w jutrzejszym meczu da mu odpocząć. Sytuacja Daniego Alvesa podobnie jak Bartry. Wrócił on do gry po grypie, jutro nie ma sensu go jeszcze forsować. Powołani na mecz z Azulones: Valdes, Pinto, Montoya, Pique, Fabregas, Puyol, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Mascherano, Sergio, A. Song, Jordi Alba, Tello, Adriano, Sergi Roberto.
Jak wiemy Barcelonie nie zależy na cornerach w meczach, to nie ich filozofia gry. Nie przydają się one, gdyż nie mamy wysokich napastników, gole z rożnych to rzadkość, czasem w pole karne wbiegnie Pique czy Puyol ale nie często się to zdarza. Barca będzie klepała przed polem karnym, w środkowej strefie boiska. Gra bocznymi sektorami na pewno będzie, ale jeżeli chodzi o dośrodkowania to będą one szły po ziemi, dlatego zmniejsza to szansę na rzuty rożne dla Barcy. Getafe za pewne nie będzie murowało bramki. Być może zagrają coś w stylu Celty we wczorajszym meczu z Realem. Spodziewam się kilku cornerów z ich strony. Jeżeli będą atakować, to pewnie będą to ataki bokami, gdyż każdy wie, że po górnych dośrodkowaniach z boku Barcy najłatwiej da się strzelić gola. Stwarzać to będzie okazje do rożnych dla gości. Teraz trochę statystyki.
Na ostatnie 17 meczy 4 razy Getafe wygrało tą statystykę. Ktoś powie marnie, ale ja się tym nie przejmuję, bo kurs jest bardzo do grania a filozofia Taty sprawia, że Barca ma jeszcze mniej cornerów przez mniejsze posiadanie piłki. Dodatkowo jest świetny kurs na HA +4 rożne dla Getafe, który wynosi 2.20. Na 17 meczy zakład ten nie wszedł by tylko 5 razy.
Więcej rzutów rożnych- Getafe, @8.50. 2/10j
Rzuty rożne, Getafe +4 HA, @2.20 4/10j
P.S trochę się rozpisałem ale tak to jest jak gra ulubiona drużyna :grin: Mam nadzieję, że jednak to przeczytacie :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Valencia-Atletico
Są już składy, a wyglądają tak:
Valencia: Guaita, Joao, Ricardo Costa, Mathieu, Guardado; Javi Fuego, Parejo, Michel, Bernat, Fede; Postiga
Atletico: Courtois; Juanfran, Miranda, Toby, Filipe Luis; Gabi, Josuha, Koke, Raul Garcia; Diego Costa, Adrian
Widać, że Simeone na serio podchodzi do tego spotkania, bo jedynie Godin i Villa z podstawowych zawodników siadają na ławce. Jest Koke, jest Diego Costa, do tego Raul Garcia, który jak gra to strzela sporo i jest naprawdę mega ważnym zawodnikiem. Po kartkach wraca Gabi, więc będzie wzmocnienie w środku pola. Generalnie skład naprawdę mocny i Cholo nie przejmuje się, że zaraz czeka go mecz z Barcą, a potem Sevillą w lidze, tylko korzysta z kilku na co dzień rezerwowych zawodników by rozstrzygnąć wszystko na Mestalla.
Pizzi z kolei na ławce zostawił Piattiego i Feghouliego. Za kartki pauzuje Jonas i w ataku musi grać Postiga, który gra fatalnie i kompletnie nie pasuje tam. Wspomniana dwójka skrzydłowych zdobyła gole w derbach z Levante, a szczególnie Algierczyk dał popis swoich umiejętności i rozegrał świetne zawody. Ciekaw jestem postawy takiego Michela, bo chłop gra niezwykle rzadko w tym sezonie, więc może mieć problemy z rywalami, tym bardziej, że ci będą z najwyższej półki. I jeszcze na bramce Guaita, który jest dużo gorszy od D.Alvesa ale nie wiadomo czego forowany w Valencii od dłuższego czasu. Nie tak dawno zawalił gola z Realem, który ostatecznie przesądził o ich porażce i dzisiaj też liczę na jego prezent jakiś.
Atletico @ 2,10 Bet365⛔1:1 - to nie mój turniej, więc już koniec mojego typowania tutaj
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kapszti to nie to, że nie twój turniej tylko dla nikogo. Mecze w pucharze z rewanżem w tle to jak zupełna loteria. Najlepsi na świecie nie typują takich pucharów, ale i tak byłeś bardzo blisko. Każdy kto przedmeczowo to postawił mógł znając minimalizm Atletico sobie to skontrować w 80 min po pewno dobrym kursie. No ja na całe szczęście tego w ogóle nie ruszałem.
 
P 0

pakiet22

Użytkownik
Adamo masz rację ja na live w przerwie postawiłem na zwycięstwo Atletico (2.55), a następnie w 80 minucie po kursie 5.00 postawiłem remis i jednak przeczucie się sprawdziło.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
A wiadomo może czy Messi zagra już w dzisiejszym meczu? Bo na pewno nie wystąpią dzisiaj Alves, Afellay, Dos Santos, Bartra, Xavi i Cuenca. Wychodzi na to, że Messi dzisiaj wraca? Bo jak tak to Barcelona wygra ten mecz trzema bramkami...
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Messi jest w kadrze na dzisiejszy mecz, ma zaliczyć jakieś przetarcie przed Atletico, ponadto dzisiaj z kadry wypadł Neymar chory na grypę żołądkową, w jego miejsce do kadry włączony został Xavi.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Messi jest wśród powołanych jednak są nikłe szanse żeby wybiegł dziś w podstawowym składzie. Tata Martino powiedział, że Leo strasznie pali się do gry jednak jeśli da mu dziś zagrać to będzie to około 30 minut dlatego powinniśmy się go spodziewać na boisku jakoś w drugiej połowie. W dodatku z powodu problemów zdrowotnych nie wystąpi dziś Neymar, a w jego miejsce wskoczył Xavi :
&quot;Jak poinformowały hiszpańskie media Neymar nie zagra w meczu z Getafe z powodu problemów zdrowotnych.
Dzisiejsze spotkanie 1/8 finału Pucharu Króla z Getafe miało być dla Neymara pierwszą okazją do wyjścia w pierwszym składzie w 2014 roku. Tak się jednak nie stanie, gdyż brazylijski skrzydłowy nabawił się grypy żołądkowej i nie wirusowego zakażenia układu pokarmowego, potocznie nazywanego grypą jelitową.
W jego miejsce do kadry meczowej wskoczył Xavi Hernández. Spotkanie z Getafe dla Neymara jest na pewno wykluczone, ale na pojedynek z Atlético powinien być już w pełni sił.&quot;
Tak więc w ataku prawdopodobnie wystąpi Pedro, Tello i Fabregas jako fałszywa &quot;9&quot;. Ciężko mi ten mecz ugryźć. W spotkaniu pod koniec grudnia spodziewałem się minimalnej wygranej Barcelony, a skończyło się prawdziwą strzelaniną 5:2. Dziś też myślałem żeby zagrać jakiś under jednak nauczony akcjami z poprzednich miesięcy/lat odpuszczam. Spróbuję zagrać na gole w pierwszej połowie :
Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie @ 1,63 ⛔ 1
Powyżej 2,5 gola w pierwszej połowie @ 3,10 ⛔ 1
Unibet
Jak będą oficjalne składy to może jeszcze coś dorzucę.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Bardzo interesuje mnie typ na BTS, ale czy im się zachce choć chwilę postraszyć Katalończyków jak to miało miejsce nie tak dawno w lidze, gdzie prowadzili już 2:0. Przypominam, ze obrona Barcelony wygląda trochę słabo:
Montoya - Puyol - Mascherano - Adriano, a w bramce rzecz jasna Pinto.
Co do Messiego to wszystkie gazety w Hiszpanii są zgodne, że usiądzie na ławce, by zagrać z Atletico w pełni przygotowany. Pewnie wejdzie z ławki, by złapać rytm meczowy, możliwe że wynik będzie już ustalony i goście nie będą na niego polować.
Ostatnio w formie jest Pedro, więc można szukać bramek z jego strony.
Pedro strzeli gola @1.72 bet365 2j - skoro nie ma Neymara, to kursy powinny spaść.
BTS @2.00 bet365 1j

Mogę jeszcze podpowiedzieć w jaką stronę grać. Kursy na Racing Santander nie spadają bez powodu. Trener Almerii powołał... 22 piłkarzy, z czego od razu mają się przenieść do Kraju Basków na weekendowe przetarcie z Athletic Bilbao. Dziś dla przypomnienia zagrają z 3 ligowym zespołem, który notabene wyeliminował inną drużynę z Andaluzji - Sevillę. W tym meczu udział może wziąć 11 zawodników i tylko 5 rezerwowych. Aż 7 panów przyjedzie tu na wakacje. Awizowani do wyjścia na boisko są młodzieżowcy. Trener Almerii będzie chciał sprawdzić jak radzić sobie będą zawodnicy, którzy na ogół nie grają w składzie.
Porteros: Esteban (1) y Ustari (25).
Defensas: Rafita (20), Nelson (22), Antonio Marín (41), Torsiglieri (2), Marcelo Silva (3), Hans Martínez (4), Trujillo (5), Raúl García (14), Dubarbier (16) y Mané (21).
Centrocampistas: Aleix Vidal (8), Marcos Tébar (6), Verza (7), Corona (15), Azeez (31), Soriano (23), Barbosa (11) y Suso (17).
Delanteros: Oscar Díaz (9), Rodri (10), Jonathan (19) e Hicham (27).
Przewidywania Marki są takie:
Ustari (kiedyś dobrze bronił - szkoda, że marnuje się na ławce), Mane (przyszedł dopiero zimą z Maccabi Tel Awiv. Dość solidny, doświadczony piłkarz), M. Silva (grał w Liga Adelante, teraz ledwie 44 minuty z Atletico - na zapleczu zagrał 20 meczów, z czego tylko w dwóch nie stracili bramki), H. Martinez (kolejny nowy piłkarz w Almerii - na wypożyczeniu z U.Catolica. Będzie środek w stylu latino. :razz: ); A.Marin (17latek ze szkółki. Więcej nic nie napiszę. ;)); Im bliżej bramki przeciwnika tym trochę lepiej to wygląda. Środek pomocy Tebar i Corona. Skrzydła Suso i Raul Garcia (z tym, że na ogół to lewy obrońca, więc nie wiem czy sprawi jakieś zagrożenie w ofensywie); Za napastnikiem grać ma kolejny młody Hicham, który ma 18 lat. W napadzie zagrać ma Zongo, młody zawodnik z Burkina Faso (21lat).
Zatem jest spory wybór - to już zostawiam każdemu z osobna. Almeria olewa ten mecz, pewnie liczy na udaną remontadę w rewanżu.

BTS nie - 2.06 Unibet 2j

tu bardziej liczę na gola Racingu niż Almerii. Egzotyczna defensywa - Urugwajczyk z Chilijczykiem i młody na prawej to będzie groźne dla nich samych.
0:0 do HT - 3.00 Unibet 1j
Jestem trochę zaskoczony, bo Almeria raczej będzie się starała bronić, by mieć dobry rezultat na rewanż. Kurs ciekawy i próbuję.
Racing czyste konto - tak - 4.00 bet365 1j
---
Espanyol za to nie odpuszcza, bo w lidze czeka ich ciężkie przetarcie z Realem Madryt. Zawieszony będzie Aguirre, który zrugał arbitra, który nie podyktował jedenastki za oczywiste zagranie ręką Oiera w meczu z Osasuną. Właściwie to zabraknie tylko Stuaniego i Collotto.
A ja dalej na nich stawiam i nie poprzestaje na zwykłym typem na awans.
Espanyol -0.25 1.93 bet365 1j ⛔
Alcorcon nie strzeli @2.50 WilliamHill 1j ⛔
Espanyol dno, bramkarz w ogóle się nie nadaje.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Podobnie jak Vidal brałem pod uwagę BTS jednak zdecydowałem się odpuścić. Obrona Barcelony spisuje się lepiej niż pare miesięcy temu jednak wiadomo, że dziś nie wybiegnie &quot;żelazna&quot; czwórka tylko będą to głównie zmiennicy Montoya czy Puyol.
Co do strzelców bramek to wydaje mi się, że zarówno Pedro jak i Fabregas mogą powtórzyć swój wyczyn z poprzedniego spotkania w ramach La Liga i ponownie ukąszą Getafe. Skoro Vidal podał typ na gola Pedro, to ja podam na typ na Cesca :
Fabregas strzeli gola @ 1,80 ✅ 8 i 62 minuta
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom