>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
FC Barcelona vs Getafe
Barcelona ( -2 bramki ) / 1.65 / WilliamHill ✅
MESSI MESII !! ;)
Krótko i na temat. Barca podejmuje na Camp Nou Getafe z którym świetnie sobie radzi co potwierdzają ostatnie mecze pomiędzy nimi. Wraca Messi, który na 90% zagra 30 minut, jest &quot;głodny&quot; bramek i 30 min wystarczy by coś ustrzelić. Alexis jest w życiowej formie, co potwierdza ostatnio, Pedro również. Nie zagra Neymar, i tutaj pojawia się duża szansa na występ Tello, który musi się wykazać. Barca nie będzie się &quot;bawić&quot; tylko chcą załatwić sprawę już w pierwszym meczu i rewanż zagrać rezerwami.
Przewidywany skład : Pinto, Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano, Busquets, Cesc, S. Roberto, Pedro, Tello, Alexis.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie mówię, że Barca tego wysoko nie wygra, ale pamiętajmy, że mają Atletico i że to dwumecz, straty da się zawsze odrobić, a ewentualnych kontuzji nie bardzo. Getafe do 30 min w PD wygrywało 2:0, Barca wrzuciła 3 bieg i skończyło się 2:5, ale dzisiaj mogą jechać cały czas na 1 biegu i zadowolić się skromnym zwycięstwem lub nawet remisem. Na pewno ważniejszy będzie dla nich brak kontuzji niż jakieś bicie rekordów. Do tego środek tygodnia, ludzie w pracy, to nie ta otoczka co w PD. Neymar z tą grypą to jak dla mnie ściema bo za każdym razem kiedy trzymają go na coś poważniejszego ma jaką grypę. Messi może i wejdzie na trochę żeby zobaczyć jak wygląda boisko. Z 2 strony takie Getafe to może wyłącznie zaistnieć w pucharze, a prowadzenie 2:0 mogło im dać do myślenia. Oczywiście Barcelona na własnym stadionie to pewno wygra, może i wysoko, ale po kursie na AH:-2 co jest dla mnie najbardziej bezp. opcją jest 1,44. Waham się wciąż nad takim dubelkiem z Man City też AH:-2 co by już dało jaki taki kurs, ale raczej odpuszczę. Puchary to puchary, jak już to lepiej łapać jakieś rewanże, od których wszystko zależy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banan23 150

banan23

Użytkownik
Betis Sevilla - Athletic Bilbao
Przed nami kolejny mecz w Pucharze Króla. Wziąłem pod lupę spotkanie pomiędzy Betisem Sevilla a Athetic Bilbao. Betis po świetnym poprzednim sezonie w tym spisuję się bardzo słabo. Zajmuje ostaniom pozycję w lidze z 11 punktami. Tak pomyślałem, że chyba nie w głowie im jakieś puchary króla, lepiej żeby zajęli się zdobywaniem punktów w PD. Do w miarę bezpiecznej strefy tracą już 5 punktów a tu już półmetek sezonu, więc należało by zdobyć kilka oczek. Do tej fazy awansowali bo po prostu mieli zbyt słabych przeciwników by z nimi odpaść. Teraz spotykają się z Los Leones, którzy są w formie mimo niedawno przegranego meczu w lidze z Realem Sociedad. Betisowi nie pomogła zmiana trenera. Drużyna ma problem ze zdobywaniem bramek, strzelili ich tylko 15, co jest najmniejszą liczbą w lidze razem z Ossasuną oraz Granadą. Dodatkowym aspektem popierającym mój typ jest fakt, że za 4 dni Betis gra u siebie arcyważny mecz z Ossasuną, który pośrednio może przesądzić o ich dalszym losie.
Gospodarze nie skorzystają dziś na pewno z ważnych zawodników z powodu kontuzji. Są nimi Xavi Torres (pom. 10m), Damien Perquis (obrońca, 5m), Paulao (obrońca, 12m.)
Gracze z Bilbao tak jak wspomniałem są w formie mimo ostatniej porażki. Z przebiegu meczu nie zasłużyli na nią, ale taki jest sport. Ich gra może się podobać. Szybkie wymiany piłek, ładna, kombinacyjna gra. Jedynym mankamentem może być ich napastnik Aduriz, który po prostu gra słabo, ale na szczęście gole dla tej drużyny mogą zdobywać również tacy zawodnicy jak Muniain. Jego gra na San Sebastian podobała mi się. Obrona też daje radę. Los Leones mogą wystawić w miarę silny skład, gdyż ich kolejny przeciwnik nie jest zbyt mocny, mam na myśli Almerię. W drużynie wszyscy zawodnicy zdrowi.
Przewidywane składy:
Betis: Sara; Vila, Amaya, Figueras, Chica; Nono, Reyes; Sevilla, Molina, Verdu; Castro
Athletic: Iraizoz; Balenziaga, Laporte, Gurpegi, De Marcos; Rico, Iturraspe; Muniain, Herrera, Susaeta; Aduriz
Typ: Athletic Bilbao -1 HA
Kurs: 3.1
Stawka: 2j
Bukmacher: BET365

e: tragedia... Kontrolować cały mecz i przegrać... Mogłem poczekać do wystawienia składów. Sola na pozycji ŚN słabo sobie radził. ⛔⛔⛔
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
No i zobaczcie, gdzie zagra dziś Fabregas. Będzie grał na fałszywej &quot;9&quot;, gdzie jest mega bezproduktywny. Męczy się tam. To jest rozgrywający, wystarczy popatrzeć na fantastyczne podania z poprzednich spotkań.
Jeśli grać gola któregokolwiek piłkarza to tylko ktoś z dwójki Pedro/Sanchez. Obaj są w wybornej formie, strzelają gol za golem i pod nieobecność Messiego, Barca nie traciła punktów.
Getafe raczej się nie postawi.
Nie mam pomysłu więc postawię na gole Pedro. Kurs wyborny patrząc na dyspozycję. W ligowym z Getafe zdobył hattricka. Tu dwa trafienia mi wystarczą.
Pedro powyżej 1,5 gola 5,50 Williamhill ⛔ 0
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
No i zobaczcie, gdzie zagra dziś Fabregas. Będzie grał na fałszywej &quot;9&quot;, gdzie jest mega bezproduktywny. Męczy się tam. To jest rozgrywający, wystarczy popatrzeć na fantastyczne podania z poprzednich spotkań.
Jeśli grać gola któregokolwiek piłkarza to tylko ktoś z dwójki Pedro/Sanchez. Obaj są w wybornej formie, strzelają gol za golem i pod nieobecność Messiego, Barca nie traciła punktów.
Getafe raczej się nie postawi.
Nie mam pomysłu więc postawię na gole Pedro. Kurs wyborny patrząc na dyspozycję. W ligowym z Getafe zdobył hattricka. Tu dwa trafienia mi wystarczą.
Pedro powyżej 1,5 gola 5,50 Williamhill
Zgadzam się i również uważam, że miejsce Fabsa jest na środku pomocy. To on jest następcą Xaviego, a statystyki Cesca z tego sezonu, a w szczególności asysty dobitnie o tym świadczą. Nie można jednak zaprzeczyć, że grając na środku ataku nasza &quot;4&quot; potrafi dochodzić do sytuacji bramkowych co myślę, że w tym meczu będzie miało miejsce. W poprzednim meczu wszedł z ławki i zaaplikował Getafe 2 gole. Myślę, że dzisiaj też do jakiejś okazji dojdzie.
Co do typu na Pedro to dodam tylko, że w Unibet jest zakład Pedro strzeli przynajmniej 2 gole @ 7,00 więc myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spróbuję pograć na Levante. Na Rayo kursy spadają, bo goście przyjadą w mocno okrojonym składzie. Oto lista nieobecnych: Gomis, Navarro, Barral, Baba, Rubén, Juanfran, Nikos, Pedro López, Chris i Simao. Słabo będzie wyglądała pozycja &quot;9&quot;, bo Baba jest kontuzjowany, a Barrala oszczędzają. Boją się kontuzji, bo to w sumie jedyna ogarnięta osoba na tej pozycji jaka im została. Są jednak tacy piłkarzy jak El Zhar, którzy powinni pociągnąć zespół. Na Rayo najlepszym rozwiązaniem jest kontratak i w tym upatruję swojej szansy. Malaga z Villarrealem pokazali jak należy z nimi grać.
Ja tak wysoki kurs biorę w ciemno. Obrona Rayo to jest kataklizm. Każdy atak praktycznie zamienia się na groźną sytuację, a co druga taka akcja to gol. Brak asekuracji, bramkarz odbija piłkę przed siebie, a rywal spokojnie do niej dobiega i strzela do pustej bramki. To nie jest materiał na Primera Division. Nawet z tymi osłabieniami to Levante pewnie będzie miało na kilku pozycjach bardziej ogarniętych piłkarzy.
W pierwszym ligowym meczu pomiędzy tymi drużynami to Rayo miało inicjatywę i tak będzie również w tym meczu. Są jednak mecze, gdzie robi się dwie okazje i zdobywa się dwie bramki, a jutro może być podobnie. Wtedy dużo dała kartka dla Lassa, a Levante i tak wcisnęło w doliczonym. Gość jest zupełnie bez formy, po tych tragedii rodzinnej jest na innej planecie.
Z tymi piłkarzami naprawdę ciężko im będzie cokolwiek ugrać w lidze. Puchar Króla i tak się skończy, a to nie jest pierwsza potrzeba.
Levante się nie otworzy. Będą chcieli przede wszystkim nie stracić, a może przy okazji zdobyć jakąś bramkę.
Warto spróbować.
Rayo - Levante
Levante 3,65 Betsson ⛔ 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Vallecano - Levante / 2,05 @ WilliamHill
vs

Analiza: Z bardzo pewnego źródła mam takie informacje jak absencja w drużynie Levante:
&quot;Caparrós pierde para el duelo de Copa en Madrid a los lesionados Baba Diawara 11/3,
David Navarro 13/0, Pedro López 14/0 y Nikos Karampelas 5/0, mientras que prescindió
por decisión técnica de Juanfran García 17/0, Rubén García 15/1, Chris Lell 5/0,
Jordi Xumetra 16/1, Simao Mate 13/0, Remi Gomis 0/0 y David Barral 15/3.&quot;
źródło: [URL='http://www.marca.com/2014/01/08/futbol/equipos/levante/1389183940.html']http://www.marca.com/2014/01/08/futbol/equipos/levante/1389183940.html [/URL]
W tym meczu w drużynie gości zadebiutuje ich nowy nabytek z drużyny Alcorcon
zawodnik Nagore. 1/8 finału Copa del Rey może być szczęśliwa dla Rayo jeśli
wykorzystają atut gry przed własną publicznością i wykorzystają fakt jakim jest ogromna
absencja w drużynie rywali. Rayo to ogromna słabizna w Primera Division i miejsce w
grupie spadkowej jest dla nich zasłużone, ale jeszcze mogą grać o honor w Pucharze Króla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Rayo v Levante / Real v Osasuna
1/8 finału Copa del Rey może być szczęśliwa dla Rayo jeśli
wykorzystają atut gry przed własną publicznością i wykorzystają fakt jakim jest ogromna
absencja w drużynie rywali. Rayo to ogromna słabizna w Primera Division i miejsce w
grupie spadkowej jest dla nich zasłużone, ale jeszcze mogą grać o honor w Pucharze Króla.
Granie o honor w Copa del Rey, w kontekście ligowej walki o utrzymanie to średni pomysł, moim zdaniem. Dla ekipy z Vallecas dużo ważniejsze będzie ewentualne utrzymanie niż walka o ćwierćfinał, a tam goleada od Barcy...

Rayo w defensywie to obraz nędzy i rozpaczy, podobnie jak w ostatnich sezonach w sumie - jednak problemem Paco w stosunku do ostatnich lat jest ofensywa, która jest zwyczajnie bezproduktywna (wcześniej strzelali bramki i trochę ta obrona była tuszowana), bo co z tego, że oni nadal długo trzymają piłkę, potrafią zagrać widowisko, zdominować u siebie Barce czy Real - skoro jak przychodzi, co do czego, to dostają dwa, trzy gole po kontrach i kończy się zabawa.

Levante przyjeżdża osłabione tak jak wspomniałeś Ty i wcześniej jeszcze Ramzesa - ale co z tego? Levante bronic potrafi, będzie grało z kontry i któraś wreszcie wpadnie do siatki Rayo, a czy gospodarze odpowiedzą? Tego pewien nie jestem, bo ofensywa tak jak wspomniałem wygląda dużo słabiej w obecnym sezonie, a i uważam, że nie specjalnie może im zależeć na dalszej grze w CdR.

Levante przyjeżdża tutaj po remis, ewentualnie minimalne zwycięstwo porażkę. Moim zdaniem under - spodziewam się takiego samego spotkania, jak bodaj w grudniu na Vallecas grała Granada - oddala dwa celne strzały i strzeliła dwie bramki, skończyło się 2:0 dla gości. Teraz widzę podobne widowisko spoglądając na kadrę gości i ogólnie podejście do tematu pucharu - z underem w tle.

Under 2.5 @ 1.91 WilliamHill [0:0 ✅✅✅]

Real Madryt - Osasuna

Kursy na BTS rosną, a ja nie mam pojęcia dlaczego. Tzn. czytałem konferencje prasową szkoleniowca gości, że kluczowe dla niego i Osasuny będą gry ligowe, które poprzedzi pucharowa rywalizacja z Realem, a także, że tutaj, w Copa del Rey, będzie mógł zobaczyć piłkarzy, którzy rzadziej występują, a le to nie zmienia faktu, iż Los Blancos w defensywie nadal graja dość przeciętnie dopuszczając rywali do wielu bardzo dobrych okazji - do teraz nie potrafię zrozumieć jak oni zachowali czyste konto w spotkaniach z PSG (1:0) i Celtą (3:0), skoro obie te drużyny miały przynajmniej po kilka dobrych okazji do strzelenia bramki.

Obie drużyny, jak awizuje Marca w zmienionych składach, co zapowiadali obaj trenerzy. Real swoje bramki strzeli - kwestia czy zrobi to Osasuna - w mojej ocenie tak - nawet przy dość osłabionej linii ataku w stosunku do składu ligowego, to swoje okazje na Bernabeu będą mieli, bo obrona Realu to nie monolit, którego nie da się skruszyć, paradoksalnie oni często sami pomagają przeciwnikom - kwestia czy z nich potem rywale skorzystają. Kurs powyżej @ 2 na BTS&#39;a pobieram.

BTS @ 2.10 WilliamHill [2:0 ⛔]

Na temat pierwszego spotkania dnia - Sociedad v Villarreal nie chcę się wypowiadać, bo nic nie typuję - ewentualnie na live - moim zdaniem mecz naprawdę warty obejrzenia, a do grania to trzeba będzie coś pobrać dopiero w niedzielę czy poniedziałek, kiedy będą grali ze sobą w lidze. W CdR trenerzy wszystkich kart nie odkryją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 105

ceeferem

Użytkownik
REAL MADRYT - OSASUNA PAMPELUNA
09.01.2014 20:30

Jak kolega wyżej napisał drużyny w nie najmocniejszym składzie, z tym, że trener Garcia dał do zrozumienia nie jako o odpuszczeniu CDR na rzecz ligi. Wyjdą zmotywowani gracze rezerwowi i będą uprzykrzać życie piłkarzom królewskim jak tylko potrafią. Co do wyniku i przebiegu gry to można pogdybać....z pewnością będą chcieli szybką objąć prowadzenie ale ostatnie spotkania pokazały, że z cofniętym przeciwnikiem i mądrze przesuwającym na SB Real ma spore problemy. W ostatnim w meczu z Celtą do 20 met. było ok lecz pomysłu na wykończenie zero...stąd brało się sporo strzałów z nie przygotowanych i wymuszonych pozycji, a żeby było ciasno pod polem karnym Celtem wszystko lądowało na blokach zawodników z Vigo. Stąd sporo rzutów rożnych bo, aż 21 (z czego Real 12)...dzisiaj liczę na podobny przebieg i pójdę w tym samym kierunku.
TYP:
Rzuty różne over 11,5 (1.80 Bet365)
WYNIK: 7-2 = 9 ⛔⛔⛔
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
@up @up wiem, ale ja wiekszosc swoich typów jakie gram to doszukuje się odrobiny szczęścia w brakach w kadrze. Trzymam kciuki za gospodarzy ???? !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
  • Real Madryt vs Osasuna

Real Madryt (-3 bramki ) / 2.60 / WilliamHill
Tylko 4 strzały realu w meczu. -,- ⛔
Królewscy podejmują dziś na Santiago Osasune Pampelune, która warto podkreślić zagra ten mecz rezerwami, co na konferencji przed meczowej potwierdził trener gości.Real wyjdzie niemal że podstawowym składem, chcą załatwić sprawę awansu do następnej rundy już dziś demolując Osasunę, aby rewanż to była czysta formalność. Bardzo dobry kurs warty zagrania ????
  • Sociedad vs Villarreal

Kartki w meczu 4-6 / 1.91 / WilliamHill
Sędzia powinien pokazać więcej niż jedną zdecydowanie ⛔
Tutaj gram zagram na kartki. Obie drużyny grają dosyć ostro, czasami nawet zbyt. Dziś to ważny mecz dla obydwu ekip. Widzę tutaj zaciętą, ostrą grę i dużo kartek, możliwe iż na żółtych się nie skończy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yurand 230

yurand

Użytkownik
Sociedad - Villarreal

TYP: BTS - KURS: 1,60 ⛔

BUK: MILENIUM


Bardzo ciekawe ofensywne zespoły spotkają się dzisiaj o 19:30 na Estadio Anoeta. Sociedad po nieudanym występie w LM zaczął znowu świetnie grac (w szczególności na własnym terenie). Dla bardziej ostrożnych polecam w tym meczu 1DNB za 1,67, ponieważ Sociedad nie przegrał na własnym stadionie w krajowych rozgrywkach (liga+puchar) od 1 września 2013 roku, kiedy podejmował u siebie Atletico Madryt i przegrał 1-2. Jeżeli chodzi o drużynę Villareal to jest to bardzo pozytywna niespodzianka jeśli chodzi o ten sezon. Ten beniaminek w tym sezonie potrafił urwac punkty m.in. Atletico, które w tym sezonie jest niesamowite czy potrafił wygrac z Valencią aż 4-1!!! Ostatnia wygrana wyjazdowa w lidze przeciwko Rayo 2-5 również robi wrażenie (przynajmniej na mnie). Liczę na otwarty mecz i liczę na dużo bramek, ponieważ obie drużyny mają naprawdę dobre statystyki strzeleckie. Polecam!


Real Madryt - Osasuna

TYPY:
Under 4,5 - KURS: 1,42 ✅
Real wygra trzema bramkami - KURS: 1,70 ⛔
BTS NIE - KURS: 1,80 ✅

BUK: MILENIUM


Nie ma co się sugerowac meczem między tymi drużynami, który odbył się jakiś miesiąc temu, gdzie Real zgubił punkty na wyjeździe remisując ledwie 2-2. Osasuna to zawsze nieprzyjemny rywal jeśli chodzi o wyjazd. Ale jako gospodarz Real ich zmiecie (teraz już jestem pewien po tym co napisał wyżej użytkownik Barc_a). To będzie zemsta za mecz z 14 grudnia 2013 roku. 3-0, może 4-0. Dokładny wynik będzie taki. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Znowu kiepska oferta u buków z kopanej, a więc każdy rzucił się na Puchar Króla..
Real jest faworytem. No ale kursy są śmiechowe.. W tabeli oba zespoły dzieli przepaść. Real zajmuje trzecie miejsce ze stratą pięciu punktów do Barcelony i Atletico, ale reszta rywali jest daleko w tyle.. w tym .. Osasuna. W 18 kolejkach zdobyła tylko 18 punktów, co daje jej 15. pozycję. O składach już wiadomo wszystko. Piłkarze z Pampeluny patrzą jednak z optymizmem na dwumecz w 1/8 finału Pucharu Króla. Robią to, mając w pamięci mecz z 14 grudnia – w 16. kolejce La Liga zremisowali z Realem 2:2, a mogło być jeszcze lepiej, bo po 40 minutach prowadzili 2:0. Wtedy też każdy w ciemno grał na Real. No ale o wyniku nie będę pisał bo to historia.
Osobiście uważam, że Real powinien wygrać, ale granie po 1.10 na win jest bezsensowne.
Od siebie daje na ten mecz &quot;coś innego&quot;... --&gt; Fajnie byłoby zobaczyć Luca Modricia strzelającego bramkę. Do tej pory zaledwie 1 gol zdobyty. Więcej podaje niż strzela. Ale jak strzela to majstersztyki. Mam na myśli gola w ostatnim meczu LM wygranego przez Real na wyjeździe z FC Copenhagen. Teraz mamy Puchar Króla, a więc mecz dość niski rangą w porównaniu z Primera Division czy LM, piłkarze też więc grają nieco bardziej na luzie. Przy wysokim wyniku, a taki możemy dzisiaj zobaczyć liczę po cichu na gola Modricia. Z główki raczej nie strzeli przy swoim wzroście ale huknąć z 16 metrów i więcej potrafi. Puściłem po robocie w StS - za przysłowiową dyszkę..
Real Madrid - Ca Osasuna 2:0 ⛔
Typ: Strzelec gola - L.Modrić
Kurs: 3.00


 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka Nożna – Copa del Rey 2013/2014
Spotkania: Real Sociedad – Villarreal Co wydarzy się PIERWSZE w pierwszych 5 minutach? 00:00 - 04:59
Typy: ZERO (bez bramki, kartki, rzutu rożnego oraz rzutu karnego)
Kurs: 1,91
Buk: William Hill
Data i godzina: 09.01.2014 19:30
Stawka: 4/10

Real Sociedad i Villarreal to drużyny, które zajmują kolejno piąte oraz szóste miejsce w ligowej hierarchii. Tylko jeden punkt dzieli obie ekipy, które w ciągu tygodnia rozegrają ze sobą trzy bezpośrednie spotkania – dwa w Pucharze Króla oraz spotkanie w Primiera Divison.

Obie ekipy zaczynały swoja przygodę z Pucharem od 1/16 finału. Real Sociedad zremisował na wyjeździe 1:1 oraz wygrał u siebie 4:0 z obecnie dwunastą drużyną Grupy 4 Segunda Division B zespołem Algeciras. Villarreal zremisował na własnym obiekcie 2:2 oraz wygrał na wyjeździe 1:0 z obecnie szesnasta drużyną Primiera Division zespołem Elche.

Pierwsze spotkanie odbędzie się na Estadio Anoeta w San Sebastian. Na własnym obiekcie Baskowie rozegrali 9 spotkań ligowych – sześciokrotnie zwyciężali (w tym pięciokrotnie z rzędu), dwukrotnie remisowali oraz przegrali z Atletico Madryt. Historia spotkań jest jednak niekorzystna dla Basków – tylko 2 z ostatnich 10 spotkań domowych rozgrywanym przeciw Villarreal kończyło się ich zwycięstwem, a aż 4 spotkania kończyły się zwycięstwem gości.

Obydwie ekipy rozegrały 18 ligowych spotkań, których 11 z nich kończył się trzema bramkami lub więcej, natomiast siedem z nich kończyło się wynikami bezbramkowymi, jedno lub dwubramkowymi.

Przyjrzyjmy się sytuacji kadrowej Realu Sociedad. Estaban Granero (3 występy/0 bramek w tym sezonie) we wrześniu doznał kontuzji więzadła krzyżowego przedniego. Pojawiła się informacja o jego powrocie do treningów, jednak wypożyczony z QPR pomocnik wróci do gry dopiero na wiosnę. Diego Ifran (napastnik, 0/0) wrócił do treningów po tym jak w lipcu ubiegłego roku nabawił się kontuzji więzadła krzyżowego przedniego. Liassine Betaiba Cadamuro (obrońca, 4/0) leczy noworoczną kontuzję kostki. David Zurutuza (pomocnik, 12/0) na dniach powinien być dostępny dla trenera po odbytej kontuzji kolana. Dani Estrada (obrońca, 3/0) po kontuzji stopy również wrócił do treningów. Alberto De la Bella (obrońca, 11/1) wrócił do treningów po kontuzji stopy.

Villareal również jest osłabione kontuzjami kilku graczy. Cani (pomocnik, 15/2) ze względu na kontuzję kolana jest wyłączony z gry na najbliższe mecze z Baskami. Jérémy Perbet (napastnik, 11/5) nabawił się kontuzji palca i jego występy w nadchodzących spotkaniach są wielkim znakiem zapytania. Zdobywca 2 bramek w wygranym 5:2 meczu Basków z Rayo Vallecano powinien raczej pojawić się na boisku w roli jokera. Jose Dorado (obrońca 11/0) opuścił plac gry w 56. minucie meczu z Rayo. Jego występ w nadchodzącym spotkaniu będzie do końca niewiadomą. Hernan Perez (pomocnik 12/1) zszedł z boiska jeszcze wcześniej niż Dorado, bowiem już w drugiej minucie drugiej połowy – z powodu kontuzji pleców czeka go pauza przez najbliższy tydzień. Pablo Iniguez (obrońca, 3/0) leczy noworoczną kontuzje pachwiny. Grono nieobecnych zamyka Francisco Farinos, który leczy przewlekła kontuzję ścięgna Achillesa.

Reasumując, trzy czynniki przemawiają na rzecz „zera”. Po pierwsze - osłabienia w obu ekipach, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Po drugie – fakt, iż obie ekipy na półmetku sezonu dzieli tylko punkt świadczy o tym, iż będzie to starcie dwóch równorzędnych rywali. Po trzecie – historia spotkań pokazuje nam, iż pojedynki na linii San Sebastian – Villarreal były najczęściej spotkaniami nierozstrzygniętymi.

Tam gdzie mamy pojedynek równych ekip i jednakowo osłabionych tak szukam szansy na „nudne” pierwsze pięć minut. Sądzę, że pierwsze minuty każdego ze spotkań będą czasem na zapoznanie się z dyspozycja dnia przeciwnika. Obie ekipy zagrają ze są co najmniej 270 minut w ciągu 7 dni, więc na strzelanie bramek czy akcje ofensywno-zaczepne przyjdzie odpowiedni czas.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
banan23 150

banan23

Użytkownik
Ja osobiście nie radzę grać mega handicapów na Real dopóki nie wiadomo w jakim składzie wyjdą. Na razie są tylko przypuszczalne, nic nie wiadomo na 100%. Jeżeli zagrają tak jak z Celta to może się skończyć skromną wygraną lub nawet remisem. Bez Bale i Jese ich gra nie wygląda za dobrze. Radzę więc poczekać na skład zarówno Realu jak i Ossasuny.
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dziś przed nami 3 bardzo interesujące mecze oczywiście liczę na pewne zwycięstwo ukochanego RM jednak dziś raczej odpuszczam zakłady na ten mecz.Jedyne co w mojej ocenie jest warte uwagi w tym spotkaniu do bramka gości. 1.9 wygląda naprawdę atrakcyjnie ,a jak wiadomo Real nie jest w tym sezonie dobrze zorganizowany.Takie sytuacje jak miała ostatnio Celta i PSG to ,aż dziw ,że nic nie wpadło do bramki królewskich.Poczekam sobie na live i może w tedy coś upoluje.

Wartę jest dziś uwagi spotkanie w San Sebastián, szykuje się naprawdę fajny meczyk. Uważam ,że dużo racji jest w analizie użytkownika lukkaz w obecejen sytuacji są to 2 równorzędne ekipy,szykuje się zacięte widowisko. Z bramkami może być różnie chodź wiadomo ,że obie ekipy w tym sezonie dużo strzelają .Skoro ma być dużo walki dobrym typem będą karki. Linia ustawiona na 4,5 wydaję się jak najbardziej rozsądna , jak sobie przeanalizujemy spotkania to zobaczymy ,że w meczach tych ekip trochę tych kartek jednak pada. Do tego sędzia dziś jest z gatunku tych którzy kartkę pokazać lubią.
Alberto Undiano Mallenco
13/14 14 / 69 :zoltakartka:
12/13 36/159
11/12 27/136
10/11 34/180
Poniżej 4 kartek rzadko schodzi , ważne jest również odnotowania to że w Pucharze króla ten pan nie daje taryfy ulgowej.Wydaje się że równorzędnie traktuje rozgrywki.

Real Sociedad - Villarreal : Liczba żółtych kartek
powyżej 4.5⛔
1,8
Betsson


edit : Ehh bardzo się zawiodłem , oczywiście plus dla bo86bo za poprawny typ
Z uwagi również na dobrą formę strzelecka w tym sezonie Antoine Griezmanna pokuszę się o jego bramkę po fajnym kursie. Chłopak strzela bardzo regularnie w 10 ostatnich meczach tylko raz nie trafił.

Real Sociedad - Villarreal : Czy Antoine Griezmann strzeli bramkę? (musi zacząć mecz) ⛔
TAK
2,85
Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Alberto Undiano Mallenco
13/14 14 / 69
12/13 36/159
11/12 27/136
10/11 34/180
Poniżej 4 kartek rzadko schodzi , ważne jest również odnotowania to że w Pucharze króla ten pan nie daje taryfy ulgowej.Wydaje się że równorzędnie traktuje rozgrywki.
Szkoda,że nie zaznaczyłeś,że w obecnym sezonie gwizdał w 14 meczach i pokazał 57 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Szkoda,że nie rozbiłeś tego na rozgrywki w Hiszpanii i na arenie europejskiej - patrząc na Hiszpanię przedstawia to się następująco:
8 meczy i pokazał tam tylko 34 kartki. Linie 4.5 kartki pokrył zaledwie - 2 razy!

Więc czy warto ryzykować kiedy aż w 6 spotkaniach nie pokrywał tej linii ?!

Z tego miejsca proponuję odwrotny zakład:
Sociedad-Villarreal
poniżej 4.5 kartki azjan
1.800
Bet365


Po pierwsze statystyki, po drugie ranga spotkania moim zdaniem nikt nie będzie dziś grał ostro, zwłaszcza,że jak coś łatwo to kontrować na live ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Szkoda,że nie zaznaczyłeś,że w obecnym sezonie gwizdał w 14 meczach i pokazał 57 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Szkoda,że nie rozbiłeś tego na rozgrywki w Hiszpanii i na arenie europejskiej - patrząc na Hiszpanię przedstawia to się następująco:
8 meczy i pokazał tam tylko 34 kartki. Linie 4.5 kartki pokrył zaledwie - 2 razy!
Więc czy warto ryzykować kiedy aż w 6 spotkaniach nie pokrywał tej linii ?!
Z tego miejsca proponuję odwrotny zakład:
Sociedad-Villarreal
poniżej 4.5 kartki azjan
1.800
Bet365

Po pierwsze statystyki, po drugie ranga spotkania moim zdaniem nikt nie będzie dziś grał ostro, zwłaszcza,że jak coś łatwo to kontrować na live ;)
Przyznaje się do błędu ,ale tylko z tym że napisałem 69 zamiast 67 , gdzie ty znalazłeś 57 kartek to nie wiem .
Od zawsze w kwestiach sprawdzenia sędziego korzystam z tej strony ,
http://www.transfermarkt.pl/pl/undiano-mallenco/profil/schiedsrichter_280.html
zresztą uważam ,że są tam wiarygodne informacje. Zakłady na kartki to jedene z moich ulubionych typów zakładów i często wygrywam(oczywiście też nie musisz w to wierzyć ) .Żeby nie było nie nakłaniam Cię do, zagrania overu. Masz 100% prawo do swojej analizy oraz zdania. Zawsze do analizy przyjmuje wszystkie mecze jak dany sędzia prowadził , jeżeli ma ktoś ochotę i mu zależy wtedy grzebie sobie i sprawdza poszczególne rozgrywki.Teraz jeśli masz ochotę to otwórz sobię poszczególne lata i oceń sam czy rzadko schodzi poniżej 4. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom