>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Status
Zamknięty.
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Hiszpania - Włochy
Gol po 73:59 (Późny gol) @1.83 Bet365 ⛔⛔⛔
Ja to spotkanie gryzę od strony bramki, która w moim odczuciu padnie w samej końcówce spotkania. We wszystkich rozegranych meczach obu ekip podczas turnieju takowe bramki padały:
Hiszpania - Urugwaj 2:1 (88. Suarez)
Hiszpania - Tahiti 10:0* (78. Torres, 89. Silva) *mecz bezwartościowy do analizy
Hiszpania - Nigeria 3:0 (88. Alba)
Włochy - Meksyk 2:1 (78. Balotelli)
Włochy - Japonia 4:3 (86. Giovinco)
Włochy - Brazylia 2:4 (88. Fred)
Jak pokazują powyższe mecze dzisiejsi rywale potrafią trafić jak i strzelać bramki w końcówkach spotkań. Przypomina mi się również spotkanie finału EURO 2012 (4:0 dla Hiszpanii) w którym to gole Torresa (84.) oraz Maty (88.) zniszczyły jakiekolwiek złudzenia Włochów na uratowanie wyniku. Dzisiejszy mecz może być podobny do tamtego, choć tak naprawdę nie musi jeśli Włosi wezmą przykład z wczorajszej postawy Urugwajczyków, którzy zarówno w moim jak i wielu innych przekonaniu mieli być pożarci przez Brazylijczyków. Tak czy owak jeśli Hiszpanii uda się dziś sztuka punktowania rywala - z pewnością dobiją go tak jak to było rok temu. Jeśli jednak Włosi dzielnie przeciwstawią się ekipie Del Bosque to liczę na bramkę/i rozstrzygające w samej końcówce meczu (podobnie jak to było we wczorajszym w/w spotkaniu Brazylii z Urugwajem, w którym to Paulinho w 86. minucie podarował Canarinhos finał).
edit: piłka meczowa na nodze Pique i balon w trybuny :?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Skoro słabo prezentująca się wczoraj Brazylia potrafiła pokonać świetnie zorganizowanych Urusów to nie widzę dzisiaj innego wyniku niż pewne zwycięstwo Hiszpanów.
Czy przypadkiem tak samo nie może być z Hiszpanią i Włochami? Brazylia też miała wciągnąć Ursusów, bo przecież ci w fazie grupowej grali beznadziejnie. W obronie właśnie wyglądało to słabo, a o dziwo ten sposób gry nie bardzo pasował Brazylii.
Nie ma jednej prawdy i nie można powiedzieć, że ktoś gra słabo w obronie to przegra bankowo. Włoski styl obrony niekoniecznie musi podchodzić Hiszpanom. Pamiętajmy, że co by nie było to dalej włoskie drużyny powinny być wzorem dyscypliny taktycznej. Tam wszystko się na tym opiera. Do tego dojdzie pewnie ostrzejsza gra i pressing już na połowie Hiszpanów, który powinien ich skutecznie przytemperować.
Może podam zły przykład, ale pamiętacie mecz Milan - Barcelona? Włosi również zaskoczyli. Barcelona na wiele nie mogła sobie pozwolić. Mieli problem z wyprowadzaniem piłki nie mówiąc o krojeniu lepszych akcji. Już w trakcie meczu można było sobie pomyśleć &quot;kurcze, oni tego nie wygrają&quot;.
Tu jest tak samo. To tylko piłka, a Włosi to dalej solidna drużyna. Granie na Hiszpanów po jakimś słabym kursie nie jest warte świeczki. To co mnie zainteresowało to spalone. Włosi potrafią świetnie grać w obronie, potrafią zastawiać pułapki ofsajdowe i przy tych groźnych prostopadłych podaniach z linii pomocy to może się przydać.
Nawet obrona Tahiti, któa fakt faktem była bardzo wysoko ustawiona, ale jednak złapała Hiszpanów na spalonym aż 7 razy. Z Urugwajem w tej statystyce był remis, a jedynie z Nigerią łapali ich na spalonym aż 6 razy. Być może dlatego, że Hiszpanie dawali pograć rywalowi dość odważnie. Nie grali swojego. Były momenty, że to Nigeria prowadziła grę.
Włosi są cierpliwi, potrafią czekać na swoje okazje i na pewno kontry będą ich atutem. To jednak nie znaczący argument w tym, że będą mieć masę spalonych.
Meksyk - Włochy (0:1)
Japonia - Włochy (5:0)
Brazylia - Włochy (3:1)
Włosi tylko z Meksykiem mieli więcej spalonych. Z Japonią i Brazylią potrafili łapać rywala kilka razy w pułapce. Spodziewamy się tego, że to Hiszpanie będą atakować więc Włosi będą musieli robić wszystko by rozbijać te ataki. Jak dla mnie w tym typie na spalone jest spore value.
Hiszpania - Włochy
Hiszpania więcej spalonych 4,00 Unibet ⛔
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Brazylia też miała wciągnąć Ursusów, bo przecież ci w fazie grupowej grali beznadziejnie.
http://forum.bukmacherskie.com/f21/puchar-konfederacji-brazylia-2013-a-92413-13.html#post3704247
Kto tak pisał to pisał:razz: ale dla mnie było wiadome, że Urusi na 100% się postawią i tak też było.

I nie kwestionuje Twego zdania bo jak Hiszpania będzie grała w takim tempie jak z Nigerią to naprawdę będzie ciężko. Możemy dyskutować czy było to spowodowane zmęczeniem czy odpuszczeniem, ja uważam, że tym drugim i bardzo pewnie idę w stronę Hiszpanów. Pzdr;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeszcze tak na szybko, bo meczyk Hiszpania vs Włochy za moment. Buki podniosły właściwie kursy na wszystko, nie wiem dlaczego. Ale moim zdaniem BTS za 2,10 w Bet365 czy pow 2 2,5 gola w Pinnacle po 1,74 są warte pogrania. Może wpływ na te zwyżki kursów ma informacja o absencji Baloteliego, ale to nie tłumaczy wzrostów na Hiszpanię z 1,4 na 1,5. Sam nie wiem, ale ja pograłem jeszcze na czystą Hiszpanię i to co wyżej. To jednak najlepsze drużyny w Europie, a Puchar Konfederacji to nie MŚ czy ME żeby były totalne szachy i wyrachowanie, mam nadzieję...
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Buki podniosły kursy bo wyszła na jaw informacja, że Hiszpanie w nocy balowali, zaprosili sobie jakieś dziwki do hotelu, popijali brazylijskie drinki i grali sobie w rozbieranego pokera, a gdy rano wstali nie bylo ani dziwek ani pieniędzy ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Buki podniosły kursy bo wyszła na jaw informacja, że Hiszpanie w nocy balowali, zaprosili sobie jakieś dziwki do hotelu, popijali brazylijskie drinki i grali sobie w rozbieranego pokera, a gdy rano wstali nie bylo ani dziwek ani pieniędzy ;)
Ostatnio na Meksyk brazylijskie panienki dosyć dobrze podziałały... ???? . Jeśli mają być skacowani i wkur... to można jeszcze na powyżej 4,5 kartek, co mam już wcześniej pograne.
 
homel 918

homel

Użytkownik
De Sciglio nie gra! Oświeciło selekcjonera ich ! Także grubego overa moze nie byc :p Na maly over tez dobry kurs 1,95 ale u Włochów nie ma kto bramy strzelic, a nie wiem jak z motywacja u Hiszpancow. Mozliwe ze skromnie ich walną. Takze wycofuje popoludniowego posta o rozpier
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Hiszpania - Włochy
Drugi półfinał. Celowo czekałem z analizą do podania oficjalnych składów, gdyż moim zdaniem akurat dzisiaj to bardzo istotne. Zacznę więc może właśnie od tego.
Hiszpania (4-3-2-1): Casillas - Alba, Pique, S.Ramos, Arbeloa - Busquets, Xavi, Iniesta - D.Silva, Pedro - Torres
Włochy (5-4-1): Buffon - Giaccherini, Chiellini, Bonucci, Barzagli, Maggio - De Rossi, Pirlo, Marchisio, Candreva - Gilardino

Hiszpania w ustawieniu popularnej choinki. Del Bosque popełnia wielki błąd wystawiając w ataku Torresa. To, że wbił cztery bramki śmiesznemu Tahiti, nie znaczy że jest w formie. Z tego Torresa została już tylko koszulka, a wystawiając go Hiszpanie sami skazują się na grę bez efektywnego napastnika. Cała gra skupi się więc w środku pola, gdzie oczywiście operować będzie Katalońskie trio: Busquets - Xavi - Iniesta. Defensywa pozostaje w tym meczu bez zmian w stosunku do poprzednich gier.
Ustawienie Włochów przedstawiłem jako 5-4-1, chociaż trzeba pamiętać że w momencie odzyskania piłki płynnie przechodzić będzie do 3-6-1. Giaccherini i Maggio ustawiać się będą jako boczni obrońcy, a w ataku zmieniać się będą w skrzydłowych - przynajmniej jeden z nich będzie podłączał się pod akcję ofensywną. Czyli klasyczne nastawienie na gre z kontry, do której właśnie nadaje się &quot;żywe srebro&quot; Giaccherini, i niesamowicie dynamiczny Maggio. Do składu wraca maestro Pirlo. No właśnie, środek pola. Włosi stawiają na zagęszczenie środka pola, wystawiając aż czterech (!) środkowych pomocników (De Rossi, Pirlo, Marchisio i Candreva). Ma to oczywiście na celu utrudnienie Hiszpanom wymieniania podań na ich połowie, i zmuszenie do prowadzenia szybszej gry. Trzech stoperów będzie mogło skupić się na odcinaniu od gry Torresa - to zadanie nie powinno być szczególnie skomplikowane.
Jakkolwiek jestem w stanie przewidzieć nastawienie ekip, tak wynik mi jest wytypować bardzo trudno. Która strona przemognie? Hiszpanie zmiażdżyli Włochów w finale Euro, ale myślę że Prandelli wyciągnął wnioski z tamtego starcia. W oczy rzuca się brak Balotelliego, czyli można powiedzieć że obie ekipy nie mogą liczyć szczególnie na swoich środkowych napastników. Spodziewam się ostrego meczu zwłaszcza ze strony Azzurich - De Rossi czy Chiellini na pewno nie będą przebierać w środkach. Dodatkowo zważywszy że mecz sędziuje Howard Webb, podsuwa mi pomysł grania w tę stronę. Ponadto przez cały PK nie było ani jednego remisu, więc chyba najwyższy czas na koniec tej dziwnej serii. Zwłaszcza Włosi mogą chcieć czekać na dogrywkę.
ŻK over 4,5 @1,75 ⛔
Rzut karny @4,00 ⛔
Torres nie strzeli @1,53 ✅
Hiszpania - Włochy X @4,40 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja na Torresa nie mogę patrzyć, jak on gra. Mam nadzieję tylko, że jak odstawi fuszerkę to go szybko selekcjoner zastąpi. Ktoś kiedyś w trakcie sezonu Chelsa pisał o tym, że chciał zagrać, na to, że Torres nie strzeli do końca sezonu...
edit po meczu: już dawno się tak nie przejechałem jak na tym czymś co było wczoraj. 0:0, 0:0 w dogrywce i jeden przestrzelony karny zadecydowały w meczu z udziałem najlepszych drużyn Europy i mistrza świata. Ja rozumiem, że to Brazylia i pogoda itd, ale tam nie grały Zoltan Dąbki kontra Jastrzębie Słupsk tylko najlepsi. Nie wszedł mi żaden zakład i jeszcze zaszalałem ze stawkami. Po prostu tragedia. No cóż człowiek ciągle się uczy...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hiszpania vs Brazylia / over 1,5 w I-polowie @ 2,75 ✅
Wydaje mi sie, ze w tym meczu troche bedzie zalezec od tego w jakiej formie beda Hiszpanie. Ogolnie mieli oni jeden dzien mniej do regeneracji po 120 minutach ciezkiego boju z Wlochami. Mysle, ze obie ekipy beda chcialy dzisiejszy mecz rozstrzygnac na swoja korzysc juz w pierwszych 45 minutach. Brazylijczycy jako gospodarz turnieju beda pod nie mala presja ze strony kibicow ktorzy raczej nie wybacza im porazki (a przynajmniej nie tak szybko jak to my Polacy mamy w zwyczaju :p). Sztab szkoleniowy z pewnoscia uczulil i uswiadomil Brazylijczykow o ich atutach i dlatego spodziewam sie ostrego ataku Brazylijczykow od poczatku spotkania. Nie wykluczona jest szybka bramka juz w pierwszych minutach gry ktora ustawi spotkanie pod jedna badz druga druzyne.
Hiszpanie tez wiedza, ze sil im moze nie starczyc na pelne 90 minut meczu, w takim klimacie - a widac bylo w meczu z Wlochami, ze pod koniec juz biegali na ostanich nogach, a wlasciwie to nie biegali lecz chodzili. Bramka w pierwszej polowie tez mysle, ze da im pewien komfort psychiczny, ze mozna ten turniej wygrac nawet z Brazylia.
Osobiscie zagram tez over 2,5 gola w I-polowie @ 7,25 w unibet bo wydaje mi sie, ze bramek w pierwszej polowie bedzie sporo.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Hiszpania vs Brazylia / over 1,5 w I-polowie @ 2,75
Wydaje mi sie, ze w tym meczu troche bedzie zalezec od tego w jakiej formie beda Hiszpanie. Ogolnie mieli oni jeden dzien mniej do regeneracji po 120 minutach ciezkiego boju z Wlochami. Mysle, ze obie ekipy beda chcialy dzisiejszy mecz rozstrzygnac na swoja korzysc juz w pierwszych 45 minutach. Brazylijczycy jako gospodarz turnieju beda pod nie mala presja ze strony kibicow ktorzy raczej nie wybacza im porazki (a przynajmniej nie tak szybko jak to my Polacy mamy w zwyczaju :p). Sztab szkoleniowy z pewnoscia uczulil i uswiadomil Brazylijczykow o ich atutach i dlatego spodziewam sie ostrego ataku Brazylijczykow od poczatku spotkania. Nie wykluczona jest szybka bramka juz w pierwszych minutach gry ktora ustawi spotkanie pod jedna badz druga druzyne.
Hiszpanie tez wiedza, ze sil im moze nie starczyc na pelne 90 minut meczu, w takim klimacie - a widac bylo w meczu z Wlochami, ze pod koniec juz biegali na ostanich nogach, a wlasciwie to nie biegali lecz chodzili. Bramka w pierwszej polowie tez mysle, ze da im pewien komfort psychiczny, ze mozna ten turniej wygrac nawet z Brazylia.
Osobiscie zagram tez over 2,5 gola w I-polowie @ 7,25 w unibet bo wydaje mi sie, ze bramek w pierwszej polowie bedzie sporo.
Ja jestem trochę innego zdania, Brazylia świadoma , że rywal grał 120min może &quot;poczekać i ruszyć w drugiej połowie świadoma, że rywale są zmęczeni. Ale typ bardzo luźny, bo turniej jak dla mnie piknikowy jak właśnie mecz półfinałowy europejski.
P.S ta pora finału to dla mnie już w ogóle kosmos..
W meczu o 3miejsce poczekał bym na składy i dopiero coś można by obstawiać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No chyba nie tylko ja tak źle wspominam to żałosne coś czyli Hiszpania vs Włochy, bo już jutro finały, a tu nic..
Proponuję następujące typy, mimo wszystko w stronę drużyn europejskich i overów:
Brazylia v Hiszpania
Hiszpania zdobędzie puchar kurs: 1,95 buk: Bet365 ⛔(edit po meczu: jak żart brzmią dzisiaj słowa moderatorów z początku Pucharu piszących, że nie są pewni czy Brazylia nawet pokona Japonię. Jak bardzo się pomylili. Ja co prawda z każdą drużyną grałem w stronę Brazylii, ale dzisiaj uznałem, że jednak Hiszpania jest lepiej poukładana. Nic bardziej mylnego. Tak jak było z Barceloną przegrywającą z Milanem, a potem Bayernem tak i teraz z Brazylią. Klasowe zespoły są w stanie rozgryźć Hiszpanię)
BTS kurs: 1,80 buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu: nie rozumiem kto zdecydował, żeby karnego strzelał obrońca Ramos - to jakiś koszmar)
Hiszpania kurs: 2,90 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: brak mi słów)
ponad 2 2,5 gola kurs: 1,855 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: przynajmniej to weszło)
Muszę powiedzieć, że Hiszpania bardzo mnie rozczarowała w meczu z Włochami. Tym nie mniej uważam, że ta męczarnia podziałała na nich bardzo motywująco, bo pewno byli pewni gładkiego zwycięstwa. Prawdopodobnie buki dały wyższe kursy na mistrzów Świata i Europy wyłącznie z tego powodu, że zakładają, że zespół jest skrajnie wyczerpany, ja tak nie uważam. Bardzo szeroka ława najlepszych graczy na świecie pozwoli na właściwie rotowanie składem. Na korzyść Hiszpanii przemawiają świetni gracze w zasadzie na każdej pozycji i możliwość zastępowania bardzo dobrych, jeszcze lepszymi. Mam nadzieję, że tym razem selekcjoner kadry hiszpańskiej nie popełni błędu i nie wystawi od początku drewniaka Torresa. Na korzyść Brazylii przemawiają - klasowi gracze, własna publiczność i pogoda... Uważam jednak, że to za mało. Liczę na ładne widowisko z obu stron, bo ofensywna Brazylia to nie defensywne Włochy i strzelenie ponad 2 bramek przez 2 drużyny.
Urugwaj v Włochy
Wlochy (DNB) kurs: 2,14 buk: Pinnacle ZWROT (edit po meczu: było blisko)
ponad 2,5 gola kurs: 1,741 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: ładna gra ofensywna z 2 stron)
ponad 2 2,5 gola kurs: 1,525 buk: Bet365 ✅
Nie zapomniałem jak beznadziejnie grał Urugwaj na początku i jak świetnie postawiły się Włochy Hiszpanii. Mojej oceny o Urugwaju nie zmieni nawet dobra gra z Brazylią. To był ich odwieczny wróg..., ale jak by jednak Włochy były tak zmęczone, że słaniały by się z nóg liczę na grad bramek ze strony Urugwaju i dlatego typy overowe na powyżej 2 gole.
 
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Zainteresował mnie typ na króla strzelców pucharu konfederacji, myślę o Torresie, ale nie znam tabeli najlepszych strzelców w obecnej fazie turnieju. Dlatego poprosiłbym o link do zobaczenia tabeli lub listę 5 najlepszych strzelców z strzeloną przez nich ilością bramek. Na tym turnieju obowiązuje zasada, że przy równej ilości bramek królem strzelców zostaje zawodnik, który grał mniej minut?
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Zainteresował mnie typ na króla strzelców pucharu konfederacji, myślę o Torresie, ale nie znam tabeli najlepszych strzelców w obecnej fazie turnieju. Dlatego poprosiłbym o link do zobaczenia tabeli lub listę 5 najlepszych strzelców z strzeloną przez nich ilością bramek. Na tym turnieju obowiązuje zasada, że przy równej ilości bramek królem strzelców zostaje zawodnik, który grał mniej minut?
http://www.livesports.pl/drabinka/zLJYYbhm/dSy6QnPe/?hp1=xMk44orG&amp;amp;hp2=hlKvieGH#top_scorers
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 18:00
Spotkanie: Urugwaj - Włochy
Typ: Luis Suarez strzeli a jego zespół wygra TAK
Kurs: 4.20
Unibet
Mecz o trzecie miejsce turnieju o Puchar Konfederacji rozgrywanego w Brazylii. Urugwaj będzie podejmować Włochów. Oba zespoły na pewno ze sporym niedosytem będą podchodzić do tego spotkania. Włosi odpadli z Hiszpanami dopiero po serii rzutach karnych, Urusi zaś decydującą bramkę z gospodarzami stracili na trzy minuty przed końcem tego spotkania. Włosi w tym turnieju stracili już 6 goli. Urugwaj w obronie wydaje się prezentować nieco stabilniej. Wiadomo jaką siła w ataku dysponują Urugwajczycy. Doświadczony, ale głody sukcesów duet przede wszystkim Luis Suarez- Edison Cavani. Ci dwaj 26-latkowie zdobyli dla kadry razem grubo ponad 60 bramek. Dlatego też wydaję mi się, że można zaryzykować iż i tym razem któryś z nich trafi do siatki. Urugwaj świetnie się czuje grając mecze w tym klimacie. Do tego myślę ważnym argumentem może być fakt, że Włosi grali 120 minut a po za tym jeden dzień później niż ich rywale. A kadra tego zespołu to w większości gracze ok 30 lat bądź ponad. Moim zdaniem Urugwaj wygra to spotkanie a gola strzeli nie kto inny jak Luis Suarez. Wszystko okaże się dzisiaj o 18.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Patrząc na reprezentację Włoch poza turniejem są: Abate, Balotelli, Barzagli, Pirlo, Marchisio, Giaccherini. Mniejsze urazy mają: De Rossi, Chiellini, Gilardino. Trener będzie zmuszony dać pograć rezerwowym i nie wiadomo jak ten mecz ugryźć, ponieważ ich forma jest nieznana. A co do meczu Hiszpania vs Brazylia. Ekpia z kraju kawy może poczyniła piorunujące postępy w ostatnich latach jednak zdaje się to być za mało. Teraz jest jazda na Hiszpanów za mecz z Włochami, że kiepsko grali, jednak dzisiaj znowu zostaną wyniesieni na piedestał, ponieważ to, że wygrają jest pewne jak amen w pacierzu. Indywidualności po stronie Brazylii są wstanie wygrać mecze z przeciętnymi ekipami. Nie lubię gry Hiszpanii, lecz przyznaję, że grają bardziej zespołowo i każdy tam zna swoje miejsce. Mecz z Włochami spowodował, że kursy na mecz finałowy są wyrównane. Powodować ma to granie na Brazylię. Grali ten turniej na ludzie, bo w żadnym meczu nie mieli nacisku drużyny przeciwnej, ale teraz pękną.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Uruguay - Italy
Typ - 1 wynik 2-2 ⛔
kurs 2.40 William Hill

Druzyna Urugwaju grała ostatnie spotkanie dzien wczesniej niz Włosi i o 30min mniej . Tak jak pisze kolega diegoforlan1 &#39;&#39;Patrząc na reprezentację Włoch poza turniejem są: Abate, Balotelli, Barzagli, Pirlo, Marchisio, Giaccherini. Mniejsze urazy mają: De Rossi, Chiellini, Gilardino &#39;&#39; . Kazdy doskonale wie ze na tym kontynencie druzynom z Europy nie gra sie najlepiej . Sadze ze druzyna Urugwaju bedzie miała wiecej sily i ambicji by wygrac to spotkanie . Oczywiscie nie mowie ze Włosci nie maja ambicji by to wygrac oczywiscie maja, lecz mecz z Hiszpanami kosztowal ich zbyt wiele sil . Stawiam tu na Urugwaj
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Dlaczego mieliby pęknąć? Na pewno tego turnieju na luzie nie grali, Brazylijczycy zawsze byli pod dużą presją. Hiszpanie w meczu z Włochami w ogóle nie rwali się do ataku, w zasadzie stali na swojej połowie. Chyba coś było na rzeczy z tymi nocnymi balangami, bo zagrali bardzo słaby mecz, który powinni przegrać. A może to po prostu rodzaj zaspokojenia? Wygrali już tyle imprez, że nie mają tego głodu, może chcą odpocząć po sezonie? Według mnie Brazylia wygra, bo ma atut własnego boiska i ogromną motywację by walczyć do samego końca. Są przyzwyczajeni do tego klimatu. Składy są wyrównane. Dlatego widzę tutaj value na Brazylie.
Brazylia @ 2.6
Brazylia -1 @ 5
Co do drugiego meczu to dla mnie może się tam zdarzyć wszystko. Włosi nawet 2 składem mogą spokojnie zaskoczyć Urugwaj. Obie drużyny grają tak bardzo nierówno, że aż strach stawiać na ten mecz.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Dlaczego mieliby pęknąć? Na pewno tego turnieju na luzie nie grali, Brazylijczycy zawsze byli pod dużą presją.
Nie zrozumiałeś. Chodzi mi o presję ze strony przeciwnika na boisku a nie o kiboli, media, trenera i cały naród. Pisałem kilka postów wyżej piłka to biznes i na bok trzeba odłożyć możliwości fizyczne zawodników, ponieważ sami podpisując umowy stają się niewolnikami woli ich pracodawców ???? . Mogą być karne czy cokolwiek wygrany będzie tylko jeden. Wiadomo kto. Nie można grac na Brazylię tylko dlatego, że Wasi wcześniejsi mistrzowie i ulubieńcy zagrali nie tak jakbyście chcieli. Cel zrealizowali. Finał jest. Dziwi mnie to dlaczego większość forumowiczów opiera typy po jednym słabszym meczu. Nauka stawiania na Japonię nic Wam nie dała? Dzisiaj będzie dzień mocnych strat ???? .
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Tak samo mogę napisać, że nie można grać na Hiszpanię tylko dlatego, że wcześniej wygrywali różne turnieje. To nie znaczy, że wygrają teraz, a taka jest Twoja logika. Trzeba się opierać na tym, co się działo w turnieju. Po kursie 2.62 jak najbardziej Brazylia jest do gry, bo mają wiele atutów po swojej stronie.
Dzisiaj będzie dzień mocnych strat ???? .
Jak co dzień. Pytaniem jest kto te straty poniesie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom