>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Status
Zamknięty.
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Myślę, że warto zagrać Urugwaj 1,75 w starciu z Nigerią. Może nie szaleńczo ze stawką (wszak Urugwaj nic wielkiego nie pokazał w starciu z Hiszpanami). Jednakże, trzeba spróbować. Mecz o wyjście z grupy. Fakt, Urugwaj nie pokazał się z dobrej strony, wyszedł bojaźliwie, dał się zdominować, próbował szarpać, ale niewiele z tego wynikało (tak naprawdę kto oglądał ten wie, że &quot;nie zasłużyli&quot; na jednobramkową przegraną). Niemniej, spójrzmy na sprawę trzeźwo - 1,75 na Urugwaj w meczu z Nigerią?! Biorę ???? Czy mam tutaj porównywać oba zespoły kadrowo? Czy mam pisać o Cavanim, Suarezie etc. i zestawiać ich z kadrą Nigerii? Chyba to nie jest konieczne. Nie gwarantuję, że Urugwaj wygra, jednakże kto spodziewa się, że to właśnie oni wyjdą z tej grupy wraz z Hiszpanami, winien postawić na ich wygraną z reprezentantami Nigerii. Jak wspomniałem 1,70-75 zupełnie do przyjęcia ????
Pozdrawiam i powodzenia cokolwiek postawicie w drugiej kolejce Pucharu Konfederacji ????
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Włochy- Japonia, Brazylia- Meksyk
Typ: Włochy, Brazylia
Kurs: 1,65*1,40=2,31
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz Włochy- Japonia: Według mnie Włosi, obok Hiszpanów, są drugim głównym faworytem w tym turnieju. Personalnie przewyższają Japończyków na każdej pozycji. Taktycznie drużyna Włoch jest jedną z lepiej zorganizowanych drużyn na świecie. Do tego, grają w podobnym zestawieniu już od dłuższego czasu, więc są zgrani. Japonia, nie zaprezentowała nic nadzwyczajnego w pierwszym meczu, mimo, iż Brazylijczycy dostarczali im ku temu wiele okazji. Wiele osób miało zastrzeżenia do tego w jakim nastawieniu do turnieju wyjdą Włosi, jak się okazało, wyszli w bojowych nastrojach, zdeterminowani do wygrywania. Jeśli tylko zachowają takie nastawienie, powinni ograć Japończyków, którzy zawiedli mnie w pierwszym meczu (z wyjątkiem Hondy).
Mecz Brazylia- Meksyk: Zdecydowanie więcej spodziewałem się po ekipie Meksyku w pierwszym meczu. Widać jednak u nich zmęczenie sezonem (bardziej niż po innych ekipach). Mimo, iż jestem bardzo sceptycznie nastawiony do reprezentacji Brazylii i twierdzę, że nie osiągną niczego podczas mundialu, stawiam na nich, ponieważ jest to drużyna najbardziej zmobilizowana na tym turnieju (gospodarze, brak meczy o punkty) oraz mają zdecydowanie lepszy skład i formę od Meksyku. Ponadto mają indywidualności, co jest w mojej opinii ich jedynym atutem w walce o tytuł. Połowa składu może w pojedynkę przesądzić o losach meczu. Meksyk nie ma już nic do stracenia, a jeśli zagrają otwartą piłkę z Brazylią, to może się to skończyć tylko w jeden sposób (Brazylia w kontrze jest bardzo groźna).
Podsumowując, taki dubelek jaki zaproponowałem ma duże szansę na sukces, aczkolwiek Puchar Konfederacji to turniej o mniejszej randze niż MŚ czy ME, dlatego nie zamierzam inwestować w mój typ wielkich pieniędzy. Ponadto, dodatkowym argumentem na zwycięstwo obu drużyn jest to, że, jeśli wygrają swoje mecze, awansują do półfinałów, co pozwoli na zagranie ostatniego meczu grupowego rezerwami, dając odpocząć zawodnikom pierwszego składu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy v Japonia
BTS kurs: 2,10 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: no bardzo ciekawy mecz, szkoda, że udało mi się obejrzeć tylko II połowę. Jeszcze nie dosoliłem, nie tylko był BTS, ale Japonia o mało co nie wygrała)
Włochy kurs: 1,72 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: no ledwo co weszło, ale jak fajnie na takim meczu można było obstawiać na LIVE kontrując na każdy możliwy koniec - po prostu bajka)

AKU: Włochy,Brazylia, Urugwaj
kurs: 4,04 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: weszło, ale przez żenującą postawę Urugwaju skontrowałem za dużo i niestety dużo nie zarobiłem na tym AKU)
Na razie przedmeczowo do głowy przyszedł mi tylko ten typ na jutrzejsze spotkania. Resztę będę grać na LIVE. Japonia jeszcze nie strzeliła żadnego gola w tych rozgrywkach, Brazylia jej na to nie pozwoliła, ale Japończycy to waleczny naród i będą teraz 2 razy bardziej zmotywowani, a Włosi jak to Włosi, po objęciu prowadzenia olewactwo jak z Meksykiem, a nawet może pierwsi stracą gola. Kurs na czystą jedynkę na Brazylię dla mnie za niski, a handi sam nie wiem. Wygrali 3:0 z Japonią, weszli z mocnym przytupem i teraz może starczyć jednobramkowe prowadzenie. Z kolei Włosi stracili bramkę nawet ze słabym Meksykiem i widziałem tą ich zachowawczą grę do tyłu. Może tam być różnie, nawet remis. Trzeba pamiętać, że w tej fazie to właśnie Meksykowi i Japonii będzie zaje... zależało bo przegrana to w praktyce out, z kolei faworyci mając już sporą zaliczkę mogą grać nawet na remis lub jednobramkowe prowadzenie.
edit: widząc powtórkę meczu Włochy vs Meksyk postanowiłem jeszcze oprócz BTSu dołożyć na czyste Włochy. Jednak różnica klas kontynentów zrobi swoje. To w końcu wicemistrz Europy.
AKU nie lubię stawiać, taśmy są dla słabych graczy, no ale za parę zł zrobiłem takie zestawienie faworytów, wbrew pozorom najbardziej boję się o Meksyk, bo znają się z Brazylią jak łyse konie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nigeria v Urugwaj
Urugwaj kurs: 1,80 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: mimo, że typ wszedł Urugwaj nie powinien tego wygrać ! Grali beznadziejnie, po strzeleniu 1 bramki asekuracyjnie do tyłu i to się szybko zemściło. Widząc tą kaszanę nie chciałem ryzykować i skontrowałem na green line więc ostatecznie dużo nie zarobiłem. ŻENADA i jeszcze raz ŻENADA dla mistrza Ameryki Łac i brawa dla walecznej Nigerii)
No tu już teraz postanowiłem postawić po 1,80 bo boję się spadków kursów. Generalnie od Afryki gorsza jest tylko Oceania. Za to Ameryka Łac to 2 po Europie potęga futbolowa. Wiemy jak niektórzy przejechali się na Urugwaju z meczem z Hiszpanią, sam wtedy grałem na Hiszpanię i dobrze zrobiłem bo na tle mistrzów Świata i Europy Urugwaj wypadł poniżej oczekiwań. Tym nie mniej (co prawda fartem, ale jednak) zaaplikowali 1 bramkę, to mimo wszystko świadczy o poziomie drużyny. Teraz zagrają z Nigerią, która nie trafiała do pustej bramki Taiti i dała sobie polinezyjczykom strzelić gola honorowego (co mnie zresztą ucieszyło, bardzo). W afrykańskiej drużynie oprócz no może Johna Obi Mikel&#39;a i Brown&#39;a Ideye nie ma żadnego z klasowych zawodników. Co do Urugwaju to Ramzesa jeszcze przed meczem z Hiszpanią typował go na zwycięzcę grupy B, a Cavaniego na króla strzelców. Dodatkowo teraz po przegranej z Hiszpanią muszą odrabiać straty, a Nigeria to świetny partner do odrobienia. To wszystko w mojej ocenie bardzo przemawia za tym typem i pograłem go za dwa razy wyższą stawkę niż przeciętnie. Nie znalazłem jeszcze handi np -1, ale jak będzie też to rozważę, bo uważam, że Urugwaj zrobi z Nigerią rzeź niewiniątek.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Witajcie,
ma ktoś jakąś teorię dlaczego kursy na Squadra Azzurra wzrosły do @ 1.91 Bet365 ?

Meksyk zagrał słabo, jasne. Jednak Italia również zagrała bardzo dobrze, pod względem fizycznym wypadli naprawdę dobrze. Japonia znowu nie zachwyciła, z Brazylią nue pokazali kompletnie nic. Zaciąg z Bundesligi się nie sprawdził, Kagawa wypadł słabo. Dodać przecież jeszcze trzeba, że Brazylia wcale mega dobrze nie zagrała.

Włosi poza błędem na początku meczu kiedy Abate został objechany przez Dos Santosa był wówczas strzał Guardado w poprzeczkę, no i potem błędem Barzagliego i karnym, to Włosi zagrali naprawdę dobrze.

Według mnie piłkarzom Prandellego chce się tutaj grać i nie powtórzy się ich błąd z RPA gdzie do domu wracali już po fazie grupowej. Według mnie to @ 1.91 warto pobrać. W pierwszej kolejce Italia zagrała zdecydowanie lepiej niż Japonia.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Włochy - Japonia 1,89 Sbobet 2/10
Nie wiem dlaczego tu jest na Włochów aż tyle, a na Brazylię maks z tym samym rywalem było 1,3-1,35.
Obecna kadra Brazylii jest na podobnym poziomie jak Włosi, dobitnie to pokazał bezpośredni mecz obu reprezentacji. Włosi nawet w meczu z Czechami, gdzie byli pod naporem gospodarzy nie stracili bramki,
dla mnie to jest typ dnia :cool:
 
A 85

aksior

Użytkownik
Wlochy-Japonia over 2,5 kurs 2,06 // dla odwazniejszych over 3,5 ✅
Japończycy są waleczni i graja kombinacyjnie lecz prędkościowo i siłowo ustępują rywalom. oladając pierwszy mecz Włochów (tez stawiałem over) mogę powiedzieć że wynik nie odzwierciedla rzeczywistej gry włochów. Mieli
mnóstwo sytuacji podbramkowych, sporo akcji, jednak dyspozycja Boateliego tego dnia była najlepsza. wydaje mi się że on gra na pół gwizdka. rusza do akcji jak od niechcenia- to samo ze strzałami. Doświadczenie Pirlo i jego antycypacja gry zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Pełen spokój i umiejętność zagrań idealnie do nogi przez pół boiska. Włosi naprawdę mieli sporo sytuacji których najzwyczajniej w świecie nie wykorzystali. O dziwo sa ustawieni i graja overowo. Nie murują się w polu karnym jak zazwyczaj z tego słyną..
Japonia w swoim pierwszym meczu stworzyła sobie kilka dogodnych akcji z czego mogły pasc nawet ze dwa gole, jednak cezar uratował sytuacje przed wyjmowaniem piłki z siatki. Zwłaszcza w drugiej połowie poprawili swoja grę Japończycy.
Co do meczu Brazylia - Meksyk ciężko coś wytypować ze względu na niskie kursy. Meksyk potrafił zagrozić włochom, mieli kilka dogodnych sytuacji zwłaszcza po rzutach rożnych. oczywiście cała grę napędzał szybki i waleczny Dos Santos. Na over trochę mały kurs ale chyba zagram, bo widzę tu wynik 2:1 lub 3:1 Skoro japonia potrafiła zagrozic Brazylii i oddać kilka strzałów, to tym bardziej meksyk może coś ustrzelić
Włochy - Japonia over 2,5 2,06 // rozważam czy nie zagrać overa 3,5✅
Brazylia - Meksyk over 2,5 1,6????
Ako 3,3

----------------------
Brazylia rozczarowała, po strzeleniu gola, grali na utrzymanie wyniku. typ wyszukany na siłe dla podbicia kursu zawalił kupon- szkoda. Natomiast włochy over siadł gładko. Brawa dla Japończyków. kibicowałem mim po pierwszym golu, genialna walka, byli lepsi, gdyby nie te słupki i poprzeczki...
 
M 4

max11

Użytkownik
Ja myślę że można zaryzykować że Japońce nie strzelą (2.03 Fortuna). Z Brazylią nie mieli praktycznie żadnej dobrej okazji do strzelenia bramki, a Włosi jednak chyba mają lepszą obronę od Brazylii no i mają w bramce Buffona. Z Meksykiem mieli zdecydowaną przewagę i bramkę stracili pechowo po rzucie karnym. Poza tym zgadzam się z graniem na wygraną Italii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Włochy @ 1.76 Betsson 8/10 ✅
Włochy wygrają utrzymując czyste konto @ 2.5 Betsson 4/10 ⛔
Wlosi to dla mnie zdecydowany faworyt w tym spotkaniu. Konsekwentna gra do końca z Meksykiem, rozważne rozgrywanie w środku pola na czele z Pirlo. Determinacja do końca i mądre rozkładanie sił. Włosi wyglądali bardzo korzystnie na tle niedzielnego rywala, nie pozwalali na zbyt wiele okazji, po za drobnym incydentem z udziałem Barzagliego, który popisał sie skrajną lekkomyślnością w polu karnym. Ostoja w bramce czyli uznana marka - Buffon. Jednak o nim wspominam tylko mimochodem, bo defensywa Włochów to zgrany monolit i zawodnicy z ojczyzny kaktusów nie mogli zbyt wiele powiedzieć konstruując akcje ofensywne. Italia to ogromne doświadczenie, ogranie w wielu ważnych imprezach które jest bezcenne. Sceptycznie podchodziłem do ich pierwszego meczu jednak mile mnie zaskoczyli. Widać było zaangażowanie w ich grze i nie przyjechali tutaj na wakacje, tylko traktują ten turniej jako konstruktywny sprawdzian.
Reprezentanci kraju kwitnącej wiśni w sobotnim spotkaniu sprawiali wrażenie dzieci we mgle, ich ataki były nie udolne, odbijali się wręcz momentami od ich rywali, wyglądało to komicznie, nieporadnie. Fizycznością Canarinhos ich dosłownie zjedli. Podobny obrazek przewiduje dzisiaj, wątpie aby Japończycy oddali choć kilka strzałów w światło bramki i mam nawet większą pewność co do trafności tego typu, niż przy zestawieniu z Brazylią. Dziwią mnie kursy wystawione przez bukmacherów, dla mnie to jest małe value i warto w to wejść zdecydowaną stawką. Odradzałbym handicapy na Squadra Azzurra bo dobrze wiadomo jak potrafią być oszczędni w działaniu, gdy mają rywala już w garści. Przewiduje tutaj skromne 1:0/2:0 i pewne kontrolowanie spotkania przez 2 drużyne Europy, tak by w kolejnym meczu wyjść rezerwami i spokojnie oczekiwać na faze pucharową.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboes 507

seboes

Użytkownik
Piłka nożna: Puchar Konfederacji 2013
Data i godzina: 19.06.2013, 21:00
Spotkanie: BrazyliaMeksyk
Typ: Gol w pierwszych 30 minutach TAK
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Podobnie jak poprzednicy swój typ będę tworzył o tym właśnie spotkaniu. Wybieram dosyć bezpieczną wersję typu z golem zdobytym w pierwszych trzydziestu minutach tego spotkania. Rozpoczyna się właśnie druga kolejka spotkań Pucharu Konfederacji i dlatego też żart się skończyły. Brazylia oczywiście dysponuje nie podważalną siła ataku. Widać, że gdy podkręcą tempo to potrafią stwarzać sobie okazje. Czasami wydaje się, że grają ospale ale to głównie gdy prowadzą i nie kwapią się do ataku. Zespół Meksyku ostatnio nie jest w najwyższej formie. Mimo tego mają bardzo dobre trio jeżeli chodzi o graczy ofensywnych i także mogą pokusić się o szybkiego gola Nawet w meczu z Japończykami tam niewiele zabrakło żeby faworyci stracili bramkę. Meksyk po porażce z Włochami musi tutaj od początku szukać goli dlatego Brazylijczycy powinni mieć okazje do wykorzystania sytuacji także po kontrach. Brazylia gra u siebie u kibice od pierwszych minut będą wymagać stwarzania okazji brakowych tak jak to było w pierwszym meczu z Japończykami. Mecz dzisiaj o 21, napewno powinno być ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Hiszpania - Tahiti
Tahiti nie strzeli @1.34 bwin ✅ ✅
Dla mnie kurs bardzo wysoki i trzeba z tego skorzystać. Hiszpania to nie Nigeria i z pewnością nie da pograć gościom w piłkę. Właściwie to mało komu daje pograć w piłkę, a co dopiero słabo ogarniętym taktycznie z mizernymi umiejętnościami piłkarzami Tahiti. Toż to poziom najgorszych zespołów w Europie i bramki nie strzelą. Chyba, że Hiszpanie zagrają u buka. ;)
 
dzordzu 6

dzordzu

Użytkownik


Druga kolejka Grupy A w Pucharze Konfederacji. Reprezentacja Włoch zagra z Japonią.
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego starcia będzie drużyna Cesare Prandelliego.
W pierwszym spotkaniu przeciwko reprezentacji Meksyku zagrali swoją piłkę - cierpliwość , opanowanie środka pola i przede wszystkim solidna jak zawsze defensywa.
Głównodowodzący Andrea Pirlo potrafi dostosować tempo gry i sytuacja boiskową i doskonale wie kiedy podkręcić akcje , kiedy uspokoić. Jest mózgiem tej drużyny i na nim opiera się rozdział piłek pomiędzy Italią.

Dodać do tego jak zawsze genialnego De Rossiego , Chieliiniego i zawsze czujnego Buffona to możemy mówić o bardzo skutecznej obronie. Barzagliemu zdarzył się błąd , który po raz kolejny przydarzyć się nie ma prawa. Mimo gry jednym napastnikiem gra Italii wygląda płynnie dzięki kreatywności takich graczy jak Marchisio, czy Montolivo.
Widać , że Włosi są zdecydowanie bardziej poukładaną drużyną taktycznie od dzisiejszych rywali i lepiej operują piłką.

Zgoda - Japonia miała przeciwnika wyższego kalibru jednak nieporadność w środkowej strefie boiska raziła po oczach. Wielokrotnie byliśmy świadkami poślizgów , niedokładnych podań. I nawet mając Hondę i Kagawę nie byli w stanie nic zrobić. Czemu ? Dlatego , że nie mieli oni wsparcia. Kagawa zmieniał pozycję , szukał gry ale nie było z kim pograć. Honda próbował rwać jednak tak naprawdę widoczny był jedynie kiedy Japonia miała stały fragment gry. Japonia już przed turniejem nie zachwycała formą o czym świadczą mecze z Australią i Irakiem. Kursy są dla mnie nie zrozumiałe i ich wzrost z 1,65 do nawet 1,85 mnie zaskoczył. Nie mniej jednak nie waham się postawić na Włochów.

Dzisiejsze zwycięstwo najprawdopodobniej zapewni im awans do dalszej fazy rozgrywek. Japonia w ofesnywie nie jest wybitną drużyną . Włosi przeważają w każdym aspekcie gy , nawet są w stanie grać przy wyższym tempie gry i podstawową różnicą między zespołami jest dokładność podań i dużo lepszy przegląd pola czołowych graczy Italii. Uważam , że drużyna z Balottellim jako głównym egzekutorem stworzy sobie dzisiaj dość dużo okazji do zdobycia gola i wykorzysta niektóre z nich.

Typ:
Włochy @ 1,73 Bet365 ✅
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Brazylia - Meksyk
Trochę niezrozumiałe kursy na bramkę Meksyku, tym bardziej że jest to drużyna nastawiona głównie na ofensywę. Owszem nie zagrali niczego wielkiego z Włochami, którzy nastawieni są głównie na defensywę, ale Brazylia poza pierwszą połową nie pokazała niczego wielkiego z Japonią. Japończycy nie mieli wielu okazji, generalnie bardzo cienko w ofensywie ale swoje Honda dał i był bardzo blisko zdobycia bramki. Przede wszystkim liczę na indywidualność w Meksyku, dysponują mocniejszą świeżością w ataku. Chicharito będzie miał pewnie problemy ze środkiem Brazylii na czele z Silvą, jednak skrzydła powinny szarpnąć szczególnie Dos Santos. Nie wiem czy wyjdą na wymianę ciosów z Brazylią, czuję że zagrają z większa rozwagą bo mecz o wszystko i związku z tym należy uzyskać jak najlepszy rezultat. A Meksyk póki co pokazał, że potrafi grać z Brazylią. Canarinhos polegają na indywidualnościach w postaci Neymara, Fred nie jest imponującym napastnikiem , szczerze mówiąc nie robi na mnie większego wrażenie. Jest jeszcze Hulk , który podobnie jak Neymar wykorzystuje fajnie swoje atuty i dzięki jednej akcji może zdecydować o losach meczu. Brazylia swoje zdobędzie, a Meksyk wg mnie nie jest na straconej pozycji. Jestem pewien, że zagrają żywiej w ofensywie od Japonii i tym samym trafią chociaż raz do siatki.
Brazylia czyste konto? Nie @ 1,80 bet365
Giovani dos Santos gol@5,50 bet365
 
P 4

poczatkujacy00

Użytkownik
Brazylia vs Meksyk
Brazylia strzeli powyżej 1,5 goli w meczu? TAK @ 1,40
Typ bardzo bezpiecznie, mogę go polecić. Dlatego bezpiecznie, ponieważ stawka jest większa niż zwykle u mnie bywa. Można zagrać mniejszą stawkę i over 2,5 również mogę polecić;)
Brazylia po bardzo dobrym meczu z Japonią walczy o pewny awans, który może sobie zapewnić wygrywając z Meksykiem. Meksyk bardzo słaby mecz z Włochami, przegrany 1:2, ich bramka zdobyta dużym szczęściem. Według mnie dzisiejszy mecz obu drużyn skończy się wygraną Brazylii. Przypuszczam wynik 3:0 lub 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Brazylia (-1) - Meksyk 1 @2.00
Czy Hulk strzeli bramke ? Tak @2.50
Pilki to ja duzo nie typuje, ale obejrzalem ten pierwszy mecz Meksyku z Wlochami i gra byla Meksykanow byla zenujaca. Ta porazka 1-2 w ogole nie oddaje roznicy na boisku, a to ze Meksyk zdobyl bramke to zawdziecza tylko glupocie wloskiego obroncy. Dlugo udawalo sie wiesc remis, ale w koncu padla kolejna bramka dla Wlochow. Organizacja gry pomiedzy Meksykeim a Wlochami w tym meczu to prawie, ze przepasc i to zaskoczylo mnie najbardziej. Nie wiem co sie stalo z Meksykiem, ale wiadomo raczej nikt nie sledzi meczow w strefie CONCACAF przed tv. Mi zawsze ten zespol kojarzyl sie z fajna pilka jeszcze od czasow takich pilkarzy jak Blanco, a wiec mozliwosci sa dwie jak dla mnie: albo Meksyk stal sie taki slaby (i prosze nie pisac mi o pilkarzach typu Javier Hernandez) albo Meksyk zagral najslabszy mecz od dlugich czasow. Wiem tylko jedno, ze z Brazylia bedzie jeszcze trudniej niz z Wlochami i oczywista oczywistoscia jest kto zdominuje ten mecz, a Brazylia smial ododa jeszcz motywacje. Druga wygran Brazylijczykow w grupie da juz duzy komfort gospodarzom imprezy. Uwazam, ze Canarinhos moga wygrac wiecej niz jedna bramka, a w posiadaniu pilki bedzie spora roznica, wiec moze u jakiegos buka takiego typu rowniez poszukac. Nawet jakias
Czy Hulk strzeli bramke ? Tak @2.50
Pilki to ja duzo nie typuje, ale obejrzalem ten pierwszy mecz Meksyku z Wlochami i gra byla Meksykanow byla zenujaca. Ta porazka 1-2 w ogole nie oddaje roznicy na boisku, a to ze Meksyk zdobyl bramke to zawdziecza tylko glupocie wloskiego obroncy. Dlugo udawalo sie wiesc remis, ale w koncu padla kolejna bramka dla Wlochow. Organizacja gry pomiedzy Meksykeim a Wlochami w tym meczu to prawie, ze przepasc i to zaskoczylo mnie najbardziej. Nie wiem co sie stalo z Meksykiem, ale wiadomo raczej nikt nie sledzi meczow w strefie CONCACAF przed tv. Mi zawsze ten zespol kojarzyl sie z fajna pilka jeszcze od czasow takich pilkarzy jak Blanco, a wiec mozliwosci sa dwie jak dla mnie: albo Meksyk stal sie taki slaby (i prosze nie pisac mi o pilkarzach typu Javier Hernandez) albo Meksyk zagral najslabszy mecz od dlugich czasow. Wiem tylko jedno, ze z Brazylia bedzie jeszcze trudniej niz z Wlochami i oczywista oczywistoscia jest kto zdominuje ten mecz, a Brazylia smial ododa jeszcz motywacje. Druga wygran Brazylijczykow w grupie da juz duzy komfort gospodarzom imprezy. Uwazam, ze Canarinhos moga wygrac wiecej niz jedna bramka, a w posiadaniu pilki bedzie spora roznica, wiec moze u jakiegos buka takiego typu rowniez poszukac. Nawet jakias [przewaga rzutow roznych w strone Canarinhos tez bylaby chyba dobrym typem. Dla funu to dzis typuje, ze Hulk strzeli bramke. Ostatnio byl Neymar, wiec moze tym razem wlasnie Hulk wpisze sie na liste strzelcow.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
wiadomo coś o składzie Hiszpanów na jutrzejszy mecz??
Betclic wystawił takie kursy:
Łączna liczba goli;
Poniżej 6.5- 3,5
Poniżej 7.5- 2,55
Poniżej 8.5- 1,8
Co o tym myślicie? Warto zagrać? Szczerze mówiąc wątpię, żeby Hiszpanii chciało się strzelić aż 7-8 bramek
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Bardzo ciekawe zachowanie bukmacherów w kontekście wystawiania kursów na mecze Meksyku. Najpierw traktowali ich (prawie) jak równy z równym w meczu przeciw Włochom, a dziś skazują na pożarcie w starciu z zespołem gospodarzy. Meksyk z Włochami zaprezentował się przeciętnie, a pomimo tego Włosi bardzo męczyli się by zdobyć 3 pkt. Brazylia zaprezentowała się z Japonią po prostu dobrze, nic więcej, nic mniej. Zdominowali ekipę Japonii, ale należy zwrócić uwagę, że mecz świetnie się dla nich zaczął genialnym strzałem Neymara, a bramkę na 3-0 zdobyli w samej końcówce. Opowieści o zmęczeniu piłkarzy Meksyku sezonem można schować między bajki, przecież reprezentanci Brazylii również odgrywają kluczowe (nawet ważniejsze) role w swoich zespołach i mają długi sezon w nogach. Na spotkania z Brazylią każdy mobilizuje się na 120 %, także o to jestem spokojny.

Dodać należy, że w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym blisko rok wstecz Meksyk zwyciężył 2-0, a składy były całkiem bliskie temu, co zobaczymy dziś wieczorem.


Brazylia - Meksyk (+1,5) 2 1,85 ⛔
Bet365
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Po pierwszym meczu Brazylii, dalej mnie nie przekonują. Zespół po raz kolejny bazuje na indywidualnościach, a nie grze zespołowej. Pamiętam jak lata temu wszyscy zachwycaliśmy się fantastyczną grą z klepki i fantazją by budowaniu akcji. Dopiero na końcu wszystko okraszone było indywidualnymi popisami. Teraz mam wrażenie, że spełnia się jedynie ostatni punkt.
To Japonia zagrała fatalny mecz, bo na boisku był tylko Honda. Reszta zawodników pomimo, że grają regularnie w europejskich klubach to zupełnie tego nie pokazali. Do tego ulegli Brazylijczykom pod względem warunków fizycznych i to bardzo wyraźnie. Porównując też ten mecz z Pucharu Konfederacji do meczu towarzyskiego we Wrocławiu to można powiedzieć, że ten rywal jakoś im leży.
Z Meksykiem tak łatwo nie będzie. W obronie powinno być więcej dyscypliny, a pod względem warunków fizycznych również nie powinno być taki dysproporcji. Meksyk w ofensywie ma dwóch fajnych grajków - Chicharito i Dos Santosa więc to na nich powinna opierać się gra.
Mecz z Włochami powinien być zapomniany, bo co było nie wróci. Z Brazylią ten mecz będzie zupełnie inaczej wyglądał. Inna specyfika rywala, styl gry. Pomimo, że Brazylia jest tu faworytem to liczę na punkty Meksyku, bo chcę z takiego kursu po prostu skorzystać. Wiem, że przy Japonii pisałem to samo, ale nie spodziewałem się takiej postawy azjatów. Jeśli po raz kolejny przegrają to minimalnie.
Neymar w reprezentacji wielu bramek nie strzela ostatnio. Strzelił z Japonią, ale każdy widział jaki to był strzał - to nie zdarza się codziennie. Neymar wie, że poza golami oczekuje się od niego również asyst, więc często stara się dogrywać piłkę niż samemu kończyć akcję.
Poluję też na kartkę Torrado. Defensywny pomocnik, który w ligowym sezonie potrafi łapać po 13,14 czy nawet 17 żółtych kartek. Gra na pozycji, która często zmusza go do faulu taktycznego. Z Brazylią na pewno będzie musiał interweniować, więc kurs na kartkę jest zacny. Sędziuje Webb, wiem o tym, ale przy niektórych faulach sędzia po prostu nie ma wyjścia. Zawodnik gości, więc presja trybun także może zadziałać.
Brazylia - Meksyk
Meksyk +1,5 1,917 Pinnacle ⛔
Neymar nie strzeli 1,80 Betsson
⛔
Torrado kartka 2,95 Unibet
⛔
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Brazylia-Meksyk
Jedyne co sie wydaje do grania z tego spotkania to over rzutow roznych, linia 9,5 za 1.80 bet365 wydaje sie byc latwa do osiagniecia. Meksyk powinien zaryzykowac i zagrac ofensywnie, Hernandez i Dos Santos powinni troche namieszac pod bramka Canarinhos a oni tez na pewno dorzuca swoje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom