>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Puchar Davisa 2016

Status
Zamknięty.
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Edmund 1.55 STS
Po tym co Edmund pokazał z Tipsarevic wg mnie jest zdecydowanym faworytem.były momenty że żal było patrzeć jak serb jest bezradny.mimo ze chciał nawet na ambicji biegać do każdej piłki to Edmund pozbawiał krok po kroku jakichkolwiek złudzeń.Edmund serwis wyłamujacy rakietę Serba, forhend mega mocny i skuteczny.lajovic niby ograł bezproblemowo Warda ale dziś to będzie inna półka.poza tym ost wyniki lajovic tez nie wróżą nic dobrego.pewnie przyjdzie trochę ludzi, doping, mecz o wszystko itd ale wg mnie nic to nie da.
jeżeli twoim zdaniem edmund wyłamywal rakietę serba to co by taki karlovic zrobił reke urwał jemu.Serwis może i na stonę angola, ja jednak liczę że przy tej nawierzchni nie będzie tak wielkim argumentem
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
jeżeli twoim zdaniem edmund wyłamywal rakietę serba to co by taki karlovic zrobił reke urwał jemu.Serwis może i na stonę angola, ja jednak liczę że przy tej nawierzchni nie będzie tak wielkim argumentem
Oglądałeś mecz ??
Wątpie a ją ogladalem.Edmund nawet ponad 200km często słał bomby i na własne oczy widziałem co się działo z rakietą tipsy jak jakimś cudem dotknął piłki.wczoraj serwis angola robił różnice i nie widze powodow zeby dzis tak nie bylo.skoro myslisz ze clay to z serwisu mają isc balony to jestes w bledzie
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Cilic 1,70 Betsson✅✅✅
Czuję że Chorwaci triumfują, wczoraj Cilic świetny mecz w debla na returnie czy na serwisie, w parze z Dodigiem zmietli braci w 4 setach, taki mecz może tylko pomoc w starciu z Isnerem, h2h na korzyść Chorwata, nigdy Isner z nim nie wygrał i ja myślę że tym razem też tak będzie, taktyką Amerykanina będzie trzymanie serwisu i dojście do tie breaków w których będzie dopingowany przez rzeszę kibiców, Cilic ma patent na Isnera i wielekrotnie to już pokazywał, z pewnością będzie to mecz dosyć wyrównany i zobaczymy więcej niż 4 sety jednak sądzę że Cilic wyjdzie zwycięsko z tej potyczki, bez dwóch zdań jest zawodnikiem lepszym w wymianach i to w tym spotkaniu powinno wyjść, Isner jeśli opuści go podanie jest bezradny, momentami coś tam poprzebija ale to powinno być za mało na Chorwata kurs mi odpowiada więc gram
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Belgia-Brazylia 3-0
Brazylia 3.25 Unibet
⛔
Belgowie są faworytem, nie ma co do tego wątpliwości. Jednak nie uważam, żeby faworyzować ich aż tak i dawać na Brazylijczyków 3+. Goffin top20, ostatnie dwa sezony bardzo dobre i będzie tutaj wiodącym singlistą. Pierwszego dnia powinien spokojnie ograć Monteiro, jednak Darcis nie powinien już tak łatwo ograć Bellucciego, a wręcz przeciwnie wyraźnym faworytem dla mnie jest Tomek. Grają na normalnej halowej nawierzchni, na cegle najwyżej notowany brazylijski singlista mógłby być jeszcze większym &quot;pewniakiem&quot; do zwycięstwa. W takim wypadku zakładam 1-1 po pierwszym dniu, a drugiego gramy debla, gdzie przewaga Kraju Kawy jest aż nad to widoczna. Soares z Melo nie grywają wybitnie w reprezentacji, ale naprzeciwko będą mieli w założeniu Bemelmansa i de Loora, ewentualnie Goffina w miejsce tego drugiego. O ile Ruben potrafi pogrywać w debla, o tyle reszta radzi sobie z tym poniżej przeciętnej. Do tego &quot;ten najlepszy spośród Belgów&quot; też prezentuje poziom raczej z challków, bądź pogranicza ich i najniższych turniejów ATP. Wystarczy, że Marcelo z Bruno zagrają na swoje 50-60% i pokażą, że im zależy na wygranej i wezmą ten mecz. Przy tym założeniu po drugim dniu będzie korzystne 2-1 dla gości. Ostatni dzień tego spotkania powinien być kluczowy. Przyjezdni powinni mieć dwa podejścia do skończenia tego meczu. Bellucci z Goffinem nie jest bez szans, aczkolwiek dalej to Belg będzie wyraźnym faworytem. Porażka jednak nie oznacza końca, a jedynie fakt, że o losie tego pojedynku zadecyduje ostatni pojedynek, najprawdopodobniej Darcisa z Monteiro. Obecnie obaj to poziom challków, Brazylijczyk zdecydowanie najlepiej radzi sobie na mączce, można wręcz zaklasyfikować go jako typowego ziemniaka. Jednak w meczu, gdzie obaj zawodnicy są z tak, powiedzmy sobie, niskiego poziomu może się wiele zdarzyć. Biorąc pod uwagę tyle szans dla Bellucciego i kolegów myślę, że warto spróbować takiego kursu.
 
L 18

loki-loki

Użytkownik
co myślicie na temat meczu tenisowego Darcis - Belluci?
proszę o opinie zastanawiam się nad graniem na Darcisia
Dlaczego akurat chcesz grać na Darcisa? Jakie argumenty za nim przemawiają?/Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
A.Murray-del Potro 1 @1.3 expekt⛔
Wedlug mnie ten typ dp kombinacji jest dobry. Tym bardziej, ze to polfinaly Davis Cupu i zwyciezca zagra wfinale. Ktos powie, ze del Potro grozny tenisista, ale Murray legitymuje sie znakomitym rekordem w rozgrywkach Davis Cupu. W tamtym roku w tych rozgrywkach Murray nie przegral zadnego meczu jezeli mnie pamiec nie myli. Mozna smialo rzecz ze ostatni triumf Brytyjczykow w rozgrywkach davisowych to w 99% zasluga Murray. Niby w koncu moze sie przydarzyc, ale troche to gdybanie i zbyt powazna faza rozgrywek. Ostni ich mecz w Rio to dosc przekoywujace zwyciestwo Murraya, wiec Andy faworytem jest.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Coric B. - Gasquet R.
???? Murray A. - Del Potro J.
Coric B. +2,5 seta, Del Potro J. +2,5 seta ::: 2,16 ::: 0,5/3 Pinek ⛔

Gasquet w tym sezonie dość średnio gra, zalicza mnóstwo kontuzji. Na US Open przegrał 3:0 z Edmundem Kyle, na Winston-Salem z Millmanem 2:0. Przegrał też z będącym w słabej formie Andersonem w takim samym stosunku setów. Słabo to wygląda, a przecież tutaj gramy do 3 wygranych setów, do tego w Chorwacji. Coric też często kreczował ostatnio, ale z lepszych występów można go było zapamiętać, pokonał między innymi Nadala czy Kyrgiosa w Cincinnati. Jeżeli podda mecz to otrzymam najwyżej zwrot. Myślę, że stać go na seta jak najbardziej.
Murray jest mocny wiadomo, ale zdarzają mu się wpadki. Nawet na Davis Cupie jakoś w okolicach marca zagrał 5 setówkę z Nishikorim. JMDP w genialnej formie w ostatnim czasie, odpadł z Wawrinką na US Open, ale Szwajcar wygrał cały turniej. Grali ze sobą na IO w Rio i tam padły 4 sety, Del Potro lubi grać w grach międzynarodowych. Ten mecz może nawet rozstrzygnąć o losie grupy.
Wynik I: 2:6 (5)6:7 1:6
Wynik: II: 4:6 7:5 7:6(5) 3:6 4:6 @Edit: Brawo JMDP!
???? Cilic M. - Pouille L.
???? Edmund K. - Pella G.
Pouille L. +2,5 seta, Pella G. +2,5 seta ::: 2,19 ::: 0,5/3 Pinek ✅ +0,60
Cilic lepsze mecze przeplata z gorszymi. Wygrał turniej Masters w Cincinnati, a na US Open przegrał gładko 3:0 z Jackiem Sockiem. Jest chwiejny, za to jego przeciwnik był w ostatnim czasie na ustach wszystkich komentatorów tenisa na świecie. Pouille pokonał Nadala po 5 setach grając bardzo ładny mecz. Zawodnik z 11 miejsca w rankingu vs. 18.
Kyle jest z rocznika 1995, więc dość młody, na US Open pokazał się ze świetnej strony, ale wcześniej nic na to nie zapowiadało patrząc na jego wyniki przed szlemem. Grał na poziomie Challenger/Kwalifikacji do ATP. Pella niby też nie jest asem tenisa, ale dla mnie to taki walczak, zdarzają mu się w sezonie bardzo dobre momenty gry. Wątpię by padło tutaj 3:0.
Wynik I: 6:1 7:6(4) 2:6 6:2
Wynik II: 7:6(5) 4:6 3:6 2:6
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Draganja/Dodig- Mahut/Herbet over 37,5
@ 1,92 unibet
Po pierwszym dniu mamy 1-1. Dzisiaj francuzi wystawiaja najlepszy debel swiata.
Jednak mozna sie do nich dobrac , nie sa takimi dominatorami. Tu mamy Puchar Davisa , rzadzi sie swoimi prawami. Chorwaci na te godzine wystawiaja Dodiga i Draganje. A Ci potrafia grac. Hala w Zadarze ich poniesie. Bedzie pieklo i swietny spektakl. To sie nie skonczy na 3 setach. Zachecam do ogladania , bedzie sie dzialo.
Ten typ moze rozwalic Marin Cilic , ktory moze to znowu wziasc w swoje rece.
 
H 902

hank

Użytkownik
Marin Cilic 1,45 bet365✅
Co tu dużo pisać, nie po to Chorwaci wygrali debla, żeby teraz przegrać jak frajerzy. Cilic jest liderem kadry, i on to skończy, bo liczenie na tego ogóra Corica byłoby głupie. Rywalem Rysiu, który 2 tygodnie temu na USO miał problemy z plecami, tutaj pojechał bo Gael się w swoim stylu wykluczył z grania. Rysiek w swoim życiu jeszcze z nikim poważnym, ważnego meczu nie wygrał , raczej można go pamiętać z żenujących występów z takimi graczami, i to w momentach gdzie był w formie, choćby:
tegoroczny RG QF : Andy Murray Richard Gasquet 5-7 7-6(3) 6-0 6-2
zeszłoroczny Wimbledon 1/2, mecz z Novakiem 7-6(2) 6-4 6-4
1/2 USO 2013 Rafael Nadal Richard Gasquet 6-4 7-6 6-2
Puchar Davisa 2014 finał z Federerem 4-6, 2-6, 2-6
to były najważniejsze w karierze mecze Francuza, na tych turniejach grał bardzo dobrze, do momentu gdy przyszło grać z kimś poważnym, Francuz na widok takich graczy mięknie. Cilic to oczywiście nie ta półka co wyżej wspomniani, ale jest aktualnie lepszym tenisistą od Francuza, jest w lepszej formie i będzie miał za sobą publikę. Do tego wątpliwe zdrowie Rycha i kupa w majtach. Marin max w 4.


Kolejny żenujący występ do kolekcji. Cały Rysiu pysiu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Pella G.
Pella G. +2,5 seta ::: 3,27 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
Liczę na małą niespodziankę. Los Wielkiej Brytanii zależy od Murraya w tym meczu. Jest dobry, #2 tenisa, co tu dużo pisać. Jednak zdarzają mu się wtopy i potknięcia, zresztą jak zwykle. Przegrał finał w Cincinnati 0:2 z Murrayem, uległ Nishikoriemu na US Open w 5 setach, Murray z Lorenzim potrafi stracić seta, ze Stepankiem na French Open zaczął od 0:2 w setach. Andy potrafi się na długo zdekoncentrować, Pella jak już pisałem, w tym sezonie kilka razy miło zaskoczył. W 5 meczu wygrał po 4 setach z Kyle. Później zagra JMDP z kimś z WB (2:2 będzie w stanie meczu międzynarodowego), o ile Murray nie przegra wcześniej. Mecz można nazwać o pietruszkę i chyba nikt by w to nie powątpiewał.
Wynik: 6:3 6:2 6:3
???? Cilic M. - Gasquet R.
Gasquet R. +4 gemy ::: 1,79 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
Typ miał być Gasquet R. +2,5 seta z Coric B. +2,5 seta, ale w niedzielę drugie mecze półfinałów Davis Cup nie da się połączyć w AKO, bo mogą być wycofane lub mecz będzie rozgrywany o nic tak naprawdę.
H2H 1:2 z lat 2013-2016, w każdym z meczów Francuz urwał seta. Dobrze mu się gra z Cilicem, pokazał w 1 rundzie, że z jego zdrowiem jest wszystko dobrze, bo Francja ma przecież jeszcze Monfilsa, Tsongę, Simona Gillesa itd. Więc powiedzmy, że jest sprawny i ma moim zdaniem szanse sprawić tutaj nawet niespodziankę.
Losy Francji zależą tutaj od Richarda, więc o mobilizację z jego strony jestem spokojny. Później o ile wygra, zagra dwóch młodzieniaszków ze sobą, może być ciekawie. Marinko Cilic dość nierówny w ostatnich latach, wygrywa Masters 1000 i przegrywa z Sockiem na US Open 0:3.
Wynik: 6:3 6:2 7:5

Monfilsa i Tsongi nie mają, gdyż pierwotnie to oni byli powołani na to spotkanie, lecz musieli zrezygnować z powodu urazów./Macko18
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie, ktoś mi powie, czy Kukushkin gra dziś dwa mecze, czy dziś tylko kończył z Donskoyem? Jak długo dziś grali?
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Panowie, ktoś mi powie, czy Kukushkin gra dziś dwa mecze, czy dziś tylko kończył z Donskoyem? Jak długo dziś grali?
Mecz był dzis kończony.Bodajże przerwany był po 4 secie o ile dobrze pamiętam
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Po umiarkowanym jeśli chodzi o emocje World Tour Finals, czeka nas wielki finał Davis Cup. Tutaj, chociażby przez samych wspaniałych kibiców z obu stron, tego aspektu nie zabraknie.

Miejsce: Arena Zagreb, Zagreb, Croatia
Data rozgrywania: 25.11.2016-27.11.2016
Nawierzchnia: Hard Indoor
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/world/davis-cup-teams-men/
Strona spotkania: http://www.daviscup.com/en/draws-results/tie.aspx?id=M-DC-2016-WG-M-ARG-CRO-01

Na oficjalnym Twitterze tych rozgrywek można pooglądać filmiki zapowiadające finał jak i różne ciekawostki. https://twitter.com/DavisCup

 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Tenis by Dawid 822,6K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
25 listopada, godz. 16:00
Spotkanie: I. Karlovic – J. M. del Potro
Typ: over 3,5 seta ✅
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam. Nadszedł czas na finał Davis Cup, gdzie zmierzą się niedawni pogromcy Polaków – Argentyńczycy oraz Chorwaci. Gramy tutaj do trzech wygranych setów. Karlovic to najlepszy serwismen w całym ATP, a del Potro też należy do czołówki jeśli chodzi o ten element. Na pewno przełamań nie będzie zbyt wiele, a raczej pewne są jakieś TB i w nich widzę szansę dla Ivo, który będzie czekał na jakiś błąd Argentyńczyka, który wrócił kilka miesięcy temu do grania na poziomie ATP Tour. Del Potro na pewno ma przewagę jeśli chodzi o grę w polu, ale tutaj nic nowego nie odkryłem, bo wielu zawodników jest od niego lepszych w tym elemencie gry. Jednak Ivo potrafi wykorzystywać przestoje swoich rywali i od czasu do czasu przełamuje ich. Bardzo często chodzi do siatki, wyganiając swoich rywali za linię końcową swoim slajsem na backhand, a przy świetnych warunkach fizycznych Chorwata jest to ogromna przewaga, bo rywale często te piłki oddają półdarmo (wiadomo czasem go miną lub przelobują, ale jest to ciężkie przy tak szybkim slajsie). Chorwat też czasem zaskakuje atomowym returnem z forehandu, którym będzie mocno ryzykował – myślę, że raz na jakiś czas mu wejdzie, oby w TB. Faworytem jest Argentyńczyk, lecz wg mnie Chorwat mocno powalczy, a motywacji mu nie zabraknie, bo jest to szansa na największe trofeum w jego kończącej się karierze. Ostatnie 4 bezpośrednie pojedynki wygrał Del Potro i 3 ostatnie do zera, więc jest to najlepsza pora do przełamania tej złej passy. W tym roku grali tylko raz, a reszta pojedynków odbyła się ponad 4 lata temu. Nie przewiduję tutaj wyniku 3-0 dla którejś ze stron i liczę na dość wyrównane spotkanie z kilkoma TB. Wg bukmacherów faworytem całego finału jest Chorwacja i dla mnie też (kurs na Chorwatów to 1,55). Powodzenia!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Rodzaj typu który niżej podam bardzo przypomina mi ten, który świetnie spisał się podczas Australian Open.
▶ Gilles Simon 3:0 Federico Delbonis
W jutrzejszym meczu kurs na to zdarzenie jest niższy, ale i wykonawca znacznie lepszy. Do tego grający we własnej hali przy bałkańskich kibicach.
U Argentyńczyka wiele się nie zmieniło. Sezon tragiczny, grania na hali oczywiście w międzyczasie nie polubił.
H2H 2:0, w tym łatwe 4:0 w setach dla Chorwata. O jego kondycje psychiczną po WTF także się nie martwie, ponieważ finał Davis Cup to coś ponad wszystko. W tegoroczej edycji tego turnieju zbił w domowym meczu w siedmiu partiach Pouille&#39;a i Gasqueta.
To jest mecz, na który wyczekuje cały chorwacki naród. Trzeba miażdżyć tych teoretycznie słabszych, bo po drugiej stronie w singlu jest del Potro. Nie ma miejsca na pomyłkę.
Cilic -2,5 seta @1,78 Pinnacle ⛔
 
H 902

hank

Użytkownik
Faworytem dużym są Chorwaci, ale...
Ja to widzę tak:
Argentyńczycy puszczają pierwszy mecz, Delbonis w hali to jest zero i więcej niż 3 gemy na set nie ugra. Del Potro musi wygrać, bo inaczej emocję kończą się jutro. Sportowo Juan jest oczywiście lepszy, ale Ivo pewnie postawi ciężkie warunki. Bardzo istotne będzie też ile Del Potro spędzi na korcie, im dłużej będą grali tym bardziej szanse Argentyńczyków będą maleć. Debla bierze Chorwacja to raczej bez dyskusji.
W niedzielę Del Porto musi ograć Cilica, będzie ciężko ale jest to jak najbardziej wykonalne. Kluczowy mecz nr 5 i tu dylemat: Pella czy Mayer?
Nie są to eksperci od gry na hali, ale Pella dał super mecz z Edmundem, a Mayer z Evansem w półfinale i z odpowiednim nastawieniem powinni się mocno postawić. Rywalem zapewne będzie Ivo, bo Coric to byłby strzał w stopę. Zarówno Pella jak i Mayer dobrze serwują i spokojnie z doktorkiem do taji powinni doprowadzić, a tam przy odrobinie szczęścia może być ciekawie. Doktorek nie jeden mecz już wypuścił, tutaj pod presją trybun może pęknąć. W każdym razie jedyną szansą Argentyńczyków jest mecz na pełnym dystansie, Chorwaci swoje szanse na tytuł dostaną wcześniej, pytanie czy wykorzystają.

Typy na pierwszy dzień:
Cilic 3:0 + Del Potro⛔

Liczba TB u Ivo z Juanem over 1,5 1,61 unibet⛔
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Nie bylbym pewien co do tego debla dla Chorwatow. Dodig/Cilic (nie spodziewam sie innej pary) ograli bodajze Bryanow w tym roku, ale bracia juz nie za wiele znacza, dodatkowo jako ciekawostke - sprawdzcie sobie ich bilans w DC albo chociaz ostatnie lata i ich wystepy.
Miazdzyc nie trzeba rywali, trzeba z nimi wygrywac i robic to ekonomicznie, wiec jedno przypadkowe przelamanie dla Delbonisa i roznie moze byc z 3-0. Za to widze, ze nie doceniasz debla argentynskiego (Del Potro/Pella/Mayer - caly czas mam dylemat odnosnie partnera Juana). Z racji tego, ze gramy w hali to faworytami (w deblu) sa Chorwaci, bo ograli bylych nr 1 i obecnych, ale Argentynczykow bym nie skreslal tak latwo.
 
H 902

hank

Użytkownik
Del Potro nie może wyjść 3 dni z rzędu bo się rozpadnie na tym korcie w niedzielę, a to jego 2 singlowe punkty są podstawą żeby Argentyńczycy mieli tutaj co szukać. Moim zdaniem nie ma szans żeby Del Potro wyszedł na debla. Z Wielką Brytanią grał debla, ale to tylko dlatego że po meczu z Murkiem nie miał sił na drugi mecz singlowy i spróbował w ten sposób pomóc kadrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom