>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Puchar Davisa 2016

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Puchar Davisa 2016




Oficjalna strona: http://www.daviscup.com/en/home.aspx

W dniach 4.03.2016 - 6.03.2016 zostaną rozegrane mecze pierwszej rundy Davis Cup 2016. Tytułu broni Wielka Brytania, która w listopadzie ubiegłego roku pokonała w finale reprezentacje Belgii.

Wielka Brytania - Japonia klik
Serbia - Kazachstan klik
Włochy - Szwajcaria klik
Francja - Kanada klik
Niemcy - Czechy klik
Australia - USA klik
Belgia - Chorwacja klik


Nas jednak najbardziej interesuje pojedynek w gdańskiej Ergo Arenie, gdzie debiutujący w elicie Polacy zagrają z Argentyną. Latynoska reprezentacja czterokrotnie dochodziła do finałów Pucharu Davisa - ostatni raz w 2011 roku z Hiszpanią - jednak mimo to nie udało im się zdobyć tego prestiżowego trofeum. Z racji szybkiej nawierzchni powinniśmy być faworytami tego meczu. W tych warunkach wyjdą słabości takich zawodników jak Guido Pella czy Renzo Olivo. Możemy być świadkami jednego historycznego wydarzenia po drugim. Zwycięzca tej pary zagra w ćwierćfinale z Włochami bądź Szwajcarami.

Kursy na zwycięzcę Davis Cup 2016 w Bwin​


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i podawania typów. Pamiętajmy o ich późniejszym rozliczaniu!​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że 3,00 na Serbię to jakieś nieporozumienie. Jeżeli Djokovic z Troickim będą grać to jakoś to może pociągnął, ale taka Francja ma dużo więcej mocnych tenisistów. Szwajcaria trochę podobnie jak i Serbia, bo o ile zagra Federer z Wawrinką to wiadomo jak to się skończy. Australia z Kyrgiosem, Tomicem, być może i Kokkinakisem zajść może gdzieś daleko.
Moim zdaniem największe szanse na zwycięstwo ma Francja która już dłuuugo czeka na Davis Cup i może w końcu się doczeka, a kim grać mają.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Składy są na 1/8 finału. O ile się nie mylę, to w późniejszych fazach mogą się zmieniać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Federer i Wawrinka nie grają standardowo.
Jak patrzę na drabinkę to faworyt moim zdaniem jest tylko jeden i są to Serbowie. Skoro Djokovic gra to już trzeba od razu liczyć, że 1 singla mają wygranego, Troicki miał formę, ale ostatnio coś ją zgubił jak np. mecz z Mahutem, przy spotkaniu z Wlk. Brytanią Edmunda powinien odprawić czy Japończyka Taro Daniela. Włosi wygrają ze Szwajcarią bez większych problemów w dodatku grają na mączce. Argentyńczycy wygrają z Polakami, bo u nas nikt nie gra ostatnio, Janowicz po kontuzji, Przysiężny to samo, a Kubot robi za dużo podwójnych. Włosi z Argentyną to będzie zacięty mecz. Ale bardziej widzę Włochów bo lepsi są w deblu. Serbia z Włochami może mieć problem, Djoko może stoczyć ciężki mecz z Seppim, ale gorzej jak zagra Troicki, w deblu będzie im dość*ciężko na pewno pokonać Włochów. Francuzów to ja nie widzę kompletnie, niby mają dobrych graczy, ale u nich różnie z formą jest. Simon bez formy, Tsonga też. Australia może zajść*daleko, fajna paka u nich tam się*zrobiła.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Składy są na 1/8 finału. O ile się nie mylę, to w późniejszych fazach mogą się zmieniać.
Spoko, ale w późniejszych fazach Szwajcarów juz nie bedzie, to chyba oczywiste dla kazdego ????
BTW

Jak dla mnie ciekawy bet w strone Jankesow, bracia Bryan powinni ogarnac punkt. Isner i skarpeta w slabej formie w tym sezonie, ale obydwoch stac na duzo i za bardzo sie nie zmecyzli do tej pory natomiast Kyrgios kreczowal z Wawrinka a Tomic gra jeszcze w turnieju.
Co do reszty raczej Buki sie nie pomylily, czekam na kursy na Argentyne. Mam nadzieje ze bedzie wiecej niz @ 1,01. Chyba ze ktorys z rywali zgodzi sie zagarc z Janowiczem w CS zamiast na korcie, to moze moze.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Wielka Brytania - Japonia 1 1,2 unibet
Murray z Nishikorim, o ile Kei zrobił na mnie dobre wrażenie teraz i wydaje mi się, że może wygrać z Murrayem, to nawet jeśli wygra to potem zagra Edmund z Danielem, Edmund wygra na pewno, a w deblu Japonia nie ma szans. Więc typ wydaje się bardzo pewny.

Francja - Kanada 1 1,28 unibet
O ile Raonic jeszcze swojego singla może wygrac, to Pospisil przegra. Vasek w meczu Zverev pokazal dobitnie jak slaby jest w wymianach i gre opiera glownie na serwisie, w deblu francuzi maja wg mnie tez lepsze argumenty, Nestor co widzialem na IPTL to daleko mu do dobrej dyspozycji.

Niemcy - Czechy 1 2,7 unibet
O przepraszam bardzo, ogromne value na Niemców. Kolba, który gra nawet nieźle, ciekawe czy kolba zagra z Berdychem czy może dadzą*młodego Zvereva ???? obaj mają szansę z Berdychem, w dodatku grają u siebie. Vesely/Rosol oni swojego singla nie wygraja. W deblu Niemcy też mają*swoje szanse, Browna do debla jeszcze rozumiem, ale Petzschnera nie mają kogoś lepszego.

Australia - USA 2 2,6 unibet
Bardzo ciekawe spotkanie, Kyrgios w obecnej formie powinien wygrać z Sockiem. Decydujący będzie tutaj mecz Isner vs Tomić. Isner na twardych kortach jest bardziej niebezpieczny niż na mączce. Debel Bryany powinny spokojnie łyknąć Grotha z Peersem, tak naprawdę wszystko w rękach Johna, value spore.

Chorwacja - Belgia 1 1,23
Drewniany Cilic z Goffinem, nawet jak David wygra to Coppejans z Borna Coriciem nie da sobie rady, w deblu Chorwaci z Dodigiem i Draganja powinni sobie poradzic bez problemow.

Czekam na kursy na mecz Polska - Argentyna i laduje na Argentynczykow!
Śmiech na sali to co piszesz.
Jaki jest sens pisania, że Inser jest na nawierzchni twardej lepszy niż na cegle skoro grają na trawie?????
Nestor w słabej dyspozycji, bo tak widziałeś na IPTL, które było ponad 2 miesiące temu? Nestor był w finale Australian Open - Wielkiego Szlema, ale co to jest za sukces przecież, w końcu forma z rozgrywek IPTL ważniejsza ????

Kolba z młodym Zverevem mają dać radę Berdychowi? Ciężko będzie, przecież Tomcio z słabszymi praktycznie nigdy nie zawodzi. Skąd ta pewność co do Rosola? Przecież gość potrafi grać. Że o deblu już nie wspomnę - kogo wystawią Niemcy, a kogo Czesi? Czyżby po raz kolejny parę Berdych/Stepanek, która jest bardzo dobra? No ale o tym już wspominać nie trzeba.

Bryany powinni &quot;łyknąć&quot; debla? Nie twierdzę, że nie wygrają, ale patrząc na ich obecną dyspozycję i z kim notują porażki w tym roku, jakoś wątpię, by ktoś miał zamiar w nich kasę ładować.

Właśnie po stronie Chorwatów nie ma za grosz value, Goffin spokojnie może wygrać oba single, jest w stanie to zrobić i pociągnąć Belgów podobnie jak w zeszłym roku. Na cegle może oba mecze wygrać a w deblu mimo wszystko różnie może być.

Analizuj co piszesz, a nie ludzi w błąd wprowadzasz. Rozumiem, że w niektórych kwestiach można mieć odmienne zdanie, ale żeby nie sprawdzić, na jakiej nawierzchni jest rozgrywany mecz, mówić o finalisty szlema, że jest bez formy i inne wymienione przeze mnie błędy po prostu świadczą o katastrofalnym poziomie tej &quot;analizy&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
@AmadeuszMozart
Moze to dlatego ze jest juz pozno, ale wydaje mi sie ze z Twoch &quot;analiz&quot; wynika ze beda tylko 3 mecze ( 2 single i debel ).
O przepraszam bardzo, ogromne value na Niemców. Kolba, który gra nawet nieźle, ciekawe czy kolba zagra z Berdychem czy może dadzą*młodego Zvereva ????
Nie wiem cos Ty dzisiaj bral, ale raczej i jeden i drugi zagraja z Berdychem.
Bardzo ciekawe spotkanie, Kyrgios w obecnej formie powinien wygrać z Sockiem. Decydujący będzie tutaj mecz Isner vs Tomić. Isner na twardych kortach jest bardziej niebezpieczny niż na mączce.
To mecz Isner-Kyrgios i Sock-Tomic nie beda decydujace?
Drewniany Cilic z Goffinem, nawet jak David wygra to Coppejans z Borna Coriciem nie da sobie rady, w deblu Chorwaci z Dodigiem i Draganja powinni sobie poradzic bez problemow.
Goffin oprocz meczu z Ciliciem bedzie gral w singlu z jeszcze jednym Chorwatem.
edit// Coppejans zreszta tez prawdopodobnie zagra dwa mecze, albo ten drugi Belg.
O ile Raonic jeszcze swojego singla może wygrac
Chyba SINGL&gt;&gt;E&lt;&lt; a nie singla.
Chlopie, jestem na 99,9% pewny ze Ty myslisz ze beda tylko 3 mecze, kiedy w Pucharze Davisa gra sie 5. W dodatku myslisz ze sklady ktore podal Kuchcik w 1 poscie to sa pojedynki jakie sie odbeda, tak wynika z Twoich analiz.
Jezeli mam racje, a wydaje mi sie ze tak - TO RADZE CI DOBRZE, ODPUSC TYPOWANIE TENISA SKORO NAWET NIE WIESZ ILE MECZOW SIE GRA W DAVIS CUP.

@saltan
Moze Mozart nie wie do ilu sie gra w DC, ale co do Chorwatow ma racje.
Kurs na nich to promo, mozna stawiac caly majtek. Belgowie nie maja drugiego singlisty, ba nie maja nawet drugie do debla. Goffin im meczu nie wygra bo moze zdobyc max 2 punkty, a to bedzie za malo. Poza tym jak bedzie gral tak jak ostatnio we Francji z Bagieta to nawet seta tu nikomu nie urwie.
Właśnie po stronie Chorwatów nie ma za grosz value, Goffin spokojnie może wygrać oba single, jest w stanie to zrobić i pociągnąć Belgów podobnie jak w zeszłym roku. Na cegle może oba mecze wygrać a w deblu mimo wszystko różnie może być.
Co niby pociagnal Goffin w zeszlym roku ?? ? ?? ?
Zobacz sobie jakim skladem wychodzili Szwajcarzy i Kanadyjczycy na mecze z Belgia. Zreszta Argentyna tez. A teraz sobie to porownaj z Chorwatami.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie śledziłem w ostatnich sezonach dokładnie Pucharu Davisa więc mam pytanie: na ile poważnie do tych spotkań podchodzą zawodnicy? Bo patrząc na to, że Belgowie dotarli do finału to nie wystawia to najlepszego świadectwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie śledziłem w ostatnich sezonach dokładnie Pucharu Davisa więc mam pytanie: na ile poważnie do tych spotkań podchodzą zawodnicy? Bo patrząc na to, że Belgowie dotarli do finału to nie wystawia to najlepszego świadectwa.
Zalezy indywidualnie od zawodnika, ale raczej zabijać sie na korcie nie beda, ewentualnie w polfinale/finale. Co do Belgow w finale to mieli mega latwa droge, Szwajcaria bez Federera i Stana, potem Kanada bez Pospisili i bez Raonica, nastepnie Argentyna gosciami z 4/5 dziesiatki rankigu. No i Belgowie mieli w singlu Darcisia i Goffina, teraz oprocz Goffina sa jakies no nejmy.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Co niby pociagnal Goffin w zeszlym roku ?? ? ?? ?
Zobacz sobie jakim skladem wychodzili Szwajcarzy i Kanadyjczycy na mecze z Belgia. Zreszta Argentyna tez. A teraz sobie to porownaj z Chorwatami.
Składy widziałem. Niemniej wygrywał decydujące mecze i to w sporej mierze dzięki niemu Belgowie znaleźli się w finale. Nie twierdzę przecież, że Chorwaci mają gorszy skład od ich rywali, którzy stali im na drodze. Mają lepszy, ale jednocześnie gorszy niż Wielka Brytania, z którą przecież stoczyli dość zacięty bój w którym tak naprawdę zadecydował debel.
Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że value w tym typie nie ma.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Składy widziałem. Niemniej wygrywał decydujące mecze i to w sporej mierze dzięki niemu Belgowie znaleźli się w finale. Nie twierdzę przecież, że Chorwaci mają gorszy skład od ich rywali, którzy stali im na drodze. Mają lepszy, ale jednocześnie gorszy niż Wielka Brytania, z którą przecież stoczyli dość zacięty bój w którym tak naprawdę zadecydował debel.
Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że value w tym typie nie ma.
Ok, ale piszac ze Goffin pociagnal Belgow mozna miec wrazenie ze wygrywal mecze z rywalami lepszymi od siebie a on tak na prawde pokonal:

-Adrien Bossel ( Szwajcaria )
-Filip Peliwo ( Kanada )
-Federico Delbonis
-Diego Schwartzman
-Kyle Edmund ( ledwo, w 5 setach )

Wiec Goffin nie zrobil nic co by wykraczalo poza jego mozliwosci , po prostu zrobil swoje a nie pociagnal.

Teraz bedzie mial rywali ze swojej polki i zobaczymy jak to rozegra. Jezeli teraz wygra oba mecze i pomoze w deblu to rzeczywiscie bedzie mozna powiedziec ze pociagnal reprezentacje.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lokata w pierwszej rundzie na pewno jest, ale zupełnie gdzie indziej i w przeciwieństwie do Chorwacji, nie podlega ona dyskusji. Mowa oczywiście o Wielkiej Brytanii.
Kei Nishikori, wygrywając nawet dwa mecze singlowe, nic tym nie pomoże swojej reprezentacji. Oczywiście jest to wersja optymistyczna, bo ogranie nakręconego w Davisie Murraya nie jest takie proste. Ogólnie wyspiarze bardzo emocjonalnie podchodzą do tych rozgrywek. Zawsze widzimy pełne trybuny i ogromną mobilizacje w samym teamie Smitha. Teraz bronią tytułu i w pierwszym domowym meczu nowego sezonu będą nie do zatrzymania.
Poza w/w mamy Edmunda, który postraszył nawet Goffina w poprzednim roku. Teraz gra u siebie i ta hala go poniesie. Umiejętnościami przewyższa resztę samurajów, czyli Daniela, Nishioke i Uchiyame. Wydaje się, że Taro Daniel naprawdę pokazuje się od dobrej strony i ma szanse zdobyć punkt z Edmundem, lecz ja stoję przy swoim. Wątpię, żeby którykolwiek z nich wygrał z 21-latkiem, o Andym nie wspominając. Wszystko wyjdzie za kilka dni.
O deblu nie ma co dyskutować. Jest Jamie Murray i czy on zagra grę podwójną z bratem, czy z Inglotem, to nie ma żadnego znaczenia. Będzie pewny punkt. Jak pisałem wcześniej - nawet dwie wygrane Japończyków w singlu nic im nie dadzą.
Podsumowując, to spotkanie zakończy się dla mnie już po wygranej Murraya z Nishikorim. Trzeba poczekać na rozkład jazdy i kursy. Jeżeli takowe będą przystępne, to idę w stronę Szkota. Natomiast w chwili obecnej, awans Wielkiej Brytanii jest bezdyskusyjnym typem wygrywającym, czy też krótkoterminową 20% lokatą (bazując na kursie z Uni). Niech każdy to już nazwie jak chce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Zapowiadaja sie pasjonujace meczyki. Bardzo zaskakujace , ze prawie wszyscy sie dogadali i wyjda w najsilniejszych skladach. SUI to wiadomo....Fedek i Stasiu maja norme Olimpijska wyrobiona...raczej Djoko tez nie zagra , wiadomo oko he he.
Gorna polowka to W.B i SERBIA...o ile zagra Djokovic. ITA - ARG w drugiej parze
W dolnej polowce juz ciekawiej....zapewne w polfinale beda FRA chociaz moga pojechac do Pragi...
O ostatnie miejsce zawalcza CHR - AUS / USA. CHRW pojedzie do AUS lub USA .

Serbia-Kazahstan @16...moze Novak odpusci....

co do Polski:

Janowicz - Pella 1
Majchrzak-L. Mayer 2
Kubot/Matkowski - Berlocq/L.Mayer 1
Janowicz- L.Mayer 2
Kubot - Pella ???

Podsumowując, to spotkanie zakończy się dla mnie już po wygranej Murraya z Nishikorim. Trzeba poczekać na rozkład jazdy i kursy. Jeżeli takowe będą przystępne, to idę w stronę Szkota. Natomiast w chwili obecnej, awans Wielkiej Brytanii jest bezdyskusyjnym typem wygrywającym, czy też krótkoterminową 20% lokatą (bazując na kursie z Uni). Niech każdy to już nazwie jak chce.
pierwsze rakiety zawsze graja czwarta gre....czyli pierwszy mecz niedzielny
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
A to sorry Panowie, myslalem ze sa 3 mecze. To zmienia postac rzeczy, te sklady co podal Kuchcik sa pewne na 100%, bo jak Djokovic by odpuscil mecz to 16 na Kazachstan nie wyglada juz tak zle, biorac pod uwage forme Troickiego.

Teraz mam trochę inne spojrzenie na te mecze.
Murray moim zdaniem może przegrać z Nishikorim, nawet jeśli Kei wygra 2 mecze, to będzie 0-2. Wtedy Daniel z Murrayem nie wygra i mecz o wszystko z Edmundem, gdzie jednak Edmund moim zdaniem wygra. Naprawdę w Anglii gramy na trawie, a nie na twardej?
Niemcy mają olbrzymie szanse. Berdych z Kohlschreiberem, to moim zdaniem Niemiec ma szanse, drugiego singla wygra kolba z Rosolem czy Veselym. Zverev moze powalczyc z Berdychem i wygrac swojego singla. Kto wie, Niemcy moga rozstrzygnac na swoja korzysc nawet bez debla, a kurs jest zachecajacy.
Australia wygra z USA. Kyrgios powinien wygrac 2 single, Tomic wystarczy ze wygra z Sockiem lub Isnerem i juz debel nie bedzie sie liczyl.
Belgia nawet jesli Goffin wygra swoje 2 mecze, to watpie, zeby Coppejans wygral z Ciliciem i Coriciem, w deblu na pewno na korzysc Chorwatow.
Bardzo ciekawie sie zapowiadaja spotkania.
Kliknij link obok danego meczu i po prawej masz Surface (nawierzchnie). W Anglii grają w hali. /Kuchcik
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mamy już kursy na najbardziej interesujący nas mecz.

Polska - Argentyna

Jakby to niemądrze nie brzmiało, to musimy liczyć na przebudzenie Janowicza. Umówmy się, że w tych warunkach - mecze w Gdańskiej hali - każdy jest w jego zasięgu. Musi wziąć na siebie pełną odpowiedzialność i wygrać swoje mecze singlowe. Jak sobie z tym poradzi i przede wszystkim w jakiej formie mentalnej się znajduje, zobaczymy za kilka dni.

Debel powinien dać nam punkt. Niepoważnym byłoby przegranie gry podwójnej z takim składem Argentyny.

Kończąc pragnę przyszłościowo napomnieć, żebyście dali sobie spokój z przeróżnymi epitetami w stronę Janowicza. To co on sobą prezentuje, czy to na korcie czy poza nim, wszyscy dobrze widzimy i na tym zakończmy ;)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jakoś nie chce mi się wierzyć w zwycięstwa JJ. Ktoś jest w stanie mnie przekonać? ????
Z czystego patriotyzmu nie postawię na Argentynę. Jedyne, w co warto w tych meczach ładować, to zwycięstwo naszego debla.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Hmm kursy na ARG nawet 1.45....chyba troche wysoko. No bo jak my to mamy wygrac?
Sklad Polakow jeszcze za mgla.....wystep Jurka niepewny. O dziwo najblizej wystepu jest Misiu Przysiezny ktory trenuje juz na full w Gdansku.
Wiadomo , ze nasza szansa jest kort i pilki ktore wybierzemy zapewne najlzejsze by grac na dwa razy.....tylko kim?

Wystepy Polakow w 2016
Janowicz 0-1 Jurek polecial wygrzac kosci i poodbijac z Isnerem za 100 tys
Przysiezny 0-0

No to wychodzimy na swiezosci ;)

He he argentynczycy sie rozplakali bo kort jest za szybki....

Jurek dopiero w czwartek przyjedzie do Gdanska.......jego wystep stoi pod duuuuuuuzym znakiem zapytania.....zle to wszystko wyglada.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Czy tak jest są podane składy przez Kuchcika u Argentyńczyków single będą grali Mayer i Pella?
Jeśli tak to przyznam szczerze, że Polacy nie mają*większych szans.
Leo Mayer na hardzie potrafi grać, dysponuje tak samo dobrym serwisem jak Janowicz, a h2h 2-0 dla Argentyńczyka. Dodatkowo jak wiemy Janowicz po kontuzji i nie grał, to niby po takim okresie ma z nim wygrać? na pewno nie.
Przysiężny nie ma szans z Mayerem nawet jakby był w formie, a jest po kontuzji i nie grał.
Pella jest w tym roku w swojej najlepszej dyspozycji, na twardych kortach gra mało, ale w tym roku na AO wygrał z Darcisem i stoczył 5 setów z Lopezem, na pewno ma rytm turniejowy, ograny, przygotowany kondycyjnie, waleczny. Przy dłuższych pojedynkach typu granie 4-5 setów może nas pokonać. Niby Janowicz powinien go pewnie pokonać, ale zobaczymy.
Argentyna niby jest w naszym zasięgu, Janowicz i Przysiężny w formie to powinniśmy byc faworytami, ale mamy 2 zawodników po kontuzji i bez rytmu turniejowego. Janowicz moim zdaniem słabo gra pod presją, a tutaj będzie pod ogromną.
Mayer z nim grać potrafi, a Pella powalczy.
Przysiężny mnie nie przekonuję*kompletnie od jakiegoś*czasu, najlepszy okres ma dawno za sobą podobnie jak JJ.

Zatem Argentyna 1,4 betsson
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Kursy na Jankesow juz spadly ponizej @2, a caloroczny daje nawet 1,75 bodajze. Czlowiek glupi i sie zagapil a mogl brac 2,60..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom