>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Przeciw faworytom

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
515
Esbjerg-Aarhus
typ X2
@1,83
stawka 13j

P@1,90
stawka 29j

MECZ PRZEŁOŻONY-ZWROT!!!!!!!!
Edit...Mecz jednak się odbył ale zasugerowałem się bet365 na którym pisało że mecz przełożony
Wynik 0:2........więc szkoda....kto zagrał gdzie indziej to gratki...

 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Mała dygresja do wczorajszego dnia,cztery mecze nad którymi myślałem zakończyły się zwycięsko dla mojej strategii a mianowicie Cracovia,Liberec,Aarhus,Osters ale czasami tak jest że to wszystko wydaje się bardzo proste.....
Wiem że pisanie po zakończonych meczach znając wyniki mija się z celem bo tak może każdy ale mam gdzieś czy mi wierzycie czy nie,chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt żeby nigdy nie popadać w samozachwyt że się jest takim świetnym &quot;typerem&quot; bo jutro może być brutalne...
Właściwie nie wiem po co to piszę,jak przecież wszyscy to wiedzą....przynajmniej powinni...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Jako że jutro dzień wszelkiej maści pucharów to bardzo mały wybór,nie widzę nic sensownego oprócz tego meczu
516
Raith-Livingston 1:0(1:0,0:0)
typ X2
@1,91
stawka 13j

----------------------------------
⛔13j
stan✅ 2573,22j

P@1,90
stawka 13j

-----------------------------------
⛔13j
stan✅ 1637,70j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
gg nie posiadam a mailla ci tutaj nie podam bo znalazło by się pewnie zaraz paru spamerów, a na priv nie mogę do ciebie napisać bo masz za mało postów
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
517
U.A.N.L.- Tigres-Club America 1:0(0:0,1:0)
typ X2
@1,83
stawka 29j

-----------------------------------------
⛔29j
stan✅ 2544,22j

P@1,90
stawka 29j

-------------------------------------------
⛔29j
stan✅ 1608,70j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
518
Waregem-Gent 3:2(1:1,2:1)
typ X2
@1,80
stawka 65j

------------------------
⛔65j
stan✅ 2479,22j


P@1,90
stawka 65j

-------------------------------
⛔65j
stan✅ 1543,70j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
519
Lok. Plovdiv-Levski 2:3(1:1,1:2)
typ 1X
@1,73(wyjątkowo!)
stawka 145j

-------------------------------------
⛔145j
stan✅ 2334,22j

P@1,90
stawka 134j

-----------------------------------
⛔134j
stan✅ 1409,70j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 25

decline11

Użytkownik
2-3 ???? Nie przejrzales do konca statystyk.. Pozycja w tabeli, to nie wszystko...Znacznie zanizyles kurs, lamiac obrane zalozenia. Swoja droga, nachodzi mnie pytanie: czy tak samo chetnie zamieszczalbys swoje typy, gbybys gral to co tu publikujesz w swiecie realnym i przegrywal tak jak ludzie, ktorzy korzystaja z Twoich typow. Granie na &quot;sucho&quot; jest bezpieczne, pozbawione tego, co kazdy grajacy zna.. czynnika emocjonalnego. A teraz juz z innej beczki: na ile stopni przewidziana jest ta progresja?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
2-3 ???? Nie przejrzales do konca statystyk.. Pozycja w tabeli, to nie wszystko...Znacznie zanizyles kurs, lamiac obrane zalozenia. Swoja droga, nachodzi mnie pytanie: czy tak samo chetnie zamieszczalbys swoje typy, gbybys gral to co tu publikujesz w swiecie realnym i przegrywal tak jak ludzie, ktorzy korzystaja z Twoich typow. Granie na &quot;sucho&quot; jest bezpieczne, pozbawione tego, co kazdy grajacy zna.. czynnika emocjonalnego. A teraz juz z innej beczki: na ile stopni przewidziana jest ta progresja?
odnoszę wrażenie że w moim temacie znalazłeś się zupełnie przypadkowo i nie chcę Ci się czytać 32 stron moich wypocin bo w nich masz odpowiedzi na wszystkie zadane przez ciebie pytania a mnie się też nie chce po raz setny odpowiadać na te same pytania.
P.S
Po pierwsze: statystyki to nie wszystko....graj za statystykami to zobaczymy czy po 500 meczach będziesz na plus
Po drugie: czynnik emocjonalny jak to nazwałeś nie jest mi obcy bo nawet w tym temacie grałem dwa razy za realne pieniądze(a przez ponad 25 lat przygody z bukmacherką miałem go pod dostatkiem) ale uczciwość nakazuje mi powiedzieć kiedy nie posiadam kapitału...
Po trzecie najważniejsze: już to kiedyś pisałem nikogo nie namawiam ani nikomu nie każę grać moich typów,każdy ma swój rozum i wie co robi,więc mam gdzieś wasze pieniądze, jak idzie dobrze to zacieracie ręce jak źle to wylewacie wasze żale
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Uprzejmie proszę o dokładne zastanowienie się przed ryzykowaniem swoich pieniędzy na ten typ

520
Trapani-Carpi 0:1(0:0,0:1)
typ X2
@1.91
stawka 250j

---------------------------------------
✅477,5j
stan✅ 2561,72j


P@1,80(porawione,dzięki czujności @decline11)
stawka 250j

-------------------------------
⛔250j
stan✅ 1159,7j
 
D 25

decline11

Użytkownik
Fakt... Wertowanie i to dokladne 32 str jest czasochlonne. Nikt tu nie wylewa swoich zali, jak to nazwales, za to masz problem z przyjeciem krytyki, alergicznie na nia reagujesz.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
2-3 ???? Nie przejrzales do konca statystyk.. Pozycja w tabeli, to nie wszystko...Znacznie zanizyles kurs, lamiac obrane zalozenia. Swoja droga, nachodzi mnie pytanie: czy tak samo chetnie zamieszczalbys swoje typy, gbybys gral to co tu publikujesz w swiecie realnym i przegrywal tak jak ludzie, ktorzy korzystaja z Twoich typow. Granie na &quot;sucho&quot; jest bezpieczne, pozbawione tego, co kazdy grajacy zna.. czynnika emocjonalnego. A teraz juz z innej beczki: na ile stopni przewidziana jest ta progresja?
Dobrze że Ty kolego przejrzałeś a zauważyłeś może że Lokomotiv grał w 10 i do tego potrafił doprowadzić do wyrównania?
Śmieszne wypociny tu wstawiasz ja też przegrałem na tym meczu bo zaufałem koledze który to rzucił ale takie teksty jak pozycja w tabeli to nie wszystko i nie przejrzałeś statystyk jak widzę to po prostu żal dupę ściska.
 
D 25

decline11

Użytkownik
Dobrze że Ty kolego przejrzałeś a zauważyłeś może że Lokomotiv grał w 10 i do tego potrafił doprowadzić do wyrównania?
Śmieszne wypociny tu wstawiasz ja też przegrałem na tym meczu bo zaufałem koledze który to rzucił ale takie teksty jak pozycja w tabeli to nie wszystko i nie przejrzałeś statystyk jak widzę to po prostu żal dupę ściska.
Niech ci sciska arogancie. Wlasciciel sam przyznaje, ze tego nie robi, przynajmniej nie zawsze. Sam zacznij czytac dzieciaku.
Do wlsciciela tematu: Jaki to na dzis bukmacher?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Niech ci sciska arogancie. Wlasciciel sam przyznaje, ze tego nie robi, przynajmniej nie zawsze. Sam zacznij czytac dzieciaku.
Do wlsciciela tematu: Jaki to na dzis bukmacher?
Aha czyli teraz zaczynasz na mnie wjeżdzać i walisz do mnie arogancie :grin: Leć do mamy się jeszcze popłakać.
A co Cię to obchodzi czy on to gra czy nie skuteczność się liczy!
Kończę rozmowę z takim rozwydrzonym bachorem jak Ty dobranoc.
Do skasowania oba posty.
 
D 25

decline11

Użytkownik
Aha czyli teraz zaczynasz na mnie wjeżdzać i walisz do mnie arogancie :grin: Leć do mamy się jeszcze popłakać.
A co Cię to obchodzi czy on to gra czy nie skuteczność się liczy!
Kończę rozmowę z takim rozwydrzonym bachorem jak Ty dobranoc.
Do skasowania oba posty.
Sam wyjezdzasz ze slowami typu &quot;dupa&quot; wiec jestes arogantem i to di potegi n-tej. Troche kultury. Poza tym, mam pelne prawo di watpliwosci i krytyki i NIC ci do tego.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Do wlsciciela tematu: Jaki to na dzis bukmacher?
gdybyś zadał sobie choć trochę trudu to wiedział byś że typy podaję głównie z bet365 gdy jest inaczej to zawsze o tym piszę
w tej chwili kurs spadł na 1,83....
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Fakt... Wertowanie i to dokladne 32 str jest czasochlonne. Nikt tu nie wylewa swoich zali, jak to nazwales, za to masz problem z przyjeciem krytyki, alergicznie na nia reagujesz.
masz rację alergicznie reaguje na krytykę bo prowadzę ten temat już ponad pół roku i bywało bardzo różnie no ale ty tego nie możesz wiedzieć bo wertowanie wszystkiego jest czasochłonne, swój osąd opierasz wyłącznie na podstawie ostatnich meczy lub stron a to wydaje mi się trochę nie sprawiedliwe.....stąd moja alergia
Nigdy i nigdzie nie pisałem że jest to jakiś super sposób na pomnażanie pieniędzy a wręcz przeciwnie starałem się zawsze ostrzegać wszystkich grających moje typy
Powtórzę jeszcze raz prawdę o której przecież wszyscy wiemy że żadne sposoby ani systemy nie grają-liczy się tylko to jak typujesz (a z tym u mnie było ostatnio nie za dobrze)
 
D 25

decline11

Użytkownik
Otoz panie kolego... gdybys robil to co piszesz solidnie od poczatku do konca, zauwazylbys ze w pytaniy o buka tkwi ironia. W 2l wloskiej ZAWSZE kurs na nieparz/parz to odp 2,05/1,80. I komu tu sie nie chce? Zanim zaczniesz ferowac opinie i wsciekac sie na krytyke warto zastanowic sie 5min... Tyle w temacie. Ps: ile jest do postawienia na ost poziomie?
 
Do góry Bottom