>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Przeciw faworytom

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
GAME OVER
Skończyło się tak jak wszyscy przewidywali łącznie ze mną.
Dziewięć typów nie trafionych pod rząd i jesteśmy 10000j w plecy i nie ma żadnego znaczenia że po 637 meczach i prawie blisko roku,bo równie dobrze mógł by to tydzień,miesiąc lub dwa miesiące.
Trochę mi szkoda bo bardzo się przyzwyczaiłem i zżyłem z tym tematem no ale jak się jest do dupy typerem to tak się dzieje.
Sposób fajny ale niestety kursy rzędu @1,80 nie nadają się do progresji o czym powszechnie wiadomo ale myślałem że uda mi się to nadrobić skutecznością,niestety stało się inaczej.
Mógłbym to ciągnąć dalej ale nie widzę większego sensu obstawiać kursu @1,80 za 9000j
Założenie było 10000j i je przegrałem i koniec kropka.
Czekam na wasze opinie i spostrzeżenia oraz krytykę bo mi się należy:grin:,tylko nie piszcie że progresja prowadzi do zguby bo to wiadomo.....a jednak wciąż jest w obiegu i wielu wciąż próbuje.
Może więc ten mój temat będzie kolejnym ostrzeżeniem czy warto.
Tak więc żegnam się z wami,dokończę jeszcze temat z over 2,50 do 100 meczy(pewnie też będzie bankrut ???? ) i znikam z forum,bo nic konstruktywnego nie wnoszę do walki z bukmacherami to i po co mam wam zawracać głowę...
To na razie....
Cześć Wszystkim!!!​
 
makkwak 7

makkwak

Użytkownik
Ale nie rozumiem lub nie doczytałem, przecież 10ty typ Ci wszedł i zwróciło się te 10tysi. Potem znowu kolejne progresje od dużo wyższej stawki też nie wiem po co:p
 
L 2

lasek18

Użytkownik
Ale to było stawkowanie FK, więc po wygranej na wysokim poziomie progresji nie cofasz sie do 1 poziomu, tylko parę poziomów niżej.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Ale to było stawkowanie FK, więc po wygranej na wysokim poziomie progresji nie cofasz sie do 1 poziomu, tylko parę poziomów niżej.
Dokładnie tak jak mówisz bo co z tego że miałem 1384,24j jak to było mniej w stosunku do mojego największego stanu posiadania.
I cofasz się o dwa poziomy do tyłu,na tym polega FK
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Trochę mi serce krwawi jak czytam to GAME OVER ????
Zainspirowany Twoim systemem postanowiłem spróbować grać na takich samych zasadach ale inne typy (http://forum.bukmacherskie.com/f15/3-sciezki-101983.html). Mi już w pierwszym miesiącu grania wpadł minus i to bardzo duży (-4693,10j.) ale teraz idzie już tylko lepiej. Niemniej, obawiam się, że z bukiem nie wygram ????
Z drugiej strony namawiam Cię na &quot;nieznikanie&quot; z forum i pomyślenie nad nowym &quot;systemem&quot;, bo ten przez bardzo długo pokonywał bukmacherów ;) z przyjacielskim pozdrowieniem, loskamilos! &lt;klepie po plecach&gt;
 
D 25

decline11

Użytkownik
No nie bylo zle. W sumie ten nieszczesny system FK... Gdyby tak zaczynac kazdorazowo od poziomu nr 1, a nie cofac sie o 2, jak nakazuja prawidla tego systemu, to caly czas bylbys w grze. Moze lepiej wybierac 4-6 meczy na x2 lub 1x w zalozonym zakresie i zapisywac je w excelu od 1-6 czekajac na 3-4 pudla i dopiero wtedy wchodzic do gry? Co Ty na to? Sam tak robie w przypadku BTS, powyzej/ponizej 2,5 (kursy 1,8-2,0), parzysta/nieparzysta suma goli. Z doswiadczenia wiem, ze najdluzsze serie do 12-14 spotkan. No i nigdy nie gram calym budzetem, z reguly dziele go na 8 czesci i ruszam z 5-6 progresjami dziennie. Perfekcyjnie byloby dobrac 8 spotkan, tak aby kazda czesc kasy pracowala na siebie.
 
L 2

lasek18

Użytkownik
Podpiszę się pod postami poprzedników, bardzo dobrze Ci szło i całkiem długo, więc może nie poddawaj się tylko ulepsz trochę system, a nuż się uda ????
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
Myślę że masz pojęcie o typowaniu dowodów było aż nadto w wielu Twoich wątkach ale tutaj rzeczywiśćie kursy byly za niskie do progresji. Proponuję Ci nowy wątek progresja na remisy stawkowanie FK dla kursu 3.0- 21 progów oraz składać duble z remisów kurs min10 dla 40 progów.
 
Do góry Bottom