>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przeciw faworytom

A 0

arosbetos

Użytkownik
Wiadomo że w bukmacherce gwarancji nie ma i przeważnie zdecydowana większość przegrywa i tylko rzuciłem swój punkt widzenia jak można podjesc do stawkowania do rewelacyjnego wg mnie Twojego typowania i rokujące nadzieje na porzyszłość
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Wiadomo że w bukmacherce gwarancji nie ma i przeważnie zdecydowana większość przegrywa i tylko rzuciłem swój punkt widzenia jak można podjesc do stawkowania do rewelacyjnego wg mnie Twojego typowania i rokujące nadzieje na porzyszłość
jasne nie ma problemu po to przecież jest forum żeby wymieniać się spostrzeżeniami ,kiedyś już gdzieś pisałem że nie robię tego tylko dla siebie tylko że może kiedyś ktoś z tego skorzysta a w jakiej formie to jego sprawa
mój punkt widzenia już znasz
jak chcesz możesz spróbować grać moje typy płaską stawką ,zobaczymy co z tego wyjdzie
pozdrawiam
 
L 0

larupcki

Użytkownik
Gratuluję wyników i życzę jak najmniej czarnych serii.
Jednak chciałem zaznaczyć, że nie zgadzam się z tym co napisałeś wcześniej o 50% skuteczności. Myślę, że przy odrobinie szczęścia, ale przede wszystkim wiedzy piłkarskiej, analizie i przeczuciu, da się zachować skuteczność na poziomie przynajmniej 60-kilku procent. Gram tym systemem, ale meczów nie dobieram w ciemno i moja skuteczność wynosi w tej chwili 77,8%. Patrząc pobieżnie w moją Excelową tabelkę, na 10 typów zaliczam średnio 2 przegrane. Ogólnie, co próbuję powiedzieć to: celuj wyżej! ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
103(będzie pech bo to mój nr.mieszkania)
Banik Ostrawa v Vysocina Jihlava 1:0(1:0,0:0)
typ X2
@2,00
stawka 10j

...................................
⛔10j
stan✅ 619,62j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
104
USM El Harrach v JSM Bejaia
typ X2
@1,90 ?
stawka 23j

Edit....Coś dziwnego się działo najpierw grali ,później przestali a teraz piszę że przełożone
Na razie zostawiam w zawieszeniu
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Gratuluję wyników i życzę jak najmniej czarnych serii.
Jednak chciałem zaznaczyć, że nie zgadzam się z tym co napisałeś wcześniej o 50% skuteczności. Myślę, że przy odrobinie szczęścia, ale przede wszystkim wiedzy piłkarskiej, analizie i przeczuciu, da się zachować skuteczność na poziomie przynajmniej 60-kilku procent. Gram tym systemem, ale meczów nie dobieram w ciemno i moja skuteczność wynosi w tej chwili 77,8%. Patrząc pobieżnie w moją Excelową tabelkę, na 10 typów zaliczam średnio 2 przegrane. Ogólnie, co próbuję powiedzieć to: celuj wyżej! ????
Dziwi mnie to że jak napisałem że gram w ciemno i interesuje mnie tylko kurs,to wszyscy w to wierzą,ale to nie do końca prawda....
Gratuluję ci skuteczności i chylę czoła bo oznacza to że jesteś dobrym typerem a ja za takiego się nie uważam
co do wiedzy piłkarskiej i analizy to wiesz siedzę w bukmacherce ze 20 lat a 15 lat grałem w piłkę w niższych ligach i widziałem na własne oczy takie rzeczy że włos się jeży na głowie a ręce same zaciskają się w pięści????
chcę po prostu powiedzieć że są rzeczy na które nie za bardzo mamy wpływ bez względu na naszą wiedzę czy analizy...
powtórzę to kolejny raz nie jestem wrogiem analiz,ale uważam że mój typ po pięciominutowej analizie jest tak samo dobry jak po analizie godzinnej,ale to tylko moje zdanie i wiem że się narażę osobom które siedzą godzinami w necie i analizują....
Dzięki za głos w dyskusji ,będę się starał celować wyżej ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
105
Tonbridge Angels - Eastbourne Borough 1:1(0:0,1:1)
typ X2
@1,90
stawka 23j

----------------------------------------------
✅43,70j
stan ✅ 640,32j
 
L 0

larupcki

Użytkownik
Dziwi mnie to że jak napisałem że gram w ciemno i interesuje mnie tylko kurs,to wszyscy w to wierzą,ale to nie do końca prawda....
Gratuluję ci skuteczności i chylę czoła bo oznacza to że jesteś dobrym typerem a ja za takiego się nie uważam
co do wiedzy piłkarskiej i analizy to wiesz siedzę w bukmacherce ze 20 lat a 15 lat grałem w piłkę w niższych ligach i widziałem na własne oczy takie rzeczy że włos się jeży na głowie a ręce same zaciskają się w pięści????
chcę po prostu powiedzieć że są rzeczy na które nie za bardzo mamy wpływ bez względu na naszą wiedzę czy analizy...
powtórzę to kolejny raz nie jestem wrogiem analiz,ale uważam że mój typ po pięciominutowej analizie jest tak samo dobry jak po analizie godzinnej,ale to tylko moje zdanie i wiem że się narażę osobom które siedzą godzinami w necie i analizują....
Dzięki za głos w dyskusji ,będę się starał celować wyżej ????
Nie powiedziałem, że analizuje mecze godzinami. U mnie trwa to 5-10 min i zgodzę się z tobą, że nie ma sensu ślęczeć nad tym długo, bo psychika ludzka działa tak, że wyjdzie nam przez to tylko większy bałagan, a na większość rzeczy nie mamy i tak żadnego wpływu. Można więc smiało powiedzieć, że krótkie analizy (składy, kontuzje, zawieszenia, tabele, forma itd.) są nawet bardziej obiecujące niż żmudne przemyślenia i branie pod uwagę czynników, czy zależności, które wpłyną na przebieg meczu w nikłym albo żadnym stopniu.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
106
Shakhtar Karagandy - Taraz 3:0(1:0,2:0)
typ X2
@1,73
stawka 15j

---------------------------------------------
⛔15j
stan✅ 625,32j
107
FK Olimpic Sarajevo - Borac Banja Luka 1:1(0:1,1:0)
typ X2
@1,80
stawka 32j

---------------------------------------
✅57,60j
stan✅650,92j
 
J 0

johny1000

Użytkownik
Ja obserwuję Twoje typy i od czasu do czasu coś zagram. Narazie robię to z doskoku, bo mam remont w mieszkaniu i czasami coś przegapie. Po remoncie na pewno będę na bierząco stawiał. Obyś tylko nie zrezygnował z podawania typów. Dzięki za dotychczasowe ;). I oby tak dalej !! ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
108
Al Ittifaq Dammam v Pakhtakor Tashkent 2:0(2:0,0:0)
typ X2
@1,80
stawka 12,50j

---------------------------------------------
⛔12,50j
stan✅ 638,42j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
109
Sport Huancayo - Alianza Lima 3:2(2:1,1:1)
typ X2
@1,90
stawka 26j

---------------------------------------------
⛔26j
stan✅612,42j

Edit...Oj bardzo zacięty mecz


A dodatkowo typ z mniejszym kursem którego nie wliczam do statystk
pewniak &quot;100%&quot;;)

Itagui Ditaires - Atletico Nacional Medellin 0:2(0:1,0:1)
typ X2
@1,62
stawka :ile kto chce i może-ja za 1000j:grin:
No i było by 620j!!!;);););)

Ogólnie nie jestem zadowolony z wczorajszego dnia bo weszły dwa mecze z duńskiej 2 ligi nad którymi też myślałem
no ale wiadomo....mądry polak po......
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
110
Bolivar - The Strongest 1:1(0:0,1:1)
typ X2
@1,85
stawka 62,50j

--------------------- -------------
✅115,62j
stan✅ 665,54j


Dodatkowo dla odważnych
DVO Anzoategui - Deportivo Lara 1:1(0:0,1:1)
typ X2
@2,10
stawka-według uznania
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Dzisiaj bardzo uboga oferta ......ale coś spróbuje wybrać ......
111
Chita - Sakhalin 0:0
typ X2
@2,20(Bwin)
stawka 10j

-------------------------------------
✅22j
stan✅ 677,54j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Nie radzę dzisiaj ze mną grać bo robię coś czego nie powinienem -gram troszkę na siłę
112
Omsk - Yakutiya 2:2(1:0,1:2)
typ X2
@2,10(Bwin)
stawka 10j

----------------------------------
✅21j
stan✅ 688,54j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
typ nie podparty żadną analizą,czysty strzał na kurs -ostrzegam !!!
113
Strindheim v Mo 2:2(1:0,1:2)
typ X2
@1,80
stawka 13j

----------------------------------------
✅23,40j
stan✅ 698,94j
 
Do góry Bottom