>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

deniak 0

deniak

Użytkownik
Cygeiro odnośnie Twojej propozycji to raczej utopia. Dlaczego? Taki &quot;dodatkowy&quot; temat nie byłby potrzebny, gdyby: forum VIP nie atakowało tylu spamerów (choć ostatnio coś to przycichło, albo modzi działają szybciej) i były tam posty tylko Typerów + ewentualnie logiczne komentarze PRZECIW danemu typowi; w kuponach ze statami właściciele tematów robili systematyczne statystyki przez co miałbyś wzgląd na formę (a jak sam piszesz sporo ludzi gra na niskie kursy, wiec byłoby tam w czym wybierać). Widzisz co się dzieje w tej chwili, więc postulat &quot;przejrzystosc w tym temacie bylaby bardzo wskazana&quot; obowiązywałby przez jakies 1-2 godziny, dopóki armia neo-kids nie wprowadziłaby tam swojej wersji przejrzystości.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
&quot;Widzisz co się dzieje w tej chwili, więc postulat &quot;przejrzystosc w tym temacie bylaby bardzo wskazana&quot; obowiązywałby przez jakies 1-2 godziny, dopóki armia neo-kids nie wprowadziłaby tam swojej wersji przejrzystości.&quot; owszem tu masz racje, ale mozna by zamiescic w tym temacie ostrzezenie ze kazdy post uzytkownika nieuprawninonego do pisania tak bedzie kosztowal ostrzezenie badz kartke co szybko by ten problem wyeliminowalo
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
Ten post umieściłem w dziale kupony z statystykami, ale może tutaj więcej osób będzie mogło go przeczytać i wyciągnąć wnioski...
Skoro został poruszony temat statystyk to wypadałoby coś w tym temacie zrobić. Tylko co jest rozumiane pod tym pojęciem? Tzn statystyka?
Jak sama nazwa działu wskazuje powinny być to tematy ze statystykami tylko, że tak naprawde ich nie ma... Może administracja powinna sie tym zając i wprowadzić jakiś nakaz jak te statystyki mają wyglądać bo ten dział nie różni sie niczym od innych na tym forum.
Najważniejszą rzeczą jaka powinna charakteryzować dany temat powinien być yield który mało kto tutaj liczy... chyba tylko dlatego, że lepiej wygląda w statystykach podanie tylko skuteczność 75%. Tutaj nasuwa sie pytanie co daje nam ta skuteczność jeśli dana osoba gra kursy np 1.3 co oznacza, że jest na minusie ale w swoim temacie pięknie napisane 75% co daje wrażenie zysku... Takich tematów jest mnóstwo. Wg mnie jeśli administracja chce coś z tym zrobić a dodam że wyjdzie to tylko na plus to statystyka nie powinna wyglądać podobnie jak w tym przykładzie:
BILANS TEMATU
Kupony podane: 31
Trafione: 14
Skuteczność: 45%
bo w tym przypadku o tym czy zanotowaliśmy zysk czy strate decyduje średni kurs, oczywiście pod warunkiem że gramy stałą stawką.
W podanym wyżej przykładzie aby wyjść na zero nasz średni kurs powinien wynosić minumum 2.22
Teraz drugi przykład:
BILANS TEMATU
Kupony podane: 30
Trafione: 21
Skuteczność: 70%

W podanym wyżej przykładzie aby wyjść na zero nasz średni kurs powinien wynosić minumum 1.42
To wszystko jest przy założeniu stałej stawki bo jeśli będzie zmienna jak to jest w wielu tutaj przypadkach to co nam da podanie skuteczności?? Nic, bo przecież co z tego że mamy np. skuteczność 50%, gramy kupony np z kursem 2.1 co przy stałej stawce dałoby nam zysk skoro np zagraliśmy 10 kuponów trafiliśmy z tego 5 ale np 4 były grane za 4/10 jeden za 7/10 a te nietrafione łącznie np za 30j??
Bilans powinien wyglądać tak jak poniżej inaczej prowadzenie tematów nie ma sensu...
BILANS TEMATU
Kupony podane:
Trafione:
Włożone pieniądze :
Wróciło :
Zarobione pieniądze:
Yield : to właśnie on jest najważniejszy!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@cygeiro
Ok, ale czy duża ilość osób z rangą Typer gra takie spotkania o kursie 1.20-1.70? Czy takie osoby będą w ogóle w takim temacie pisać?
Pomysł mi przypomina dział jaki był kiedyś na forum, bodajże &quot;Pewniak dnia&quot;. Tam użytkownicy prowadzili własny temat z najpewniejszymi typami wraz z analizami.
Jeszcze poczekam z ostateczną decyzją na ten temat, ewentualnie jeszcze ktoś się wypowie.
@thepilator
Regulamin działu Kupony ze Statystykami jest niemalże od początku istnienia forum i cieszył się (dalej tak jest) dużą popularnością. Statystyki jakie są wymagane można określić jako &quot;podstawowe&quot;. Nad statystykami typu Yield zastanawiałem się nie raz, ale doszłem do jednego wniosku. Dział będzie święcić pustkami, bo tak na prawdę stat. Yield mało kto będzie liczył, nie każdy potrafi takie &quot;skomplikowane&quot; obliczenia robić, innym się nie chce, a jeszcze inni tak jak wspomniałeś będą manipulować Yield. Według mnie Yield nie ma sensu wprowadzać do tego działu obowiązkowo. Fakt, przyznaję Ci rację, że Yield najbardziej obrazuje formę i poziom typerski i byłbym w &quot;kwiatkach&quot; gdyby każdy je prowadził.
Na pewno w najbliższym czasie trzeba popracować nad przestrzeganiem statystyków w tym dziale, aby nie było klonu działu kupony.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Marcinie, ja mam propozycję bardziej wykonalną, chociaż nie wiem czy to wam dużo transferu nie będzie zjadać przy tej liczbie userów, mianowicie : więcej mailingu, rozpoczyna się jakiś konkurs, liga, to proszę o mailing. Jestem na forum codziennie, jednakże nie zwracam uwagi, jak większość userów, na konkursy, które są nieaktualne, albo toczą się od dawna i nie ma szans już zająć jakiejś dobrej pozycji ????
Moglibyście to rozważyć ????
pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak organizujemy jakiś większy konkurs to wysyłamy mailing do użytkowników z informacją. Tak było przed euro 2008, więc powinieneś otrzymać maila. Jeżeli nie doszedł list to albo masz zły adres w profilu, albo nie zawsze dochodzą na niektóre skrzynki np. wp.pl czy onet.pl
Częstszego mailingu nie będzie, bo nie chcemy Wam spamować skrzynek.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Witam myśle że dobrym pomysłem było by zrobienie podtematów w dziale &quot;Pozostałe ligi&quot; a chciałbym żeby to wyglądało tak:
Skandynawia
Dyskusja o ligach w Szwecji. Norwegii, Islandii, Danii. Finlandii.
Wschodnia Europa Dyskusja o ligach w Rosji, na Ukrainie, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Rumunii, Bułgarii, Słowacji, Czechach, Białorusi.
Południowa Europa Zobacz najlepsze analizy z ligi tureckiej, greckiej. cypryjskiej, chorwackiej, słowackiej, macedońskiej.
Północna/Środkowa/Południowa Ameryka Copa Libertadores, Brazylia, Chile, Ekwador, USA, Meksyk, Argentyna. Peru i inne.
Daleki Wschód Japonia, Chiny, Singapur, Australia, Izrael, Singapur i inne
myślę ze to by wyglądało o wiele lepiej, szybciej każdy by znalazł szukany temat, nie było by takiego bałaganu i można by przyklejać ciekawe linki do poszczególnych regionów/krajów. Pozdrawiam.
P.S. oczywiście można pozmieniać kraje i dostosowac jak Wam pasuje ja tylko chciałem pokazać jakby mogło to mniej więcej wyglądać.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Witam myśle że dobrym pomysłem było by zrobienie podtematów w dziale &quot;Pozostałe ligi&quot; a chciałbym żeby to wyglądało tak:
Skandynawia
Dyskusja o ligach w Szwecji. Norwegii, Islandii, Danii. Finlandii.
Wschodnia Europa Dyskusja o ligach w Rosji, na Ukrainie, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Rumunii, Bułgarii, Słowacji, Czechach, Białorusi.
Południowa Europa Zobacz najlepsze analizy z ligi tureckiej, greckiej. cypryjskiej, chorwackiej, słowackiej, macedońskiej.
Północna/Środkowa/Południowa Ameryka Copa Libertadores, Brazylia, Chile, Ekwador, USA, Meksyk, Argentyna. Peru i inne.
Daleki Wschód Japonia, Chiny, Singapur, Australia, Izrael, Singapur i inne
myślę ze to by wyglądało o wiele lepiej, szybciej każdy by znalazł szukany temat, nie było by takiego bałaganu i można by przyklejać ciekawe linki do poszczególnych regionów/krajów. Pozdrawiam.
P.S. oczywiście można pozmieniać kraje i dostosowac jak Wam pasuje ja tylko chciałem pokazać jakby mogło to mniej więcej wyglądać.
Ja już pisałem o tym pare miechów temu to doberman powiedział ,że panuje nad działem.Ale wg mnie zrobienie takich działów może spowodowałoby ,że więcej ludzi by tam pisało.Bo teraz pisze 1-2 osoby.
Pozdrawiam
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Witam. Z własnych obserwacji muszę stwierdzić, że trochę kuleje dział Vip Typy. Kiedyś działo się tam zdecydowanie więcej. Teraz typy podają 3,4 osoby i to też nie tak często jak kiedyś. Myślę, że Ci którzy typów nie podają powinni być stamtąd usunięci, a należałoby się rozejrzeć za kilkoma osobami, które zasiliłyby ten dział, a jestem przekonany, że jest sporo osób, które z powodzeniem mogłyby podawac tam typy.

Pozdrawiam
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam. Z własnych obserwacji muszę stwierdzić, że trochę kuleje dział Vip Typy. Kiedyś działo się tam zdecydowanie więcej. Teraz typy podają 3,4 osoby i to też nie tak często jak kiedyś. Myślę, że Ci którzy typów nie podają powinni być stamtąd usunięci, a należałoby się rozejrzeć za kilkoma osobami, które zasiliłyby ten dział, a jestem przekonany, że jest sporo osób, które z powodzeniem mogłyby podawac tam typy.

Pozdrawiam
Tylko weź pod uwagę kilka czynników jakimi są np wakacje czy mało interesująca oferta ;) Niebawem już zaczynają grać ligi więc się okaże kto będzie aktywny a kto nie.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Proponuje otworzyć dział &quot;Giełdy zakładów&quot; lub coś w tym stylu pod betfair, apostandum i inne... powstają teraz fora dotyczące samego tradingu, może warto otworzyć dział dotyczący tego zagadnienia? Wielu użytkowników miałoby tam dużo do powiedzenia...tym bardziej, że można dzięki giełdzie osiągnąć zysk na poziomie 5% dziennie, od 50 zł licząc procent składany przez rok, osiągnęłoby się kapitał 100 tysięcy złotych(mniej więcej). To też jest związane z bukmacherką, tylko na forum nie ma się gdzie o tym wypowiedzieć...



Lub postawić osobne forum.... http://www.gieldy.bukmacherskie.com (mogę pomóc w założeniu, pozycjonowaniu i tak dalej) - ta propozycja raczej do administratorów...
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Tylko weź pod uwagę kilka czynników jakimi są np wakacje czy mało interesująca oferta ;) Niebawem już zaczynają grać ligi więc się okaże kto będzie aktywny a kto nie.
????

dobry typer :] w każdy dzień potrafi wyszukać chociaż 1 typ który wejdzie bankowo
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mylisz sie..
Niema typera znającego sie na wszystkim, tylko w poszczególnych dyscyplinach sie obraca.
 
maska87 0

maska87

Użytkownik
A ja proponuję także zrobić porządek w Vipach, bo czasem Vipy na prawdę kuleją. Jedyny bardzo dobry Vip to Urbi. Pomyślcie o tym, aby zrobić chociaż tam porządek po wakacjach. Sorki za kłopot.
 
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
1) Nie ma oferty zeby niektorzy mogli cos pokazac w Vip&#39;ach. Byla chyba mowa o tym wczesniej...
2) Vip podający kursy 1.20 jest dobry? Litosci... Dziwie sie co on tam wogole robi...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
witam ...ja juz kiedys pisalem na ten temat co zrobic aby w dziale VIP TYPY uniknac spamu bo tam najczesciej do niego dochodzi po przez zalozenie tematu i opisanie strony ktora sie spamuje ...a wiec dobry rozwiazaniem by bylo aby nowy watek w dziale VIP typy mogly załozyc osoby za ranga badz przynajmniej userzy majacy 50 postow na koncie ... gdyby trzeba bylo miec 50 postow takiemu spoamerowi nie chcialo by sie pisac az tylu postow i pewnie zaczal by rozyslac PW po czym rozeslal by ich z 10 i dostal by BANA bo ktos kto dostal taka wiadomosc poinformowal by adekwatne osoby ???? pozdro i mam nadzieje ze Administracja sie tym zajmie ????
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Dajcie spokoj z dzialem Vip ktos kto ma i te 50 postow napisze cos idiotycznego, dzial nabierze rozpedu jak zacznie sie nowy sezon lub Olimpiada.
A moze zrobic by tak porzadek z userami ktorzy zakladaja po kilka tematow z typami? Po serii porazek taki ktos zaklada nowy temat i jest zadowolony ze brak w nim koloru czerwonego poda kilka typow i znow to samo i moze nalozyc jakies regulacje w sprawie nazw tematow glownie chodzilo by o te w stylu &quot;od zera do miliona&quot; a po wejsciu do tematu ujemny stan konta albo wypowiadanie sie na sb osoby ze nic mi nie wchodzi a w nazwie tematu ze szkutecznosc bardzo duza litosci, nie mozna tego jakos rozwiazac? kontrolowac? Bo to tylko wprowadza w blad uzytkownikow.
Pozdrawiam
 
chopers 0

chopers

Użytkownik
Wydaje mi się że te wszystkie problemy rozwiązała by na forum odpowiednia weryfikacja konta (skan dokumentu) i określony wiek. To rozwiązało by większość problemy, ktoś kto chciałby się zarejestrować, musiałby włożyć w to choć trochę trudu, nie było by spamowania ze &quot;sprzedającymi typy&quot; (albo byłoby to bardzooo rzadkie) , każdy by szanował swoje konto i nie robiłby niepotrzebnego zamieszania bo wiedziałby że może nie wrócić na forum.
 
Do góry Bottom