>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

al_capone 29K

al_capone

Gangster
A jak postępy z utworzeniem opcji &quot;pożyczyłem typ&quot;? kiedyś o tym pisałem

aha i proponuje otwarcie tematu giełda!
1. Raczej tego nie będzie, chyba że znajdę do tego odpowiedni skrypt i się określi surowe zasady przyznawania takiego &quot;punktu&quot;.
2. Będzie już niebawem. Szukam 1-2 modów do prowadzenia takiego działu.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
mam pomysła, oto on ;) z tego co widzę to w dziale VIP Typy jest strasznie dużo spamu, a zazwyczaj spamują osoby, które dopiero co się zarejestrowały... Może by tak wprowadzić ograniczenie że pisać w tym dziale mogą jedynie osoby np zarejestrowane od miesiąca , albo takie co maja powyżej powiedzmy 50 czy 100 postów ;) ?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
jesli by byly ograniczenia ze od ok 50 postow to by sie dopiero zaczal spam na forum dobrzeby bylo zeby np kazdy typer mogl zamknac i otworzyc swoj temat w kazdej sytuacji i jesli by chcial komentarze to by otworzyl a jak nie zamykal a zbedne i glupie by usuwali modzi ale mysle ze ilosc by sie zmniejszyla
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie są to dobre pomysły.
Ograniczenie pisania forum dla nowych mija się z celem. Po to jest forum, aby móc dyskutować. Każdy się rejestruje by wyrazić własne zdanie, pomóc itd. Blokowanie takiej możliwości doprowadzi do upadku forum.
Co do ilości postów to podzielam zdanie osoby wyżej.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ja mam 2 propozycje:
1. Od nowego sezonu proponuję założenie w dziale Piłki nożnej specjalnych tematów odnośnie zespołów grających w polskiej pierwszej lidze. Każdy zespół miałby własny topic a jego kibice umieszczaliby tam newsy i mogli prowadzić dyskusję na tematy dotyczące ich druzyn.
Celem tych topiców byłoby przybliżenie kibicom innych zespołów sytuacji w danej drużynie co pomagałoby w typowaniu. Ponadto byłby to ciekawy rozwój forum w kierunku promocji polskiego sportu! Często opinie fanów danego zespołu na temat jego przyszłego meczu są więcej warte niż info z portali i wszystkie ststy razem wzięte...
2. Proponuję osobom oskarżającym innych userów o oszustwa bez podawania dowodów dawanie warnów. Jest to bardzo nieprzyjemne czytać o sobie że wygrywa się nie uczciwie i jeszcze musieć udowadniać swoją niewinność do czego niejednokrotnie dochodziło na forum. Proponuję kierować się zasadą domniemania niewinności. Such oskarżenia powinny być z góry karane gdyż często kiedy przychodzi do uargumentowania swoich podejżeń okazuje się ze dowodów brak. Tyle że złe wrażenie zostaje... Dlatego jeśli ktoś wysuwa oskarżenia to tylko poparte dowodami [inne i tak wartości &#39;pozytywnej&#39; nie maja], w przeciwnym wypadku za szkalowanie proponuję dawanie ostrzeżeń.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. To jest forum bukmacherskie, a nie sportowe. Myślę, że taki topic nie ma sensu. Bardziej skupmy się na analizach, których jest coraz więcej na forum. Porządna i merytoryczna analiza zawiera przecież statystyki klubów, bilans między drużynami, kto nie zagra, czyli osłabienia, czy kto powraca do drużyny po absencji, aktualną formę itd. To właśnie takie posty z analizami są nam najbardziej potrzebne i pomocne w obstawianiu.
2. Oczywiście, że regulamin forum zabrana pisanie nieprawdy czy oszczerstwa innego użytkownika. Poczekam jeszcze kilka godzin, jak nie pojawią się konkrety to usunę post usera novo.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
1. Może i racja, w ramach rozwiązania pośredniego mogę zaproponować wyznaczenie expertów od danych zespołów, których możnaby było wypytać o mankamenty danej drużyny...
2. Słusznie. Tylko ja miałem na myśli karanie za oczernianie. Ten topic jest mało popularny więc wielkiej &#39;szkody&#39; nie ma ale w tematach np. konkursów kiedy pojawia się takie oszczerstwo pozostaje do końca niesmak i podajżenie... Kiedy są dowody to należy je przedstawiać odrazu. Kiedy się dowodów nie ma, taki zarzut powinien być uznawany za oszczerstwo innego usera i odpowiednio &#39;nagradzany&#39;. Sugeruję takie restrykcje z powodu coraz liczniej pojawiających się zarzutów nie popartych żadnymi dowodami.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
widziałem że był wybór typera roku. Może wprowadzić by temat z ankietą na typera miesiąca?? Zawsze to jakieś odznaczenie dla typerów ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
I ja się też przychylam. Tyle że do pomysłu poprzednika dorzuciłbym kategorie. Tak żeby np. dla Typerów była oddzielna:p Taka rywalizacja, urozmaicenie...
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
mozna by zrobić jedną kategorie &quot;typer miesiąca&quot; i jeśli ktoś zabłysnał np. w kuponach ze statystykami to by też brał udział a nie tylko w vipy.
Lub jak kolega wyżej oddzielny przywieszony temat z ankieta w kazdym dziale, i takie coś by było ciekawą rywalizacją

Realizacja pomysłu nie wymaga wiele i można zrobić takie ankiety od ręki ????

Pozdrawiam
Sparta
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skoro mowa o konkursach na najlepszego typera miesiąca to ja mam podobne zdanie jak poprzednicy ????
Jak Sparta powiedzial lepiej by było jakby z kazdej dziedziny był przyznawany tytuł, np z piki noznej czy hokeja osobny zwyciezca i ogolnie najlepszy w miesiącu ;) Bedzie to bardzo ciekawa rywalizacja.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom