>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Snajper, właśnie o to w tym wszystkim chodzi.
mamy dział VIP a w nim 30? macherów.
Na niektóre tematy nie da się patrzeć. Ani skutecznie, ani schludnie ...
ale to inna gadka.

edit: z tym wygraniem 3x TD to jednak może być problem, ale działałbym coś w podobnym kierunku.
Tu myślę, że 3x TOP3, tudzież TOP5 czy TOP10 byłoby dobrym rozwiązaniem. ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Moja propozycja jest taka, aby w przypadku raportowania postu, wiadomość o raporcie została wysyłana do moderatorów na skrzynkę PW, a nie na e-mail gdyż &quot;moderatorzy nie będą sprawdzać e-mail&#39;a co godzinę&quot; wiec w tej formie raportowanie nie ma sensu.
A najlepiej jeśli to możliwie niech wiadomość dochodzi zarówno na e-mail jak i PW.
Myślę, ze technicznie jest to możliwe wiec proponuje.
e/ niestety nie każdy sobie tak dobrze radzi Snajper, Piotrek ma problemy z obsługa meila.
Propozycja jako taka nie jest zła. Sam nie mam jednak problemu ze sprawdzaniem maila... robię to na tyle często, że raporty widzę na bieżąco.
Kłopotem jest raczej co innego. Raporty przychodzą do opiekunów danego działu. Jeśli by rozszerzyć tą opcję na więcej osób (np. na wszystkich moderatorów) forum stanie się źródłem masowego spamu na naszych skrzynkach mailowych.
My między sobą naprawdę bardzo szybko wymieniamy informacje na temat postów do skasowania. W mało popularnych działach, takie postu trudniej zauważyć stąd i zdarzające się opóźnienia w kasowaniu.

Co do nagrody to się zgadzam, ale zaraz pewnie ja i Fabik zostaniemy zjechani przez kolegów Moderatorów jak i przez zwycięzcę (????????????) ostatniego konkursu Typy DNA.
Taki wstęp ma dodać powagi Twojej propozycji? Post ma wyglądać ciekawiej czy śmieszniej? Może po prostu bardziej kontrowersyjnie?
Nie musisz odpowiadać... po prostu mnie to zaciekawiło
Raportowanie postów to też z tego co widzę jakiś strasznie śliski temat dla Moderatorskiej Braci. Strasznym problemem będzie zmiana sposobu raportowania postów? Pewnie tak, bo w ten sposób osoby decyzyjne przyznają się do błędu. co nie jest w ich że tak powiem stylu...
Moim zdaniem z tego co wiem, info o raportowanych postach bez problemów mogłoby być przekazywane Modom na PW. Jedynym problemem jest niestety ich rzekoma nieomylność.
Nie mam absolutnie nic do żadnego z Modów, ale myślę, że pomysł Fabika bez problemu może zostać wprowadzony w życie. Przecież dla nikogo nie będzie to jakąś wielką stratą.
Czemu śliski? Ktoś jakoś dziwnie zareagował? (pomijajać moderatora, który został zaatakowany).
I gdzie tu błąd &quot;osób decyzyjnych&quot;? To że coś działało przez parę lat (raporty via e-mail) nie znaczy, że tak będzie zawsze. Po to jest ten dział, po to są zmiany i propozycje.

Jeśli Administracja uzna, że tak będzie lepiej i są techniczne możliwości wprowadzenia tego pomysłu to zakładam, że zostanie to rozważone.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Kłopotem jest raczej co innego. Raporty przychodzą do opiekunów danego działu. Jeśli by rozszerzyć tą opcję na więcej osób (np. na wszystkich moderatorów) forum stanie się źródłem masowego spamu na naszych skrzynkach mailowych.
Ale ja nic takiego nie napisałem, posty raportowane byłyby wysyłane do opiekunów działu i ModTeamu, tyle, ze wiadomość dochodziłaby na PW, w nie e-mail.
Z tym wysyłaniem do wszystkich to oczywiście byłby bezsens.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Do kogo złożyć skargę na moderatora?
Zapewne do administracji. Marcin, albo Vader zapewne.
A ja mam taką propozycję by zamiast podziału na Kupony i KzS zrobić działy z kuponami granymi za prawdziwe pieniądze i za wirtualne. Bo podział na Kupony i KzS stracił sens. Jeden dział od drugiego się niczym nie różni praktycznie. No ok, tym, że w tym drugim co miesiąc musi być jeden więcej post z podsumowaniem.
5. Statystyki, które muszą być podane min. raz w miesiącu to: ilość ogólna podanych typów/kuponów od początku prowadzenia tematu, trafione i nietrafione kupony/typy, ich skuteczność , zysk/strata, czyli bilans. Dodatkowe statystyki mile widziane. Osoby, które starają się o „przepustkę” do działu VIP muszą koniecznie prowadzić statystyki yield. Więcej na temat dostania się do działu VIP w tym temacie
Ten punkt stracił sens od czasu gdy w dziale VIP doszło do zmian, gdy okazało się, że mało kto potrafił utrzymać comiesięczny yield 5%. Więc w KzS tym bardziej to jest bez sensu.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Zapewne do administracji. Marcin, albo Vader zapewne.
A ja mam taką propozycję by zamiast podziału na Kupony i KzS zrobić działy z kuponami granymi za prawdziwe pieniądze i za wirtualne. Bo podział na Kupony i KzS stracił sens. Jeden dział od drugiego się niczym nie różni praktycznie. No ok, tym, że w tym drugim co miesiąc musi być jeden więcej post z podsumowaniem.
5. Statystyki, które muszą być podane min. raz w miesiącu to: ilość ogólna podanych typów/kuponów od początku prowadzenia tematu, trafione i nietrafione kupony/typy, ich skuteczność , zysk/strata, czyli bilans. Dodatkowe statystyki mile widziane. Osoby, które starają się o „przepustkę” do działu VIP muszą koniecznie prowadzić statystyki yield. Więcej na temat dostania się do działu VIP w tym temacie
Ten punkt stracił sens od czasu gdy w dziale VIP doszło do zmian, gdy okazało się, że mało kto potrafił utrzymać comiesięczny yield 5%. Więc w KzS tym bardziej to jest bez sensu.
Odpowiem, zaznaczając jednocześnie, że jest to tylko moje zdanie. Obecny stan rzeczy wbrew pozorom ma sens. Jest dział kupony dla osób które są zainteresowane tylko podawaniem typów, nie chcą z jakiegoś powodu prowadzić swoich statystyk. Jest również dział, który wymusza podawanie co miesięcznego bilansu, podział ma jak najbardziej sens.
Propozycja podziału na gre wirtualną i realną jest technicznie niemożliwa do zrealizowania. Nie wyobrażam sobie sprawdzania każdego użytkownika pod tym kątem i proszenia go screeny kuponów. Po pierwsze nie każdemu chciałoby się robić te screeny, po drugie to dodatkowa robota dla osób weryfikujących, po trzecie i chyba najważniejsze taki screen mimo wszystko bardzo łatwo spreparować. Kolejny argument - nie każdy chce ujawniać swoich danych finansowych czyli zagranych kuponów.
Odnośnie pkt 5 to wypadałoby zamienić tylko słowo &quot;muszą&quot; na &quot;powinny&quot;. Teraz do działu można się dostać tylko poprzez głosowanie moderatorów, ale mimo wszytsko jakoś zdanie na kogo zagłosować trzeba sobie wyrobić, a stastyki bardzo w tym pomagają.
 
pedobear 5

pedobear

Użytkownik
Chyba jednak skoro tyle osób zauważa problemy w dziale VIP to jednak coś musi być na rzeczy. I powinno się zabrać za to i zmienić. Sprawdzilem statystyki z ostatniej strony tematów i na chybił trafił wybrałem kilka, i to co tam się znajduje to trochę odbiera temu forum powagi. Pewnie podpadnę w ten sposób komuś, czy wniosę polemike, ale chyba o to chodzi, by było chociaz troche lepiej. Być może warto usuwać kogoś z wysokim rocznym ujemnym yieldem? Albo z niższą formą w typowaniu? Bo kolejny miesiąc na minusie pod rząd chyba nie nadaje się na taki dział ajkim jest VIP? By nie być gołoslownym proszę bardzo przykłady:

  • wilQ - brak statystyk
  • Leon92mielonka - roczny yield -10.20%
  • TBM - gdyby nie początek roku byłby na grubym minusie, od lipca ciagły minus?
  • JuanRoman08 drugi miesiąc pod rząd na minusie
I naprawdę nie szukałem na siłe, nie chodzi mi o zawiść, zazdrość bo sam jestem na grubym plusie w realu. Tylko byśmy nie tworzyli na tym forum sztucznej elity jakim jest obecnie dział VIP, z tak słabą dyspozycją graczy. I wracając do tematu brawo Marnik, który podważył jedyny opinię jednego z użytkowników jego słabymi typami, niestety większość tutaj kupuje to co jest słabe ale ładnie ubrane. I tyle chyba ode mnie. Może to coś zmieni...
 
ace 3

ace

Użytkownik
Proponowałbym zmodyfikować dział &quot;Systemy Bukmacherskie&quot;, uważam że większość tematów tam założonych to nieporozumienie. Niewnikając w logikę proponowanych tam systemów wprowadziłbym tam zasady, m.in:
- dokładny opis systemu
- obowiązek testowanie systemu
- określenie czy system jest w fazie testów czy ktoś już gra nim
- statystyki po każdym etapie systemu: aktualny bank, zysk, yeld itd
to na razie tyle,
myślę że gdyby każdy miał obowiązek przygotowania czegoś takiego większość tematów które tam się znajdują by nie powstała
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Moja propozycja jest taka, aby w przypadku raportowania postu, wiadomość o raporcie została wysyłana do moderatorów na skrzynkę PW, a nie na e-mail gdyż &quot;moderatorzy nie będą sprawdzać e-mail&#39;a co godzinę&quot; wiec w tej formie raportowanie nie ma sensu. A najlepiej jeśli to możliwie niech wiadomość dochodzi zarówno na e-mail jak i PW. Myślę, ze technicznie jest to możliwe wiec proponuje.
Kolejna propozycja to wycofanie rangi &quot;typer&quot; z nagrody dla najlepszego typera w konkursie &quot;Typy Dnia&quot;. Główne powody to a) od jakiegoś czasu osoby które ta range uzyskują właśnie z tego konkursu, nie prowadzą nawet tematu, a jeśli już prowadzą to ich wyniki są hmm słabe. b) ranga &quot;typer&quot; i tak na forum ma niską wartość, a rozdawanie jej w takim konkursie, który moim zdaniem polega na szczęściu, a nie byciu dobrym typerem (zdarzają sie wyjątki) jest jeszcze większą ujma dla tej rangi. c) 150zł w comiesięcznym konkursie to i tak IMO duża nagroda wiec konkurs i tak na tym nie ucierpi.
Czy ktoś z administracji mógłby zająć stanowisko co do powyższych propozycji ?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Z administracji nie jestem, ale że piszesz o zmianach mających dotknąć elementy mojej pracy tutaj to się wypowiem.
Raportowanie na e-mail jest dla mnie bardzo wygodne, z tego co widziałem po wpisach tutaj i z prywatnych rozmów między modami odnoszę wrażenie, że zdecydowana większość takie rozwiązanie (e-mail a nie PW) woli. Bez urazy, ale nie do końca jestem przekonany czy użytkownicy powinni decydować o metodyce i technicznych aspektach pracy moderatorów ...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
może warto usuwać kogoś z wysokim rocznym ujemnym yieldem? Albo z niższą formą w typowaniu? Bo kolejny miesiąc na minusie pod rząd chyba nie nadaje się na taki dział ajkim jest VIP? By nie być gołoslownym proszę bardzo przykłady:
* TBM - gdyby nie początek roku byłby na grubym minusie, od lipca ciagły minus?
Nie neguję tego faktu, gdyby nie początek roku byłbym na grubym minusie. Ale gdyby nie druga połowa byłbym na grubym plusie ? Heh...
Jesteś na forum od niedawna, a ja nie byłem przez cały ten czas w dziale VIP Typy.
Są przecież teraz awanse i spadki... A ja mogę powiedzieć, że jeśli styczeń skończę na minusie to mogę Cię zapewnić, że śmiało sam zrezygnuję z działu VIP Typy. Zresztą niejednokrotnie w temacie pisałem jaki to mam chaotyczny styl gry i nie jestem żadnym wielkim Typerem, choć wiedzę o sporcie posiadam sporą i jakieś tam poczucie własnej wartości mam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@fabik
zmian jeśli chodzi o powiadomienia nie będzie. Co do nagrody rangi typer w konkursie typy dnia to prawdopodobnie od lutego zostanie wycofana. Ta kwestia jeszcze jest dyskutowana.

Konkurs tenisowy jest planowany w najbliższym czasie.
 
Do góry Bottom