>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 21 sierpnia 2019 16:16 przez ranvermatko jaka tu cisza jest w porownaniu do tego co bylo jeszcze chociazby 2,3 lata temu ... normalnie przykro patrzec jak to forum umiera. Nie mysleliscie nad reaktywacja np hyde parku ? Kiedys mial bardzo duze zainteresowanie, moze by sie cos ruszylo.
naszym priorytetem są działy tematyczne i tam chcemy zwiększyć przede wszystkim aktywność użytkowników, powoli startują wszystkie ligi, sezon "ogórkowy" dobiega końca, mamy swoje pomysły i przemyślenia jak to zrobić, reszta będzie zależała już od Was.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Proponuję zaktualizować regulamin forum widniejący pod tym linkiem: https://forum.bukmacherskie.com/temat/148770-regulamin-forum/?page=1
Konkretnie chodzi o punkt 4 który brzmi:

4. Każdy użytkownik forum może posiadać tylko jedno konto oraz nie ma możliwości zmiany nicku po zarejestrowaniu.

Nieaktualna jest druga część tego zapisu, jako że po wprowadzonych zmianach na forum, jest możliwość zmiany nicku w ustawieniach konta :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Najczęściej wrzucam typy z telefonu ale wkurza mnie że nie mogę zaznaczyć np fragmentu tekstu który chce pogrubić lub powiększyć tylko jedno słowo. Nie wiem chyba że ja jestem taki neptyk że nie potrafię ?????? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 6 października 2019 22:33 przez polon83Proponuję zaktualizować regulamin forum widniejący pod tym linkiem: https://forum.bukmacherskie.com/temat/148770-regulamin-forum/?page=1
Konkretnie chodzi o punkt 4 który brzmi:

4. Każdy użytkownik forum może posiadać tylko jedno konto oraz nie ma możliwości zmiany nicku po zarejestrowaniu.

Nieaktualna jest druga część tego zapisu, jako że po wprowadzonych zmianach na forum, jest możliwość zmiany nicku w ustawieniach konta :)
Poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 7 listopada 2019 11:29 przez bartbettypyNajczęściej wrzucam typy z telefonu ale wkurza mnie że nie mogę zaznaczyć np fragmentu tekstu który chce pogrubić lub powiększyć tylko jedno słowo. Nie wiem chyba że ja jestem taki neptyk że nie potrafię ?????? 
Jest problem z edytorem na urządzeniach mobilnych, defekt jest nam znany. Postaramy się go usunąć możliwie jak najprędzej.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Może sugestia z dupy wzięta, ale jest możliwość powiększenia avatarów? teraz wszystko jest drobne i czasami z niektórych urządzeń kiepsko wszystko widać. 
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
cytat z dnia 21 sierpnia 2019 16:16 przez ranvermatko jaka tu cisza jest w porownaniu do tego co bylo jeszcze chociazby 2,3 lata temu ... normalnie przykro patrzec jak to forum umiera. Nie mysleliscie nad reaktywacja np hyde parku ? Kiedys mial bardzo duze zainteresowanie, moze by sie cos ruszylo.
Forum umarło w dużej mierze przez ustawę. Buki zagraniczne straciły swój oficjalny żywot co spowodowało spadek zainteresowania. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie powiadomień z obserwowanych tematów. Czy jest taka opcja żeby powiadomienie dostawać na maila? Bo nie mogę tego nigdzie znaleźć.

Edit: Dobra już nie ważne. Widzę, że jest taka opcja i nawet mam ją zaznaczoną tylko co dziwne nie dostaje żadnych maili z tego forum. Jaka może być tego przyczyna? Wie ktoś? Bo zależy mi na powiadomieniach na maila. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale teraz jest mi to potrzebne gdyż zamierzam pograć typy jednego uźytkownika z działu "Kupony ze statystykami", a nie mam tyle czasu żeby co chwilę zaglądać na forum. Wie ktoś jak to naprawić żebym zaczął dostawać maile z tego forum? 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 28 stycznia 2020 03:09 przez dr-jointMam pytanie odnośnie powiadomień z obserwowanych tematów. Czy jest taka opcja żeby powiadomienie dostawać na maila? Bo nie mogę tego nigdzie znaleźć.

Edit: Dobra już nie ważne. Widzę, że jest taka opcja i nawet mam ją zaznaczoną tylko co dziwne nie dostaje żadnych maili z tego forum. Jaka może być tego przyczyna? Wie ktoś? Bo zależy mi na powiadomieniach na maila. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale teraz jest mi to potrzebne gdyż zamierzam pograć typy jednego uźytkownika z działu "Kupony ze statystykami", a nie mam tyle czasu żeby co chwilę zaglądać na forum. Wie ktoś jak to naprawić żebym zaczął dostawać maile z tego forum? 
Odpisałem w temacie, który założyłeś.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Czy ktoś w końcu normalnie myślący zajmie się działem tenisowym? Ile razy można o tym pisać 
 
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Moim zdaniem warto było by dodać ciemny layout do strony(jako dodatkowy). Wiem, ze ten biały layout na stronie jest od wielu lat, ale strasznie bije po oczach. Oczywiście można sobie zainstalować dodatek do przeglądarki taki jak darkreader, ale nie o to chodzi.
Najlepszym rozwiązaniem byłby switch, taki jak np na flashscore, albo możliwość zmiany layoutu w ustawieniach usera.
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
cytat z dnia 17 lutego 2020 22:11 przez hulio90Moim zdaniem warto było by dodać ciemny layout do strony(jako dodatkowy). Wiem, ze ten biały layout na stronie jest od wielu lat, ale strasznie bije po oczach. Oczywiście można sobie zainstalować dodatek do przeglądarki taki jak darkreader, ale nie o to chodzi.
Najlepszym rozwiązaniem byłby switch, taki jak np na flashscore, albo możliwość zmiany layoutu w ustawieniach usera.
Miał być po zmianie silnika forum, no ale cóż...Dobra zmiana do dzisiaj nie nastała.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ja mam też taką subtelną sugestię, aby po kliknięciu na profil dowolnego usera (w tym także siebie), strona nie wczytywała się tak długo ???? Czasem jest to blisko 20 sekund. Wmawiam sobie długi czas, że to nic takiego, ale w gruncie rzeczy na dłuższą metę jest delikatnie upierdliwe ???? Szybkość działania całego pozostałego forum - bez zarzutu.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Automatyczna poprawa pisowni !!! Przecież to obecnie wszędzie jest podstawa. Jak największe forum może tego nie posiadać. Analizy pisane z błędami. Masakra. Czyli co pisać tylko z telefonu zostało ? 
 
Do góry Bottom