>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja forum - uwagi i zgłoszenia

Status
Zamknięty.
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 11 maja 2019 17:17 przez egreg


Jak pisze się post, robią się podwójne odstępy między wierszami.


Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń dot. zbyt dużej spacji między wierszami, wynika to z tego, że wciskając ENTER, tworzy się nowy paragraf, zaś SHIFT+ENTER tworzy nową linię (breakline), taki standard jest respektowany we najpopularniejszych edytorach tesktowych, w tym MS Word. Niemniej uznaliśmy, że użytkownicy wolą mieć mniejsze spacje (nowe linie) zamiast paragrafów, dlatego od dziś wciśnięcie ENTER powodować będzie tworzenie nowej linii, a SHIFT+ENTER nowy paragraf.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
B 0

banikk

Użytkownik
Można w jakiś sposób aktywować konto, do którego straciłem dostęp po migracji? Maila nie pamiętam ;)
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
cytat z dnia 11 maja 2019 14:23 przez mjaurvcein



Jakie dane statystyczne Ci podpowiadają, że tylko promil użytkowników uważa to nowe forum za słabsze od starego? Może zróbcie ankietę (tylko uczciwa a nie taka rodem z zsrr) i dowiecie się jaki promil (hehe) uwaza podobnie jak Prezes. 



 



 


Promil osób to uważa to forum za lepsze od starego i wiadomo kto ten promil stanowi i kto na tym korzysta (a na pewno Ty to wiesz, bo jesteś jedną z bardziej ogarniętych osób zarówno pod względem typów jak i rozsądnego myślenia). Z resztą nie trudno zauważyć jakie lobby za tym działa, do niedawna jakiekolwiek pozytywne opinie na temat strony Juroszka kończyły się w jeden sposób, a teraz można z nim nawet współpracować ;) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 610,3K
Ja myślałem że jest jakaś awaria i dlatego tak nieczytelne.Gdzie wy macie oczy żeby taki bubel zrobic
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Q 0

quantum

Użytkownik


Jak w danym temacie poruszać się dalej/wstecz ? Bo wyświetlają mi się stare posty a chciałbym najnowsze albo jedne z nowszych ? 



Wcześniej to były klasyczne strzałki (lub numer podstrony) a teraz ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Cały czas mam problem z logowaniem ! Poprawnie zmienione hasło, a nie jestem w stanie na nie wejść po wylogowaniu. Muszę kliknąć na "nie pamiętam hasła" po czym resetuję na dokładnie to samo co było wcześniej i tak w kółko. Sprawdźcie logi i w czym problem.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 12 maja 2019 13:51 przez adamo80
Cały czas mam problem z logowaniem ! Poprawnie zmienione hasło, a nie jestem w stanie na nie wejść po wylogowaniu. Muszę kliknąć na "nie pamiętam hasła" po czym resetuję na dokładnie to samo co było wcześniej i tak w kółko. Sprawdźcie logi i w czym problem.


wszystkie Twoje nieudane próby logowania wynikają z tego, że wpisywałeś Adamo80 z wielkiej litery, może masz zrobioną zakładkę, przy poprawnym loginie z małej litery wszystkie próby są udane, więc to nie wina hasła, a błędnie wpisanego loginu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 12 maja 2019 11:45 przez quantum



Jak w danym temacie poruszać się dalej/wstecz ? Bo wyświetlają mi się stare posty a chciałbym najnowsze albo jedne z nowszych ? 



Wcześniej to były klasyczne strzałki (lub numer podstrony) a teraz ?


przecież jest na dolnej belce "okienko" z numerami stron i strzałkami przód/tył

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 12 maja 2019 14:08 przez waldi1979

cytat z dnia 12 maja 2019 13:51 przez adamo80
Cały czas mam problem z logowaniem ! Poprawnie zmienione hasło, a nie jestem w stanie na nie wejść po wylogowaniu. Muszę kliknąć na "nie pamiętam hasła" po czym resetuję na dokładnie to samo co było wcześniej i tak w kółko. Sprawdźcie logi i w czym problem.


wszystkie Twoje nieudane próby logowania wynikają z tego, że wpisywałeś Adamo80 z wielkiej litery, może masz zrobioną zakładkę, przy poprawnym loginie z małej litery wszystkie próby są udane, więc to nie wina hasła, a błędnie wpisanego loginu.


Taka pierdoła, a jak utrudniła życie... Jak zakładałem konto było z dużej litery :) Najważniejsze, że już wiadomo ! Wielkie dzięki.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 12 maja 2019 15:16 przez gy_gy_craveel
licznik wyswitlen nie dziala - albo jest mocno opozniony


Musieliśmy wykonać jedną czynność po porannej awarii, licznik za chwilę powinien wrócić do normy, wszystkie zaległe odsłony zostaną doliczone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 13 maja 2019 09:14 przez casuals
Czy forum zmieni wygląd na normalny czy będzie taka padaka jak teraz ?


Będzie taka padaka jak teraz, z zastrzeżeniem, ze tę padakę będziemy zmieniać na lepsze gorsze.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 13 maja 2019 10:20 przez coinspinner

cytat z dnia 13 maja 2019 09:14 przez casuals
Czy forum zmieni wygląd na normalny czy będzie taka padaka jak teraz ?


Będzie taka padaka jak teraz, z zastrzeżeniem, ze tę padakę będziemy zmieniać na lepsze gorsze.


Jak dla mnie obecny wygląd forum jest dużo lepszy niż poprzednio, także zmiana na plus. Sporo do życzenia pozostawia płynność działania, jednak myślę że są to chwilowe problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Aby dopasować wygląd forum pod jak największą liczbę użytkowników będziemy wprowadzać nowe style sukcesywnie wraz z ogólnymi usprawnieniami na forum, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Style będzie można wybrać w ustawieniach swojego konta.



 
Otrzymane punkty reputacji: +41
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
???? Ignorowanie użytkowników ????


Od dziś, jeżeli zignorujemy użytkownika w ustawieniach, ignorowany nie będzie miał możliwości pisania PW do nas, zarówno dla nowych jak i istniejących konwersacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
Nowe linki na liście tematów


Zapewne już zauważyliście nowe linki obok niektórych tematów. Pojawiają się, gdy temat ma więcej niż 1 stronę, poniżej opis działania:

 
https://cl.ly/80277b8f9e6a
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
Belka wstydu ????



Wpis, którzy otrzymał ostrzeżenie od moderatora będzie od dziś zawierać informacje o takim ostrzeżeniu nad treścią



 
https://cl.ly/da3716331301
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom