>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

S 42

szuwi1

Użytkownik
Czyli wynika, ze kazda dyscyplina sie kwalifikuje, nie ma nic ze to musi byc zimowy. A support, ze tylko zimowe sporty. Moglbym przyjac wykladnie supportu, ale juz wielkokrotnie udowadnial, ze bywa niekompetentny. Jeszcze zapytam angielskiego.
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Mogą być dowolne zdarzenia na kuponie ale zwrot dostajesz tylko gdy nie wejdzie dyscyplina zimowa. Z tego co widze to zwrot bez obrotu, tylko jego termin dopisana aż 48h po zakończeniu promocji tj 17.02.
Zagrałem Biathlon dziś i zwrot pare minut po rozliczeniu już był ;)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Takiego oto maila dostałem,więc posprawdzajcie u siebie:
Losy awansu na mundial w Brazylii w 2014 roku są stawką najbliższych meczów eliminacyjnych. Kto przegra, może powoli żegnać się z marzeniami o mistrzostwach świata. Chcemy, żebyś emocjonował się tymi meczami tak mocno, jak to tylko możliwe. Dlatego mamy dla Ciebie 50% Bonus od kolejnej wpłaty, do kwoty 400 PLN
Tylko obrót 10 krotny po kursie 1,8 troszkę zmniejsza atrakcyjność tego bonusu...
 
M 0

merveile

Użytkownik
obrót 10x, ale samym bonusem, więc nie jest tak źle
Regulamin
1)Maksymalna kwota bonusu wynosi 400 PLN.
2)Bonus znajdzie się na Twoim koncie w ciągu 5 minut po dokonaniu wpłaty.
3)Bonus może zostać użyty na jakiekolwiek wydarzenia sportowe, ale kwota bonusu musi zostać obrócona 10 razy po minimalnym kursie 1.80 zanim będzie mogła zostać wypłacona lub przelana na do innego produktu. Status Twojego Bonusu można sprawdzić w każdej chwili w informacjach dotyczących Twojego konta
4)Oferta dotyczy tylko użytkowników, którzy dokonają wpłaty w dniach: 25.03.2013 - 29.03.2013.
5)Promocja jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy zostali o niej osobiście poinformowani poprzez newsletter lub SMS.
6)Do wszystkich kwestii mają zastosowanie także Ogólne warunki zawierania zakładów sportowych na tobet.com
 
O 4

osciak

Użytkownik
Tylko obrót 10 krotny po kursie 1,8 troszkę zmniejsza atrakcyjność tego bonusu...
obrót 10x, ale samym bonusem, więc nie jest tak źle
ktoś wie, czy można zrezygnować z bonusu ??? Wpłaciłem 2.raz do Tobet (oferta powitalna - wypłacone 0pln) i limity na nba 50 kilka pln !!! Czytając dawno temu wpisy o limitach po 2-3pln na nowym koncie uważałem to za żart, jednak na 1.moim koncie 2.wpłata i taki limit przy takim obrocie woła o pomstę do nieba...

Może support tobet się wypowie !!?? z chęcią podam nick, bo wiem, że były takie sytuacje w przeszłości i wyjaśnimy to ??

Moim skromnym zdaniem jest to żart, tylko na poziomie niskim, żeby nie powiedzieć depresji...(takiej geograficznej rzecz jasna).

Zakładam konto, przegrywam 1.depozyt, dostaję bonus i równocześnie kilkunasto/dziecięcio złotowe limity...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 674

slukasz123

Użytkownik
ktoś wie, czy można zrezygnować z bonusu ??? Wpłaciłem 2.raz do Tobet (oferta powitalna - wypłacone 0pln) i limity na nba 50 kilka pln !!! Czytając dawno temu wpisy o limitach po 2-3pln na nowym koncie uważałem to za żart, jednak na 1.moim koncie 2.wpłata i taki limit przy takim obrocie woła o pomstę do nieba...

Może support tobet się wypowie !!?? z chęcią podam nick, bo wiem, że były takie sytuacje w przeszłości i wyjaśnimy to ??

Moim skromnym zdaniem jest to żart, tylko na poziomie niskim, żeby nie powiedzieć depresji...(takiej geograficznej rzecz jasna).

Zakładam konto, przegrywam 1.depozyt, dostaję bonus i równocześnie kilkunasto/dziecięcio złotowe limity...


Jesli nie zagrales zadnego zakladu to bez problemu support ci pomoze.Na zrobienie obrotu na masz czas 60dni.Tutaj cytat z live chatu:

Tobet zastrzega sobie prawo do usunięcia kwoty bonusu z konta Użytkownika (łącznie z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych), jeśli wymóg obrócenia bonusu nie zostanie spełniony w ciągu 60 dni od otrzymania bonusu
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Rozumiem, że wypłata bonusu dopiero po obrocie 10x po kursie 1.80. A czy wpłatę może od razu wypłacić, czy dopiero &quot;całość&quot; po obrocie 10x bonusem?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dopiero po obrocie. Takie &quot;jaja&quot; jak wypłata bez obrotu to tylko w STS-ie. Też dostałem ten bonus, ale poważnie się waham czy wpłacać większą kwotę. Przy wpłacie 800zł i otrzymaniu bonusa 400zł trzeba zagrać za 4000zł. A jak czytam o tych limitach to normalnie strach. A że nie lubię bujać się z obrotem długo, to grałbym all in. Ale boje się tego, że po pierwszym grubszym wygranym kuponie dostanę limit. Z supportu tobet wiem, że jak się już zagra to anulować bonusa nie można. Tym samym możemy się pożegnać z własnymi pieniędzmi, bo po 2 miesiącach jak nie obrócimy to tracimy wszystko. Grał ktoś kiedyś w tobet kwotami 1200 - 2400 zł i nie dostał limitu? Czy osoba z tobet na forum mogła by rozwiać trochę wątpliwości? Czy normalny uczciwy gracz może u was grać większymi stawkami, czy limitujacie każdego bez wyjątku po 1-szym grubszym wygranym kuponie?
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Ja limitu nie dostałem ( zdarzyło się kilka razy grać za więcej niż stawki o których wspomina kolega wyżej) co nawet mnie mocno dziwi bo jestem u tego buka spoooro na plusie. Dla mnie Tobet pozytwnie, choć te ostatnie opinie mogą trochę rzeczywiście niepokoić.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
YaPa może jeszcze nic nie zagrałeś. Ja się pytałem i anulować bonus można jeśli jeszcze nic nie zagraliśmy. Shon19 czyli zdarzyło ci się postawić w tobet kwotę w okolicach 2500zł? Co stawiałeś, coś popularnego? I również bez problemu wypłaciłeś kwotę w okolicach 4-5 k pln?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Tez dostalem ten bonus i niezle jaja ???? Wplacam wczoraj 800 PLN , normalnie dopisalo i mialem 1200 PLN. Chce postawic pierwszy zaklad ( wybralem stawke 400 PLN ) , tenis WTA Miami.
I coz moje oczy widza... moge postawic az za 2,14 PLN ????
Wbilem na czata o co chodzi oczywiscie cichociemni ludzie , ze nic nie moga zrobic ani powiedziec ???? Jedynie moga anulowac bonus o co tez poprosilem.
Najlepsze ze wczesniej limitow na Tobecie nie bylo ????
Puscilem wyplate. Mam nadzieje ze choc ona przejdzie bez problemu ( konto juz dawno zweryfikowane ) , bo w sumie nie postawilem ani 1 zakladu...
Ogólnie bardzo śmieszna firemka ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tez dostalem ten bonus i niezle jaja Wplacam wczoraj 800 PLN , normalnie dopisalo i mialem 1200 PLN. Chce postawic pierwszy zaklad ( wybralem stawke 400 PLN ) , tenis WTA Miami. I coz moje oczy widza... moge postawic az za 2,14 PLN
Ale wcześnie grałeś za grubsze stawki ? Czy tak nagle ten limit ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Rzeczywiście bardzo dziwna sprawa z tymi limitami. Teraz sam nie wiem czy korzystać z tego bonusa. Promocja trwa do 29.03. i z jednej strony kusi, ale jeśli mam mieć kłopoty to lepiej odpuścić. Ja niby na chwilę obecną nie mam limitów, ale kto wie jak skorzystam z promocji może nagle się pojawią. To jest chore... Nawet bez bonusa przed wypłatą i tak trzeba obrócić środki, ostatnio tak miałem przy niskiej kwocie wypłaty około 60zł. Czyli po takim depozycie 800zł, z limitami rzędu 2-3zł z obrotem depozytu można się bujać masę czasu. Tylko też do końca nie wiadomo, czy osoby z tymi problemami to nie multikontowcy. A ty dawczan korzystasz z promocji?
 
W 3

webb23

Użytkownik
ja skorzystalem z bonusu, gram za wysokie stawki i zadnego limitu nie mam, jakbym mial grac po pare zlotych to bym w zyciu nie wyrobil tego obrotu...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A ty dawczan korzystasz z promocji?
Tak skorzystam. Do tej pory nie miałem limitów na Tobecie a i rzadko gram za większe stawki, więc powinienem to chyba jakoś ogarnąć :] Jakoś tak nagle pojawił się temat limitów za 2-3 zł, a wcześnie cisza totalna. Skorzystam skończę obrót to się wypowiem, póki co limitów nie miałem, więc...
 
Do góry Bottom