>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

A 861

amigo007

Użytkownik
Nie u mnie to był singiel na wygraną gospodarzy w regulaminowym czasie gry po kursie 10.0. Tak naprawdę to niewiele brakowało. A jak miałeś ako i miałeś w nim curling cup, to jak całość nie wejdzie to dostaniesz zwrot. Liczy się przegrany kupon. Tak było we wcześniejszych promocjach i powinno być teraz.
Edit. właśnie doczytałem. No niezłe jaja. Ja się dowiadywałem przed meczem i potwierdzali mi niby, że może być ako...
 
C 0

czarny-kot

Użytkownik
No a niestety nie jest support polski ciagle odpowiada to samo nawet do ang supportu przechwyca moje meila polski support i odpisuje ten zje... Mateusz to samo chyba musz epoczekac do 20 i napisac do ang supportu
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Akselek no jeśli wygrałeś postawiony zakład to logiczne, że zwrotu nie dostaniesz. A jak przegrałeś ten zakład to uderzaj do supportu, żeby to wyjaśnić. Ps. u mnie też jest już zwrot.
CC miałem dobrze, inny zakład źle. Widocznie zmienili zasady promocji, no nic, trudno.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie no Panowie nie możecie tak tego zostawić, ja akurat tym razem nie zagrałem ako ale specjalnie przed meczem dowiadywałem się czy może być zakład z kilkoma zdarzeniami. Ten Mateusz jest jakiś nieogarnięty żeby nie powiedzieć gorzej. Nie mogą zmieniać zasad ot tak sobie. Dla mnie logiczne jest, że zwrot ma być za przegrany kupon. Tutaj mam jeszcze zapis czat-u z tym całym Mateuszem:
info: Prosimy poczekać na odpowiedź operatora.
info: Czat rozpoczęty &#39;Mateusz&#39;
Mateusz: Witam
Dawid: witam
Mateusz: W czym mogę pomóc?
Mateusz: O jakiej ofercie mówimy?
Dawid: Czy do zakładu bez ryzyka na carlingcup (20zł bez ryzyka), będę mógł dodać inne spotkania nie na żywo?
Mateusz: Na naszej stronie jest dokładny regulamin oferty, zachęcam do przeczytania, znajdzie Pan w nim wszystkie odpowiedzi
Mateusz: https://www.tobet.com/pol/docs?content=curling_cup_feb&amp;amp;content_only=false&amp;amp;ads=false
Dawid: Tak ale regulaminy są nie do końca jasne. A pan tego nie wie, żeby mi powiedzieć?
Dawid: Czy będzie można do live na carlingcup dodać inne spotkania?
Mateusz: Skoro można stawiać zakłady systemowe i kombinowane, oznacza to, że może Pan umieścić na kuponie więcej niż jeden zakład. Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu na żywo (LiveBet) postawionego w dniu 26 lutego 2012 r. na finał Carling Cup.
Mateusz: czy coś jeszcze?
Dawid: Czyli warunkiem jest tylko koniecznie zagrany zakład live curlingcup, i można dodać dowolną liczbę innych zakładów?
Dawid: Na tym samym kuponie...
Dawid: upewniam się tylko, żeby później nie było niespodzianki
Dawid: zdarzało się że różni konsultanci rożnie mówią
Dawid: A po fakcie to się już nic nie zrobi
Mateusz: Może Pam umieścić więcej niż jeden zakład na koponie.
Mateusz: Proszę jednak pamiętać o regulainie zakłądów sportowych, w którym określono naksymalną liczbę zakładów na kuponie.
Mateusz: Czy coś jeszcze?
Dawid: To wszystko, chciałem się upewnić. Dowidzenia.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam,
Tytułem wyjaśnienia...
1. Oferta zakład bez ryzyka obejmuje zwrot tylko i wyłącznie za ewentualny przegrany zakład, którego promocja dotyczy
Z regulaminu zakłady bez ryzyka na Carling Cup:
&quot;. Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu na żywo (LiveBet) postawionego w dniu 26 lutego 2012 r. na finał Carling Cup. Oferta obejmuje zakłady postawione zarówno na stronie internetowej, jak i przez aplikację komórkową Tobet Mobile.&quot;
2. Do zakładu można dodawać inne zdarzenia, ale jak sama nazwa promocji wskazuje, jest to zakład bez ryzyka, a nie kupon bez ryzyka...
3. Takie same zasady dotyczyły wcześniejszych promocji. Zdarzało się, jednak, że zwracane były stawki za przegrane kupony, wynikało to z błędu w systemie.
Parokrotnie wypowiadałem się na ten temat .
 
A 22

abc123456

Użytkownik
Witamy serdecznie, Z przykrością informujemy, że przyczyną zaistniałej sytuacji są problemy techniczne, których obecnie doświadczamy z naszym oprogramowaniem. Nasz Dział IT pracuje już nad rozwiązaniem tego problemu. Ponieważ satysfakcja i zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą pomoc. Miłego dnia!


Ja dostałem taką odpowiedź, ale zwrotu nie dostałem ...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jakiego błędu w systemie? Ja się supportu jasno i wyraźnie pytałem czy można dodać inne zakłady do kuponu i support potwierdził, że tak. Nie było mowy o tym, że jak w kuponie wejdzie zakład którego tyczy się promocja, a inny na kuponie nie to wtedy nie będzie zwrotu. Poza tym punkt 5 regulaminu na carling cup mówi wyraźnie: &quot;Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, kombinowane i pojedyncze.&quot;
A co do tego, że wcześniej to był błąd systemu to tu jest regulamin jednej z takich promocji z zeszłego roku. I wyraźnie jest tam mowa o kuponie:
&quot;Zakład bez ryzyka na NHL
Oferta specjalna dla fanów hokeja! Postaw zakład na dowolne mecze NHL rozgrywane w dniach 21-28 marca, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot pieniędzy, do kwoty 20 PLN! Oferta dotyczy zarówno zakładów zwykłych, jak i na żywo (LiveBet), postawionych na naszej stronie internetowej oraz za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile.
Aby wziąć udział w promocji, zaloguj się na swoje konto, kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo NHL. Następnie postaw zakład na wybrane spotkanie lub spotkania NHL rozgrywane w dniach 21-28.03.
Regulamin
*Oferta dotyczy pierwszego kuponu zawierającego przynajmniej jeden zakład na mecze NHL rozgrywane w dniach 21.03.2011 – 28.03.2011.
*Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemy, akumulatory oraz zakłady pojedyncze.
* Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
* Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN.
* Oferta obejmuje tylko użytkowników Tobet z Polski.&quot;
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sorki za post pod postem. Tutaj mam kolejny przykład promocji zwrotu z zeszłego roku i tutaj znowu mowa o kuponie:
&quot;Zakład bez ryzyka na finał Pucharu Anglii
Hej ******
W sobotę 14 maja na historycznym stadionie Wembley odbędzie się finał Pucharu Anglii! Na przeciwko siebie staną zespoły Manchester City i Stoke City. Oczywiście to spotkanie będzie dostępne do gry na żywo w naszym serwisie, a Ty będziesz miał okazję postawienia zakładu bez ryzyka:
Postaw zakład na żywo na finał Pucharu Anglii, a w przypadku przegranej zwrócimy Ci kwotę stawki, do sumy 20 PLN!
Jak to działa?
1. Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk ?Wpłata&quot; na górze strony, a następnie wejdź do zakładki ?Kod promocyjny&quot; i wpisz w pustym polu słowo FALIVEBET.
2. Postaw zakład na żywo na finał Pucharu Anglii.
Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze, pod warunkiem, że na KUPONIE znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na finał Pucharu Anglii rozgrywany 14.05.2011.
3.Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo postawiony na finał Pucharu Anglii, otrzymasz zwrot stawki.
Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.&quot;
Także panie tobet.com proszę nas nie oszukiwać, że wcześniej zwroty za grane kupony to był błąd.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Witam,
Tytułem wyjaśnienia...
1. Oferta zakład bez ryzyka obejmuje zwrot tylko i wyłącznie za ewentualny przegrany zakład, którego promocja dotyczy
Z regulaminu zakłady bez ryzyka na Carling Cup:
&quot;. Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu na żywo (LiveBet) postawionego w dniu 26 lutego 2012 r. na finał Carling Cup. Oferta obejmuje zakłady postawione zarówno na stronie internetowej, jak i przez aplikację komórkową Tobet Mobile.&quot;
2. Do zakładu można dodawać inne zdarzenia, ale jak sama nazwa promocji wskazuje, jest to zakład bez ryzyka, a nie kupon bez ryzyka...
3. Takie same zasady dotyczyły wcześniejszych promocji. Zdarzało się, jednak, że zwracane były stawki za przegrane kupony, wynikało to z błędu w systemie.
Parokrotnie wypowiadałem się na ten temat .
Co do jasnej ciasnej jest z Wami !!!! Nie chodzi o tre 20 zł, ale o zasady . Jaki bład systemu był trok wcześniej ???? . Teraz to macie bład w systemie !! Koniecznie zmiencie regulamin !!! i napiszcie ze tylko jedno konkretne zdarzenie obejmuje promocja !!!! Przecież wiadomo że zakłady kombinowane to muszą byc z innym zdarzeniem , bo inaczej nie przejdzie np uder over plus 1X2 . Liczę na zwroty w tym przypadku , a od nastepnego razu wyrażnie zaznaczcie że tylko jedno zdarzenie. dotyczy ta promocja. Oj nieładnie nireładnie , zamias reklamy to antyreklama na całą Polskę .....
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
ja nie rozumiem niektorych z was, jezeli w sytuacji gdy w ako wchodzi zaklad na carilng cup a drugi nie, mialby byc rowniez zwrot, to to by bylo bezsensu i wtedy mogliby po prostu dac freebet&#39;a na cokolwiek. Promocja dotyczyla carling cup i to od tego zakladu zalezalo, czy jest zwrot czy nie, a reszta nie ma znaczenia.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam ponownie,
Ze względu na wątpliwości graczy postanowiliśmy pozytywnie rozpatrzyć reklamację i przyznać w tym wypadku zwroty także za przegrane kupony.
Dlatego prosi się o ponowny kontakt z działem pomocy w Tobet.
pozdrawiam
Zespół Tobet.com
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Witam ponownie,
Ze względu na wątpliwości gracz postanowiliśmy pozytywnie rozpatrzyć reklamację i przyznać w tym wypadku zwroty także za przegrane kupony.
Dlatego prosi się o ponowny kontakt z działem pomocy w Tobet.
pozdrawiam
Zespół Tobet.com
Tak bardzo dziękuję za zwrot, trochę mnie poniosło, ale Firma widać się stara o graczy. Sugestia o małej aczkolwiek jednoznacznej zmianie w regulaminie promocji może być przydatna ????
 
V 8

vengo

Użytkownik
Dostałem dzisiaj takiego e-maila :

&quot;Drogi xxx
29 luty to dodatkowy dzień w roku, dlatego trzeba go wykorzystać jak najlepiej! Extra dzień to extra możliwości, dlatego w Tobet fundujemy Tobie dodatkowy bonus 50% na zakłady sportowe! Maksymalna kwota to aż 200PLN!
Jak skorzystać z promocji?
1. Zaloguj się na swoje konto i dokonaj depozytu
2. Wpisz kod promocyjny: BONUSDAY w polu bonusowym
Regulamin
Maksymalna kwota bonusu sportowego 50% wpłaty wynosi 50 € / 200PLN.
*Bonus 50% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut po zrealizowaniu wpłaty.
*Bonus musi zostać postawiony co najmniej dziesięć (10) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce ?Szczegóły dot. zablokowanych środków&quot;.
* Bonus przysługuje tylko do pierwszej wpłaty dokonanej w okresie promocji, czyli w dniu 29.02.2012 - 00.00-23:59
* Oferta dotyczy tylko klientów, którzy otrzymali ten newsltter 29.02.2012
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.&quot;


Maila dostałem o 17.30 ...
Przeczytałem go parę minut po północy...

Panie Tobet.com , czyli lipa z bonusu ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
gdzieś jakieś szczegóły tej promocji obrotowej? marzec jest, reklamę zaczeli kilka dni wcześniej, a teraz żadnych konkretów..
 
Do góry Bottom