>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

basturk66 0

basturk66

Użytkownik
hmm jest na głównej stronie i pytałem angielskiego supportu
Hi,
Yes, the offer is valid if you enter the code and follow the instructions.
regards,
Simon
Customer Support

więc najlepiej jakby się wypowiedział support z Tobetu co zagląda na forum ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Promocja tylko dla odbiorców maila !!!
Była na głównej przez ich nieuwagę, na fejsbuku napisali, że dla wszystkich, po zacytowaniu 11.pktu regulaminu, odpisali &quot;maile dostali właściwie wszyscy nasi klienci. Ale w sumie rzeczywiście - oferta dotyczy tylko tych, którzy dostali maila z naszego supportu. Przepraszam za zamieszanie i dziękuję p. Grzegorzu za czujność. Pozdrawiam ???? &quot;
 
G 0

grzegorz0901

Użytkownik
Ja nie dostalem zadnego maila o tej promocji ale na czacie zapewnili mnie ze moje konto sie do niej kwalifikuje.Mam jeszcze takie pytanie czy trzeba wprowadzic jakis kod promocyjny?
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Europejskie puchary w Tobet Mobile

Zarezerwuj już sobie pilota i miejsce w fotelu: w tym tygodniu czekają nas trzy dni z rzędu z europejskimi pucharami!

Dziś i jutro odbędą się mecze pierwszej rundy ćwierćfinałów Ligi Mistrzów, a w czwartek o odpowiednią dawkę emocji zadbają uczestnicy ćwierćfinałów Ligi Europejskiej. Mamy z tej okazji wspaniałą ofertę dla tych wszystkich, którzy nie typowali jeszcze przez komórkę w Tobet Mobile.

Postaw komórkowy zakład na żywo (LiveBet) na ćwierćfinały Ligi Mistrzów (27-28 marca) lub Ligi Europejskiej (29 marca). Jeśli go przegrasz, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do kwoty 100 PLN!

Oferta obejmuje tylko nowych użytkowników Tobet Mobile i dotyczy tylko pierwszego zakładu na żywo postawionego przez telefon komórkowy. Przed przystąpieniem do promocji prosimy zapoznać się z regulaminem. Powodzenia!

Regulamin zakładu
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Europejskie puchary w Tobet Mobile
Zarezerwuj już sobie pilota i miejsce w fotelu: w tym tygodniu czekają nas trzy dni z rzędu z europejskimi pucharami!
Dziś i jutro odbędą się mecze pierwszej rundy ćwierćfinałów Ligi Mistrzów, a w czwartek o odpowiednią dawkę emocji zadbają uczestnicy ćwierćfinałów Ligi Europejskiej. Mamy z tej okazji wspaniałą ofertę dla tych wszystkich, którzy nie typowali jeszcze przez komórkę w Tobet Mobile.
Postaw komórkowy zakład na żywo (LiveBet) na ćwierćfinały Ligi Mistrzów (27-28 marca) lub Ligi Europejskiej (29 marca). Jeśli go przegrasz, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do kwoty 100 PLN!
Oferta obejmuje tylko nowych użytkowników Tobet Mobile i dotyczy tylko pierwszego zakładu na żywo postawionego przez telefon komórkowy. Przed przystąpieniem do promocji prosimy zapoznać się z regulaminem. Powodzenia!
Regulamin zakładu
oj już by mogli dla wszystkich to zrobić:/
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
wcześniej dużo robili podobnych promocji dla wszystkich, było tego sporo, za każdym razem korzystałem, bardzo dobra oferta ... szkoda jednak, że tylko dla nowych.
wiem i tez korzystalem zawsze, moze za tydzien cos dla wszystkich ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
na górze napisane, ze dla nowych, a na dole ze dla wszystkich w regulaminie, zaraz trzeba na chat wbic i sie zapytac, pewnie jednak dla nowych tylko, a juz sie ucieszylem
 
C 8

crackp

Użytkownik
Czy tylko ja mam problemy z postawieniem zakładu?
Próbowałem wczoraj złożyć zakład przez smartphona z androidem i podczas wybierania zakładu pojawiał się biały ekran i nie dało rady złożyć zakładu.
Postanowiłem na drugim telefonie pobrać aplikację java i moje kolejne rozczarowanie.
Nie mogłem zalogować się przez kod pin, bo okienko do wpisywania pinu było zablokowane.
Gdy wybrałem logowanie przez hasło to wyskakiwał komunikat, że hasło niepoprawne.
Ktoś z tobetu może się wypowie?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy tylko ja mam problemy z postawieniem zakładu?
Próbowałem wczoraj złożyć zakład przez smartphona z androidem i podczas wybierania zakładu pojawiał się biały ekran i nie dało rady złożyć zakładu.

Postanowiłem na drugim telefonie pobrać aplikację java i moje kolejne rozczarowanie.
Nie mogłem zalogować się przez kod pin, bo okienko do wpisywania pinu było zablokowane.
Gdy wybrałem logowanie przez hasło to wyskakiwał komunikat, że hasło niepoprawne.

Ktoś z tobetu może się wypowie?
Jeśli chodzi o sytuację z androidem, to ja już kiedyś używałem strony mobilnej do postawienia zakładu, więc mnie ta promocja nie obejmuje. Miałem wtedy podobny problem. Polegał on jeśli dobrze pamiętam na tym, że chciałem postawić używając przeglądarki Opera Mini. Potem kolejna próba poszła przez oryginalną przeglądarkę telefonu i wtedy mi się udało postawić elegancko ;) Może w tym tkwi problem?
 
A 13

adiczeks

Użytkownik
Szkoda, że Tobet co raz rzadziej robi takie promocję dla stałych graczy a co raz częściej dla nowych. Ale widzę, że teraz chociąż lepiej zinterpretowali regulamin bo wtedy to było bardzo dużo niejasności.
 
C 8

crackp

Użytkownik
Proponuje poprawić aplikację.
W domu gdy korzystam z sieci wifi udaje mi się złożyć zakład przez tobet mobile.
Jednak, gdy łączę się z internetem przez sieć GSM wyskakuje biały ekran także lipa.
A o to chodzi właśnie, żeby gdzieś poza domem móc złożyć zakład.
 
Do góry Bottom