>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

kksg 6

kksg

Użytkownik
A jak tam teraz z wypłatami ?,nadal wypłata na moneybookers trwa kilka dni,czy już normalnie jest,konto mam zweryfikowane.
 
czoker 113,7K

czoker

Użytkownik
Witam. Dostałem maila z promocją bonus 30% jak kolega klika postów wyżej.
Dwa pytania odnośnie tego - czy najpierw mam wpłacić kasę a dopiero po tym wkleić kod promocyjny? Próbowałem zrobić to przed jednak pojawia się informacja Niepoprawny kod promocyjny.
Drugie pytanie - Maksymalnie mogę wpłacić 100 zł i otrzymam bonus 30 złotych, czy 100 złotych to maksymalna kwota bonusu jaką mogę otrzymać?
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Jak na razie najbardziej natrętny Buk na rynku . Nie wiem czy jest tak u was ale nie moge zweryfikować konta. Wpierw wysłałem swój dowód , później dostałem maila żeby przesłać 2 dokumenty, potwierdzenie miejsce zamieszkania, i dowód wpłaty. Więc wysłałem dowód przelewu z mojego banku do p24. O dziwo odrzucili, i zażądali ponownie, więc tym razem wysłałem wyciąg z MB , i tego też nie uznali . WTF mieliście takie problemy ????
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
Jak na razie najbardziej natrętny Buk na rynku . Nie wiem czy jest tak u was ale nie moge zweryfikować konta. Wpierw wysłałem swój dowód , później dostałem maila żeby przesłać 2 dokumenty, potwierdzenie miejsce zamieszkania, i dowód wpłaty. Więc wysłałem dowód przelewu z mojego banku do p24. O dziwo odrzucili, i zażądali ponownie, więc tym razem wysłałem wyciąg z MB , i tego też nie uznali . WTF mieliście takie problemy ????
przesyłasz obustronnie zeskanowany dowod, zrzut z konta mb (tam gdzie widnieją twoje dane osobowe), zrzut z konta banku naziemnego (tez z miejscem gdzie są dane) można to ominąć pisząc im że z mb przesylasz pieniądze bezposrednio poprzez przekaz pocztowy ????
i chyba najdziwniejsze to fakt że nie akceptują dokumentu rachunku za telefon komorkowy
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Jak na razie najbardziej natrętny Buk na rynku . Nie wiem czy jest tak u was ale nie moge zweryfikować konta. Wpierw wysłałem swój dowód , później dostałem maila żeby przesłać 2 dokumenty, potwierdzenie miejsce zamieszkania, i dowód wpłaty. Więc wysłałem dowód przelewu z mojego banku do p24. O dziwo odrzucili, i zażądali ponownie, więc tym razem wysłałem wyciąg z MB , i tego też nie uznali . WTF mieliście takie problemy ????
mnie osobiście właśnie dziwią te wszystkie opinie, przesłałem wszystkie dokumenty o które prosili i bez problemów przeszedłem weryfikacje trwało to bardzo szybko. Jak dla mnie buk nr 1 czeste promocje, nizsze ligi polskie na ktorych jesli ma sie widze mozna niezle zarobic, wyplaty szybki i nidgy nie mialem problemow a wyplacam czesto i to spore sumy. Jak dla mnie same plusy dla Tobetu
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
mnie osobiście właśnie dziwią te wszystkie opinie,
Mam bardzo podobne zdanie, weryfikacja bardzo szybka i zero problemów z przelewami. Bardzo dobra oferta, sporo promocji. Minusem może być jedynie mało spotkań na live. Jest to jednak od lat mój ulubiony buk.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Mam bardzo podobne zdanie, weryfikacja bardzo szybka i zero problemów z przelewami. Bardzo dobra oferta, sporo promocji. Minusem może być jedynie mało spotkań na live. Jest to jednak od lat mój ulubiony buk.
Sergiusz nie ma co się dziwić jak dzieci zakładają konta na rodziców a potem problemy z weryfikacją mimo, że dokładnie informują jakie skany im są potrzebne ;) Mi dokumenty bardzo szybko zweryfikowali, imo Tobet w TOP 3 najlepszych bukmacherów internetowych nigdy nie miałem z nimi problemu. Mogliby poprawić live i gitara :cool:
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Sergiusz nie ma co się dziwić jak dzieci zakładają konta na rodziców a potem problemy z weryfikacją mimo, że dokładnie informują jakie skany im są potrzebne ;) Mi dokumenty bardzo szybko zweryfikowali, imo Tobet w TOP 3 najlepszych bukmacherów internetowych nigdy nie miałem z nimi problemu. Mogliby poprawić live i gitara :cool:

no tak mistrzunio tylko że ja mam 28 lat. Wysłałem obustronny skan swojego dowodu. I wtedy wyskoczył mi komunikat żeby wysłać potwierdzenie płatności i miejsce zamieszkania. Wysłałem zrzut potwierdzenia płatności zmojego banku !!!!! i zrzut z MB. Odzrucili i tyle , co tu dużo mówić wasze opinie a moje ,pierwszy raz spotkałem się z takim utrudnieniem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
no tak mistrzunio tylko że ja mam 28 lat. Wysłałem obustronny skan swojego dowodu. I wtedy wyskoczył mi komunikat żeby wysłać potwierdzenie płatności i miejsce zamieszkania. Wysłałem zrzut potwierdzenia płatności zmojego banku !!!!! i zrzut z MB. Odzrucili i tyle , co tu dużo mówić wasze opinie a moje ,pierwszy raz spotkałem się z takim utrudnieniem.
A problemy z weryfikacją zaczęły się przy zleceniu wypłaty, tak? Ja właśnie sobie zweryfikowałem konto wcześniej, jak nie miałem tam kasy, bo czytałem tu, że może to trochę potrwać, a okazało się, że weryfikacja przebiegła bardzo szybko - praktycznie 1 dzień i wystarczyły obie strony dowodu.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
@rajdowiec75

Jeżeli dla ciebie bukmacher, który ma jedne z najgorszych kursów na rynku (http://www.oddsportal.com/odds-quality/ - patrz Nordicbet) jest w top3 to powodzenia życzę w ogrywaniu buka....
heh rozbawiłeś mnie ???? ja głównie gram niższe ligi polskie przede wszystkim 4 liga i tutaj bardzo dużo ✅ wskakuje. To poleć mi teraz gdzie mam grać prócz Tobet i Betsafe ?
Ja nie gram wszystkiego, tylko po to by grać, ale spotkania na których można zarobić i dla mnie Tobet jest NUMEREM 1.
Dla niektórych liczy się przede wszystkim oferta, ale pewnie jesteś ograniczony i grasz tylko Champions League i na podstawie kursów wyciągasz wnioski na temat buka ?
&quot;życzę powodzenia w ogrywaniu buka&quot;
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
@rajdowiec75
Jeżeli dla ciebie bukmacher, który ma jedne z najgorszych kursów na rynku (http://www.oddsportal.com/odds-quality/ - patrz Nordicbet) jest w top3 to powodzenia życzę w ogrywaniu buka....
A dzięki, dzięki nie będę zapeszał bo jestem na dużym ✅ ;) Nic mi nie udowodnisz stroną oddsportal bo znam ją doskonale i wiem u których buków są najgorsze i te najlepsze kursy
@Borek trafił w sedno z tym, że ja nie gram piłki nożnej, ale oferta np. ze sportów zimowych, sportów walki czy sportów motorowych jedna z najlepszych ;)
@Virtual-King nie pisałem o Twojej osobie tylko ogólnie
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
no tak mistrzunio tylko że ja mam 28 lat. Wysłałem obustronny skan swojego dowodu. I wtedy wyskoczył mi komunikat żeby wysłać potwierdzenie płatności i miejsce zamieszkania. Wysłałem zrzut potwierdzenia płatności zmojego banku !!!!! i zrzut z MB. Odzrucili i tyle , co tu dużo mówić wasze opinie a moje ,pierwszy raz spotkałem się z takim utrudnieniem.
Wyślij swój login na priv spróbuje coś poradzić.
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
Panie &quot;Tobet.com &quot; jak tam z tą promocją obrotową z poprzedniego miesiąca spiny miały być do 7 kwietnia i cisza... turniej pokerowy do 14 kwietnia i dalej cisza.. a dziś już jest 17 kwiecień widzę totalna olewka na klientów a gdzie tam wysyłka nagród..
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
12 kwietnia rano wyszedł newsletter:
Dziękujemy za udział w naszej wiosennej edycji promocji obrotowej!
Nagrody rzeczowe zostaną rozesłane 30 kwietnia 2012 roku.
Informujemy także, że w kasynie na slocie Hall of Gods czekają na Ciebie darmowe spiny! Aktualny Jackpot na tej grze ponad 1,6 mln €!
Specjalny turniej pokerowy (freeroll) dla graczy, którzy przed 31 marca 2012 otworzyli konto pokerowe, odbędzie się 12 kwietnia o 19.00 (&quot;Scheduled Tournaments&quot; &gt; &quot; Special&quot; )
Extra nagrodę iPad2 32 Gb WiFi + 3G wylosował Tomasz ze Zgorzelca (kwachu2004)!
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
12 kwietnia rano wyszedł newsletter:
Dziękujemy za udział w naszej wiosennej edycji promocji obrotowej!
Nagrody rzeczowe zostaną rozesłane 30 kwietnia 2012 roku.
Informujemy także, że w kasynie na slocie Hall of Gods czekają na Ciebie darmowe spiny! Aktualny Jackpot na tej grze ponad 1,6 mln €!
Specjalny turniej pokerowy (freeroll) dla graczy, którzy przed 31 marca 2012 otworzyli konto pokerowe, odbędzie się 12 kwietnia o 19.00 (&quot;Scheduled Tournaments&quot; &gt; &quot; Special&quot; )
Extra nagrodę iPad2 32 Gb WiFi + 3G wylosował Tomasz ze Zgorzelca (kwachu2004)!
Istotnie otrzymałem powyższy newsletter.
Jaka będzie forma wysłania nagrody rzeczowej? Poczta Polska, kurier, przesyłka polecona/priorytetowa?
 
Do góry Bottom