>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
moze prosciej czy warto brac te bonusy 50%??moze ktos powie z doswiadczenia bo z tego co wycztalem jezeli dobrze rozumiem to trzeba zagrac to 6x 50 zl czyli lacznie za sume 300 zł ? tylko nie wiem jeszcze co sie dzieje z moim depozytem gdy bonus zostanie przegrany moge go wyplacic czy nadal obowizauje mnie obrocenie w tym przypadku reszty mojego depozytu(gdy bonus zostanie przegrany) pomoze ktos?
W tym przykładzie co napisałeś masz do obrócenia łącznie 300 zł (6 x 50). Zagrasz za 100 tego freebeta na dzisiaj i jeśli spełnisz warunki (treble, ako min 1,8 i kurs min 1,1) to zaliczy on się do obrotu. Ale nadal pozostanie Ci do obrócenia 200 zł zgodnie z zasadami. Nie będziesz mógł wypłacić tych pieniędzy. Jeśli zatem przegrasz freebeta zostaniesz ze 150 zł na koncie i obrotem 200 przed sobą. To jak już uważasz, ale głupotą nie skorzystać z takiego promo bo codziennością to nie jest, pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
no to juz wszystko rozumiem dzieki, a orientujesz sie moze czy jest jakis ograniczony czas do obrotu tej kasy ?
Bodajże 2 miesiące ale to z pamięci piszę. W regulaminie jest o tym zapis jbc.
Tak jak pamiętałem:
O ile nie zostało podane inaczej w niniejszym dokumencie lub regulaminie danej oferty bonusowej, użytkownik musi najpierw postawić wpłatę własną, a dopiero po niej bonus. Tobet zastrzega sobie prawo do usunięcia kwoty bonusu z konta użytkownika (łącznie z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych), jeśli wymóg obrócenia bonusu nie zostanie spełniony w ciągu 60 dni od otrzymania bonusu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Z regulaminu. Cyt. &quot;Bonus musi zostać wykorzystany do dnia 31 stycznia 2012, a po tym czasie zostanie usunięty z konta gracza.&quot; Myśleć trzeba myśleć, i czytać regulaminy promocji :) I rzeczywiście po wybraniu minimum trzech meczy ligi europejskiej z minimalnym kursem na zdarzenie 1,10 z obrotu bez żadnego ryzyka odpadnie ci 100zł. Resztę jednak pozostałe 200zł będziesz musiał dalej obstawiać na treblach (i dowolnych stawkach). I dopóki za tyle nie zagrasz, żadna wypłata nie będzie możliwa. Nawet jak przegrasz te bonusowe 50zł, to obrót nadal będzie obowiązywał.
Ps. spóźniłem się :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
Sorki za post pod postem, ale jak jest ktoś kto grał wczoraj i wygrał zakład z meczami ligii europejskiej. I puszcza jakiś kuponik także dzisiaj, to niech da znać czy przy porażce dostanie zwrot. Jeszcze ewentualnie parę osób grających wczoraj, mogło by się załapać na mecze o 21:00.
 
massey93 0

massey93

Użytkownik
Przy weryfikacji muszę przesłać:

Weryfikacja źródła płatności. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:

- karta kredytowa zarejestrowana na Twoim koncie Tobet (awers i rewers
- wyciąg z konta karty kredytowej zarejestrowanej na koncie Tobet, wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- Zdjęcie wybranego sposobu płatności

Karty kredytowej nie posiadam, wiec muszę przesłać zdjęcie wybranego sposobu płatności. Czyli co mogę przesłać? Screan Moneybookers?
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
witam mam takie pytanie jesli wplacalem za pomoca karty kredytowej to moge zlecic wyplate na konto bankowe ? Czy musze wyplacic na karte kredytowa ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kurcze nie wiem czy support mnie na 100% dobrze zrozumiał. Zadawałem pytanie tłumacząc sobie poprzez tłumacza google. Tak więc zapytałem: &quot;Can I still benefit from
the promotion of return to 100zł, where once I played europa league
yesterday and won those games. So in my case there was no return. Please
respond.&quot;
No i dostałem odpowiedź: &quot;Hi,
Yes you can. just place another bet.

regards,

Allan&quot;
Wysłałem drugiego maila, żeby to potwierdzić ale nie liczę na odpowiedź przed końcem meczy. Jak myślicie można temu supportowi zawierzyć. 100zł dla mnie stracić to sporo, szczególnie przed świętami. Tak więc jak myślicie można im wierzyć?
 
favago 69

favago

Użytkownik
No ja tam bym prędzej zawierzył supportowi, niż komukolwiek z forum. W razie czego trzymaj screena z odpowiedzią supportu i będziesz się wykłócał. Ale myślę, że wiedzą, co piszą.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tylko może być jeszcze tak, że support mnie dobrze nie zrozumiał. Mógł to zrozumieć czy w ogóle mogę dalej obstawiać te mecze. Kilka razy na tym forum widziałem jak support wprowadzał w błąd. Może nie celowo, ale jednak. Bądź co bądź w regulaminie jasno napisali, że tyczy się to pierwszego granego zakładu na promocyjne zdarzenia. Tego się właśnie boję. W razie kłopotów zacytują mi regulamin i dowidzenia. A potwierdzenia już dzisiaj się raczej nie doczekam.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
w regulaminie jest wyraźnie napisane, że na PIERWSZY zakład zawierający cokolwiek z LE. Taki screen Ci nic nie da, bo regulaminem się podeprą. Ja nie radzę grać, bo jasno jest sformułowane, że tylko PIERWSZY ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też tak myślę i raczej chyba odpuszczę. Support angielski zapewne ma nawałnicę maili (też chyba nordicbet i triobet) i pewnie odpisuje jak automat. Możliwe, że zrozumiał mnie że pytam czy mogę dzisiaj obstawiać mecze. To odpisał, że i owszem mogę.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Feekus dzięki za dobrą radę. Dobrze mówiłem, że support wprowadza w błąd. Właśnie otrzymałem odpowiedź, tym razem od innego konsultanta czy aby na pewno dostanę zwrot, jeśli 1-szy zakład wygrałem. I tu odpowiedź:

&quot;Hi,

Since your bet was winning, then there is no refund.

Have a nice evening.

Best regards,

Veikko&quot;
 
Z 26

zenekk1

Użytkownik
Witam
A jak nie zdążyłem wpisać kodu to myślcie że dostane zwrot ? bo kiedyś z gadałem z pania na chacie i mowila ze kod tylko uruchamia skrypt ze sie dostaje automatycznie zwrot,więc nie wiem co myśleć;)
 
Do góry Bottom