>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Puchar świata w biathlonie bez ryzyka

Biathloniści ruszają w trasę! Wyrusz razem z nimi i zagraj w Tobet, a na pewno nie spudłujesz. Postaw zakład zwykły lub na żywo na dowolny bieg indywidualny, sprinterski lub pościgowy mężczyzn lub kobiet w dniach 30 listopada – 4 grudnia, a jeśli go przegrasz, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do kwoty 20PLN! Uwzględniane są również zakłady kombinowane postawione w dziale LiveBet: wystarczy, że na kuponie znajdzie się jeden zakład na żywo na PŚ w biathlonie.

Zakłady na żywo (LiveBet) to możliwość obstawiania wyników wydarzeń sportowych na bieżąco podczas ich trwania, co gwarantuje wielkie emocje. Jeśli nie typowałeś jeszcze na żywo, skorzystaj z okazji i oddaj strzał!
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo BIATHLON.
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Zwrot do 25€ za zakład na Puchar Davisa przez komórkę!
Masz dość świątecznych zakupów? Nie możesz znaleźć zeszłorocznych bombek i musisz wysłuchiwać narzekań, że wciąż nie kupiłeś choinki? Oderwij się od męczącej codzienności i obejrzyj finał grupy światowej Pucharu Davisa! Tegoroczna konfrontacja zapowiada się pasjonująco: czy fantazja Argentyny wystarczy na umiejętności techniczne Hiszpanów? Poprzedni finał z udziałem tych reprezentacji miał miejsce w 2008 roku, kiedy to Hiszpanie zwyciężyli 3-1.
Kto wygra tym razem? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne: Ty nie przegrasz, jeśli obstawisz to wydarzenie w Tobet Mobile! Aby wziąć udział w promocji, wystarczy postawić zakład komórkowy na finał Pucharu Davisa (2-4 grudnia). W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki, do kwoty 25 €/100PLN !
Dzięki Tobet Mobile możesz stawiać zakłady w dowolnym czasie i miejscu: w domu, na mieście, w pociągu lub podczas oglądania meczu! Zakłady komórkowe to doskonały sposób na typowanie zarówno przed spotkaniem, jak i na żywo w trakcie gry.
Weź komórkę, otwórz Tobet Mobile i postaw zakład bez ryzyka!
&lt;dl&gt;&lt;dt&gt; Naciśnij przycisk „Moje konto”, wybierz „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo DAVISCUP.&lt;/dt&gt;&lt;/dl&gt;Normalnie Tobet &quot;przegina&quot; z tymi promocjami ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Rzeczywiście promocja świetna. Zaczynam się zastanawiać, czy tobet wychodzi na swoje organizując te promocję. Oni chyba zarabiają już na tym jak przyjmą określoną pulę pieniędzy/zakładów na dane zdarzenie. No ale fakt jest faktem, że zwycięzcy dostają wygraną kasę czasem nawet dość sporą. A przegrani dostają zwroty. Czyli czysto teoretycznie to tobet chyba jest do tyłu. W każdym bądź razie ja na pewno skorzystam chociaż coś ostatnio szczęście mnie opuściło. Ostatnie sześć promocji tego typu były dla mnie pechowe i ciągle mam zwroty (risk free bet). No nic, być może tym razem mi się poszczęści. Czekam jeszcze na regulamin tej promocji bo coś nie działa, czy nadal nie trzeba obracać zwrotu. Jak wprowadzą taki wymóg to nie będzie to już tak atrakcyjne. Poczekamy i zobaczymy :)
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Słuchajcie czy można skorzystać z tej promocji jeśli konto jest w trakcie weryfikacji? Czy jeśli zakład przegram to odpiszą, że konto nie zweryfikowane dlatego zwrotu nie ma?
BTW. Zleciłem wypłatę i poprosili o weryfikację i czekam już ponad tydzień na to. Ciągle wysyłam im wymagane dokumenty i odpisują, że coś jest nie tak, choć wysyłam zgodne z regulaminem. Nie wiem, coś kręcą tym bardziej, że weryfikacje przechodziłem już rok temu...
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
TAK JAK ZWYKLE TO 25 EURO MOZNA LACZYC Z INNYMI ZAKLADAMI PRAWDA?
raczej tak, bo zgodnie z regulaminem :
Uwzględniane są zarówno zakłady pojedyncze, jak i kombinowane, postawione przed meczem lub na żywo, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie związane z finałem Pucharu Davisa.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Po raz kolejny świetny bonus w Tobecie :browar565: z tą 100 na Davisa to szaleństwo jakich mało widziałem ???? Ogromny plus dla tobetu !
 
pakeroso 0

pakeroso

Użytkownik
Witam serdecznie! Mam pytanko początkującego - otrzymuję promo z Tobetu i co teraz - wpisuję kod, stawiam 100 zł. i jeśli przegram, to oddadzą mi całą postawioną kasę ? Czy to jest 100% pewne i działa ?
No i interesuje mnie, czy w ramach tego promo można postawić 5 zakładów po 20 zł ?
Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Wie ktoś gdzie jest gdzie jest ten puchar Davisa w dziale ZAKŁADY ? Bo chcę postawić na dzisiaj jeszcze na LE, a nie mogę znaleźć w ofercie tego tenisa :/
 
B 2

batik

Użytkownik
Wie ktoś gdzie jest gdzie jest ten puchar Davisa w dziale ZAKŁADY ? Bo chcę postawić na dzisiaj jeszcze na LE, a nie mogę znaleźć w ofercie tego tenisa :/
kolego skoro nie ma w ofercie to nie wystawili..... ludzie myślcie....
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
kolego skoro nie ma w ofercie to nie wystawili..... ludzie myślcie....
Akurat z myśleniem nie mam problemów. Po południu sprawdzałem i były normalnie kursy wystawione 1.15 na Hiszpanię i 5.10 na Argentynę, teraz jednak nie ma tego w ofercie i nie wiem o co chodzi.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Witam serdecznie! Mam pytanko początkującego - otrzymuję promo z Tobetu i co teraz - wpisuję kod, stawiam 100 zł. i jeśli przegram, to oddadzą mi całą postawioną kasę ? Czy to jest 100% pewne i działa ?
No i interesuje mnie, czy w ramach tego promo można postawić 5 zakładów po 20 zł ?

Z góry dzięki za odpowiedź ????
jednorazowo jest zwracane, normalnie na konto bez konieczności obrotu pod warunkiem, że zagrasz z komórki. Nie możesz dzielić na 5 x 20. Pierwszy, obojętnie jaką kwotę do stówki zakład obejmuje w razie porażki jest zwracany.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Zamiast aplikacji Tobet Mobile pobiera mi sie NordicBet Mobile i instaluje (i nie moge się tam zalogowac) .... co w takiej sytuacji ? czy moge poprostu wejsc przez przegladarke w telefonie na strone www.mobile.tobet.com i obstawic i bedzie sie liczyc ? jak to wyglada u Was ?
edit
Zaczęło działać, wkońcu dostałem sms od Tobet, a nie od Nordic.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wszyscy którzy wpisali DAVISCUP w kodzie prmocyjnym otrzymali 100PLN? bo ja wpisałem mieli dopisać w ciągu godziny minęło kilka godzin a dalej pusto...
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Wszyscy którzy wpisali DAVISCUP w kodzie prmocyjnym otrzymali 100PLN? bo ja wpisałem mieli dopisać w ciągu godziny minęło kilka godzin a dalej pusto...
Musisz mieć na koncie kasę i ją postawić a jak nie wejdzie to ci zwrócą
 
Do góry Bottom