>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

x_design 450

x_design

Użytkownik
Czyli można zagrać mecze ligi mistrzów z normalnej oferty i jakieś mecze inne spoza lm, nie musi tam być żaden zakład live z lm jak w ostatniej promocji ?
prosze o szybka odp
pozdrawiam.
Zgadza się - obojętnie jaki zakład z LM + ew. inne zdarzenia.
Niezbędne jest tylko wpisanie kodu &quot;CHAMPIONSBET&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Jeżeli mam kupon z wieloma zdarzeniami a nie wchodzi to które skończyło się najwcześniej to zwrot dostanę dopiero po wszystkich meczach czy po zakończeniu 1 przegranego może już przypłynąć ?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Czyżby Tobecik dosięgnął kryzys?
Nadal czekam na zwrot stawki z promocji &quot;Obstawiaj Europejskie Puchary 18-20 października na żywo bez ryzyka&quot;, bowiem mimo zapewnień pana z Livechat&#39;u zwrot powinienem dostać do 48h. Minął już grubo ponad miesiąc, a pieniędzy nadal nie ma...
Podaj login na priv, sprawdzimy o co chodzi. Jeśli masz rację otrzymasz podwójny zwrot
Również czekam ponad termin na weryfikację dokumentów, chociaż konto u nich mam już od kilku lat i zdążyłem stracić oraz wygrać kilka tysięcy... Teraz czekam ponownie na zwrot stawki za wczorajszy kupon z LM, ale na razie głucho... Liveczat oczywiście nie działa (w ogóle pamięta ktoś kiedy ostatni raz on działał?), a support notorycznie wysyła automatyczne odpowiedzi... Kiedyś zwroty trafiały na konto od razu po zakończeniu ostatniego meczu, a teraz czekać na nie trzeba kilka dni, a i tak się ich nie dostaje.
Weryfikacja związana jest z nowymi przepisami licencyjnymi w LGA
Czekam tylko na weryfikację konta, oddanie pieniędzy i nastąpi koniec przygody z Tobetem, bo pewnie kwestią czasu jest to, kiedy on padnie, a nie chciałbym stracić pieniędzy w taki sposób.
Tobet należy do grupy nordicgaming (Nordicbet i Triobet)
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
PŚ w skokach narciarskich bez ryzyka

Rusza sezon skoków narciarskich! Początek rywalizacji nastąpi w dniach 26-27 listopada w fińskim Kuusamo. Przygotowaliśmy z tej okazji promocję, w której nie oddasz złego skoku!

Postaw zakład zwykły lub na żywo na indywidualny lub drużynowy konkurs pucharu świata w skokach, a jeśli go przegrasz, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do kwoty 5 €! Uwzględniane są również zakłady kombinowane postawione w dziale LiveBet: wystarczy, że na kuponie znajdzie się jeden zakład na PŚ w skokach.

Zakłady na żywo (LiveBet) to możliwość obstawiania wyników wydarzeń sportowych na bieżąco podczas ich trwania, co gwarantuje wielkie emocje. Jeśli nie typowałeś jeszcze na żywo, skorzystaj z okazji i oddaj skok bez ryzyka!
Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo SKIJUMPING.
 
B 0

bosmanek

Użytkownik
Czy promocja dot. skoków narciarskich obejmuje wpłatę w polskich złotych, bo w regulaminie jest tylko o euro. A zawsze przy tego typu promocjach jest przeliczenie na złotowki. Jak jest w tym wypadku. I czy mogę postawić jakikolwiek zakład na skoki a do tego kilka innych zdarzeń?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bosmanek maksymalna kwota zwrotu to 20zł. Na kuponie musi być jeden zakład na skoki, do tego możesz dodać dowolną ilość innych zakładów.
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
PŚ w skokach narciarskich bez ryzyka

Rusza sezon skoków narciarskich! Początek rywalizacji nastąpi w dniach 26-27 listopada w fińskim Kuusamo. Przygotowaliśmy z tej okazji promocję, w której nie oddasz złego skoku!

Postaw zakład zwykły lub na żywo na indywidualny lub drużynowy konkurs pucharu świata w skokach, a jeśli go przegrasz, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do kwoty 5 €! Uwzględniane są również zakłady kombinowane postawione w dziale LiveBet: wystarczy, że na kuponie znajdzie się jeden zakład na PŚ w skokach.

Zakłady na żywo (LiveBet) to możliwość obstawiania wyników wydarzeń sportowych na bieżąco podczas ich trwania, co gwarantuje wielkie emocje. Jeśli nie typowałeś jeszcze na żywo, skorzystaj z okazji i oddaj skok bez ryzyka!
Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo SKIJUMPING.
Mogę postawić jakiś zakład ze skoków i dodać obojętnie jakie chcę zdarzenia z piłki i będzie zwrot bez problemów ?
Czy są jakieś warunki ?
Pozdrawiam.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Mogę postawić jakiś zakład ze skoków i dodać obojętnie jakie chcę zdarzenia z piłki i będzie zwrot bez problemów ?
Czy są jakieś warunki ?
Pozdrawiam.
Zwrot otrzyma się, jeśli przynajmniej jeden zakład dotyczyć będzie skoków narciarskich.
Można zatem dodawać zdarzenia spoza tej dyscypliny.
 
T 13

txc

Użytkownik
Jestem po korespondencji z tobetem... opadly mi ręce. Sytuacja wygląda tak. W środę wpłaciłem na tobet 40zł, wpidałem kod promocyjny i odziwo wpadła mi stawka z wtorkowego przegranego zakładu (8zł), ma szczescie pomyslalem. Zlozylem zaklad za 40zl ktory okazal sie przegrany. Do dzis nie otrzymałem zwrotu więc napisałem do tobetu z prosba o wyjasnienie sytuacji. Co sie okazało te 8zł, które otrzymałem, to był ten mój zwrot :| Napisałem im, że przecież korzystałem z kodu promocyjnego w środę. wtedy to, po jego wpisaniu zawarłem zakład ze stawką 44zł, za który (wg logiki!) powinienem otrzymać zwrot. Niestety odpowiedz jest taka:
Nie ma zanczenia czy gracz zarejestrował kod pormocyjny przed czy po zawarciu zakładu. Zwrot można otrzymać tylko za pierwszy zakład zawarty na zdarzenie objęte promocją.
Przeciez to jest chore. Napisałem im nawet, żeby zwrocili mi różnicę, ale nic z tego niestety. Miał ktos podobny przypadek, że zwrócili mu stawkę z dnia poprzedniego (o wiele mniejszą zresztą) niż tą, którą zagrał po wpisaniu kodu? To nie jest zresztą pierwszy raz jak tobet robi mnie w ... Kiedyś z podobną promocją, tyle, że trzeba było zagrać zakład na żywo zostałem rownież oszukany. Zagrałem zakład live, a system w jakis sposob skreslil mi go, ale dopiero po fakcie, bo w czasie zawierania zakładu miałem go na kuponie... i wyszło tak, że nie dostałem zwrotu, bo nie miałem na kuponie zdarzenia live.

Posiłkując się logiką i regulaminem identycznej promocji dochodze do wniosku, że nigdzie nie zawiniłem. W oposie &quot;jak wziąć udział w promocji&quot; są następujące punkty:
&lt;dt&gt;1&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo SKIJUMPING. &lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;2&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Postaw zakład na puchar świata w skokach narciarskich.
Uwzględniane są wszystkie rodzaje zakładów (pewniaki, akumulatory, systemowe i pojedyncze), postawione przed zawodami i na żywo (LiveBet), pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie dotyczące zawodów pucharu świata w skokach narciarskich odbywających się w fińskim Kuusamo w dniach 26-27 listopada
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;3&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki.
Maksymalna kwota zwrotu wynosi 5 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia zawodów.

Przecież z promocji korzystam dopiero po wpisaniu kodu! Co mnie obchodzą wczesniejsze zakłady?

To 40zł nie jest jakąś wielką kwotą, ale nie o to tutaj chodzi. Wydaje mi się, że tobet chce żerować na naiwności niektorych osób. Niestety.

Może kolega &quot;Tobet.com&quot; mógłby pomóc w mojej sprawie?
&lt;/dd&gt;
 
unicaja 10,8K

unicaja

Użytkownik
Miał ktos podobny przypadek, że zwrócili mu stawkę z dnia poprzedniego (o wiele mniejszą zresztą) niż tą, którą zagrał po wpisaniu kodu?
Ja tak miałem przy okazji promo z okazji Eurobasketu. Też takie samo postępowanie więc Twój przypadek wcale mnie nie dziwi. Widać tak to już w systemie jest. Teraz na wszelki wypadek przy jakiejś promocji nie gram wcześniej zakładów z danej dyscypliny, którą ów zwrot ma obejmować. W zasadzie tyle mogę nt temat powiedzieć...
 
T 13

txc

Użytkownik
Ale to jest jawne oszustwo. Bo nie ma tego w regulaminie. Przeciez promocja zaczyna sie po wpisaniu kodu, a nie po obstawieniu. Żer na klientach, nic wiecej. Przecież gdyby było jasne napisane co i jak to wiadomo, że albo nie zagrałbym dzien wczesniej zakładów z LM, albo w ogole nie skorzystałbym z tej promocji. Nie jest to jednak jasne i jest to proba naciagniecia klientow wlasnie w zwiazku z ta niejasnoscia. Mimo tego, że kwota nie jest duża myśle czy nie pisać w tej sprawie do EGBA... Takie praktyki nie powinny miec miejsca.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie,przerzućcie się do STS -u ,i nie piszcie głupot bo to żenada takie posty,Jak macie problem ze zrozumieniem promocji to do siebie pretensje,a ten kolega co chciał aby mu wypłacili różnicę normalnie mnie rozwalił totalnie........????
TxC pisz kolego to skandal ze strony Tobetu:grin:
 
H 28

henka

Użytkownik
Panowie jak to jest wpisałem kod promocji na skoki.
Jako że oferta jest nie dostępna skleiłem kupon piłkarski na week.
Czy jak zagram kupon zawierający skoki to zaliczą mi czy powiedzą że zagrałem wczeniej kupon bez skokow i zwrotu ewntualnego nie dostane ?
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
&quot;swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji&quot; czyli liczy się pierwszy kupon ze zdarzeniem ze skokami, jak zagrałeś samą piłkę i jutro zrobisz kupon ze skokami to dostaniesz ewentualny zwrot.
 
Do góry Bottom