>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

F 72

filip11

Użytkownik
Re: Pasti15 - 20zł
Jaką mam pewność, że jak dodam inne selekcje np. over 2.5 w meczu Manchesteru City to w razie przegranej dostanę zwrot jeżeli umieszczę jedną selekcję z biegów?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Re: Pasti15 - 20zł
Jaką mam pewność, że jak dodam inne selekcje np. over 2.5 w meczu Manchesteru City to w razie przegranej dostanę zwrot jeżeli umieszczę jedną selekcję z biegów?
Jak napisali koledzy wyżej masz 99,9% ???? Do koca nigdy nie wiadomo :cool:
Wpisz kod,zagraj za te 5€ tak jak pisze-jeden zakład na te biegi i jakie tam chcesz dalej i zwrot w razie przegranej powinieneś dostać bezproblemowo.
Od kiedy korzystam z tego typu promocji w tobet problemu nie miałem,a korzystam już dość długo. ????

Czy ten zaklad musibyć obstawiony LIVEBET czy to moze byc normalny zaklad zagrany kilka godzin przed rozpoczeciem tego zdarzenia?
Może być Live możesz tez obstawić wczesniej. Pzdr
 
F 72

filip11

Użytkownik
Zapytałem się przed chwilą angielskiego supportu, ale nie wiedzieli zbyt wiele na temat bonusu, oto co odpisali:
&quot;Hi,
yes, you just have to have one of the games specified in the ticket.&quot;
Wynika więc z tego, że chyba można, ale nie wiem czy są &quot;zorientowani w temacie&quot;.
PS. Nie pytał się nikt wcześniej polskiego supportu? Teraz już nie są dostępni, dopiero od 12 od jutra.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wpłacał może ktoś 50zł i po nietrafionym, i zwróconym zakładzie za 20zł zlecał wypłatę? (czyli gramy tylko za 20zł z 50zł wpłaconych). Żeby ta oferta była 100% bez ryzyka powinno się tak dać. A w tobet minimalna wypłata to 50zł. Jak się tak nie da to jeszcze swoje 30zł musimy zaryzykować.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Wpłacał może ktoś 50zł i po nietrafionym, i zwróconym zakładzie za 20zł zlecał wypłatę? (czyli gramy tylko za 20zł z 50zł wpłaconych). Żeby ta oferta była 100% bez ryzyka powinno się tak dać. A w tobet minimalna wypłata to 50zł. Jak się tak nie da to jeszcze swoje 30zł musimy zaryzykować.
Opisane przez Ciebie rozwiązanie jest możliwe.
Wpłacasz 50 PLN, grasz za 20 PLN, otrzymujesz zwrot tych 20 PLN i zlecasz od razu wypłatę 50 PLN.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wcześniej w tych promocjach przeważnie dawali po 2 oferty zwrotu do 5 euro/20zł. Także wpłacałem 50zł, grałem w sumie za 40zł. Niezagrane było tylko 10zł, i szła wypłata. Teraz niezagrane będzie 30zł. Teoretycznie mogą się przyczepić. W większości bukmacherów wpłata musi być przynajmniej raz obrócona.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
X_Design już parę razy korzystałem z ich promocji zakładu bez ryzyka. I wiem że zwrot nie wymaga obrotu. Pytanie tylko czy nie doczepią się przy wypłacie, że zagrałem tylko za 20zł z wpłaconych 50zł. Do tej pory zwykle miałem tak, że niezagrana kwota to było maximum 10zł. Czyli mogli &quot;przymykać oko&quot;. Teraz niezagrana kwota to będzie 3x więcej tak więc mogą się doczepić. I tu jest mały haczyk. Nie wiadomo czy na 100% nadal jest to oferta bez ryzyka. Bo jeśli przed min. wypłatą 50zł trzeba będzie obrócić niezagrane 30zł to już będzie ryzyko. Może nie jakieś wielkie (kurs nawet 1,01) ale czasem i taki kurs nie wchodzi. Sam raz wtopiłem na kursie 1,01.
 
B 12

bookman

Użytkownik
X_Design już parę razy korzystałem z ich promocji zakładu bez ryzyka. I wiem że zwrot nie wymaga obrotu. Pytanie tylko czy nie doczepią się przy wypłacie, że zagrałem tylko za 20zł z wpłaconych 50zł. Do tej pory zwykle miałem tak, że niezagrana kwota to było maximum 10zł. Czyli mogli &quot;przymykać oko&quot;. Teraz niezagrana kwota to będzie 3x więcej tak więc mogą się doczepić. I tu jest mały haczyk. Nie wiadomo czy na 100% nadal jest to oferta bez ryzyka. Bo jeśli przed min. wypłatą 50zł trzeba będzie obrócić niezagrane 30zł to już będzie ryzyko. Może nie jakieś wielkie (kurs nawet 1,01) ale czasem i taki kurs nie wchodzi. Sam raz wtopiłem na kursie 1,01.
robiłem tak parę razy i się nie doczepili, myślę ze w twoim wypadku tez tak będzie, pozdro
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów

Przed nami przedostatnia kolejka rundy grupowej Ligi Mistrzów. Kto awansuje, kto przedłuży swoje nadzieje, a kto straci wszelkie szanse? Napoli – Manchester City, Manchester United – Benfica, AC Milan – Barcelona… Z pewnością czeka nas mnóstwo emocji i futbolu na najwyższym poziomie, a na graczy Tobet czeka zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów!

Aby skorzystać z promocji, wystarczy postawić zakład zwykły lub na żywo (LiveBet), a w przypadku przegranej zwrócimy stawkę, do kwoty 10 €. Uwzględniane są również kupony kombinowane postawione w dziale LiveBet, zawierające zakłady na żywo i zwykłe, pod warunkiem, że co najmniej jeden z nich dotyczy przedostatniej kolejki Ligi Mistrzów.
Zakłady na żywo (LiveBet) to niezwykle ekscytujący sposób obstawiania meczów podczas ich trwania. Możesz śledzić przebieg spotkania i w wybranym momencie postawić zakład na dowolne zdarzenie: liczbę rzutów rożnych, bramki, żółte i czerwone kartki itd. Jeśli nie typowałeś jeszcze na żywo, skorzystaj z okazji i wejdź w sam środek akcji bez ryzyka przegranej!
Jak wziąć udział w promocji:


&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;1&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Zaloguj się w Tobet.Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo CHAMPIONSBET.

&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;2&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Postaw zakład pojedynczy lub kombinowany na Ligę Mistrzów.Uwzględniane są wszystkie rodzaje zakładów (pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze), postawione przed meczem i na żywo (LiveBet), pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden mecz Ligi Mistrzów rozgrywany 22-23 listopada.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;3&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki.Maksymalna kwota zwrotu wynosi 10 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Czy wy ***** potraficie czytać ?
jasne Norbis dają ci 40zł i jak nie trafisz to kolejne 40&#39;
szuwi1 czytaj ze zrozumieniem Postaw zakład pojedynczy lub kombinowany
 
Do góry Bottom