>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Ja osobiście nie polecam, skorzystałem pierwszy raz z promocji w tobecie i czuje się oszukany. 24 godz. od zakończenia ostatniego spotkania mineły.
Zwrotu BRAK.
Przestan płakać i czekaj na zwrot, żadem inny bukmacher nie ma takiej promocji wiec czekaj, a napewno dostaniesz zwrot.:grin:
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja otrzymałem zwrot automatycznie, z obydwu promocji do 20zł. Niestety nie poszczęściło mi się. Byłem za bardzo pazerny, i za dużo spotkań do kuponów dodałem :) Akurat teraz zwroty dostałem błyskawicznie tuż po przegraniu 1-ch zdarzeń na kuponach. Ale z poprzednich promocji wiem, że często zwrotów nie ma automatycznie. Nic się jednak nie bójcie, jak wszystko zagraliście jak trzeba to zwroty będą na 100 procent.
 
T 13

txc

Użytkownik
Miał ktoś sytuacje, że po czwartkowej LE, dostał zwrot, ale został on odjęty? Z tego co pamietam, sprawdzałem w czwartek stan konta i miałem to 20zl ze zwrotu, wchodze dziś na tobet a tam... nic.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Niestety ale teraz panowie z Tobetu się nie popisali
Zwrot za LM/LE czekam grubo ponad 30h do teraz nic nie dostałem
Za Euroligę nie dostałem bo ... zagrałem na Euroligę żeńską !!! Szkoda że w regulaminie promocji nie ma takiego akapitu która liga może być grana
Niestety żenada
Euroliga męska w oficjalnym nazewnictwie widnieje jako Euroleague.
Euroliga żeńska to Euroleague women.
W każdym razie postanowiliśmy dać zwroty także tym, którzy
omyłkowo zagrali Euroligę kobiet jako zakład bez ryzyka. Oczywiście o ile później nie wykorzystali ponownie tej promocji.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Euroliga męska w oficjalnym nazewnictwie widnieje jako Euroleague.
Euroliga żeńska to Euroleague women.
W każdym razie postanowiliśmy dać zwroty także tym, którzy
omyłkowo zagrali Euroligę kobiet jako zakład bez ryzyka. Oczywiście o ile później nie wykorzystali ponownie tej promocji.
tylko szkoda że musiałem się prosić kilka dni ...
oprócz słowa women gdzie jest różnica ? macie w ofercie eurolige nie ma nazewnictwa damska , męska itd . Wyłacznie wasz błąd nie ustaliliście w regulaminie dokładnie .
 
P 0

pasti15

Użytkownik
A ja zarejestrowałem się na stronie Tobet skorzystałem z promocji 1 euro i obstawiłem za to kupon na lige mistrzów na żywo jednak nie wygrałem. Następnego dnia wieczorem wpisałem kod na promocje w której zwracją 20 zł za lige europejską wpłaciłem 20 zł i na konto dostałem 24.35, pomyślałem że to jakaś promocja więc obstawiłem za 4 zł 2 kupony jednak nie na żywo natomiast za 20 zł na żywo, i zwrotu nie otrzymałem. Obsługa stwierdziła że otrzymałem zwrot w wysokości 4.35 zł za pierwszy zakład mimo tego że korzystałem w tedy z promocji 1 euro a nie wpisywałem kodu na bezpieczny zakład, kod ten wpisałem na następny dzień przed postawieniem kuponu na żywo...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
A ja zarejestrowałem się na stronie Tobet skorzystałem z promocji 1 euro i obstawiłem za to kupon na lige mistrzów na żywo jednak nie wygrałem. Następnego dnia wieczorem wpisałem kod na promocje w której zwracją 20 zł za lige europejską wpłaciłem 20 zł i na konto dostałem 24.35, pomyślałem że to jakaś promocja więc obstawiłem za 4 zł 2 kupony jednak nie na żywo natomiast za 20 zł na żywo, i zwrotu nie otrzymałem. Obsługa stwierdziła że otrzymałem zwrot w wysokości 4.35 zł za pierwszy zakład mimo tego że korzystałem w tedy z promocji 1 euro a nie wpisywałem kodu na bezpieczny zakład, kod ten wpisałem na następny dzień przed postawieniem kuponu na żywo...
miałem kiedyś podobnie nie chce mówić źle ale tutaj to wygląda jak totalna amatorka ... czy wpiszesz kod czy nie liczy się zakład pierwszy . Przecież KU.. widzą chyba kiedy jest kod wklepywany i kiedy jest kupon po wpisaniu kodu , niestety amatorka .
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To widnieje w systemie, i liczy się pierwszy zakład przegrany na te spotkania. To komputer przyznaje zwroty automatycznie, koniec kropka. Tak było wcześniej, tak jest i teraz. I nie mów, że jest to jakaś amatorka. Pokaż mi innego bukmachera, który daje takie promocje. Nie ma takiego. Tobet jest jedyny, i daje takie promocje cyklicznie. Według mnie jest to bardzo dobry bukmacher. Jak ktoś nie kombinuje z kilkoma kontami, nie powinien mieć żadnych kłopotów.
 
S 12

sick

Użytkownik
tylko szkoda że musiałem się prosić kilka dni ...
oprócz słowa women gdzie jest różnica ? macie w ofercie eurolige nie ma nazewnictwa damska , męska itd . Wyłacznie wasz błąd nie ustaliliście w regulaminie dokładnie .
Nie to, żebym się czepiał ale livechat nie boli. Wystarczyło spytać i do nikogo nie miałbyś pretensji.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nie to, żebym się czepiał ale livechat nie boli. Wystarczyło spytać i do nikogo nie miałbyś pretensji.
Jak złapiesz kogoś na live chacie to stawiam ci piwo
A od czego tam jest regulamin ? tak sobie niech jest ? Nie było napisane że women nie można obstawiać ewidentnie ich błąd niestety .
Jak ktoś tworzy promocję to tworzy również zrozumiałe regulaminy tutaj nie był doprecyzowany dlatego wyszły takie szopki a nie inne .
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
To widnieje w systemie, i liczy się pierwszy zakład przegrany na te spotkania. To komputer przyznaje zwroty automatycznie, koniec kropka. Tak było wcześniej, tak jest i teraz. I nie mów, że jest to jakaś amatorka. Pokaż mi innego bukmachera, który daje takie promocje. Nie ma takiego. Tobet jest jedyny, i daje takie promocje cyklicznie. Według mnie jest to bardzo dobry bukmacher. Jak ktoś nie kombinuje z kilkoma kontami, nie powinien mieć żadnych kłopotów.
Niestety dla mnie to jest amatorka ... powiedzmy jest promocja live chcesz sobie zagrać w niedziele to przez piątek-sobote nic nie zagrasz bo zaliczy ci z wczesniejszego dnia wiec gdzie tu sens ? Skoro chce zagrac w niedziele wpisze kod a tam mi uzna kupon pierwszy .
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Grać zawsze możesz, ale jak chcesz skorzystać z promocji musisz mieć na uwadze że liczy się 1-szy przegrany zakład na promocyjne wydarzenia. Zresztą jak tobet ci nie odpowiada, to graj gdzie indziej. Bukmacherów ci u nas dostatek :) (szkoda tylko, że oficjalnie nielegalnych). A mi tobet bardzo odpowiada, a do pewnych dla mnie niewielkich niedogodności ich promocji już przywykłem.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Uff dopiero dzisiaj dostałem zwrot za kupon live na mecze LM i LE, ale bez kłopotów się nie obyło: Po pierwsze - czat jak nie działał tak nie działa, więc próżno łudziłem się że tam znajdę odpowiedź, dlaczego mojego zwrotu jeszcze nie ma. Po drugie - polski support chyba też padł, bo napisałem do nich, ale dostałem odpowiedź od &quot;przyjaciół z Wysp&quot;. Dopiero jak kolejny raz napisałem do &quot;Angoli&quot; o co mi chodzi, zwrot nastąpił w przeciągu pół godziny... A wszystko to dzisiaj, kilka dni po promocji. Coś tu nie tak z tym polskim Tobetem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tu się zgadzam, może z uwagi na nielegalność internetowych zakładów bukmacherskich polski support jest powoli wygaszany... Oby nie. Od dłuższego już czasu ciężko kogoś złapać na czacie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jakby ktoś chciał stawiać na Lech Poznań, to proponuję Tobet, gdyż :
&quot;Jeśli Artjoms Rudņevs strzeli bramkę dającą prowadzenie gospodarzom w meczu z Legią (gol na 1:0, 2:1, 3:2 itd.), a Lech tego meczu nie wygra, zwrócimy stawki za postawione na Kolejorza pojedyncze zakłady (1X2) maksymalnie do 50PLN!&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 861

amigo007

Użytkownik
Oczywiście na live czacie tobet nie ma nikogo... Jak myślicie bonus musi być obrócony 15x (25% wpłaty premier25), czyli czy koniecznie musi być minimum 15x cała stawka bonusu lub np. 30x połowa stawki bonusu? Czy dajmy na to wpłacam 100zł, dostaje 25zł bonusu. I obstawiam całość 125zł na jednym kuponie (z kursem min. 1,80) i wtedy liczy się obrót bonusa x5, i w razie wygranej znowu zakład za 125zł, i potem jak się powiedzie ostatni raz 125zł i bonus jest obrócony? Tzn czy można 3x postawić wszystko, czy musi to być minimum 15 osobnych zakładów?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Obrót samym bonusem. Czyli jeśli wpłacisz 100pln i dostaniesz 25pln bonusu, to wymagany obrót wynosi 375pln (15 x25pln). Nie ma znaczenia czy postawi się 3 x 125pln czy 1 x 375pln
 
Do góry Bottom