>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

maui 83

maui

Użytkownik
Jako, żę € idzie w górę dalej mnożymy wg Tobet razy 4? ;&gt; Czyli Zakład do 20zł? Może ktoś już pytał support bo nie chcę ich męczyć...
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Jako, żę € idzie w górę dalej mnożymy wg Tobet razy 4? ;&gt; Czyli Zakład do 20zł? Może ktoś już pytał support bo nie chcę ich męczyć...
Pytałem - tak, 20 PLN.
Tymczasem Tobet nie przestaje nas rozpieszczać. ;)
Obstawiaj europejskie puchary 18-20 października na żywo bez ryzyka

Postaw zakład na żywo na Ligę Mistrzów i Ligę Europejską, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot pieniędzy, do kwoty 5 €!

W tym tygodniu od wtorku do czwartku czeka nas kolejna porcja meczów pucharowych. Czy może być lepsza okazja do typowania na żywo? Wskocz razem z piłkarzami w sam środek akcji i przekonaj się, ile emocji może dać LiveBet. Zakłady na żywo to możliwość obstawiania wyników wydarzeń sportowych na bieżąco podczas ich trwania. Jeśli nigdy jeszcze nie typowałeś w ten sposób, masz teraz doskonałą okazję spróbować bez ryzyka straty pieniędzy! Możesz również postawić w dziale LiveBet kupon kombinowany, zawierający inne zdarzenia. Warunkiem skorzystania z oferty specjalnej jest umieszczenie na nim spotkania Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europejskiej.

Promocja obejmuje mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej, które odbędą się w dniach 18-20 października.

Oferta obejmuje wyłącznie zakłady na żywo (LiveBet) postawione na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Uwzględniane są również kupony kombinowane postawione w dziale LiveBet, zawierające zakłady na żywo i zwykłe, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na Ligę Mistrzów i/lub Ligę Europejską.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Jak wziąć udział w promocji?
&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;1 &lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Zaloguj się na swoje konto.
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo LIVEBETFREE.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;2 &lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Postaw zakład na żywo (LiveBet) na mecz(e) Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europejskiej.
Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na mecz(e) Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej rozgrywane w dniach 18-20 października 2011 r.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;3 &lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki.
Maksymalna kwota zwrotu wynosi 5 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
A da się jakoś sprawdzić czy bonus jest aktywny ? Bo wpisałem ten kod, ale jednak upewnić bym się chciał czy wszystko jest ok
Nie obawiaj się, jeśli wpisałeś kod to do godziny jest on aktywowany.
Jeśli bardzo Ci zależy skontaktuj się z nimi mailowo.
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Czy znacie jakiegoś innego bukmachera, który robi dokładnie takie promocje (zwrot kasy w razie przegranej)?
Tak super niestety nie ma. Niby zwroty są, ale czasem z automatu, a czasem (jak od środy właśnie w moim przypadku) mimo upływu 24 godzin zwróconych pieniędzy nie ma. Trzeba wtedy często gęsto się dopominać o swoje.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Niestety ale teraz panowie z Tobetu się nie popisali
Zwrot za LM/LE czekam grubo ponad 30h do teraz nic nie dostałem
Za Euroligę nie dostałem bo ... zagrałem na Euroligę żeńską !!! Szkoda że w regulaminie promocji nie ma takiego akapitu która liga może być grana
Niestety żenada
 
M 0

milosz01

Użytkownik
Ja osobiście nie polecam, skorzystałem pierwszy raz z promocji w tobecie i czuje się oszukany. 24 godz. od zakończenia ostatniego spotkania mineły.
Zwrotu BRAK.
 
Do góry Bottom